Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bravehome

Oldal: 1
Sziasztok!

Hozzászólnék, mert már nemegyszer kaptam rossz értékelést, hogy már szerepelt az adatbázisban, vagy spec érdeklődést von magaután. Nem értek egyet sok mindennel. Amit kérdezek általános műveltség és tanultuk az iskolában. (általános, közép) Jó lenne ha az elbírálás komolyabb vagy lehet nem ez a jó szó, szakértőbb lenne.
Az nem spec érdeklődés, vagy tudás hogy kialapította a sógunátust japánban. Tanultuk ált suliban vagy aki látta a shogun című filmet, talán Cleveltő olvosta is, tudja. Sorry:(
Hány kilogramm egy pud? ez jó viszont mástól elfogadjátok. Mi az a pud?
Sorolhatnám akár ezeket, mert nézegetem az adatbázist. Egy biztos. Látom sok a probléma és elnézést, de nem hiszem, hogy szakszerű az elbírálás.
Üdv: Feri
Dátum: 2010.07.30. 11:14:25
Sziasztok!
Ismét elutasítva kvízkérdésem, hogy már szerepel az adatbáztisban. Kérem a supportot küldje meg nekem, mert nem hiszem. Ne haragudjatok, de ez a kvízes dolog így nem jó. Csak probléma van vele és bosszantja az embert.
Akérdésem.
Mikor került forgalomba a világ első hivatalos, felragasztható postai bélyege?

1861
1850
1840
1843

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérem küldjétek meg az adatbázisból ezt a kérdést, ha lehet. Még eddig nem sikerült jót feltennem. Hihetetlen.
Üdv: brave
Dátum: 2010.07.29. 21:46:49
Sziasztok.
Én is így jártam. Kétszer is. Bemásolom egy kis magyaázattal.
Az első:
Mit jelent a Valhalla a Germán mitológiában?

Menyország
Égi palota
Alvilág
Köztes sík

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Egyszerűen nem értem. Ha egy egyszerű keresővel megnéznék. Becsapós a kérdés valőban, de egyszerű.

A másik egy népautóval kapcsolatos ami e régi NDK-ból származik. Így egy német szó. Tehát aki ismerné, az tudná. Egy kis általános műveltség.
Íme:
Mit jelent a trabant szó eredetileg?

kávédaráló
csatlós, kisérő
futár
szekér, kordé

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ha valaki elmagyárázná mi volt a gond. Egyik speciális. Nem egy külföldi írő ismeretlen sorozatai kérdeztem, hanem amiket általános iskolában tanítottak, illetve ha valaki nyitott szemmel végigment az utcán és netán nézte az autokat az.... Előre is köszönöm.
Sziasztok.
Én is így jártam. Kétszer is. Bemásolom egy kis magyaázattal.
Az első:
Mit jelent a Valhalla a Germán mitológiában?

Menyország
Égi palota
Alvilág
Köztes sík

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Egyszerűen nem értem. Ha egy egyszerű keresővel megnéznék. Becsapós a kérdés valőban, de egyszerű.

A másik egy népautóval kapcsolatos ami e régi NDK-ból származik. Így egy német szó. Tehát aki ismerné, az tudná. Egy kis általános műveltség.
Íme:
Mit jelent a trabant szó eredetileg?

kávédaráló
csatlós, kisérő
futár
szekér, kordé

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ha valaki elmagyárázná mi volt a gond. Egyik speciális. Nem egy külföldi írő ismeretlen sorozatai kérdeztem, hanem amiket általános iskolában tanítottak, illetve ha valaki nyitott szemmel végigment az utcán és netán nézte az autokat az.... Előre is köszönöm.
Oldal: 1