Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.11.16. 15:00:22
most csalódtam. ahelyett hogy az ellen emelnétek fel a hangotokat hogy nyerstápot oszthatnak pénzért, ti inkább alkudoztok az árról. aztán rohantok át egy másik topikba siránkozni hogy "ez imba, az imba".
Dátum: 2009.11.16. 14:27:31
az egyéb korlátozásaitokat nem ismerem, azt a szöveget látom amit a tömörülésetek elveit részletezi. azt sérelmeztem, inkább morálisan, hogy a hadüzenetet követően lőttek citadellával, még a háború elkezdése előtt.

nem vétettek a Békepaktumos szöveg ellen, ezért kiírom a szövetség nevét: Igaznagyúr. cirip, ami náluk nem megengedett az a citadellázás ok nélkül. okuk volt rá, de etikátlanul csinálták.
Dátum: 2009.11.16. 14:05:09
nincs vadászat. óránként vagy 2 óránként szintfüggő natúr LE bevétel (a spektrális módosítja). dupla annyi PP mint a többi szerveren. transcendális ne működjön, viszont a napi össz LE 30%-nál ne lehessen többet rabolni valakitől. ütőtáv +/-2 szint. aki éppen a ranglista elején van, az fele TP-t kap.

vagy nagyon hülye ötlet? lehet Crimsonnak vagy TrueBloodnak csorogna a nyála.
Dátum: 2009.11.16. 13:40:21
a citadella nem megoldás. az ellenfelek citadellázása csak ráébresztett minket hogy nekünk is kell 15-20-as citadella, és előkapartuk a vakolókanalat.

az a vicc hogy mostanság nagyon halldoklik a diplomácia a szövetségek között. a ZIB neve ki volt írva a Gyémánt Ellenállás ellenségeként még mielőtt bármelyik tagjukat támadtuk volna. a Békepaktum egyik tagja kapásból citadellázott. a Kör volt az egyetlen szövetség amely levelet küldött az első támadásunk közepette és szelíden (!!!) felhívta a figyelmünket a Békepaktumra. hozzájuk nem mentünk vissza, de ha visszamegyünk, egy szavunk sem lesz ha esetleg citadelláznak (ez a saját véleményem, de ismerve a többieket, szerintem az ő nevükben is beszélek). de ha meglesz a citadella kívánt szintje, akkor érdekes dolgok lesznek pár szövetség ellen.
Dátum: 2009.11.16. 13:30:15
a hangsúly az "ugyanolyan gyors"-on van. külföldi (főleg amerikai) online játékoknál láttam még undorító dolgokat. pl ha vásárol az ember a játékban használt fizetőszközt a megadott időintervallumban, brutáltáp cuccokat nyerhet tombolán. annyiszor vehetsz részt rajta ahányszor vásároltál a játék prémium cuccai közül. a Beho mostani húzása majdnem eléri ezt a szintet.
Dátum: 2009.11.16. 13:17:21
hozzánk is járnak, kb havonta, mi sem támadunk mást ennél korábban. fölvennénk a kesztyűt ha nem lennének "számbeli főlényben".
Dátum: 2009.11.16. 12:57:24
Ha francia manikűrt csináltatsz milyen szinű lesz a körmöd?
Kék-piros
Fekete
Zöld-sárga
Fehér*

lol?

Melyik megyében található Kehidakustány?
Somogy
Nógrád
Vas
Zala*

nc

Melyik nem egy TV csatorna?
RTL
HBO
ATV
PPOP

ez reklám?
Dátum: 2009.11.15. 16:33:32
"ész hanasz lábackád van?"
Dátum: 2009.11.15. 15:43:06
kiszedném annak a lehetőségét hogy pénzért nyers tápot lehessen venni. a karakterfejlesztésben a pénz nem kellene hogy részt vegyen. portyában az ősköves tárgyakkal nincs bajom, de olyan tárgy ne kerüljön a játékba ami már 10-es szint alatt nyitja az ollót és a 20-as szintekre brutális erőkülönbséget jelent 2 karakter között.
Dátum: 2009.11.15. 15:34:43
van itthon elég gyújtós, nem kell több. nem fogok HKK-zni, nem is lenne kivel. biztos jó játék, de én a Végzetúrra regisztráltam (és költök rá pénzt is), nem a HKK-ra (hál istennek eltüntek a HKK-s kvízkérdések, grat adminok). ha veszek egy autót, nehogymár akkor kapjak csak turbófeltöltőt ha utánfutót is veszek.

kényelmi funkciók rendben, az nem érdekel, de tápot ne osszunk már. ha fél év múlva megvehetném az extrákat őskőért akkor már minek? miért hőbörögnének a kártyások amikor fél év tápelőnyben vannak? esetleg megpróbálhatnám őket fejbeverni az extrákkal (4 sebzés. kritikus sebzés!) ők meg jót röhögnek rajtam.
Dátum: 2009.11.14. 22:07:48
negyedik hordával én sem nagyon számolok, de ha begyorsulnak a kalandteljesítések a relikviák miatt, a 100%-ban fertőzött emberek nagyon rosszul járhatnak a harag itala miatt. egyébként én tovább tápolnám a maxos fertőzötteket, egy átlagos 100%-ban fertőzött nem fogja azt az LE mennyiséget összeszedni mint amit pl Ricardo szokott, és akkor pár ember keményen le fog maradni fejlettségben a gyógyultakkal szemben. az a 6-800k amit a fertőzésre kell költeni aprópénz magasabb szinten.

mindenesetre az új épületektől főleg kényelmi szolgáltatásokat várok (idomítás, gyógyítás).
Dátum: 2009.11.14. 21:50:50
Terry Black emlékmű:

Segítségével nemet lehetne változtatni.

szerk: már látom magam előtt Ricardo-t winnie-vel együtt imádkozni Chara-din katedrálisában.
Dátum: 2009.11.14. 18:29:37
amikor azt látom hogy a szövetséged 200k lélekkutas szövetségeket farmol, nem kicsit ellentmondok az utolsó ötletednek. a többi amúgy nekem is tetszik.
Dátum: 2009.11.14. 15:20:39
más játékokban tapasztaltam hogy nem javítják a hibákat hanem csak jöttek az újabbnál újabb fejlesztések (bennük az újabb hibákkal). az nem megoldás ha besöpörjük a hibákat az ágy alá. amikor már minden 5 percnyi tevékenységben egy hibába ütközöl, nem fogsz tudni örülni az újdonságoknak.

én a hibák kijavítása mellett voksolok inkább.
Dátum: 2009.11.14. 12:49:18
naponta repked egy jópár citadella csapás. ha mások számára is láthatóvá vállna akkor én inkább egy külön ablakban szeretném látni.
Dátum: 2009.11.13. 20:23:35
sok szerencsét
Dátum: 2009.11.13. 19:38:14
Idézet: McPaul - 2009.11.13. 18:43:35

Most meg a nyakaba kap egy nagy halom hatranyt azert, mert jobban szervezett, osszetartobb tarsasag mint a rivalisai.


ebbe belekötnék (a többibe nem, mert úgy érzem igazad van).

sok jól szervezett és összetartó banda van, pl Gaia, LV, Chaos, ZIB, Rubin Tűz, Sherwood stb. nekünk nincs kapacitásunk/lehetőségünk a toronyra és valszeg ezek a szövetségek akkor sem szállnak bele a HT-ért a harcba ha mostmár sokkal könnyebb lesz (mert mi látjuk hogy még nem érdemes, sokan nem fogják komolyabban átgondolni és félek sokuk bukni fog keményen, a képességeikhez mérten többet). viszont mintha tábortüzeket látnék felvillanni a Roninnál...
Dátum: 2009.11.13. 19:09:11
sosem hallottam róla. (és lehet hogy meglepődsz, én rengeteget olvasok)

megint egy gyöngyszem:

Hány Celsius fok a különbség a víz olvadás és fagyáspontja között?
114
94
100
273

a helyes válasz a 100 volt, részemről pedig a no comment.
Dátum: 2009.11.13. 17:18:42
epikus tárgy átpasszolása:

egy bármilyen epikus cuccot odaadhatsz egyik szövitársadnak, de cserébe adnia kell vagy 10 térkapus ékszert/fókuszkristály-t, vagy egy másik epikus tárgyat. a lényeg hogy 10 dukátért kapj 10 dukátot. a cserélt epikus tárgyak 1 hónapig nem adhatóak tovább (eladni vagy beváltani dukátra persze lehetne). a cserebere egyik oldala mindenképpen legyen epikus tárgy.

itt szeretném megemlíteni egy küldetés könnyítését. +10 dukát árért lehessen kiváltani a kincseskamrás vásárlós küldetést. az előrehaladott szövikben már problémás az alacsonyabb szintűeknek kitermelni az epikus tárgyakat.
Dátum: 2009.11.13. 16:38:36
és pár embernek termelné a dukátot. elég volna egy epik farmszövit létrehozni és sorban dobálni ki a cuccokat (azok akik epik farmszövikben voltak eddig azok hatalmas mennyiségű dukáthoz jutnának eléggé hamar). persze lehetne limitálni hogy mondjuk hány epikus cucctól szabadulhatsz meg így havonta, vagy limitálni a bevételedet cucconként kemény 10 dukátra.