Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kreu

Oldal: 123
Ha meg nem érdekel senkit a normális, érdekes kérdések írása, akkor mi a jó q anyátokért veszitek bele a játékba? Egyszerűbb lenne törölni, nem?
Melyik híres épület romjai állnak a Loch Ness partján?

Uruqhart kastély
Tantallon vára
Stirling vára
Eilean Donan kastély

Ha ez speciális és nem általános műveltségi kérdés, akkor a szar beholders és ócska fantasys, filmes kérdések milyenek?
Minden könyvben, minden filmben, dokumentumfilmben, amelyik a Loch Nessről szól megemlítik ezt a várat, sőt elég sokat írnak, beszélnek róla. . Sőt, a Loch Ness múzeum mellett ez a fő látványosság. Miért speciális ez annyira, ha a sok idióta hülyeség meg nem az?
Dátum: 2010.11.16. 23:26:03
Nem lehetne azt megcsinálni, hogy lehetőleg mindig új kérdések legyenek a kvízben? Tudom, hogy így egyszerűbb elérni a +10%-ot, de unalmas.
Bocs, tévedtem, félreérthető a leírás!:) A világ egyik leghíresebb középkori barlangvára jobb lett volna!:) Visszavonom az onlinedroidoktól a minősítést!:P
Hol van a világ egyetlen középkori barlangvára?

Stirling (Skócia)
Predjama (Szlovénia)
Bruegge (Belgium)
Carcassone (Franciaország)

Nem értem, hogy a helyi bennfentes 1234. szintű Főúrhadúr Olninebuckalakóknak miért rossz ez a kérdés? Már egyszer feltettem, csak akkor tényleg félreérthető volt egy kicsit.
Azt hiszem, hogy ez egy érdekes kérdés. mind történelem, mind építészet szempontjából. Nem mellesleg a világörökség címére hajt a vár. Annyi értelmetlen, hülye kérdés van fent. Mindenféle szirszar sci-fi írócskákról és egyéb baromságokról. Bezzeg egy ilyen kulturális és történelmi szempontból sem utolsó érdekességgel kapcsolatos kérdés rossz. Kapjátok be a rühes, korcs kutya balheréjét!:) Szerezzetek már a szellemi fogyatékos szint feletti kérdésadminokat be. Nem hiszem, hogy csak a jelenlegi félhülye onlinedroid seggfejek vállalnák el a kérdésadmini szerepkört!:)
Befejeztem a kérdésfeltevés miatti fórumozást. Elfogadom, hogy a helyi belterjes online-nobilitások felfogó- és értelmi képessége erősen beszűkült.
Tisztelt Fővezénylőtábornok Úr!

Megtisztelne azzal, hogy elmondaná nekem, hogy lehet itt bevágódni a pontokat osztó belterjes nobilitásoknál? Kérem, segítsen! Nagyon fontos nekem a pontozás végeredménye!
Amúgy növelhetnétek a pontszámaimat a fórumozás terén! Miért csak 1,39-re vagyok értékelve? Ombudsmanhoz mit szóltok?
Ugyan, ugyan! Semmi sértettség! Egész jókat röhögök, átmozgatom a rekeszizmaim az izmoskodásaitokon!
Úgy tűnik, hogy mannatea helyett mákteát ittál! Máskor jobban vigyázz, esetleg növeld a pihenőidőd!
Hát, amilyen idióták az önkéntes kérdésadminok világszerte, nem lepne meg a dolog!
Szellemi fogyatékos kérdésadminok!

Nem tudom, hogy csak nekem szántátok, de a mostani vadászatos kérdéseim közt 2 évszámos is volt. Az egyik, II. Rákóczi Ferenc erdélyi fejedelemmé választásáról szóló kérdés négy adott válaszlehetősége 2 éves intervallumban volt, napra, hóra pontos válaszokkal. Akkor most ki a kib..... idióta? Legalább legyetek következetesek!
Amúgy való igaz, benne van a leírásban, hogy évszám ne legyen. De jó nagy idióta, aki így határozza meg a lexikális tudást.
Mert ugye az is lexikális tudás, hogy milyen sorrendben vannak a bolygók, milyen műveket írt Shakespeare, ki a főhőse ........ . Az ilyen dolgokat se lehet empirikusan elsajátítani. Súlyos fogalomzavarban élt valaki. Nem kellett volna a hadsengierli nedűerdőben úgy rácuppannia a cyxamtrocus manna püspökfalatjára, mert megártott az elméjének!
Mókás, ahogy védeni akarjátok a hülyeségeteket!:) Kivéve az első hozzászólót, ő kifejezetten kulturáltan írt. Úgy látszik, hogy ő az ápolótok!
Mit képviselek momentán? Bocs, de én nem olvastam, hogy évszámot nem lehet kérdezni, sőt, az indoklásban se volt erről egyetlen szó se. Egyébkétn az eddig írt 22.244 szintű Onlájnharcoskorcos főnagyurak se említették ezt. Miért is? Az indoklásban "érdektelen lexikális tudásnak" minősíti a primitív kérdésadmin azt, hogy valaki be tudja lőni egy világszerte ismert esemény megtörténésnek időszakát. Pihengess! Tudod, egy 23.232 szintű Onlájnharcoskorcos főnagyúrnak is kell töltődnie, vigyázz, leesik a mannaszinted!
Ugye nem az szegénységi bizonyítvány, hogy ti világszerte ismert, a térségre jelentős befolyással bíró eseményt felesleges lexikális tudásnak tartotok. Ja, te biztos Kuruchmanckor után a 3244. holdévben élsz a Vagancikanida bolygón, 21.213 szintű Gyémántmercédeszepl birtokos Főhadseregkommandírozó kommandóparancsnokként, neked tutira mindegy, hogy mi történik a valóságos világban!
Bocsánat, érdektelen lexikális tudásnak!:) Ezt a csapatot honnan szedtétek össze? Mint amikor Salakos Alajos 4 elemis vájárt kinevezik államtitkárnak kommunistahűsége miatt. Kabaré ez az egész!:P
Lehetséges, hogy a magukat benyaló kérdésadminok elélveznek egy 22.333 karakter látványától -ez biztos pluszpont:)-, de nekem eddig úgy tűnik, hogy teljesen alkalmatlanok kérdéselbírálásra.
Mert azok, akik egy világszerte ismert, közeljövőben történt, Magyarország és a magyar nemzet/nemzetiség szempontjából se érdektelen történéseket lexikálisnak tartanak, azok idióták. Ráadásul elég lett volna csak nagyjából belőni a korszakot. Na mindegy. Elfogadom, hogy a belterjes kérdésadminoknál nagyobb eséllyel fordul elő csekélyértelműség!:)
Amúgy kik fogadják el a kérdéseket? Pár önjelölt helyi kiskirály? Döntsétek már el, hogy ez az oldal belterjes ............-oknak való vagy a nagyközönségnek!:)
1945
1995
2001
1879

Ezek voltak a dátumok, szerintem elég könnyű kérdés volt.
Oldal: 123