Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.07.13. 18:17:24
Awenhai, inkább ne szennyezd a topicot. a 20-as csapda nem esztétikai öröm hanem táp, ez meg kéne legyen minden embernél 40 felett aki versenyben akar maradni. az álltalad kiírt támadáslista nem arról szól hogy, "jéééé, leütött egy PÓK, MÁR MEGINT", hanem arról hogy szintedhez képest gyenge TÖ-vel rohangálsz és jönnek rád mint a legyek. ha nincs háború akkor én a "kemény" 740-es TÖ-mel 44-es szinten kapok 1-2 támadást naponta (főleg 48-50-esektől).

ne próbálj álltalánosítani, ne próbálj oktatni, vannak nálad "tehetségesebb" játékosok. nem az esztétika számít hanem az hogy versenyben maradj, hogy ne verjenek halálra. "Verseny", jegyezd meg ezt a szót és próbáld átérezni azt hogy milyen a top-ban lenni. ez erről szól. ha nem vagy a top-ban (márpedig nem vagy), nem kapod ugyanazokat a pofonokat, akkor inkább halgass és okulj, légy bölcsebb. sok minden van amit te jobban csinálhatsz mint azt csinálta a top akkor amikor a te szinteden volt.
Dátum: 2009.07.13. 18:07:44
Craslorg, a fejlődés sebessége a JV legnagyobb ellensége.
az a baj hogy egy alacsonyszintű "noob" nem fogja fel azt hogy eljön az a szint amikor a pókot is leverik max szinttávolságból. hiába a magas TÖ, hiába a magas SZÖ, hiába a prámium felszerelés.

itt van a szintemen a legerősebb V1-es pók (Nephila). esélytelen vagyok ellene bajnokin, esélytelen vagyok még sok más jobban fejlesztett kari ellen is. benne lehetek a szintem top 15-20-ában. nem néztem, nem is érdekel, én a játékra koncentrálok valamint arra hogy a szövetségem sikeres legyen. ha most elkezdeném verni a nyálam az ellen hogy Nephila miért ver el akkor lehurrognak, és azt hiszem joggal. az épületbónuszoktól eltekintve is van 6k+ portyaelőnye. ez óriási táp, még akkor is ha az én 400-700-as portyaátlagomat nézem (ez utólagos statisztika, mióta elkezdtem LE-vel portyázni). a pók stratégia működik, egyre jobban kitolva, de egy idő után lesz egy ember aki agyonver max távból. ez nem csalás. ahhoz hogy top vagy ultraerős játékos legyél ahhoz kell az hogy nagyon sok időt szánj a játékra. az aki csak napi 1-2 órát tud rászánni az nem lehet igazán sikeres (sajnos).

Miltropax-nak ment a 10 pont. IDŐ!!!!! ez határozza meg azt hogy mennyire vagy jó. az én 20 eleji karim totálkáros volt, építő voltam (ész nélküli építő, építés szaki nélkül). tönkretettem a karakteremet az elején, aztán mivel tudtam hogy ez egy olyan játék hogy távlatokban kelll gondolkodni, elkezdtem húzni a létszükséget jelentő szakértelmeket, és most nem állok rosszul a szintemen. ezt bárki megteheti. nem leszek a legjobb, legerősebb, de tudom hogy háborúban számolni fognak velem, ha nem, hát megmutathatom miért.
Dátum: 2009.07.13. 17:58:46
maximalizálni kellene azt a szavazatot egy bizonyos őskő határban. különben az lenne a vége hogy a top fizetők határozzák meg a játékot. én mostmár rendszeresen fizetek prémiumra, a későbbiekben tárgyakra is költeni fogok, de nem vehetem fel a versenyt egy olyan egyénnel aki havonta költ 5 ezret erre a játékra. persze pénz beszél, de ne lehetetlenítsük el az olyan játékosokat akik havi 1-2 ezer forintot költenek.
Dátum: 2009.07.12. 18:18:35
Awenhai: olyan nincs hogy a pókok ellehetetlenítik a játékodat, csak olyan van hogy hagyod. ha az emberek vigyáznának az LE-re, nem lennének pókok ebben a játékban. nem kritizálok senkit aki sok LÉt bukott eddig, nem mindíg figyelmetlenség hanem a legtöbb esetben a játékra fordított idő hiánya (sajnos az is benne van hogy sokan nem tájékozodnak előre és csak nyomják a zöld gombot ész nélkül, meg se nézve hogy mit fejlesztenek, aztán a karijuk elgyengül).

abba gondolj bele hogy egyszerűen nem tudsz elbújni, arra sincs időd hogy egy teljes sorozat vadászatot ellőhess mert a 17-edik vadászat közben a nyakadon van egy kristály és kirabol. persz ezt is ki lehet védeni, kérdés hogy van-e ideje a delikvensnek fokozottan odafigyelni a játékra (és mivel mindent el kell költened még a támadások előtt, ezért vagy őskövel nullázol, vagy még tovább tart a napi vadászat). szerintem a legtöbb ember naponta a vadászatra költi a legtöbb időt, portyázni elég ha belépsz és kattintassz párat.

ha most történne egy olyan fejlesztés hogy mindenki támadható 15% alatt akkor te lennél az első aki a magyarok tüzes nyilaival fenyegetőzne.
Dátum: 2009.07.09. 22:37:48
érzékelem a szarkazmust, de a második, a negyedik és a hetedik küldetés ötlet túl könnyű lol.
Dátum: 2009.07.09. 20:27:13
kéne egy "csapatjáték épület". úgy működne mint a Citadella, 5 ember aktiválná és az ellenféltől is kéne 5 ember aki akitválja aztán az 5 ember megküzd egymással (és ott számítana az AOE), a végén meg jönnének a vállonveregetések és anyázások. persze ezt csak bajnoki-szerűen lehetne megoldani, háborúban az a tendencia hogy erős üt gyengét.
Dátum: 2009.07.09. 15:47:22
ki mondta hogy nehéz a döntetlenes küldi? 4 nap alatt meglett első 2 napban semmi, tegnap 4 döntetlen, ma összejött az ötödik. még 2 napig segítek mindenkinek akit érdekel.
Dátum: 2009.07.09. 00:15:42
soha nem említettem azt hogy szeretném 170-re emelni a kereskedelmemet, az alap szakit semmiképpen. ledöbbent hogy vannak emberek 50 közelében 170-es turbóval, de mint már írtam, alábecsültem a szerezhető LE mennyiségét.
Dátum: 2009.07.08. 22:47:12
lemaradtam, most vettem észre hogy Crimson törölni készül. kár. a legutóbbi "összetűzésünk" miatt kicsit nehezteltem rá, de ettől függetlenül a V1 egyik ikonja marad, sok sikert kívánok neki a továbbiakban.
Dátum: 2009.07.08. 22:33:36
kreaffinitás exploit FTW.
Dátum: 2009.07.08. 22:31:10
tudom, csak soknak tünt, de lehet hogy csak lebecsülöm a szerezhető LE mértékét
Dátum: 2009.07.08. 22:30:02
hamár híres pókoknál tartunk akkor azt hiszem ez a megfelelő sorrend: TrueBlood, Sameed, Nephila és Crimson (ez időrendi sorrend). de nyugodtan lehet másokat is említeni akik kimagaslóan jó teljesírményt nyújtanak.

ettől függetlenül nem látom a topic létjogosultságának okát.
Dátum: 2009.07.08. 22:23:43
oksa, csak soknak tünt a 170 így első látásra, de úgy néz ki ezért nincs megadatva ez sok embernek.
Dátum: 2009.07.08. 22:17:10
Idézet: Mortimer - 2009.07.08. 21:35:44
Tényleg nem vagy optimalizátor.

Mindkét variáció katasztrofálisan rossz.

akkor van jobb ötleted arra hogy hogyan használhassam a 71-es kataklizmát 53-as szinten? vagy menjek az optimális 85-ös kereskedelem és 170-es turbó irányába?
Dátum: 2009.07.08. 20:13:07
apró változtatást szeretnék eszközölni, ezzel főleg a top járna jól (de abból ítélve hogy mennyi "sírás" kell ahhoz hogy valami megvalósuljon, a karakteremet tekintve szerintem időben javaslom). bizonyos értékű felejtés után lehessen tetszőleges értékű felejtést használni. most vacilálok hogy hogyan osszam meg a kereskedelem és a turbo között a szakipontokat és "rájöttem", hogy a nem véges értékű szakiknál egy idő után olcsóbb lesz a turbót húzni mint pl a krit varit. jelen pillanatban még nem tudom eldőnteni hogy 120-as turbót és 110-es kereskedelmet fejlesszek-e vagy 120-as kereskedelmet és 100-as turbót. lehet hogy ez nagyon optimalizátorosan hangzik (ami én valójában nem vagyok), de nehéz a "drágán" megszerzett LE-t úgy költeni, hogy tudom, hogy később deficites lesz a dolog.

vélemény?
Dátum: 2009.07.08. 19:55:29
ne viccelj, miért kéne diszkriminálni bizonyos játékosokat hordagyűlölettel? ne feledd, az ellened irányuló hordagyűlölet sem működik, ez szerintem így fair.
Dátum: 2009.07.08. 19:06:01
sajnos a random egy hatalmas tényező portyázás közben (főleg akkor ha olyat támadsz akinek van esélye ellened).

egy példa: döntetlenes küldi. 78 alap támadásom van, az ellenfelem ezt csökkentette 32-vel (vakító fény). ennek ellenére betaláltam 2szer kritikussal. 600 feletti TÖ-s úriemberről van szó. mielőtt mindenki elkezd kiáltozni hogy szövi épületbónusz, közlöm hogy a támadóm szövijének jobb épületei vannak.

mindezek ellenére úgy gondolom hogy a játékban vannak sokkal "fontosabb" hibák amik javításra szorulnak, ezért én rövid távon egyelőre nem piszkálnám a varászlatrendszert.
Dátum: 2009.07.08. 00:52:57
saját képet akkor tudsz feltölteni ha prémium tag vagy.
Dátum: 2009.07.07. 19:18:59
Aurri, te is extrém optimalizátornak minősülsz a szinteden. ugyanúgy mint Darah. a különbség annyi hogy ti nem raboltátok magatokat halálra az alsóbb szinteken.