Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drkhg

Oldal: 1
Dátum: 2011.06.16. 17:09:56
Köszi, sajnos most hátrány, hogy gyémánt vagyok, és szívesen össze is dolgoznék vkivel - hiszen nem hogy nem veszít, de még nyer is, ha segít -, de a kutya se méltatott válaszra. Más világokon ebben nem akadtam el, simán megcsináltam (igaz, zafírként). Hát, próbálkozom még... Azért unom, mert rohadt sok a veszteség már ezen a küldetésen, negatívba ment a vereség-győzelem arányom, a 12-13-as LE-veszteség is lassan nyomja a szerzett LE-különbségemet, stb. Plusz még nem vagyok szövetségben (mert ahová mennék, oda nem vesznek fel 30 alatt), úgyhogy egyelőre magányos harcos vagyok.
Dátum: 2011.06.16. 13:11:25
Segítsen valaki, nem értem, hogy V3-on, ahol éppen hatos szintű vagyok, nem tudom teljesíteni a "zsákmányoljanak tőled 100 LE-t úgy, hogy te támadsz" küldetést. Napok óta őrizgetek marha sok LE-t (kétezer táján, ami ezen a szinten ugye még soknak számít ), csupa nálam sokkal erősebbet hívtam ki, leveretem magam, gyenge fegyverzettel, védekezéssel portyázok. Baromi sokszor vesztek - értelemszerűen - de senki nem vitt még el tőlem 14 LE-nál többet!!! Már levelezgetni is próbáltam nálam erősebb, de még támadható játékosokkal, hogy segítsenek, hadd üssem meg őket úgy, hogy legyen náluk legalább 200 LE, de még válaszra se méltattak. Szóval kérem, segítsetek!!!
Dátum: 2011.02.22. 18:45:00
Döntetlenhez keres partnert alig használt, V5-ös, gyengécske, de mások által csinosnak mondott hajszál híján 49-es szintű (mire jelentkezel, sajna, már az leszek) galetki. Válaszokat "van még remény" jeligére a kiadóba kérek".
Oldal: 1