Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Purpled

Oldal: 12
Dátum: 2010.02.05. 16:17:19
Nyerő Sztratégosz nekem is új egy kicsit, pedig ahogy megtanultam olvasni, azóta olvasom és szeretem a görög mitológiát .. ezekszerint a lényeg pont kimaradt
Dátum: 2010.02.04. 16:55:42
Hát bosszantó. Meg ott tartok most, hogy már öt kérdést feltehetnék, de esélytelen Persze lehet pont ezért ...
Dátum: 2010.02.04. 15:01:14
Ezért kell a Beholderes számla sráacok!

Az... de viszont még bosszantóbb, hogy hiába írta mindenki, hogy a kvízes kuldit vagy vegyék ki vagy legyen rá ember, nem foglalkoztak vele. Most meg ott csücsül a 300+ emberke és nem kapják az értékelést.

Az elementáris meg nc. Én butus, kezdő noob meg azthittem hogy portyakbol lett annyi tp. Megkövetek mindenkit! Annyira nem vagyok képben, hogy még védelem italát is ittam ... behh, saját kárán tanul az ember.
Dátum: 2010.02.04. 14:56:13
Vicces.
Dátum: 2010.02.03. 13:27:40
Mivel alacsony a tulija, a nyert 30portyából finom mennyiségű Tp-t kapott. Nagy mágia.

(rosszmájúak esetleg arra is gondolhatnak, hogy -30-40-50% os karakterek 'ölették' magukat bele)

Aki lepontoz, az tegye fel a kezét!
Dátum: 2010.02.03. 12:40:35
Te nyerted a csatát, jutalmad 392 lélekenergia és 2 TP!

Mitörtént srácok, lankad a fegyelem?

... no, be lehet támadni őket, Ludovek. Nem kell nekik multizni ahhoz, hogy butára legyenek verve és nehezen legyenek elérhetőek. De ne aggódj, hamarosan jön a többi szakimaki és elbúcsúzhatunk az Istenkéktől.

Már meg is jelent az első 5. szintű egyed ...
Dátum: 2010.01.28. 16:07:16
Jah. Vicces. Mindeki a vereségre fog menni, hogy szerezzen abból a löttyből.
Dátum: 2010.01.28. 16:02:48
Hú az nem rossz:D Háborúkban elég jól jöhet a cucc.
Dátum: 2010.01.28. 16:01:10
Aha +15 IQ...
Dátum: 2009.12.01. 19:07:23
A tökéletes este

Gyönyörű holdfényes este volt, a langyos tavaszi szél kellemesen fújdogált a varázslótorony körül. Hetek óta vártál erre az estére, hiszen álmaid hölgye végre elfogadta meghívásodat egy romantikus vacsorára. Izgatottan készülődtél egész nap, vacsorát főztél, kitakarítottad az otthonodnak nevezett szobát a varázslótoronyban. Még meg is fürödtél a nagy alkalomra, pedig még nem jött el a holdforduló ideje, mikor ezt a tevékenységet végezni szoktad.
Az időpont mikor választottad végre belép a torony kapuján, egyre közeledett. Szíved egyre hevesebben vert, már minden készen állt a fogadására.
Ekkor szörnyű felismerés hasított beléd: Elfogyott a sör! Márpedig a sör elengedhetetlen a hangulatos estéhez...
Agyad villámsebesen pörgött, a lehetőségeket kereste. A legközelebbi ivó fél napi járásra a toronytól, esélyed sincs odáig eljutni és vissza... A kétségbeesés egyre jobban elhatalmasodott rajtad, mígnem komoly döntést hoztál a szükséghelyzetben:
Meg kell csapolni a pincében Stubb, a részeges törpe titkos készletét...
Az elhatározást tett követte és mindenre elszántan elindultál a pincébe, ahol elszántságod első gátjába, egy zárt, nehéz vasajtóba botlottál.


Megjegyzés: a karakterem nem leszbi félretéve a tréfát: nem úgy volt Miklós, hogy ilyen kalandok nem kerülhetnek be?
Dátum: 2009.11.30. 13:09:30
Mindegy mennyi idő, csak írjak ki
Dátum: 2009.11.30. 11:04:57
Jah sok sok áruló ex TF-es Mindenesetre grat VU-team (murdock, a lányoddal anno én nyertem ingyenforcsikat tavaly, mert kitalálta asszem a mentális gyógyulást .. szal ó nagyon pró
Dátum: 2008.10.05. 23:15:21
Újabb szint épült a Rúvel Öklei szövetség tornyára! Várunk minden aktiv gyémánt végzeturat és végzetrnőt. Feltétel a folyamatos épités!
Dátum: 2008.09.28. 09:35:46
Ezt a kérdést ma kaptam a kvízen, értékeljétek ti is:

A válaszra még 04:36 időd van.

mi a star wars első részének a fögonosza
dart mol
jaba
joda
luk skájvoker

Csak gratulálni tudok annak, aki írta

Remélem megszűnik ez a probléma, mert eléggé idegesítő, hogy mennyire elszaporodtak a fogyatékosok.
Dátum: 2008.09.28. 09:33:33
A válaszra még 04:36 időd van.

mi a star wars első részének a fögonosza

dart mol
jaba
joda
luk skájvoker

t_T

töröljétek légyszíves
Oldal: 12