Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

uhh, ezt benéztem, bocsi. most már értem, egy harcértéket próbálsz mindenkihez hozzárendelni, és ez alapján kapjon a győztes LE-t (uhh, körvonalazódik bennem egy nagyon irritáló Dragonball-os kvízkérdés...).

szerintem nem volna fair. beszűkíti a szakértelemfejlesztési lehetőségeket már eléggé alacsony szinten. lehet hogy az ellenfelem 70-es másodlagossal és 30-as szívóssággal támad, én viszont nagyon mosolygok mert nekem meg 100-as kritikusom van. jól agyonverem az ellenfelemet, sőt, még hetekig farmolom amíg fel nem húzza ő is a kritikusát.

egyébként szerintem a turbó is harci szakinak minősül. és a gyémánt bónuszt nem lehetne kihagyni.
nehéz véleményt alkotni mert nem értem pontosan hogy a tényleges harcot mi határozza meg. vagy csak összemérnéd a 2 ellenfél harci TÖ-jét és SZÖ-jét és a magasabb nyerne?
Dátum: 2009.07.31. 15:48:14
szerintem alacsony szintűek mind a ketten:

"Július 26. 23:24 Lidércmedve Mukucs Te nyerted a csatát.A jutalmad 50 lélekenergia és 4 TP. Csata leírása P"

nem hiszem hogy kamra miatt támad. az ÉP-t meg nem éri meg húzni olyan alacsony szinten.
Dátum: 2009.07.31. 15:17:24
a dupla kamrázhatóság azoknak fájna akik például háborúban vannak és kénytelenek védelem italát használni, vagy nincs epikusuk és kénytelenek PP-t pazarolni leveretéshez.
Dátum: 2009.07.31. 15:04:18
és ha valaki nem tudja feltölteni a kamráját mert kifogy PP-ből?
a többség továbbra is a biztosra fog menni. lehet nagyokat rabolni 50-es szint felett is (hatalmas mázlival), de ahogy elnéztem, a portyák ott már a kamra és az állatok miatt mennek.
Dátum: 2009.07.31. 14:41:07
nekem is rendesen generálódott.
Dátum: 2009.07.31. 13:53:28
figyelj oda hogy ne legyen nálad LE, egy idő után abbahagyja.
Dátum: 2009.07.31. 13:31:18
be kéne integrálni a játék wiki oldalát. egy jó link az Információk menübe. hatalmas segítség volna a kezdőknek és ráadásul más szerverről fut, ott fel lehetne tüntetni hogy baj van és előreláthatóan mikor indulhat újra a játék.
az a baj hogy egy ilyen portyarendszer nemhogy korlátozna egyeseket hanem szó szerint a portya lehetőségét venné el az emberektől.
Dátum: 2009.07.31. 13:21:56
tegnap ellőttem 200 CSP-t. 3 állat 7k feletti sajt, 3 állat 5k alatti, ismét 3 állat 7k felett, az uccsó 2-vel meg negatív rekordot döntöttem.
Dátum: 2009.07.31. 13:19:30
én nem hibáztatok senkit, a Murphy törvényt mindenki ismeri. de legalább megvan a hiba és elhárították.

ha megyek Beho találkozóra és winnie ott lesz, biztosan mehívom egy italra (a választék: króm-kénsav, királyvíz, 96%-os metil-alkohol)
Dátum: 2009.07.31. 13:12:13
szétröhögtem az agyam a srác 3 account-os probálkozásán.
Dátum: 2009.07.30. 23:24:39
most hogy így mondod, igazat adok neked. szüntessük meg a portyázást, nem szolgál semmi célt. megyek is lebontani a kínzókamrát, a HCS-t, sőt, lesajtolom az állataimat is, már nem kellenek.

most hogy végre kitört a világbéke, szólnál Shiako-nak és Jucikának hogy ne üssék többet a szövitársaimat mert GYENGÉBBEK?

Jeriko, egy értelmes embernek tartalak, de úgy érzem nem érted meg hogy mit próbálnak elkerülni azok akik a lassítást választják. nem gyávaságról van szó, vagy a gyengék kíméletlen farmolásáról. ha egy kicsit belegondolunk, éles határvonal van a fejlettebb szövetségek és a középmezőny szövetségei között. számításba kell venni azt hogy melyik mikor tudta felhúzni a 10-es akadémiát (később a 13-ast), mikor jutott magasabb epikus tárgyakhoz, mikor kapta meg a HT-t, a kristály szövetséget stb. ha szövitagokra lebontom azt a tápot amit ti kaptatok hozzánk képest, a hátrány behozhatatlan.

javasolj valamit ami segíthet nekem abban hogy esélyem legyen felvenni a kesztyűt amikor utolérlek titeket és én boldogan rohanok elfelejteni a VF-et.

a mezőny szétszakadását nem a VF okozza, az csak erősíti. a hiba elsődlegesen az akadémia volt. túl nagy előfeltételek, túl nagy tápot adó szakik amelyekhez nehéz volt hozzájutni, de a top hozzájutott szinte azonnal. egy átlag szövi 2-3 hónapos hátrányban került 1 nap alatt. a kínzókamra ugyanilyen táp volt, később jött a HT és tovább mélyítette a már amúgy is mély szakadékot.
Dátum: 2009.07.30. 22:32:39
senki sem portyázna többet. sőt, megkockáztatom hogy a játékosok legalább 80%-a törölne.
Dátum: 2009.07.30. 21:51:17
ha a támadhatóságra egy ilyen súlyozott rendszer hatással volna, azonnal dobnám el a VF-et és megkezdeném a felzárkózás. utólérném a top 10-et szintben szerintem. a jó az volna benne hogy mivel 4-500 TÖ és/vagy SZÖ hátrányban lennék, nem kéne félnem attól hogy bárki is támadhat a top szövetségekből. olyan lenne mint egy alternatív valóság, ti odafent uncsiznátok, lent meg a pórnép élné a nyugodt életét. a TÖ-SZÖ bevonása szerintem rossz ötlet.
Dátum: 2009.07.30. 21:05:15
részemről vita lezárva, legalábbis ebben a topicban.
Dátum: 2009.07.30. 20:20:03
Ariel, mondj egy jó okot hogy miért rohanjunk előre. kis történet: Maatkare, szövetségünk legmagasabb szintű tagja 54 volt. reggel 8-kor beköszönt Solina egy 3k-s maflással 61-es szintről, negyed órával később beköszönt Iron Cross egy 3.3k-s maflással és kiütötte Maatkare-t. ezért rohanjunk előre? vertem a nyálam korábban hogy ha lehet legalább a varázslatot hagyjátok otthon, erre jött a reakció hogy az túl veszélyes. pedig az a varázslat okozza a sebzés felét, visszaütni úgysem tudunk. ne prédikálj arról hogy a VF használók pókok akarnak lenni, van akkora a különbség a top és a középmezőny között hogy nyugodtan mondhatom hogy ti lennétek a pókok, mi meg a farm. ne csodálkozzatok ha jópár ember foggal körömmel kapaszkodik a távolságba.

ohh, még valami. mióta ti gyorsultok szintlépésekkel és a keménymag már nem tudja ütni az 50-esek nagyrészét, a támadáslistánkban ritkán találkozom 2k feletti sebzésekkel, sőőt, néha még nyerünk is. és ritkán látok olyat hogy a társaim csak 100-200-at tudnak visszaütni.

Darah javaslata kiváló, adjuk meg mindenkinek a lehetőséget hogy VF-el játszon. de persze nem kötelező. és ha már ilyet javasolt, megtoldanám azzal hogy a manakonstrukció legyen elérhető akadémia nélkül, vagy legalább legyen az előfeltétele az akadémia 1-2. lassan ott tartunk hogyha nincs transzplant és ultraspec a 30-as szintek közepére, már nem vagy versenyképes.
Dátum: 2009.07.30. 17:21:57
tudatkristály
Szint: 45
2% kedvezmény a lélekkufárnál.
Dátum: 2009.07.30. 16:38:11
Pusztító kő
Szint 45
+3 másodlagos támadás