Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.07.29. 16:34:18
olyan nincs hogy az optimalizáció rosszat tesz a játéknak. ha tényleg rosszat tesz akkor ez nem a játékosok hibája hanem a játék hibája, mert megengedi az optimalizálást. egyébként 100 kariból jó ha van 1 jó pók, 1 extrém optimalizátor és kb 10-20 olyan játékos aki törekszik arra hogy minél jobban optimalizáljon. és lehet hogy már itt is erősen optimista vagyok a számokkal kapcsolatban.
kaptam már meg ezt a kérdést, éppen fent voltam ventrin egy rakat amcsival, nekem azt mondták Texas, jól le is anyáztam őket amikor sikerült elszúrni a választ
Dátum: 2009.07.29. 14:37:08
ezt nem tudtam, köszönöm az infót.
fura... a 160-as IQ-mat bőven mentik a 180-190 IQ-s gyémántok. egyébként az IQ párbaj nagyon random. többszöri csata ugyanaz az ellenél ellen teljesen más eredményeket hoz. egyik csatában duplát mentek a varázslaton, az enyém üt kritikust, másik csatában ő dob dupla mentést az enyémre. ez a "lebetonozott" smaragd előny korántsincs olyan állandó mint egyesek lefesteni próbálják.
Dátum: 2009.07.29. 14:20:22
én nem vállalnám, de nekem morális okaim vannak, nem tudnék egyedül játszani, hiányozna a társaság. egyébként van egypár nagyon durva aukciós tárgy, amire a legjobban fáj a fogam az a kristálygömb, óriási taktikai előny háborúban.

2 erősebb tag szerintem simán verheti a 30 feletti epikusokat, ott meg nem Bufa gyűrűje vagy Zafir csillag pottyan hanem Rubin Triász. és lehet hogy csak 5% az esély hogy az pottyanjon, de még mindíg jobb mint ha egy 20-30 fős szövetségben pottyan 1-2 és osztozni kell rajta.
Dátum: 2009.07.29. 14:14:22
kelyheken élek, rutinszerűvé vált az a pár kattintás epikusozás vagy nagyobb portyasorozat előtt. amikor meglett a kereskedelmem és felláttam egészen 50-ig, az ősköves kehely elfoglalta az LE-s kehely helyét és hálát adok az égnek a felugró ablakért mert ha az nem lenne, egy rakat őskövet csesztem volna már el.
Dátum: 2009.07.29. 14:08:09
hibás a gondolatmeneted. mire a mostani középmezőny odaér, le fog morzsolódni.

ha le akarom veretni magam, keresek 1-2 táposabb 50 feletti embert (így a legjobb mindenkinek, kevés TP). igyekszem AL, Tyrant vagy EH tagokkal leveretni magam mert ezek szinthuszár szövetségek és remélem nem veszik zokon az extra TP-t (ha bárkinek gond hogy támadom, küldjön PM-et és nem ütöm többet). csak az a baj hogy nemhogy ezen szövetségek tagjait nem tudom rendszeresen ütni, de alig látok 50 feletti embert 15% felett, és a VF miatt elég erős vagyok hogy néha kétesélyes legyen egy csata. nem véletlen hogy ennyi ember nyúlt a VF-hez, senki sem akar egy nap arra ébredni hogy elfogytak a célok és csak az maradt hogy nyomulni fölfele hogy a kétjegyű szintszámom háromjegyű legyen.

a lassabb fejlődés miatt a játékvezetésen kevesebb a nyomás, meglehet hogyha nem kellene rohanniuk a fejlesztéssel, sokkal átgondoltabb újdonságokat kapnánk. a Végzetúr párját ritkító játék a maga nemében, volt szerencsém más böngészős játékokhoz, ez eddig a legbonyolultabb, legtöbbet nyújtó szórakozási lehetőség a kategóriában. a játékvezetésnek 1 komoly hibája van/volt, hibásan mérte fel a játék adta lehetőségeket és nem kompenzálta időben a játék gyorsulását.

őszintén szólva én elsődleges feladatnak tartom azt hogy a jelenlegi top elé egy nagyon komoly falat KELL emelni, a szintlépéshez szükséges TP-t duplázni, triplázni kell. le kell őket lassítani hogy a fejlesztők utólérjék magukat. persze a lassítás miatt a második vonal utolérné a toppot, komoly mértékben mérséklődne az előnyük, de ez egy szükséges rossz azért hogy újra összerázuk a mezőnyt. alacsony és középszinten meg kellene teremteni a lehetőséget hogy a jelenlegi játékosok sokkal gyorsabban fejlődhessenek ha akarnak. ehhez kéne egy olyan szakértelem amiről egy másik topicban írtam, ami nőveli a vadászat TP-t annyi százalékkal ahány szintel a játékos le van maradva az éppen aktuális top 1 játékoshoz képest. volt már hasonló koncepciós aukciós tárgy, ha jól emlékszem Baalcain birtokában, több CSP-t kapott attól függően hogy mennyire volt lemaradva a top1-hez képest.
Dátum: 2009.07.29. 13:01:27
http://www.youtube.com/watch?v=8Dl9hBDRuqk

a végén majdnem sírtam a röhögéstől.
Dátum: 2009.07.29. 12:31:23
a kristályosító a necces, előtte jó ha van lopás szakid, persze beleölhetsz pénzt is...

egy átlagos 50-es kari megfelelő szakértelmekkel és felszereléssel egymaga elbánhat talán az első 30 epikussal. közben húzod a térkaput is és van egy dukátbányád.

szerk: köszönjük Birka
Dátum: 2009.07.29. 12:20:14
én viselem az általad említett Jégpajzsot. a -10 elnyelés extra 10 sebzést jelent az ellenfél varázslatában.
Dátum: 2009.07.29. 12:03:13
maxolt VF-el még hónapokba telik hogy egyáltalán a 60-at elérd. ha jól értettem akkor 70 után, vagy 68-on a fertőzésből való felgyógyulás után döglik be a játék, az neked cirka fél év (nekem is, én is VF-el tolom és 46 vagyok), mire mi odaérünk, addigra biztosan lesz egy rakat újdonság, és a fertőzés is "kiforrottabb" lesz.

(OFF: játékújítás azoknak akik kigyógyultak: a fertőzésnek vannak szövődményei, újabb számláló, ezúttal 100%-ról /OFF )
Dátum: 2009.07.29. 11:52:38
vannak már ilyen szövetségek.

az a 6% bónusz meg nem is rossz.
Dátum: 2009.07.29. 11:15:56
aki a kicsit nem becsüli...

+3-10% extra kábítás például "alacsonyabb" szinteken eléggé jó mozgásteret ad taktikázásra, nem kell megvárni a tápos magasabb szintű fegyvereket.
Dátum: 2009.07.29. 10:53:33
3% bónusz sebzés? nem is rossz. bagatell cuccokra számítottam, mint például 2 elnyelés, meg ilyenek. viszont sajnálom hogy nem lehet 2 ugyanolyan kristályod. eléggé jó kis gyűrű-nyaklánc kombókat lehetne csinálni, pl térkapuhoz dupla lélekszívás, dupla extra sebzés epikushoz. esetleg dupla -% spec költség kombó. kíváncsi vagyok lesz-e egyáltalán szaki vagy TÖ költségcsökkentő kristály.
Dátum: 2009.07.29. 09:47:26
igaz történet egy "fríí tu pléj" MMORPG-ből:
90-es szintű voltam (a max akkor 99 volt). vertük a nyálunkat a GM-eknél hogy sürgessék a játék gyártóját hogy minél hamarabb megkapjuk az új cuccokat. maximális XP boost-al óránként 1%-ot lehetett fejlődni (ez óránként 6 dollár, vagy 2-3 óra farm hogy játékban másoktól megvegyük az extrákat). a vezető GM ezt mondta nekünk: "a játékosok 99%-a 40-es szint alatt van, jól tejelnek, mégha el is költ mindenki napi ezer dollárt 40 felett, nekünk akkor sem éri meg támogatni a magas szintűeket".

nagyon remélem hogy itt nem ez lesz a helyzet. megmondom őszintén eléggé láma dolognak tartom azt hogy legalább a legendát nem lehet megcsinálni a top elé...
Dátum: 2009.07.29. 09:39:30
sajnos ez egy óriási hiba. a mi szövetségünk az utóbbi időben döbbent rá hogy rá kell feküdni az epikusokra mert jópár ember kezd lemaradni a szintjén 50 felett. kell az a rubin triász vagy egyéb nyalánkság ahhoz hogy TÖ-ben, SZÖ-ben tartani lehessen a lépést. jó lenne ha a térkapu dobná 50-60 felett legalább az első 20 epikusért kapható tárgyakat, sokan még egy nyomorult Bufa gyűrűjének is örülnének.
Dátum: 2009.07.28. 17:35:56
nem hiszem hogy ez probléma lehetne. 40 felett már alig van tárgy amit ne kaptál volna meg legalább duplán. bár nekem egy vágyálmom van, egy gorgon amulett, olyan még nem pottyant. nem használnám már, de baromi jól jött volna a minotaurusz nyaklánc helyett anno.
Dátum: 2009.07.28. 16:28:47
Idézet: Ariel - 2009.07.28. 14:57:45
Jobb topikot nem találtam, így itt jegyezném meg, hogy nincsenek a játékban új gyógyitalok, és a régiek kezdik értéküket veszteni. Lassan két csatára sem elég egy gyógyital, jó lenne ha újabb verzió kerülne a játékba, mert két őskő kicsit sok egy olyan italért ami csak egy csatát bír.

annyit még hozzátennék hogy kéne egy megkülönböztető jelzés az ősköves italok képére. az alap és az ősköves ital képe ugyanaz, nem egyszer vettem majdnem ősköves italt, pedig nincsen rá szükségem.
Dátum: 2009.07.28. 16:10:15
maxolt VF-es vagyok, csak indokolt esetben ütök a szintemen vagy felfele, így próbálom elkerülni a TP halmot. jellemzően 1 szintel lefele ütök, aztán -20%-nál kezdek el keményebben lefele ütni. csak akkor támadok felfele ha sürgősen kell az állat TP, vagy éppen észrevettem hogy kínzókamrám is van.
Dátum: 2009.07.28. 10:20:35
egyelőre ne kapcsolják le, maradt még 2 PP-m