Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Legacy

Dátum: 2012.01.26. 07:51:36
A végzetúrban sehol semelyik védekező csata nem számít, se küldetésekkor, se Lady Alvariel versenyében. És ez nem véletlenül van így. Van egy PP nevű erőforrás, aminek a maximuma mindenkinek ugyanannyi lehet, de ha a védekező is számítana, akkor ez végtelen lehetne.
Dátum: 2012.01.25. 15:19:49
Ha nincs EP-d akkor asszem fele, vagy harmad LE jár. Itt az eredti topic, ami akkor erről szólt:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,685.60

Miklós hozzászólása:
A kufár csata esemény során, felmerült, hogy vissza lehet élni azzal, hogy valakit "rabszolgák" (barátok/ismerősők/épitőkarik stb) ütögetnek, hogy nyerjen. Alapban az volt a hozzáállásunk (azaz továbbra is az), hogy az ilyen jellegű "ütök-vesztek-LE-t kap az ellenfél" c. sorozatos játékot amúgy is szűrjük, és legfeljebb letiltjuk az ilyeneket. De jobb lenne, ha maga a rendszer is valamennyire szűrné ezt.
Ezért a javaslat az volt, hogyha megtámadnak, és nyersz, akkor az is egy eseménypontba kerüljön. Ha nincs eseménypontod, akkor vagy 0 LE és TP járjon, vagy a kapott LE mennyiség csökkenjen 1/3-ára.
Vélemények?
Dátum: 2012.01.25. 14:10:50
Előző kufár eventen nem volt ez a dolog lekezelve, azaz a nyertes bejövő csata után megkaptad aLE-t és a TP-t is, de nem volt eseménypontot. Ezzel nagyon vissza lehetett volna élni, hiszen ezen az eventen a portya LE/TP, csak a vadászat LE/TP-jével együtt jár (ezért is van eseménypont). De a rabszolgák támadtatásával ezzel vissza lehetett volna élni. Ezért ki lett írva egy szavazás, hogy vonódjon e eseménypont, vagy legyen a bejövő nyertes csata esetén 0LE és 0TP, és az eseménypont levonás nyert.
Dátum: 2012.01.05. 16:28:45
Igen, neked van igazad, találtam is Yagami Light-nál és ott ezt írja a karakterlapján:

Szint: 10
+14 energiahasznosítás (Csak akkor működik, ha nincs visszafogott fejlődésed, de növel 50 fölé is, és akkor is működik, ha még nincs EH-d)
Dátum: 2012.01.05. 16:05:36
Wikin ez van írva róla:

5 A rablás ezüst agyara 950 700 900 - +14 max. EH (nem adódik össze a +10 AF képességgel).

Ha valakinek van megmondhatná nála mit ír.
Dátum: 2012.01.05. 15:42:52
Amúgy a rablás agyala megnöveli az EH-t 14-el, vagy csak a maximumát? Mert ha ténylegesen megnöveli, akkor még erősebb lesz a térkifordítós taktika.
Minden AF pontot egyéb, nem törlődő AF szakikra kell költeni és szépen 55-ös VF-el vadászni, 64-es EH val portyázni.
Ha csak a maximumát növeli meg, akkor azért még ki is kell fejleszteni, minden térkifordítás alkalmával. 1500-as Szakiösszesennél max transzplant, és minden egyéb kedvezménynél az 170-180ezer LE. Annyit kb nem is ad 300 + a termelődő PP-nél a +14 EH, és ez költség folyamatosan nő. Így viszont nagyon nem éri meg ez a relikvia.
Dátum: 2012.01.05. 15:22:21
Den em adódik össze a Hasznos energiák AF-el.
Hasznos energiák:

Minden szint eggyel növeli az energihasznosítás szakértelmed lehetséges maximumát. (Nem adódik össze a rablás agyarával, a kettő közül az erősebbik érvényesül.)
Dátum: 2012.01.04. 15:17:44
Akkor csak én siklottam el fölötte
Köszi.
Dátum: 2012.01.04. 14:54:01
Megtaláltam:

KerzsakovFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Válasz erre
Idézet

Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
151. hozzászólás - 2011.09.25. 16:04:08
Igen tudom.Tehát adva van egy 65-s eh.És a térkifordító magát a szakértelmet fordítja át.Tehát a 65-s ehból 65-s vf lesz.A hasznos energia nullázódik ugyan de a szaki megmarad.
Minden harcos érzett már félelmet egy-egy csatától. Minden harcos csalt és hazudott már életében. Minden harcos indult már el olyan úton, melyet nem neki szánt a sors. Minden harcos szenvedett már jelenléktelen dolgok miatt. Minden harcos érezte már, hogy nem igazi harcos.
Pontszám: 5.57
Dátum: 2012.01.04. 14:51:41
Már volt itt a fórumon valaki aki jelezte, hogy neki 65-ös a VF, szóval biztos bugos, de arra már nem válaszolt, hogy a TP-t is csökkenti e.
Dátum: 2012.01.04. 14:25:06
Sőt így lehet elvileg 65-ös VF-et is csinálni. Eh-val kimaxolod 65-ig (AF-el), aztán térkifordítasz és lesz 65-ös VF-ed. Azt nem tudom hatása is 65-ös lesz e.
Dátum: 2012.01.04. 10:39:07
Illetve kicsit akadozni fog államcsőd esetén a nyugdíj kifizetés, közalkalmazotti, köztisztviselői fizetések, állami és önkormányzati cégek működése akadozni fog, nem lesz szemétszállítás, utcaseprés, tömegközlekedés. Nem olyan romantikus ám az államcsőd, mint amennyire mostanában beállítják. Bűnözés rendkívül megnő.
Én is úgy tudom, hogy csak az állatok őrködés szakija csökkenti az ellenfél lopás szakiját.
Dátum: 2011.12.20. 19:55:44
Ez most olyan, mintha levágnád a kezed, mert nem hatost dobtál a dobkockával
Magyarul nem vállalják a nerfet
Köszi továbbra is a segítséget, töröltem a karaktert, amúgy is nagyon nehéz egy új karaktert indítani, de még ilyenekkel is nehezítik.
Amúgy a kérdés szempontjából irreleváns, hogy mit feltételezel, nem osztottak, mert nincs. Helyesírási hiba persze van benne, igazából mindegy. Nem fizetek még egy karakternek őskövet, segítettek spórolni karácsonyra
Köszi, bár ez így akkor elég szubjektív maradt. Most vagy van ez a lehetőség, vagy nincs. Nem könnyítés miatt rakták be? Akkor hogyan lehet túl könnyű egy kérdés?
Sziasztok!

V5-ön kvízes küldetést csinálnám, írtam egy kérdést, ami a "Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban." értékelést kapta.Aktív volt a küldetésem. Ha olvassa egy kvízadmin, kérem írja jóvá a küldetésem. Köszönöm.

Milyen Nóbel díjat NEM osztottak 2011-ben?

Orvosi
Béke
Irodalmi
Földrajzi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

SELECT V5
Dátum: 2011.12.13. 13:23:54
De látod káromkodás nélkül is lehet véleményt formálni.
Dátum: 2011.12.13. 12:44:11
Kezdj el vadászni Prisma, és lépd a szinteket. Ez a cél.