Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.08.06. 15:32:34
én smaragd 47-en kaptam 0.0149-et.

egy hasonló szintű zafírra lennék nagyon kíváncsi.
Dátum: 2009.08.06. 15:26:38
valaki beírná ide hogy V1-en milyen szinten milyen szorzót kapott?
Dátum: 2009.08.06. 15:09:58
Felhasznált LE: 1.067
ez kb 80k LE.
(itt jegyzem meg hogy V1-en a smaragd 30k-nál tart)

itt meg is köszönném a lehetőséget, a továbbiakban nem kívánok részt venni ebben az izében. VP italokkal és jól időzített pihenésekkel fel birom tölteni a VP-met így is...
Dátum: 2009.08.06. 13:38:20
hááát.... ez egy tömeges lassításkísérlet. és hiszem hogy nagyon sok embernek egyéni és szövetségi szinten probléma, hiába a felfedezés öröme, pár nap múlva látszani fog.

nem tudom hogy a Beho beszámította-e azt hogy az alacsonyabb szintűek többnyire kevesebb CSP-t kapnak naponta. a minden szövetséget egyformán megütő mérsékelt kúttöltődés hosszabb távon rossz a játéknak. fogalmam sincs arról hogy beszámításra kerültek-e a szövetségi épületek, úgy mint mágustorony vagy nekrofun fókusz. persze ha valaki beáldozza azt a 2 CSP-t akkor nincs VP probléma. de megint visszakanyarodunk oda hogy az alacsonyabbak nem biztos hogy napi 50 CSP-t kapnak mint például én. és nekik vadászni kell hogy a belépő LE-t fizessék. én megtehetem azt hogy okkosan kamrázva összeszedem a napi belépőt, esetleg 1-2 portya vagy térkapu és máris megvan a belépő, de egy alacsony szintű játékostól többet vesznek el mint egy magasabbtól, ez HIBA.
Dátum: 2009.08.06. 13:25:42
tápot nem adnék. de pl minden legyőzött ellenfélért -10 másodperc vadászatidő.
Dátum: 2009.08.06. 13:01:58
meglő ez mindenkit, normál karit, VF-est és pókot egyaránt.

én ma bedobom 1 napi CSP termésemet, a hordámat segítve ezzel, de holnaptól nem vagyok hajlandó 2 CSP-nél többet elcseszni, nem véletlen hogy dukátra sem költök.
Dátum: 2009.08.06. 12:48:59
remélem nem jön össze a prognózisod, a 2 CSP is eléggé nagy érvágás, arról nem is beszélve hogy a befektetett LE-ről nem tudjuk hogy megtérül-e. ráadásul V1-en a smaragd horda lassan verve lesz (délután azért remélem hogy feljavítjuk a helyzetet, több játékos lesz csúcsidőben).
Dátum: 2009.08.06. 12:36:42
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin: 22792
Smaragd: 17090
Zafír: 45717
Gyémánt: 17374

még szükséges: 1.897.027 LE

game over?
Dátum: 2009.08.06. 12:27:22
annak örülnék a legjobban hogyha felébred, össze kéne fogni és legyakni.
Dátum: 2009.08.06. 11:56:33
a belépést 1 CSP-re kéne mérsékelni, a befektetett LE mértéke maradjon. a befektetés íródjon jóvá építésként.

továbbá mint már írtam, a nem akadémia 8-as de legalább 5-ös katalizátoros szövik lélekkút töltődés csökkenése legyen 25%, katalizátor nélkülieké legyen 10%.

Destroyer96: LOL
Dátum: 2009.08.06. 11:31:36
151 óra múlva:
"Lassan lépsz be a barlangba, próbálsz a fal mellett haladni és minél kisebb zajt csapni. Odaérsz Zarknod-hoz, előveszed az összehajtható evezőlapátodat és keményen oldalba bököd. A lény horkan eggyet majd átfordul a másik oldalára. Mellette egy szolgáló jelenik meg:
-Üdvözöllek bátor végzetúr. Szép kísérlet volt, de előre láthatóan további 10 millió egység lélekenergiára lesz szükség a Nagyúr felébresztéséhez.
Mire te:
-MIVAAAAAA????"
mindenki úgy védekezik ahogy tud. katakomba, láthatatlanság vagy kilépés. mi 2szer is rúgtunk ki olyan szövitagot aki épp nem volt aktív és nem volt más választásunk, mert a háborút meg akartuk nyerni. volt 2 nagyon kemény háborúnk ahol nem válogattunk az eszközökben, a végeredmény nem fontos, mindkét háború helyszínét a felek emelt fővel hagyták el, ez a legfontosabb. ha egy szövetség hajlandó elmenni a végsőkig egy háborúban, azért tisztelet jár, nem "árulkodás".
Dátum: 2009.08.06. 11:16:51
fene a jódolgodat, valaki rabolja már ki
Dátum: 2009.08.06. 11:07:04
amikor a HSZ-t írtam, Baraty HSZ-e még nem volt bent.

mindenesetre kezdeni kellene valamit a kis szövik kúttöltődésével is. szemétség pont őket szivatni, olyan mintha pár szintel alacsonyabb katalizátoruk lenne (az apró szöviknek nincs katalizátoruk, akkor 2 hét hogy a kút feltöltődjön?).
Dátum: 2009.08.06. 10:59:42
ennek most kicsit szivatás feelingje van. ha a magasabb szintűek abbahagyják a töltést, a kisebbek az életben nem töltik fel a pool-t. az LE/TP arány horribilis. áltag 2 CSP kell a belépéshez szükséges LE-t kitermelni, további 2 CSP az aktiválás, ezek után kapsz jó esetben 1 CSP-nyi LE-t. ha "normál" játékos vagy akkor 2 CSP-nyi TP-t kapsz, ha VF-el tolod akkor 4szeres TP, pont amit a VF-esek el akarnak kerülni. a pókoknak ez szintén rossz a túl sok TP miatt.

mindenképpen csökkenteni kell a TP bevételt (akár még úgy is hogy az LE is csökken, de kössétek ezt a VF-hez ha kell). ráadásul a kút töltődésének a fele eltűnik, sok kisebb szövetségnek ez nagyon komoly érvágás. változtatni kéne rajta úgy, hogy ha egy szövinek nincs 8-as akadémiája (konstrukció) akkor a kút töltődése csak 10-20%-al töltődik lassabban.

egyébként az alapkoncepció tetszik, az LE-t nem sajnálom, a TP viszont sok.

szerk: Baraty mester gyors volt, így már nem olyan gáz a TP.
Dátum: 2009.08.06. 10:45:34
ez tetszik. csak úgy lehetne harcolni ha van legalább 2 szövetségesed (békekötés 2 szövetséggel).
Dátum: 2009.08.05. 22:32:55
winnie, nem gondolkodtál még rituális öngyilkosságon?

én le vagyok ragadva az állatgyilkos küldinél, a másik kettő szintlépős küldi. nem fejlesztek másodlagost csak azért hogy minden szerencsétlennek szétcsapjam az állatát. az 1500-as küldit könnyedén meg lehet oldani, főleg hétvégén, de az állatgyilkolást inkább lebeszéléssel oldom meg hogy ne okozzak nagy kárt sok ember játékában.
Dátum: 2009.08.05. 20:19:39
Idézet: Byzon - 2009.08.05. 19:55:53
Idézet: Nari77 - 2009.08.05. 19:40:50
Nah az egész jó! És ha befejeződik, akkor lesz hasonló ilyen esemény? Vagy ugyan ez fog ismétlődni? Egyáltalán fog e ismétlődni?


TF-en ŐV-n félévente szokott lenni régi emlékeim szerint. De val'szeg sok múlik azon, hogy visszasírjuk-e.
De tudod mit Nari? Ha az optimalizátorok nem azzal kezdik, hogy kiszámolják táp-e vagy sem 3 perccel a bekerülése után, és nem válnak valóra Ricardo félelmei, ellenben csak egy kis színt visz a játékba (és nem csupán megtalálhatod Elenios büdös harisnyáját, +3 egészség, +12 másodlagos támadás) akkor én fogok versenyt bőgni a fórumon az biztos. Ha emiatt csak egyetlen most törlésen gondolkodó ember megváltoztatja az álláspontját vagy egyetlen karakterlapról lekerül a tamagochi-mód megjegyzés... Akkor meg szerintem kórusban fogunk rinyálni.

ámen
Dátum: 2009.08.05. 20:17:56
sok pók nyúl VF-hez amikor kezd a pók taktika deficites lenni. ez az egyik oka hogy felfele portyázom minden nap, hogy lehagyjam őket.
Dátum: 2009.08.05. 18:40:07
történt már ilyesmi korábban?

(j/k)