Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rs300x

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.23. 12:55:14
Az alábbi helyszínek közül melyik NEM Középföldén található?
Angmar
Calowyn
Edoras
Bakacsin erdő

szerintem ez elég speciális.. én olvastam ugyan a gyűrűk urát, de attól még ez elég lexikális... nem értem miért van még mindig bent a kérdések között
Dátum: 2010.12.05. 07:54:40
Ki Cseh László, a magyar úszófenomén edzője?

Turi György
Széles Sándor
Soós Csaba
Kiss László

erre azt kaptam, hogy nem értelmezhetően tettem fel. mivel nekem ez teljesen érthetően hangzik, nem értem mi a gond...
Dátum: 2010.12.05. 07:54:18
Melyik nem volt miniszterelnök az alábbiak közül?
Kiszel Tünde
Gyurcsány Ferenc
Horn Gyula
Orbán Viktor

nekem is volt egy hasonló jellegű kérdésem, hogy ki nem színésznő a 4 felsorolt közül, asszem janza katát, bereczkit, szinetár dórit meg még valami színésznőt írtam.. arrra azt kaptam hogy szar kérdésfeltevés... mert a 4-ből 3 nőt és egy férfit írtam... ez miért jobb? ráadásul nyelvtani hiba is van a kérdésfeltevésben, ha már annyira mindenre odafigyelünk... ez csak azért bosszantó, mert bukom az érte járó LE-t, más meg ugyan olyan vagy sokkal színvonal alattibb kérédsekkel meg megkapja...
Dátum: 2010.12.05. 07:50:52
Melyik növény népies a "tengeri"?

ez mennyire pocsék kérdésfeltevés már... és ilyenek bent vannak.. vicc
Dátum: 2010.11.30. 10:29:19
Melyik nem volt miniszterelnök az alábbiak közül?
Kiszel Tünde
Gyurcsány Ferenc
Horn Gyula
Orbán Viktor

nekem is volt egy hasonló jellegű kérdésem, hogy ki nem színésznő a 4 felsorolt közül, asszem janza katát, bereczkit, szinetár dórit meg még valami színésznőt írtam.. arrra azt kaptam hogy szar kérdésfeltevés... mert a 4-ből 3 nőt és egy férfit írtam... ez miért jobb? ráadásul nyelvtani hiba is van a kérdésfeltevésben, ha már annyira mindenre odafigyelünk... ez csak azért bosszantó, mert bukom az érte járó LE-t, más meg ugyan olyan vagy sokkal színvonal alattibb kérédsekkel meg megkapja...
Dátum: 2010.11.30. 10:22:21
Ki Cseh László, a magyar úszófenomén edzője?

Turi György
Széles Sándor
Soós Csaba
Kiss László

erre azt kaptam, hogy nem értelmezhetően tettem fel. mivel nekem ez teljesen érthetően hangzik, nem értem mi a gond...
Dátum: 2010.11.28. 08:02:06
Biztosan tudod mennyi az 1+1. Az alábbiak közül melyik igaz?
1 alma meg 1 körte az 2 barack (minden zöldségesnél)
1 kp É-i irányú erő + 1 kp D-i irányú erő (ugyanabba a támadási pontba) az 2 kp É-i irányú erő
1 W + 1 Joule/sec az 2 W (ahogyan a villanyszámlában olvashatod)
1 galleon + 1 sarló az 2 knút (ahogy a Harry Potterben számolják)


most nem azért? de ez milyen kérdés már???
Dátum: 2010.11.21. 18:00:18
jah, V5-ön játszom és akkor viszont nem értem, hogy a tanulást miért nem tudom tovább fejleszteni addig, amíg nem kapok egy új szakértelmet... mert így tök fölösen öltem bele LE-t... mert ugye 32-ről felnyomtam 34-re, de tovább nem tom fejleszteni, viszont új szakértelem se jött. oké, hogy akk v5-ön nincs hordagyűlölet, de akk valami már, vagy akk miért nem fejleszthetem tovább a tanulást?
Dátum: 2010.11.21. 17:54:46
Melyik hajó kapitánya volt James T. Kirk?

Enterprise
Phoenix
Pegzus
Equinox


NEM ÉRTEM EZ MIÉRT KAPOTT ROSSZ ÉRTÉKELÉST, AMIKOR VAN EGY OLYAN KÉRDÉS HOGY A DEEP SPACE NINE (AMI SZINTÉN STAR TREK SOROZAT) HÁNY ÉVADOS... AZ MIÉRT KÖNNYEBB? SZERINTEM KIRK KAPITÁNYT ELÉG SOKAN ISMERIK....
Dátum: 2010.11.19. 17:28:57
üdv!

34-es a tanulási szakértelmem, és elvileg meg kellett volna jelenni egy új szakértelemnek, mégse jelent meg...
Oldal: 1