Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - antilop

Oldal: 123456789
Dátum: 2014.03.04. 20:55:28
Írnék néhány ötletet

Átokszilánk:
A játékban csak korlátozott menyiségben lenne. Az a végzetúr akinek a birtokában van.
1. Kevesebb lélekenergiát kap minden forrásból
2.minél tovább van a birtokában annál erősebb a hatása.
3. Egy idő után a szövetségre is kihatással van, lassabb lélekkút töltödés, dráguló építkezés.
4. Ha megtámadták több lélekenergiát lehet töle rabolni.
5. Ha az átokszilánk birtokosa általa indított portyában nyer átadja a legyőzöttnek/randomra rákerül egy másik végzetúrra.
6. Ha nem szabadul meg időben tőle a szövetségi társunk átlehet venni töle.


Új épület
Kovácsműhely: akol a kesztyünket tudnánk fejleszteni a kesztyű maximális szintje a mi szintünktöl függ a fejlesztéshez szükséges alapanyagott az eventek allat lehetne találni. És minden szinten lenne 4-5 lehetséges fejlesztés amiből szintenként egy választható. A költség lehet lélekenergia, őskő,kiégett őskő, sisakszilánk, térkapus ékszerek /fókuszkristály,+ a csak event allat található töredék.


Új event
Labirintus
A labirintusban a kalandokboz hasonló feladatokat/próbákat kapunk. Időnként kissebb szörnyvermeket. Ahol 10-12 térkapus szintű szörnyet kell legyőzni térkapu pontba kerűl. Kissebb oltárakat is találhatunk ahol valamit felkel áldozni, ezek az egyéniek. Kiss szerencsével vagy szerencsétlen ségel található hatalmas szőrny fészkek több ezer lénnyel ezekkel egyedül nem bírnánk így kikerül a közösbe. Lenének oltárból is közösek, és xenó eventhez hasonló bossok.
Békésszentandrás szarvas irányában stoppolok
Dátum: 2013.05.28. 11:36:10
kéne egy külön fórumot nyitni ennek a témának nyitni és a játékba történő első belépésnél meghirdetni hogy van ilyen lehetőség hogy azok is találjanak esetleg társat az uzáshoz akinek nincsen a környéken. mert a kocsi a vidékieknek sokkal rugalmasabb.

nekem szarvas iránt kéne egy fuvar pontosabban Békésszentandrásról.
Dátum: 2013.05.19. 09:34:34
esetleg akadna valaki aki kocsival megy és szarvas Békésszentandrás vonalon? És elfér egy esetleg két ember.(2 jobb lenne) fizetném a benzinpénz rámeső felét.

plusz megtoldom http://www.sorfozde.com/article/meggyes-sor eböl pár üvegel.
Dátum: 2013.04.22. 18:12:35
a beholder találkozó egy jó dolog amikor tudok felszoktam menni rá. tudom Budapesten éltek ott könnyű nektek megszervezni a találkozót de esetleg lehetne valahol vidéken is, mert vidékieknek nehéz feljutni, sajnos amikor legutóbb voltam akkor is a végzetúr megbeszélés közepén távoztam mert máskülönben nem érem el a buszt. szerintem a helyi idősebb(lehetőleg felnőtt) játékosok biztosan segítenének nektek abban hogy helyszínt találjatok.
az érdeklődőket könnyen megtaláljátok elég egy szavazást kiírni amit belépésnél kel kitölteni.
a kérdések a következők lehetnének.
1. ha a lakóhelyed közelében lenne találkozó ellennél rá?
2. itt egy két három soros kitöltő sor jöhetne ki hova tudna elmenni. amit ti összevettek é amelyik városba van elég érdeklődő ott esetleg szervezhetnétek találkozót.
Dátum: 2012.12.06. 14:28:26
segítséget keresek a 3 állat kivégzéshez
V1 antilop 105. szint felfele támadok esetleg váltok lefele ha nem tudok segíteni vissza fele akkor egy familiáris kódot tudok felajánlani.
érdeklődni privátban.
Dátum: 2012.11.26. 17:25:11
sajnos nem tudtam menni a találkozóra így kénytelen voltam ma befizetni az ősköveket.
a melóhelyen az utolsó pillanatban szóltak hogy be kel menni pedig előre szóltam hogy nem érek rá
Dátum: 2012.10.01. 12:52:04
nekem ennyi volt

Archaix
183 követő

Eddig összesen 7002 térképdarabot találtatok.
Te eddig 120 térképdarabot találtál.
Eddig 831 eseménypontot gyűjtöttél
Dátum: 2012.07.07. 17:32:18
v1 en ki az a vazze
ezt a levelet küldte

Küldő:Vazze
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 16:29:23
a scriptedet jelzem a support5 felé.

ezt tettem vele nem bírja ki hogy lerabolják.
Te nyerted a csatát, jutalmad 14532 (+152) lélekenergia és 34 TP!
Dátum: 2012.07.01. 13:35:37
mindig is kedveltem a fantasyt igy játszottam a hkkval és a beholder oldalán láttam a hirdetést.
és a böngészős játékokat mindég is kedveltem.
és már elő regisztrációban kezdtem.
Dátum: 2012.06.27. 10:46:45
hello

gyere a Dark Wind szövetségbe Dark Wind
Dátum: 2012.06.24. 11:20:02
nekem csak egy bajom van a buszom 4:15 kor indul és hamar elkellet mennem sajnos, a megbeszélés alatt én mentem ki az ablak alatt ültem.
Dátum: 2012.04.17. 16:09:25
1 portyában 2 állatom lépet szintet de csak 1 szintlépésnek számolta.
Dátum: 2012.03.05. 16:23:07
mi ez a rinya, én edig az összes eventböl az aranyat hoztam az övem és a tör patina és most a kürtöt tervezem platina fényezni
az ezüst díjam karácsonyi
Dátum: 2012.03.04. 11:10:10
"Véletlenül eladtam az aukciós házban 10 aranydukátért az epikusból szerzett gyűrűmet."


ez nekem még nem fordult elő de mindig rettegek tőle hogy véletlenül eladom külön kéne venni a térkapus és az epikus relikviákat és a térkapusnál lehetne egy olyan opció is ami azt tudja hogy egyszerre eladom mindet.
Dátum: 2012.02.29. 18:15:43
valakinek megvannak az előző térképeventek teljes térképei?
lemenetem őket de nem volt biztonságoi mentésem róluk, és a neten nem találtam meg a képeket.

antilop0@gmail.com
ha valakinek megvolna.
Dátum: 2012.02.27. 21:26:28
Nekem mobilrol játszva gyorsaban megy a játék mint amit ide leirtok időt
Dátum: 2012.02.26. 11:07:20
Energiahasznosítás
Tanulás szint: 44
Maximális szint: 50


Már elég tapasztalt vagy, hogy az áldozataidból a lélekenergiád maximális hatékonysággal préseld ki. Ha portyában győzöl, és a kapott LE kevesebb lenne egy adott mennyiségnél, akkor azt a mennyiséget mindenképp megkapod. Ez a mennyiség függ a szakértelmedtől és az ellenfél szintjétől.

* Ha a kapott LE < (szakért * ellenf. szintje * 0,2) akkor felkerekítjük ennyire (de ezt az áldozat nem veszti el, a kreativhoz hasonlóan). Ezután amíg nem éri el a napi limitjét,* megszorozzuk a kreatívl szakértelem bónuszával.
* A kapott LE érték a karakterek közötti szintkülönbség arányában kap egy osztót, amennyiben több mint 3 szinttel lefelé ütöttél. [Birka egykori fórumos táblázata kellen ide, nem találtam meg, sorry…]
* A szakértelem működik védekezésnél is, de ekkor a kapott LEre nem hat a kreatív bónuszt, viszont a kapott TP felezhető Preventorixpikusz-al!
* Csak akkor fejlesztheted, ha nincs visszafogott fejlődés szakértelmed!
* Az áldozat portya%-a se a kapott LÉ-re, se a kapott TP-re nincs befolyással!


Visszafogott Fejlődés
Tanulás szint: 44
Maximális szint: 50

A szakértelem minden szintje után csökken a vadászatért kapott tapasztalati pont, szintenként 1%-kal. A szakértelem maximális szintje 50, ekkor a vadászatért fele TP fog járni.

* A visszafogott fejlődés a térkapus csata TP-re és kalandszörnyek TP.jére is hat!
* Csak akkor fejlesztheted, ha nincs energiahasznosítás szakértelmed!

a tanulás ilyen szintjéhez kell az akadémia nevű szövetségi épület.
Dátum: 2012.02.26. 11:01:39
http://vegzetur.wikidot.com/

itt mindent megtalálsz
Dátum: 2012.02.24. 12:56:02
a térkép alatt érdemes vadászni van esély térképet találni de a kufárcsata alatt nem ott csak portyázni igy itt begyülytik dupla haszonnal.
Oldal: 123456789