Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyrano De Bergerac

Oldal: 12
Dátum: 2011.03.03. 13:26:59
Köszönöm
Dátum: 2011.03.02. 12:13:11
Üdv!

A karakterátadásról szeretnék infókat!

Amennyiben átadok egy karaktert (az ott leírt feltételek mellett), annak nevét, nemét, hordáját, etc. meg tudják majd változtatni? Vagy egy az egyben a játszott karakter lesz átadva? Akkor viszont mi értelme van az 50 őskőnek??

Köszönöm, várom válaszotokat!

D
Dátum: 2011.01.24. 17:31:54
Jópofa

kösz!
Dátum: 2011.01.24. 14:32:47
Szép napot

A kérdésem a következő:

A V4 megszűnik 26.-án reggel 10h-kor...az aukció viszont 26.-án 11h-re van kb. kiírva (mármint a vége )

Ilyenkor mi a helyzet???


Köszönettel várom a válaszotokat,
D
Dátum: 2011.01.19. 18:04:33
megtudtam, köszönöm
Üdv Nimfó

Először is köszönöm, hogy megtiszteltél leveleddel. Másodszor, az én érdeklődésem ABSZOLÚT NEM ELLENED irányult, mindinkább a pihenésed közbeni (állat) szintlépésekre vonatkozott. Természetesen nem vádoltalak semmivel, hiszen én is olvastam az ezzel kapcsolatos fórumokat, bejegyzéseket, és mivel (mint már Apócával tegnap 'letárgyaltuk' ) én is elrontottam a játékot a felénél (nagyon sok pp túlcsordult, mert sajnos családi okok miatt nem állt módomban napokig fölnézni). Így nem az esetleges, vagy esedékes 3. helyemről volt szó, mert arról erősen lecsúsztam, hanem arról, hogy véletlenül se forduljon elő a V4-en olyan, hogy valaki 'kintről üti' a saját lényét.

Ez nem panasz vagy vádaskodás volt, hanem észrevétel, nem akartalak sem megbántani, sem felelősségre vonni/vontatni Téged

Igen, azt is észrevettem, hogy csak későn álltál át a famira, emiatt fej-fej mellett haladnénk (portya vs. kihívás+kalandok), ha nem kúrjantom el időközben. Vagyis MÉLTÓ ELLENFÉL lettem volna...ha az a volna ott nem lett volna

Apócával tegnap sikerült kiveséznünk (talán még Miklós hozzászólásainál is mélyebben, bár ezt a Big Brother meg ne hallja ) a dolgot, így itt már nagyon én sem szeretném jobban kifejteni. Inkább gratulálok a megelőlegezett 3. helyért ezt már nehéz lenne behozni

Igen, famit én is veszek legközelebb, és nem hagyom annyiban a dolgot, de bepróbáltam nélküle, ellentmondva BB-nek , hogy hátha a 'fizetőssel' fel tudja venni a versenyt a 'kisfizetős'

De nem, úgyhogy meg kell kövesselek. Jó, tisztességes és eredményes játékot kívánok Neked, remélem a Rended körüli 'zavargásokat' sem vettétek a lelketekre, hisz mindnyájunk közös érdeke, hogy kiszűrjük a multizókat

Üdv,
D
Tapasztalt rókák A Ti feladatok, hogy segítsetek és eligazítsatok minket, gyarló kicsiket

Szóval örülök, ha tanulhatunk Tőletek Nagyoktól, de ezzel sem visszaélni nem szabad, sem elszállni...mert egyszer a mentoráltból lesz a mentor és fordítva

Jók legyetek, a következőkben 'óvatosan' kérek infókat, nehogy megsértsem a barlang mélyén régóta rejtőzködő 'hatalmas mágusokat'

Visszavonultam, és köszi a segítséget...találkozunk a kövi. V4-en
ok, ezt én néztem be

köszi,
D
Még valami (osuz megyek dógozni )

Nem én vok az első és egyetlen, akinek a Lady Klitorisz Rend tagjaival szemben 'érdeklődése' merült fel

Úgyhogy hajrá!

Szép és becsületes játékot kívánok Mindenkinek, ha indul az új V4, tudom kire/kikre ügyeljek

D
nekem más se nagyon , de megkaptam a választ az info-ról, így tárgytalan...


...bár nekem lenne ennyi és illen jó ügyvédeim a 'kinti' életbe

Akkor nem 6 éve pereskednék a K&H-val !!!
ezt is...
ja

gyanús is, h Te vagy az!

Na jók legyetek !

(minek így fő'kapni a vizet?? )
köszönöm!
Bocsánat, de melyik címre??

Köszönöm,
D
Köszönöm!
levéve a további félreértések elkerülése végett
Dátum: 2010.12.14. 10:49:46
Köszi

ui: tudom http://vegzetur.wikidot.com
Dátum: 2010.12.13. 17:20:58
Üdv!

Én a KRITIKUS ütésekről (normális + varázslat) szeretnék kérdezni

Szóval, az világos, hogy ha a százalkéos esélyem bejön, akkor kritikus ütést / varázslatot viszek be. De MI TÖRTÉNIK EKKOR???

Lehet, hogy hülye kérdés, de mit 'kapok' ilyen esetben? A fegyver v. varázslat a max.-ot sebzi? Duplázódik a sebzés??

Köszönöm előre is a választ!

egy lámerovics
Dátum: 2010.11.09. 11:07:45
Ismételten szégyeljétek magatokat:

Mikor lépett életbe a vizitdíj eltörlése?
2007.12.01
2008.02.25
2008.05.01
2008.04.01

Melyik országban??? Egyáltalán Európában???? Aztahosszúhajúkutyafa.....

Tényleg kezdem azt hinni, hogy csak a csókosok mennek át a 'mélyen tisztelt zsűri' rostáján!

Na, szép napot!

D
Dátum: 2010.11.09. 11:07:15
Azt mondták, ide írhatok!


Melyik NEM hozható összefüggésbe Hollnadiával?

1. Sör
2. Bicikli
3. Fapapucs
4. Sajt

No, itt a SÖR volt a 'helyes' válasz...kérem SZÉGYELJE MAGÁT AZ, AKI FELTETTE A KÉRDÉST, DE MÉG INKÁBB AZ AKI ELFOGADTA!!!
Oldal: 12