Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Gratulálok nektek, pokolian izgalmas verseny volt.
Te eddig 75 térképdarabot találtál.

Részemről ennyi volt az event. Akár elsők, akár másodikak leszünk, köszönöm minden csapattársnak a "munkáját".
Dátum: 2010.12.16. 12:42:40
Érdekességnek nem volna utolsó, azonban remélem nem lesz díjazás a legtöbbet gyűjtőknél. Ha két játékos készült rá és beletolt mindent az eventbe, a talált térképrészlet-különbségüket az őskőfelhasználás és a random határozza meg.
Te eddig 73 térképdarabot találtál.

CSP elfogyott, holnap váltok EH-ra és beleadok amit lehet.
Te eddig 67 térképdarabot találtál.

Holnap még elmegy 200 CSP, aztán váltás EH-ra, hogy a PP-t is beletoljam az eventbe.

Ismét vezetünk, hajrá.
Te eddig 64 térképdarabot találtál.

Nyomom én is ezerrel
Dátum: 2010.12.14. 00:17:37
Egyetértünk, Peter Jackson jó helyen fogtam meg a Gyűrűk Ura trilógiát. Jó volt a szereplőgárda, a díszlet, a CGI, de véleményem szerint a legjobb dolog benne a zene volt. Viszont a költői kérdésem az volt, hogy megnyerte-e volna a mi "kis" Nagy Könyv versenyünket a LotR, ha nincs a nagysikerű filmtrilógia? Szerintem nem.
Idézet: Archibald Cunningham - 2010.12.12. 18:21:17

Azért kicsit szorul a mackócsoki nálatok, azoknál akiknél nincs meg az eggyel jobb cucchoz szükséges mennyiség.


Szó nincs mackócsokiról, aki beletette amit kellett azt már nem érdekli, hogy első, vagy második-e Kat csapata, azok rettegjenek, akiknek még nincs meg a minimum.

Én még jó tartalékokkal rendelkezem, szal kapaszkodjatok
Dátum: 2010.12.13. 00:51:37
Én tegnapelőtt váltottam VF-re, maxon volt a CSP tároló, azt tolom le. Eddig cirka 400 CSP-ből pottyant 14 térképrészlet. Megvan már az 50, de úgyis vadászok és bemegy minden CSP-m mielőtt váltok vissza EH-ra. Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki így időzített (az eventet is úgy kezdtem, hogy 100+ PP és 800 CSP, hogy meglegyen a kezdő lökés )
Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)

Megvan az 50, de messze még a vadászidény vége
Dátum: 2010.12.11. 22:25:21
Alacsonyabb szinten még drámaibb a helyzet, idelent 70-80 környékén sz*rt sem lehet szívni varáslattal, ehhez képest összehozható jobb helyeken 80%+ közelharci LE szívás (Szürke+Fókusz, fegyver opcionális, LE szívás csizmán).
Vadászok, de meg is éri:

Te eddig 47 térképdarabot találtál.

120 CSP-ből 6 térképrészlet, mert 41-en kezdtem
Galván, persze, hagyom magam elcsöppenni CSP-vel
Te eddig 43 térképdarabot találtál.

A portya az utóbbi napokban alig adott térképrészletet. Viszont pár órája feltöltődött a CSP tároló, váltottam VF-re és begyújtottam a rakétákat
Dátum: 2010.12.10. 16:16:06
Idézet: Wuher - 2010.12.09. 18:57:38
Nezd nyilvanvaloan nem ertunk egyet es en nem is akarlak meggyozni, de csak gondold at mit is jelent hibridnek lenni ebben a jetekban. A varazslot nem pusztan a 700-as Iq teszi es valaki nem attol lesz harcos mert 20-as az IQ-ja. Ebben a jatekban aki hibrid araktert fejleszt az vagy irtozatosan eros a szintjen vagy "feladta" a jatekot es mar csak a nala gyengebbekkel versenyez. Mikor a lenyeges tulajdonsagok osszemeresere kerul a sor annyira kicsi az ablak, hogy 6-8 tulajdonsaggal (szakertelemmel) egyszeruen nem lehet topnak lenni ami egy sikeres hibridhez kellene.


Egy hibridhez 4 tul kell magasabban. Támadás, védekezés, IQ és szerencse, ezekből az IQ az ami kell magasabban, és a szerencsét is érdemes tolni. A többi lehet közepes vagy akár alacsony is (a taumaturgiát érdemes legalább közepesen tartani). A két kritből az egyik magas, a másik közepes és turbózod. Ezekhez nem kell emberfeletti karakterfejlesztés.

A lefele támadást nem fejlesztési stratégia kívánja meg, hanem a jelenlegi hibás játékrendszer. Az ismételhető küldik és az LE/TP arány az, ami miatt lefele KELL ütni, ha nem akarod vízfejűvé változtatni a karakteredet beszedett portya TP-vel, illetve nem akarsz sok LE-t lötyökre költeni.
Dátum: 2010.12.09. 15:01:21
Ha ez vígasztal, én nem nőttem még ki, a mai napig előveszem a Tie Fighter-t, a KOTOR-t, a Jedi Academy-t egy kis marhulás céljából.

Ha szereted az SW-t, és játszanál is vele, ajánlom figyelmedbe a cirka fél éven belül megjelenő Star Wars: The Old Republic nevű nem rosszul kinéző MMORPG-t (természetesen fizetős).


Kicsit a könyves írásodra reagálva, szerinted megnyerte volna a házi Nagy Könyv versenyünket a Gyűrűk Ura, ha Peter Jackson elcseszi a filmeket? (Kicsit a Jókais példád, sztem a szavazók fele sem olvasta a Gyűrűk Urát, csak a filmet látta.)
Dátum: 2010.12.09. 14:57:13
Idézet: Wuher - 2010.12.09. 14:02:48

Birka nem tudom nalad ki szamit gyenge harcosnak de a varazslo vs harcos temaban erosen el vagy tevedve szerintem. A gyenge harcost mindenki megveri meg a gyenge varazslo is nem majer az sehol.

Jó ideje nincs már sem varázsló sem harcos, hibridek vannak. Varázslónál tönkremegy a karakter a lélekszívás és a kieső kábító/krit küldik miatt, illetve halott mindkét "class" kalandozásnál. A statok minimum szintben kell legyenek ahhoz, hogy életképes karaktered legyen. A kérdés az, hogy milyen irányba megy el a gazdi célzott fejlesztéssel, az a tapasztalat, hogy jobban megéri IQ felé menni, ezért a sok álltalad "varázslónak" nevezett karakter (mondjuk 400 alap IQ-val és közben 300 támadással és erővel masírozó játékost és nem neveznék varázslónak).
Dátum: 2010.12.09. 12:13:33
Számít az is, hogy magyarok vagyunk lol. Örültem a két magyar filmenk a legjobb 8 között, nade Egri csillagok? Nagyon tré az a film (elnézést a rajongóktól, a hideg futkározik a hátamon ha a Sinkovits-féle lőjünk bástyát-műhalál jelenetre gondolok). A listában a másik "érdekes" választás az Interjú a vámpírral, miközben olyan filmek mint pl a Halálsoron kiestek. Meglepetés, hogy nincs LotR epizód, nincs SW epizód. Az Ötödik elemnek örülök (bár a Terminátor 2-öt vártam a top 10-be), kiváló példa, hogy nemcsak bollywood-ban lehet nagy költségvetésű látványos filmet csinálni.
Dátum: 2010.12.09. 09:23:28
Idézet: PottomPanna - 2010.12.06. 18:17:19
A halhatatlan maga Miklós. Élőholt meg majd lesz, ha megunja a halhatatlanságot. Szájenszfiksönt kellene írnom...


Asimov forog a sírjában
Dátum: 2010.12.06. 20:35:12
Idézet: Tiha - 2010.12.06. 13:31:16

Illetve, ha sok a túl alacsony szintű tag, az is nagyon visszafogja a csapatot. El kell dönteni, hogy kikre és miért van szükség. (tudom, kemény dolog, de ez egy kemény játék )


Ehh, érdekes hozzáállás...

Amúgy az event nagyon kafa, köszönjük, kicsit talán több kristálypontot csempésztem volna bele, a gyengébbek kedvéért, de így is elég korrekt a dolog.