Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - FFC10

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.07. 12:52:24
Sziasztok... Miért van az, hogy mindenki inkább alakít egy egyszemélyes szövetséget, minthogy belépne már valahová? És miért van az, hogy ha én be szeretnék lépni egy szövetségbe, (és nem becsültem túl az erősségemet jelenleg...) válaszra sem méltatnak?
Oldal: 1