Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Purpled

Oldal: 12
Dátum: 2010.03.17. 10:31:13
csihadjatok tornyosok, béke
Dátum: 2010.03.13. 21:33:52
relikviák sem voltak eddig, persze lehet valami elelmes kiprobalta .. fene már a kftbe, hogy az ezeket erinto szabalyokat (sem az aukcioshazat, sem a relikviakat) NEM VOLTAK hajlandóak leírni a v4-szabályzatba

most mindenkinek magának kene megálmodnia hogy ezek nem szerepelnek veges vilagban? vagy vissza kene olvasnia egy rakás fórumot, ahol elvétve megtalálhatja oket?

miert nem lehetett egy epkezlab osszefoglalot irni??

na nem kesergek, hajra mindenkinek!
Dátum: 2010.03.13. 20:12:34
És milyen relikviat hasznal ki?
Dátum: 2010.03.13. 00:41:12
Kicsit elszabadultak az indulatok.
1. Igen, nekunk mint Olymposos szövitársaknak 'feltűnt' hogy ki be ugrálnak az istenek. ÉS igen megkérdeztuk a vezetőt (stratot) hogy ez mégis mi, a válasz az volt, hogy haverok. És mivel jóideje figyelve voltak ÉS csak most lettek zárolva, tény az is, hogy csak az utóbbi napokban játszott veluk a szerencsétlen, mert fogalma nem volt arról, hogy ezért bizony zárolják a világból. Erről ne többet.

2. Cápa, nem kell a felesleges agresszió! Az epikspec meg? Nemcsalódtunk a beholderben, x+1 bug, ami bentmaradt (mindenki emlékszik a kötegben érkező +75 cspre ugye? na ..) de tény, hogy ezzel a dologgal max 30 perces előnyt lehetett elérni, mert senki nem cuccolta fel magát gyógyital hegyekkel, és igen az epik is szeret harapni ám (ahogy kedvenc is megírta)

nya akkor pihenjunk és ne bántsuk egymást tovább!

mindenkinek jó játékot kíván:

Orion (aki most nagyon fáradt )

hajrá hajrá Csillaggárda!
Dátum: 2010.03.12. 12:59:21
Na vegre egy teljesen helytálló vélemény ...
Dátum: 2010.03.12. 12:57:04
A hibát még tegnap este jelentette Nagycápa...
Dátum: 2010.03.12. 12:13:43
Szerintem meg nagyon is sok helyen bír lenni.

Az Olympos hamarosan megszűnik létezni. Elég szomorú, hogy ennyire tudatlan volt a 'vezető' ... mi pedig hittunk neki amikor fuziora kerult sor.

Leváltásra kerult, a csalo tagokat kirugtuk és uj vezetes viszi majd tovább a maradék bandát.
Dátum: 2010.03.12. 11:57:51


akkor ez egy istenes genocídium nemde?
Dátum: 2010.03.12. 11:57:11
Felnyomás: biztos vagyok benne, hogy mar korábban panaszkodtak többen is. A jatekvezetes (helyesen) figyelte is a karaktereket és meg is kapták a buntetést, amint egyetlen cimrol indult a jatek velük.

Aztán meg? Nyilvan emiatt zaroljanak mindekit, aki egyszer is farmolni mereszelte oket! ...

De hörögjetek tovább, követeljetek az akasztást, nyilvanos kövezest stb.
Dátum: 2010.03.12. 10:41:42
Na ezt majd leboxoljuk még
Dátum: 2010.03.12. 10:19:46
Latom nemtudtok olvasni: azert lettek most zarolva, mert most jatszott az epitokkel a stratégia, előtte a gazdáik vitték őket, akik abbahagyták. Ott hibázott a stratégia, hogy nem gondolta végig mi lesz a kovetkezménye annak, ha ö visz 5 karaktert. Persze a szabályok nem ismerete ugye... Én így látom, stratégia ezt írta meg nekunk, illetve a történtek alapján ez a legvalószínűbb.

Azon ne veszekedjunk, hogy etikus-e megkérni a spanokat, hogy építsenek és előnybe hozzák a szövit, a szabályok alapján lehetséges.

De mostmár tényleg legyen ebből elég.

Craslorg: én nem nézek senkit hülyének, te se tedd azt szegény Titusz mesterrel
Dátum: 2010.03.12. 07:45:06
Na okostojások, szerintetek miért csak most lettek zárolva? logolják a belépéseket és amíg más vitte a karikat, senkit nem érdekelt a dolog (csak titeket, mert zavaró, hogy így hajszálnyival több építésunk lett, hú, összesen kb 500.000-et húztak be...)

Tiltja a jatek szabályzata, hogy belépjek valahová, építsek, majd kilépjek onnan? NEM. Szóval ennyit a falshitről faustone.

Aztán a Nyerő stratégia hibázott, mert ahelyett, hogy szólt volna a spanokra, vagy hagyta volna a karikat a vérbe, inkabb maga kezdte el vinni őket. Ezt ki is szúrták, ahogy illik - kapta is a zárolást. Kapott is a szövetségben érte rendesen.

Ennyi.
Dátum: 2010.03.11. 18:15:53
Nya hogy vége legyen már a flémelésnek:

Nyerő stratégia osztálytársai és öccse vitték az 'isteneket' szívességből. Viszont az utóbbi időszakban valamiért Nyerő strat kezelte őket. Azt persze meg nemtudta a szerencsétlen, hogy ha ő kezeli mindet, azért hamar előveszik.

Ennyi történt. Megkapta a büntetését, jogosan.

Hajrá Olympos!
Dátum: 2010.03.08. 14:13:17
olyan naprakész információitok vannak, csodálom
Dátum: 2010.03.01. 10:53:41
Hát borzasztó. A scriptezés tilos nem?
Dátum: 2010.02.28. 12:09:00
Wow, mar megint party van! Csihadjanak a kedélyek:)
Dátum: 2010.02.09. 18:04:16
Jó én új vagyok Lehet a V4.4 en már énis tippelgetni / bújni fogok Csak utálom amikor anyázásba, meg okvetlen flémelésbe megy az ilyesmi.
Dátum: 2010.02.09. 17:52:58
Sajna a legtöbb level amit kapok, az borzalmas (a dzsippók legalabb 'direkt barmok)

Pl. elég megterhelő az agynak olvasni az olyas leveket, ahol érdeklődnek, hogy 'van e még hej a szövetsékbe' nya ilyen több is volt már Persze ezzel nem azt mondom, hogy ne férne bele egy-egy elírás, gikszer mindig van senki sem tökéletes.

Najó leszállok a levél témárol, ha feszélyez egyeseket.
Dátum: 2010.02.09. 16:40:08
Én jót nevettem rajtuk, mindenesetre. Ne haragudj, hogy mással is megsztom. Tényleg.

Tudod engem meg az a fos 'ki milyen néven regelt és ki-kit hogyan akar átverni baromság' nem érdekel, hála istennek nem vagyunk egyformák.
Dátum: 2010.02.09. 15:37:40
Néha nagyon vad leveleket kapok:

(Előzmény: 'cintet' lépett én meg megcsapdostam, kicsit)

Küldő:Pusoma Matild
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:2010.02.06. 23:12:23
" Há' ilyen pujárinak nézöl engem, te madzsar gyerek, hogy LE-vel lépek cintet? Nem olyan putribó' szalajtottak engem... Maj' megkeserülöd, hogy a kisebbséggel márázkodol! Jön az uram, a slakfarcú Zsiga, azt rögvest pengét pöcköl arcodba...

Matild "

(Azt jött is, elbukott, de nem hagyta szó nélkül)

Küldő:Slakfarcú kokeró
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:2010.02.06. 23:15:08

" ne erősszé az acconya me céjjevbökdözslek a lyuzstörre ungró
ectet jegyesszed fel makadnak

Zsiga "

(Gondosan feljegyeztem és megcsapdostam mégegyszer, a biztonság kedvéért. Természetesen a Cégtől elvárható módon közöltem a tényállást az érintettekkel)

" A Cég nem áll szóba jöttment purgyé parasztokkal! Amennyiben továbbra is panasszal kívánnak élni, kérem forduljanak a sóhivatalhoz.

Tisztelettel:

Orion Inc. "

(úgy tűnik ez sem volt elég és már a Zombucmannal, egy tehetős lélekkufár egyesülettel is fenyegetőznek! Micsoda népek vannak!)

" dikkmá ungró ne te tészed mer ombucman elé viszem a razsizmucodat eztet mondom tene ked "
Oldal: 12