Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Djmorpheusz

Oldal: 1
Dátum: 2012.03.01. 20:55:21
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 276 sebzést okoztál, és 104 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 265 lélekenergiát.

úgy hogy maradt 225 életem ezt hogy is van?
Dátum: 2012.02.29. 17:51:33
sziasztok! láttam már hogy páran írták de azért be írom én is hogy nekem is folyamatosan a firefox azt írja h nem elérhető az oldal mikorra lesz jó mert ez így nem jön be )
Dátum: 2012.02.04. 15:30:27
igen igaz nem garantálja semmi se senki..én meg most nem fogok egy olyan relikviárt őskővet venni ami el tűnik a kufárok után..így 2 nappal a vége előtt sikerült majdnem meg csinálnom a 300-at az még jó is lenne kapnék még + dolgot ha meg lenne de mivel az téves ok miatt le tiltottak(zároltak) az első 3-4 napba ezért pont nincs meg és gondolom ez már nem érdekli a "fejlesztőket" h másnak a hibájából nem sikerült...
Dátum: 2012.01.23. 23:10:52
sziasztok!

lenne egy olyan kérdésem , panaszom hogy V2-ön vagyok egy VF-es kari 25ös ugy tudom és itt van ez a kufárok csatája hogyan tudnék én 400 győzelmet meg csinálni 3 hét alatt úgy hogy 3 csapatot tudok ütni és hogy ha mondjuk hogy mindenki üthető akkor összesen 30 játék van de a normális hogy 5-6 ember per csapat..és abból az 5-6 emberből jó ha tudok ütni 3-4-et bárhogyan nézem 1 hét alatt kb 60-70 győzelem sikerül úgy hogy közbe támadnak engem is és vissza velem őket nem lehetne hogy be tegyenek több gép játékos ugyan olyan módon amogy eddig be tettek..mert itt vagyok sajna egész nap a gép elött kisebb ki hagyásokkal és ütöm vágom őket és el telt már a eventnek a fele és még a 100-at nem értem el..

csak azért mondom mert ugye kis szinten kevesebben csatlakoztak ehhez és szerintem meg érni több gépet be tenni..

jah és hosszá teszem hogy kisebbeket is tudok ütni vagyis az több embert jelent hogy ha meg 30 PP-n lennék akkor lennne vagy 10-15 ember akit napi 2* le tudok ütni az meg borzalmas..

csak ennyit szerettek volna mondani-kérdezni..

üdv: Ricsi
nem úgyan így djmorpheusz és már kezd idegesíteni hogy nem tudnak vissza írni hogy mi a rák van...
félig meddig értem de nem nagyon szoktam prémium tag lenni mert ez a lényeg h az meg van engedve hogy első világon meg az összesen lehessen karakterem nemde? mert most épp ez van hogy v1-en van ez és v2-ön meg ugyan ezen a emailcimen egy másik..igen majd kiváncsi leszek h mi lesz az indog de szerintem nem egy való indok lesz az..

és a multizós kariknak a nevét amikről azt gondolom nem szeretnék spicli lenni szval majd le buknak elöbb utobb )
Sziasztok!

lenne egy problémám amit már meg is írtam a végzetúr bannos címére.

van nekem az első világon egy karakterem amiről írok ide és ugyan ezen a címen gyors reggelésnél a V2-ön is egy karim már kb fél éve játszok a v2-ön és most így a kufárok csatája elötte pár napja fogták és "multizás" címen zárolták a karimat? mi lehet a probléma? miközbe a szabályok szerint játszok már a v1-en 2 éve v2-ön fél éve...és ez a multizás alapból vicces mert már csak a V1-en nagyon sok olyan embert látok akik fogják és majdnem ugyan azon a néven játszanak..pl

pia1 melett ugyan azon a színten pia2...és akkor nem multiznak ők? eddig nem akartam ezekről szolni mert nálam nem volt probléma de ne hogy már a normálisan játszoikat zárolják..

csupán ezzel van egy kis problémám...

megértéseteket köszönöm!!

üdv: Ricsi
Dátum: 2011.06.18. 19:02:20
rendben köszönöm
Dátum: 2011.06.18. 18:01:22
sziasztok!

mikorra irják jóvá a őskő vásárlást + a medált?

ami a találkozón sikerült szereznem?
Dátum: 2011.06.09. 10:55:18
Sziasztok!

V1 -be keresek segítő társat ehhez a küldihez!

Sebezz ellenfeled állatán varázslattal legalább 50-et, 10 portyázás során, amit te kezdeményezel!

Írjatok rám.

V1 Zafir horda
Sziasztok!

Döntetlen küldit csinálom megint ha valaki az...

1 Világ 48 szint környékén van írjon rám a játékban...

Zafir szövi!
Dátum: 2011.01.15. 12:54:52
Döntetlenhez keresek partnert!!!

V1 Zafir Szövi!
(39. szint)

De előtte írjatok és akkor át öltözök addig normális cuccokba vok! Köszönöm.
Sziasztok!

Nekem most jött be ez a küldi h 5* döntetlen legyen!

Első Világba vok és Zafir szöviben! 39.-es szintbe!

Ha valakinek kel ez a küldi akko mielött meg támadna az elött írjon nekem üzit és akkor pár tip h hogyan öltözzek át és mehet a menet! )

Előre is köszi!
Dátum: 2010.11.19. 11:33:32
kész is lett.
Dátum: 2010.11.18. 11:51:38
Sziasztok!

Valaki tudna kölcsönösen segiteni ebbe a küldibe?

Zsákmányolj legalább 2000 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!

Vissza is támadhat utána és akár többet is vihet

V1 Zafir Horda 29. szint

előre is kösz.
Dátum: 2010.11.18. 11:48:20
uh igaz most igy el olvastam rá jöttem h kezd meg hallni a billentyűzetem nah köszönöm szépen az infot.
Dátum: 2010.11.18. 11:37:14
sziasztok!

nem rég rtátok h rjak a küldetések topicba arra a kérésemel h 2000 LE raboljak igen de hol is van az a küldetések topic mert én cs gy segtség ugy segtség stbt látok meg aladot mert ilyeneket...
Dátum: 2010.11.16. 14:01:56
értem oké meg probálom..
Dátum: 2010.11.16. 13:07:22
28 től tudok támadni szval a 81 kicsit sok ) és első világ zafir horda 28 szint név: djmorpheusz
Dátum: 2010.11.16. 12:20:33
Sziasztok! van ez a küldim Zsákmányolj legalább 2000 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz! régebben sikerült már ilyen 3-4 ezreket el vinnem de most nem jön össze valaki tudna segteni benne h 2k-t vigyek el tőle és vissza támadhat majd utána de ezt már szebélyesen rjon rám aki tud segteni..

köszönöm
Oldal: 1