Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - OxAwA

Oldal: 1
Dátum: 2011.12.06. 18:24:30
Sziasztok!

Tegnap paypalon keresztül vettem őskövet, amit a még nem kaptam meg most sem, a pénzt pedig levonta a bankkártyámról. Ez eddig még sosem fordult elő, azonnal jóvá írták a vásárolt mennyiséget.
Tudna ebben segíteni valaki?

Előre is köszönöm!

Üdv: Ox
Dátum: 2011.01.07. 23:55:54
Köszönöm a választ! Neked is Viszok!
Dátum: 2011.01.07. 12:15:19
Sziasztok!

Mi a szabályos menete annak, hogy egy másik serveren levő fiókot átvegyek?

Üdv: Ox
Sziasztok!

Bármilyen kérdést írok visszadobjátok....nincsen ezzel semmi baj, mivel nem tudom melyik lehet az a kérdés (szerintetek), amelyik nem igényel lexikális tudást. Csak nem ez például: "melyik nem evőeszköz, az alábbiak közül?" olló, villa, kés, kanál. Nos ez a kérdés átment Nálatok a rostán. Erre gondolom egyedül azon népcsoportunk tagjai nem tudták a helyes választ, akik kézzel esznek és kicsit sötétebb a bőrszínük, mint az enyém, de nem indiánok....talán nem kell nektek a megfejtéshez lexikális tudás, hogy kitaláljátok kikre gondolok....

Megkérdezném itt a fórumon, ha esetleg azt kérdezném: "milyen színű alsógatyában halt meg Petőfi Sándor?" ezt mivel dobnátok vissza? Hiszen ehhez nem kell lexikális tudás és nem is túl könnyű, viszont a "sajnálom tőled azt a pár száz lélekenergiát, amit a kérdés feltevéséért kapnál" nincs az elutasítások között....

Idiótábbnál idiótább kérdéseket elfogadtok, amin kicsit gondolkodni kéne, az meg "lexikális tudást" igényel szerintetek.

Elnézést a kirohanásomért....
Oldal: 1