Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Denisa

Oldal: 1234
Dátum: 2010.02.07. 11:38:33
Közben megérkezett az értékelés, szal az én kérdésem aktualitását vesztette.
Dátum: 2010.02.07. 11:06:40
"A kérdésre eddig 6 jó és 2 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!"

Hogyan érkezhetett rá egy csomó válasz, ha még kiértékelés alatt van?
Bocsánat, ha a hibabejelentőbe kellett volna...
Nem tudom, jó helyre írom-e, de... Mai nap, a délelőtt folyamán 3 állatom lépett szintet; délután meg volt egy átmeneti szünet karbantartás végett. Most mnd a 3 állat visszaesett a szintlépés előttre - csak lestem, mikor a nap folymán másodszor lépték meg ugyanazt a szintet, amit elvileg már a délelőtt folyamán megtettek... Az idomítás alatt állók is buktak pár adag LE-t. Más is járt így, vagy csak én?
Dátum: 2009.11.18. 12:14:12
"Háború esetén ki lesz a magyar fegyveres erők főparancsnoka?

* a köztársasági elnök
a miniszterelnök
a honvédelmi miniszter
a belügyminiszter

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!"

Kicsit sajnálom, de hát ez van.
Dátum: 2009.10.11. 00:18:09
Mi a baj az "Amazonas" szóval? Nézegetem egy ideje, de nem tudok rájönni, miért nem megengedett.
Szintén gratula! Király lehet!
"Mit csinál a pap, ha szegény az eklézsia?

online pókerezik
kölcsönkér a bankos Emesétől
Rómába zarándokol
maga harangozik"

Nem tudtam, hogy háború van - amikor ugyanis elmentem netközelből pénteken, még nem volt... hétfőre pedig már javában zajlott. Különben, ha az kell, elhúzok katakombába, láthatatlanba - ami éppen kell, énrajtam ne bukjon a győzelem! A jelzett szövetség egyébként egyszemélyes volt (a "közösség" érdekei ); bár azóta feloszlott. Egy másik, nagy szövetség, akik különben rendszeres farmolóink, szintén ránk lelt a jelzett időben - de ők valahogy látták a kiírást a már említett szövetségi adatlapon.
Egy illusztráció a V1-ről arra, mekkora is Isten állatkertje:

""Kedves Petike!
Az elmúlt napokban 6-7szer vertél le teljes felszerelésben, holott nagyon jól tudod, hogy döntetlenezem. Közben nagy hangon kérsz segítséget a karakterlapodon hasonló küldetéshez... Nos, számíthatsz majd rám. A tiédhez hasonló hozzáállással persze.
Denisa"

Kedves Denisa! Ha nem vetted volna észre, HÁBORÚZUNK!!! VESS MAGADRA HOGY NEM VAGY KÉPES ÁTÖLTÖZNI!!! ÉS MÉG TE PANASZKODSZ???!! PÁRSZOR AZÉRT BENÉZHETNÉL A SZÖVETSÉGED LAPJÁRA HOGY TUDD MI A HELYZET!!!! ÉS NEM ÉRDEKEL, HOGY TE IS FULL CUCCBAN FOGSZ TÁMADNI...

SZERINTEM A SZÖVETSÉGED JOBBAN JÁRNA, HA KIRAKNA A FENÉBE!
És azt egyébként honnan a fr*ncból veszed hogy én nagy hangon kérek segítséget???
Ugyanúgy van kiírva, mint mindenki másnak!

Peti"

Érdekes, más szövetségi háborúkat is vívtunk, és ott ez nem volt probléma... Vélemények?
Az a baj, hogy írni ugyan írtam (még le is lettem tiltva spamelésért ), de a többség válaszra sem méltatott. Ok, már megvan 4 az 5-ből, így kevésbé vagyok ideges, mint nullás állásnál - de azért ez mégis fura. Döntetlenezni full cuccban, megkeresésekre nem reagálva? 50%-kal csökkentitek az esélyeiteket, emberek! De végülis, ti tudjátok.
Nekem még csak 1 sikerült. Sajnos, a döntetlenezők 80 %-a (köszönet a toplistás tippért, én is abból dolgoztam - no meg a karakterlapokon talált neveknek is utánanéztem) teljes cuccban van, így hiába próbálkoznék, nem megy... A többinek meg kevés az ÉP-je; vagy engem vernek le full felszereléssal, állattal állatok. Na jó, nem nyafogok; ezeken alighanem mindenki keresztülmegy.
Ja, torta-téma: nekem már 2 van, ezek szerint szaporodik? Kiváncsi vok, hogyan és meddig. (Bár lehet, h az egyik a behóé, a másik meg a karakteré, és nincs összefüggés közöttük.)
Nemrég kezdtem a döntetlenezést - még nincs meg, de ezúton is köszönöm a sok tippet. Lényeg a lényeg, a v1-en vagyok ugyane néven, aki akar, megtalál. Mindig döntetlenes cuccban vagyok. (Ha mégsem abban találsz, az azért van, mert éppen a térkapus pontjaimat mentem, ne menjenekl pocsékba; illetve az epikuson helyezek el egy-két plezúrt. De utána vedlek vissza.) Sok sikert mindenkinek, aki ezt a küldit csinálja!
Dátum: 2009.08.25. 14:18:26
Egy kérdésfeltevésemnél a gép nem engedélyezte a "cigány" szót. Aggódva várom, az "anya" mikor kerül fel a tiltott szavak listájára. Nem baj, majd anyukázunk-apukázunk, mint az oviban.
Frusztrációmat levezetendő, a köv. kérdést írtam, hátha... Szvsz hozzátartozik a játékhoz!

"Zsinórban 3 kérdésemet ítélték rossznak, mégsem veszítettem egyet sem. Hogyan lehetséges ez?

még nem vették észre, hogy ilyen sok a rossz kérdés
a kiesés oka, hogy a feltett kérdések már szerepeltek az adatbázisban (X)
a jó kérdések aránya sokszorosa a rosszakénak, ezért nincs levonás
ez a prémium tagság előnyei közé tartozik


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!"

Alig fél perc múltán. Oké, talán tényleg nem egy nagy valami, de legalább értékelést biggyessz hozzá, kedves ismeretlen, mert így eléggé elkedvetlenítő a dolog! Bár, ha az van., amit sejtek, akkor alighanem teszel a dologra.
Amikor én értékeltem (hej, de régen is volt az! Biztosan meg van vonva tőlem a lehetőség, csak még nem vettem észre ), mindig tettem oda indoklást. Lehet, én sem voltam valami elnéző - nem tehetek róla, allergiás vagyok a helyesírási hibákra, pongyola megfogalmazásra... de most komolyan, olyan sokáig tart kiikszelni egy indoklást?
Dátum: 2009.06.14. 18:35:51
"Ki volt az a görög harcost akit a sarkánál lehetett megölni?

Paris
Hector
Achilleus
Agamenom"

Mivel túl sok macera lenne vele javításilag, szvsz ez is törlendő.
Dátum: 2009.06.14. 17:16:44
"Hogy hívják másnéven a szánitéct?

doki
felcsér
mentő
orvos"

Más néven, szanitécet, felcser (a felcsér valami madár lenne? ) - na, nem mintha a kérdést magát ne lehetne szebben megfogalmazni. A válaszok sem teljesen egyértelműek szvsz.
"Mi a "konklávé"?

A pápaválasztó bíborosok gyülekezete
Teflonbevonatú, nyeles-fedős főzőedény
Hosszú szőrű perui lámafajta
A francia királyi udvar egy táncformája"
Dátum: 2009.03.27. 11:58:14
"ki irta a vuk-ot???

fekete istván
babits mihály
palik lászló
petöfi sándor"

A nemecsek ernő.
Dátum: 2009.03.01. 23:24:25
Néhány - szerintem javítandó kérdés a legutóbbi vadászatból.

„mit jelent angolul: did you watch the TV on yesterday?

tegnap néztél tv-t?
tegnap jól voltál?
mit csináltál tegnap?
tegnap nem voltam jól”

Nem mindenki tud angolul. (És nem is pontos a fordítás. ) Törölni javaslom.

„Melyik nem londoni székhelyű futballcsapat?

Chelsea
Arsenal
Fulham
West Bromwich Albion”

És ezt is. Érdektelen, meg speciális. Tudom: Gera! Na és? Nem mindenki focikedvelő.

„Mi az a Puliszka?

Film
Növény
Étel
Állat”

Miért kell nagybetűvel írni egy szimpla főnevet? Tudtommal nem vagyunk németek.

„Mit az Anemoszkóp?

A szél irányát, és erősségét jelző szélzsák
Egy internetes önkifejezési forma
Modern építkezéseknél használatos újfajta emelődaru
Orvosi műszer, mellyel sebhely nélkül műtenek”

Mint fent. És „mit” helyett „mi”.

„Mely színekből keverhető a Zöld?

Piros és sárga
Piros és fekete
Sárga és barna
Sárga és kék”

De a mellékneveket még a németben sem írják ám nagybetűvel! Bár e kérdésnél erősen zavarban vagyok, minek is kellene elemeznem a zöldet…
Dátum: 2009.02.27. 12:35:12
„Mikor támadsz a portány belül a varázslattal?

az utolsó támadásnál
a legelején
ha van varázslatunk akkor se mindig fordul elő portyába
véletlen, a csata bármely pontjába”

Helyesírási hiba, vesszőhibák – de ami kiverte a biztosítékot, az a finoman szólva is pongyola fogalmazás. Itt szeretném felhívni a figyelmet a -ba, -be és a -ban, -ben ragok közötti jelentésbeli különbségre! Sajnos, egyre inkább úgy látom, ez többeknek gondot okoz. Előbbit a „Hova?” kérdésre, utóbbit a „Hol?” kérdésre adott válaszban alkalmazzuk. Tanuljunk már meg magyarul, díszpintyeim! Csak egy kicsit!

„Nemzeti Légügyi és Űrhajózási Hivatala (National Aeronautics and Space Administration) mia rövidítése?

NASA
WATA
NAWA
NATA”

Most komolyan, nagy agymunkába került volna rendesen megfogalmazni a kérdést?!

(Életben nem vagyok EKKORa sznobp..., de némely kérdés lassan kezdi kihozni belőlem a legrosszabbat. )
Oldal: 1234