Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.11.13. 16:21:13
kaptam ma kalandot és kiégett őskövet egyszerre egy lényből.
Dátum: 2009.11.13. 16:13:31
kalandversenyes épület:

legyen drágább, de 1 szintes. ha felépül, a szövetség tagjai összemérhetik egymást kalandmegoldás terén (a többi szövetséggel is). random napi 3 4+ próbás kaland, aki aznap a legtöbbet oldja meg ebből a háromból, kap ajándékot, pl:

-50-100 lélekgyémánt (szintfüggő), vagy
-50-100 kristálypont (szintfüggő), vagy
-5-10 gyógylötty, vagy
-5-10 varázslötty
stb

semmi extra táp
Dátum: 2009.11.13. 15:49:37
Ki a szerzője a filmre is átvitt Hellriser című horrortörténetnek?
Dean R. Koontz
Clive Barker
Stephen King
H. P. Lovecraft

nem annyira ismert filmről van szó, nevezhetném specnek, de hogy Hellraiser-nek írják, az is biztos.

Mikor integrálódott a Határőrség a Rebdőrségbe?
2007. december 21.
2009. január 01.
2008. január 01.
2004. május 01.

helyesírási hiba és spec. (2008 a helyes)

Mikor virágzik aTisza ?
Június
Szeptember
Május
Augusztus

helyesírási hiba
Dátum: 2009.11.13. 14:06:17
Panna, nézz át a (azt hiszem) harag italás topipcba, valóságos gyűlöletárad süt Ricardóra mert pár ember a szintjén nem tudja 15% alatt elkölteni az LE-t és Ricardo meg halálra rabolja magát rajtuk.

Victor: ha a gyorsabb ÉP regeneráció mellett kapnék egy olyat hogy több vadászatot indíthatok mint 20 (csak annyira hogy kitöltse a 0-15%-nyi regenerációs időt), az szerintem nem is volna rossz. viszont akinek van gyorsítása, az szívni fog mert kevesebb időre tudja csak berakni a kariját vadászni.

egyébként meg ha hallhatatlanok a galetkik, minek nekik szív, tüdő, máj (na jó, a máj maradhat ), simán be lehet ültetni valami jó kis gyógyítal materializálót, az ellenfélnek meg ki kell ******. ( )

szerk: túl durva volt...
Dátum: 2009.11.13. 13:09:20
magasabb ÉP regen több vadászatturnust eredményez, több rabolható LE-t jelent a játékban. ugye nem kell megemlítenem hogy mekkora közfelháborodást okozna ez?
Dátum: 2009.11.12. 23:18:56
Hány kereke van egy háromkerekü biciklinek???
4
1
3
2

leleményes.

Ki lett az NBA (Amerikai Profi Kosárlabda bajnokság) 2008-as bajnoka?
Los Angeles Lakers
Boston Celtics
San Antonio Spurs
Miami Heat

spec.
Dátum: 2009.11.11. 13:18:03
nem hiszem hogy én találtam fel a spanyolviaszt, de pl egészséget adó cuccaitok nincsenek? a felszerelést variálva simán meg lehet vezetni egy leskelődő támadót. arról nem is beszélve hogy én pl ha nagyon sok LÉ-n csücsülök, kis gyógylöttyel jövök ki a 15% alól 2-10 percel a kibukkanás előtt, meglátogatom az epikust és már mehetek is vissza vadászni. mi annak az esélye hogy pont akkor szúr ki magának egy támadó? a rekord bukásom eddig 3.3k LE volt, és az sem vadászat végén hanem éppen böktem volna egy TÖ-re ami a térkapuzásból jött össze, csak elkaptak.

DE. krono 50, spektrális100, sajt 60, ilyenjeitek vannak? nekem a sajt 60 még nincs meg, de ha megvan ez a 3, marha kényelmesen el tudjátok költeni az összes LE-t a következő leveretés előtt.

gondolom a gép előtt töltött időt sajnáljátok, ebbe nem is kötök bele. abba viszont igen hogy büntessük azt aki viszont ráér. és nem csak Ricardoról van szó. vannak más szemfüles rablók (igaz, nem olyan hatékonyak mint Ricardo), pl megemlíthetném Eliteninja-t vagy Bendzsik-et, rendszeresen tele van/volt velük a támadáslistánk, és nem ritkán súlyos ezrekkel mentek haza.
Dátum: 2009.11.11. 10:13:29
kevesebbet lehet, sokkal kevesebbet biztos nem. és azt vedd számításba hogy ha kibukkansz az ÉP határból, max távból leüthetnek nem pókok is. egyébként a pókok, álltalában "próbafúrásokat" végeznek az ütőtávban, és ha jó farmot találnak, visszatérnek. olyan nincs hogy tönkreteszik a játékodat, akkor tehetik csak tönkre ha hagyod. térkapuzni úgy szoktam hogy ezer körüli élettel bemegyek, lever 15% alá, mire felgyógyulok, használhatom megint. a bevételt meg löttyökre költöm, vagy ha több volt, esetleg belefér egy TÖ. epikusnál többnyire 1 lötty egy csata, entitásnál meg ha elkapott valaki mielőtt visszaértem volna a biztonságos 1000-1500 élethez, hát egészségére.

lehet alkalmazkodni, sőt kell is.
Dátum: 2009.11.11. 10:03:30
az egészség problémás lesz. a legtöbb őskövező játékos nem "kemény" ősköves, nem fejlesztenek mindent maximálisan optimalizálva mert drága a specializációt ide oda pakolni folyamatosan őskőért. a ti mostani egészségetek majd vágyálom lesz amikor az emberek odaérnek szintben.
Dátum: 2009.11.11. 09:48:52
így van, a max ÉP sokaknak az 50%-ot jelenti és csak akkor megy fölé amikor éppen bedobott egy löttyöt az epikus vagy az entitás miatt (jah, meg szintlépés). megszoktam már hogy 20-40% életerőn vagyok, engem nem zavar.
Dátum: 2009.11.11. 09:40:12
Endyr, miért zavarjon engem az hogy jön állatot nevelni rajtam? jöhet nyugodtan, kap ingyen TP-t és állatmorált. sőt, ha éppen finnyás kedvemben vagyok és soknak ítélem a sebzését, visszamegyek buzogánnyal és megajándékozom további TP-vel. egyébként a pókok egyetlen jó játékos játékát sem tették tönkre, azért mert a jó játékos vigyáz az LE-re.
Dátum: 2009.11.11. 09:16:02
akkor a fertőzöttek mit is kapnak a 100% fertőzésért? semmit, mert egy nyavajás löttyel te kikapcsolod a bónuszukat? nekik portyázni kell, ők ezt kapták. az hogy Ricardo felhasználja a lehetőségeit és kirabol mindenkit akit tud, az a ti hibátok, nem az övé.

ezt az italt berakni hiba volt. itt vagyok 54-es szinten, hemzsegnek a komolyabb rablók, az emberek megtanultak vigyázni az LE-re, különben jön Nephila, Meszy, Begginer, Silexen, és még nyugodtan sorolhatnám a neveket. melyikük ellen használjak italt? inkább odafigyelek a LÉre és nem hagyom magam kirabolni, próbáljátok ezt ki odafent ti is.

ha csak háborúban működik a lötty, azt mondom okés, +1 cucc a taktikai repertoárban. de ne tegyük már tönkre pár tehetségesebb játékos játékát akiknek csak az a hibájuk hogy jól csinálják amit csinálnak.
Dátum: 2009.11.07. 16:19:56
ebben nem mernék vitatkozni veled, sokkal jobban látod a KH hatását mint én. az mindenesetre elgondolkodtató hogy a top 10 TÖ-je szinte robbanásszerűen nő, legalábbis ezt vettem észre főleg Galmuszkon.
Dátum: 2009.11.07. 15:53:20
nekik nem hátrány az üres TP, a taktikájuk a lehető legtöbb beszedett TP-re épül, tartják az iramot és a magasabb szintből többet kapnak vadászatért, jobb tárgyakkal biztosítják a megszerzett előnyüket. nekem és neked öngyilkosság az üres TP, nekik viszont létkérdés, és ha emellett pottyan komolyabb LE, kész főnyeremény.

szerk:
ha azt akarjuk hogy a mostani LE difi ranglista ténylegesen a szorgalmas LEbányászokat mutassa akkor LE/össz TP arányt kellene a listába vinni.
Idézet: Prisma - 2009.11.07. 12:42:43

...Annak viszont igen, hogy a citadella erősítésével megint erőre kapnak a citadellázó terrorista szövetségek...

itt kaptam sírógörcsöt a röhögéstől. a védekező "terrorista" szövetségek

Citadellások elleni taktika (by Lélekvadászok): annyiszor menj vissza a legrövidebb időn belül ahányszor csak lehet, akkor leszoknak a citadelláról.

mi is kaptunk az arcunkba egy citadellát a Garabonciástól (megjegyzem, volt némi bűntudatom hogy ilyen hamar mentünk vissza rájuk) mielőtt kapituláltak, de besöpörtük a netto 80k nyereséget majd továbbáltunk. igazság szerint a háborúzás számomra személyes fejlődést jelent, bár nem törekszem arra hogy porba döngöljek mindenkit a háború során (volt hogy 3 nap alatt közel 100-at portyáztam, ez nem jó, mostmár igyekszem tartani az optimális 10-15 portyát naponta), de az állataimnak jót tesz a dolog. ha emellett csurran-cseppen valami a kútunkba, az már kész főnyeremény. sokat számít az is, hogy amikor belemész egy eléggé kétesélyes csatába, jól lehet tesztelni a karakterem képességeit.
Dátum: 2009.11.06. 13:55:14
ezen padlót fogtam a röhögéstől.
const num_of_dog_buying_in_buda=1

Nyápic cowboy bemegy a szalonba, megy a pult felé, közben belekötnek, leütik egy páran, de csak odaér, megszólal a cérnahangján:
-Kérek egy sört!
A hatalmas néger csapos megrázza a fejét, kinyúl, megragadja a cowboy-t, berántja a pult mögé és megszólal:
-Ide figyelj, maradj itt, én meg megmutatom, hogyan kell ezt csinálni.
Kimegy, berúgja az ajtót úgy, hogy az egyik szárnya le is törik, végigveri a fél társaságot, odaér a pulthoz és akkorát csap rá az öklével, hogy beleremegnek a poharak, majd elkiáltja magát:
-Adj egy sört!!
Mire a nyápic cowboy:
-Négereket nem szolgálunk ki.
Dátum: 2009.11.03. 17:30:16
eszemben sincs temetni a varázslatokat, épp az előbb KO-ztam ki az egyik támadómat varázslattal

a közelharcal kapcsolatban: néha idegesítő a feltápolása, főleg akkor ha max távból lélekszívással támadnak, a legutóbbi ilyen 900 LE-t szívott és 50 LE körül rabolt rendesen. ettől függetlenül szerintem jó ötlet volt "szintbe hozni" a varászlattal, legalább nem sírnak az emberek a fórumon hogy túl erősek a varázslatok (érzésem szerint a Beho most nagyon kiváló érzékkel hozta ballanszosabbá a dolgokat).

de már kezdünk nagyon OFF lenni.
Dátum: 2009.11.03. 17:14:32
ha az alacsony szintű szövitársaidat ütöd, az ütőtávból kilépve büntetést kapsz. anno próbáltam támadni a 20 szintel alacsonyabb szövitársat, elvert mint az állat. viszont ha felfele támadsz, ez a bünti nem érvényes. erős a gyanúm hogy a játék alapkokncepciója az volt hogy nincs ütőtávhatár, de egyre lejjebb menve egyre nagyobb büntivel kellett volna számolni. aztán bejött az ütőtávlimit, viszont bent maradt az eredeti számítási módszer.
Dátum: 2009.11.03. 17:09:09
szánalmas vagy.
Dátum: 2009.11.03. 16:35:55
VF, illetve korábban megkapott akadémia. a 10 szintel alacsonyabb VF-es klántársam van olyan erős mint én voltam 5 szintel ezelőtt. ebben persze benne van az is hogy rendszeresen megosztjuk egymással a tapasztalatokat a játék különböző fázisairól.