Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Belial.

Oldal: 1
Dátum: 2011.05.23. 23:21:34
Aktív küldetésként ki volt választva, hogy vásároljak kincset a kincseskamrából, lejárt a licit, én vittem a tárgyat, és mégsem fogadta el a küldetést a rendszer... Ez mitől lehet?
Dátum: 2010.12.09. 14:39:27
Heló!

"Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!" küldetéshez keresek segítséget, V5-ön vagyok, Belial néven. (23. szint, gyémánt horda) Segítségedért, én is segítek!

Belial
Dátum: 2010.12.08. 07:23:49
Heló!

"Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!" küldetéshez keresek segítséget, V5-ön vagyok, Belial néven. (23. szint, gyémánt horda) Segítségedért, én is segítek!

Belial
Dátum: 2010.12.07. 09:44:34
Heló!

"Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!" küldetéshez keresek segítséget, V5-ön vagyok, Belial néven. (23. szint, gyémánt horda) Segítségedért, én is segítek!

Belial
Dátum: 2010.09.29. 16:03:37
Idézet: Belial. - 2010.09.29. 11:34:34
Melyik szín nem tartozik a három alapszín közé?
Sárga
Piros
Zöld
Kék



Erre a kérdésre nem jó a válasz!!! A Helyes válasz a sárga lenne, de a zöld van megjelölve helyesnek! Csak azt nem értem, h amit viszont én felrakok és helyes, azt miért nem fogadják el... :-(

http://www.kvizkerdesek.hu/kepzomuveszet_iparmuveszet_epiteszet/ melyik_szin_nem_tartozik_a_harom_alapszin_koze_232734


Valaki reagálna erre??? Vagy egyáltalán jó helyre jelentettem? Ki lesz javítva?
Bocsi, félre érthető voltam, nem írtam le pontosan a problémámat, ha rossz kérdésnek sorolják be a kérdésemet, akkor már csak 100 kérdés után tudok újat feltenni...
Hibás kérdés beküldéséért kapok valami jutalmat? Mert, ha én hibázok, akkor elvész a kérdés feltevési jogom.. Úgyhogy ez így lenne fer...
Melyik Die Hard filmben szerepelt Samuel L. Jackson, Bruce Willis oldalán?

Drágán add az életed
Még drágább az életed
Az élet mindig drága
Legdrágább az életed

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ennél sokkal "speciálisabb" kérdést is lehet látni elég gyakran... Amit pl még a google-ban sem lehet megtalálni, nemhogy fejből tudni... Szerintetek is nehéz a kérdés??? A színész elég ismert szerintem, és a filmet is sokan ismerik.
Dátum: 2010.09.29. 11:34:34
Melyik szín nem tartozik a három alapszín közé?
Sárga
Piros
Zöld
Kék



Erre a kérdésre nem jó a válasz!!! A Helyes válasz a sárga lenne, de a zöld van megjelölve helyesnek! Csak azt nem értem, h amit viszont én felrakok és helyes, azt miért nem fogadják el... :-(

http://www.kvizkerdesek.hu/kepzomuveszet_iparmuveszet_epiteszet/ melyik_szin_nem_tartozik_a_harom_alapszin_koze_232734
Köszi szépen! Mint látod ez a 2.-ik kérdésem, a cím alapján erre a topicra gondoltam, h lehet írni, ha hibás a kérdés. Az általad említett topicra is benéztem, de ott nem láttam ilyen jellegű hibák bejelentéséről.
Melyik szín nem tartozik a három alapszín közé?
Sárga
Piros
Zöld
Kék


erre a kérdésre nem jó a válasz!!! A Helyes válasz a sárga lenne, de a zöld van megjelölve helyesnek! Csak azt nem értem, h amit viszont én felrakok és helyes, azt miért nem fogadják el... :-(

http://www.kvizkerdesek.hu/kepzomuveszet_iparmuveszet_epiteszet/ melyik_szin_nem_tartozik_a_harom_alapszin_koze_232734
Oldal: 1