Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tommybear

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.16. 23:56:06
Találkoztatok a Törpe megmentése c. kalanddal?

Én kreáltam !
Dátum: 2011.02.06. 22:21:56
Játszottam már valami lovagos játékkal a neten..Ott is volt ha jól emlékszem sisak.. és láttam felöltözve a karakteremet.
A csatáról pedig egy rövid animációt mutatott.Itt ez kimarad és sokat ront az összképen.
Dátum: 2011.02.06. 04:03:11
Üdvözlet !

Ezennel meghívom a Hungarikum szövetségbe azokat a végzeturakat és végzetúrnőket akik:

Szeretnek csapatban játszani, megunták az állandó támadásokat és fosztogatásokat,rendszeresen portyáznak, vadásznak kipróbálnák a térkaput és összemérnék az erejüket az epikus szörnyekkel.

4 helyre tudunk új tagokat felvenni és elsősorban 10-es szint fölöttieket várunk .

Építési kötelezettség és adó nincs,de az építési átlag elérését a plusz védelmi és támadópontok miatt javasoljuk.

Jelentkezés a Hungarikum szövetségnél V5- ön (Zafír horda)

Köszönöm a figyelmet !

Tommybear
Dátum: 2011.02.05. 13:35:44
Elismerem,hogy az első nem lett a legjobb.ez a javított változat amit beküldtem.

Egy erdőn visz keresztül az utad. Még a kocsmában hallottad, hogy nagyon régen egy nagy csata színhelye volt az erdő. A győztesek a megölt szörnyek koponyáit a fákra szegezték és némelyik koponya szemüregébe drágaköveket és aranytárgyakat tettek. Ahogy egyre beljebb mész egy csillogó foltot látsz az egyik fa ágai között. Lehet, hogy az egyik koponya? Leveszed a páncélodat és elkezdesz felfelé mászni a fa törzsén. Amit találtál az valóban egy szörny koponyája.
Hatalmas fogai egykor félelmetes fegyverként harcolhattak, de ma már nem jelentenek veszélyt. Ahogy jobban megnézed a koponyát, az egyik szemüregében a pók által beszőtt szikrázó tárgy lapul. Próbálod, de nem tudod leszedni a koponyát, mert egyik kezeddel a fát fogod. Utoljára minden erődet összeszeded és megpróbálod letépni. Nagyon nehezen ,de sikerül ! A koponyát a köpenyedbe rejted, kicsit megpihensz, majd elkezdesz lemászni a fáról.
Már félúton, vagy amikor megcsúszik az egyik lábad és lezuhansz a mélybe.
Szerencsére van még nálad egy üveg gyógyital. Gyorsan kiiszod a tartalmát és már van annyi erő benned, hogy felkelj és elhagy az erdőt. Ahogy összeszeded a felszerelésedet a fa tövében lélekgyémántokra lelsz.
Sikerült megszerezned a koponyát és a benne az isteneknek felajánlott csillogó szkarabeuszt
A koponyát beteszed a zsákodba, a gyémántokat és a szkarabeuszt a derekadon lógó erszénybe rejted. .A kufárok jól megfizetik ezeket a kincseket, ha eladod nekik!
Dátum: 2011.02.04. 19:50:25
törlöm.
Dátum: 2011.02.04. 19:38:56
Köszönöm a választ !

Megnéztem a cuccokat.. ahogy nézem előnyben van az őskő befektetés.

Amikor majd tejelek..lesz cucc értem én..



Tomi
Dátum: 2011.02.04. 19:31:49
Köszi, megoldódott !

Összeadtam a tárgybónusz nélküli pontokat és hozzáadtam a szerencsét is !


Ez akkor is becsapás..aki megtámad jóval kevesebbet lát


Tommybear
Dátum: 2011.02.04. 19:23:34
Üdv végzeturak !

Nem tudom volt -e szó róla, de a lékekkufárnál bővíteni kellene a lábbelik és a fejfedők kínálatát.
Majdnem mindenki sisak nélkül harcol,pedig a fantasy világban a karakterek nagy része hord sisakot, vagy fejfedőt.
A játékban megjelenő képeken pl .a csontvázharcoson is van sisak.
Nem is beszélve a csizmákról .Most a 40. szint körül már lehet venni egy zöld bőrcsizmát..
Addig a páncélozott végzeturak extra kardokkal mezítláb és fejvédő nélkül rohangásznak..Hát ez elég röhejes.
(szerintem sokat ront az összképen)
Sokkal jobban nézne ki a karakter és mindenki költene is rá biztosan ,ha lenne valami lovaglócsizma,vagy egyszerűbb sisak vagy sodronyfejvédő.
Amennyiben utólag is megoldható a kufárnál a kínálat bővítése ,nagyon hálás lennék érte.

Üdvözlettel :

Tommybear
Dátum: 2011.02.04. 19:09:06
Üdvözlet dicső végzeturak !

Segítséget kérnék, mert valamit nem értek.
Most vettem egy 42-es szintű vörös káoszpajzsot és nem változott a tulajdonságösszegem amint használatba vettem.
Összeadva a tulajdonságpontjaimat felszerelés nélkül 491
Felszereléssel ,fegyverrel,gyűrűvel és nyaklánccal 603.
A tulajdonságösszegem a karakterlapon 563 .

Miért nem 603 a tulajdonságösszegem?

Nem csapja be ez az érték azt a végzeturat aki megtámad?

Előre is köszönöm a választ !

Tommybear
Dátum: 2011.02.04. 18:55:44
Nekem nagyon-nagy csalódás volt,pedig arra vártam,hogy elérjem a 40. szintet.
Kapok 30-50 lélekgyémántot kalandonként és talán 3 hét múlva tudok venni egy lepukkant zöld bőrcsizmát,ha összejön 1000 lélekgyémántom.A csizma ad 6 tulajdonságpontot (2 védekezést..a többi felejtős).Hát ez elég GYENGE !
Oldal: 1