Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Griff

Oldal: 1
Dátum: 2010.08.24. 08:02:27
Köszönöm a választ Viszok009!

De még kialakult pont ma még egy kérdésem a lélekkutat hogyan tom feltölteni?
Dátum: 2010.08.24. 00:13:02
Helló! Én csak azt szeretném kérdezni lehet hülyének fogok tünni sőt mi több biztos:p felvettem a küldetést h derítsd fel drakint.

A kérdés az: Hogy ez a küldi mit takar?

Választ előre is kössz!
Hello! Nekem az a panaszom, hogy feltettem egy kérdést még pedig ezt: mennyi az eddig készített gitárok nyakszáma? a válaszok ezek voltak: 3,4,5,1. És erre azt írtátok vissza, hogy A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

És szeretnék kérni egy részletes indoklást hogy ezen mi volt a rossz, mivel gitáros vagyok és sztem azok akik SZERETIK A ZENÉT vagy jártasak valamennyire a témában esetleg böngésznek neten akkor rátudnak jönni h melyik a helyes válasz mégpedig a 3 nyakú gitár ez a legtöbb nyakú gitár amit eddig készítettek. Erre ha valaki megnézi a válaszokat KIS LOGIKÁVAL rá tud jönni.

Még egyszer szeretnélek titeket megkérni hogy egy részletes indoklást külgyetek mert ezzel nem lettem kielégítve hogy küldtök egy ilyen sablonszöveget.

Előre is kössz
Dátum: 2010.08.21. 16:49:48
sziasztok! nekem csak annyi kérdésem lenne h a szakértelmeket hol és hogyan tom alkalmazni esetleg automatikusan aktiválódnak?
Oldal: 1