Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2011.01.14. 14:09:15
Idézet: Craslorg - 2011.01.14. 06:12:50
A BEHOnak pont nem jó, ha megmaradnak az ősköveid, lévén akkor dupla annyi időnként vásárolsz, mintha elveszítenéd őket. Aki viszont ellopja, elviszi, valószínűleg bőven túl van a határértéken, így ő eddig is duplázta a befizetéseinél az ősköveit, így a tőled ellopott marad tárolásban vagy megy az energiakristályosítóba.

*Ettől természetesen már régi dolog, hogy a fizetős ügyfeleknél be kellene valamilyen módon vezetni a kiégett őskövek védelmét, mert így jelenleg pénzt lopnak a játékostól, amit ő összegyűjtött.


Cras, van rá "védelem", úgy hívják, hogy lopás szakértelem. Ha bekerülne egy olyan védelem, mint amit Gloria felvázolt, kinyírná a szakit és felejthetnénk le a lopást. Viszont odafönt mindenki portyázik, így pl egy 50-es lopás szakival simán lehet kompenzálni a veszteségeket. Tőlem is lopnak néha köveket a tápos emberkék, viszont összelopom amit kell a többiektől. Vannak olyan napok amikor 50-70 követ összelopok másoktól.
Dátum: 2011.01.13. 19:46:11
Idézet: Craslorg - 2011.01.13. 18:32:15
VF, csapdakészítés maxra, negatív GY-V mutató, láthatatlanság, Sztázisbuborék. Ez együttesen az IV-al, SM-val együtt a vadászatból a lehető legtöbbet hozza ki.
Bónuszként minél több kvízmedál, besorolások folyamatosan és persze helyes válaszok a kvízre.

Dátum: 2011.01.12. 13:18:48
Költői kérdés volt
Dátum: 2011.01.12. 12:36:37
De gáz, hogy senki sem említi LanMaffiát, Crimson-t, Dutch Schefer-t...

Amúgy lehet, hogy noob kérdés, de ki az a Barrique meg Cyron?
Dátum: 2011.01.11. 11:49:12
Birka, van egy maxos laborunk meg van félkész térkapu meg félkész kincseskamra. Sem én sem a társaim nem engedhetjük meg magunknak, hogy bagóért elszórjuk a konstit. Ezzel így van az összes szövi amelynek nincs kész minden épülete. Azoknak a szöviknek amelyeknek megvan minden épülete, a HT-ra kell az építés, tehát ők sem fognak pazarolni. Persze lacika980721 örülni fog, hogy a 3-as konstrukció (amire véletlenül nyomott háromszor a sok zöld gomb között) és a 40-es mágiája ennyire kapóra jön, ezt az eventet neki találták ki, dacára az -1.2 millás LE difinek amit hősiesen összeszedett, de az, aki tudatosan épít és ezirányba is fejleszti a karakterét az most érdekes arcot vág.
Dátum: 2011.01.11. 11:09:25
Idézet: Darah - 2011.01.11. 10:30:15
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56
A csata mellett építeni is kell. Egy manakonstrukció (max. manáról) 1-et számít, a fix LE-ért építés is 1-nek. A szükséges LE szinttől függő.


Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:50:19
Megteheted azt is, hogy egy nap 5x vagy többször épitesz LE-ből (a LE épités kb. 3 vadászatnyi LE-be fog kerülni), összesen kell 40 épités a maximumhoz.


Birka, ez azért messze nem ilyen egyértelmű.
Az a három vadászatnyi LE nálam kb 7K. Ezért kapok 1 építéspontot az eventben.
Konstizok 240K-t. És ezért is egyet kapok.
Nem hiszem, hogy el fogok engedni a szélbe 233K konstit 21 napig.
Mondjuk ez csak egy vélemény, lehet lesz, aki megteszi.

Nem vagy egyedül, én sem fogok ellőni 260k-t, egyszerűen nem engedheti meg magának a szövi, mint ahogy nálatok sem célszerű.

Nem tudom, hogy ki találta ki ezt a részét az eventnek, de sűrgősen szokjon le a tudatmódosító szerek használatáról.
Dátum: 2010.12.29. 04:41:31
Idézet: Viszok009 - 2010.12.28. 23:35:51
Hát nehéz eset vagy.

Nem szeretnél építeni, de kilépni sem szeretnél, akkor Neked csak 1 dolog van mégpedig a mágia fejlesztése egy alap 500-ig meg se állj, és akkor nem kell növelned a szerencséd, csak addig kell LÉ-t "kidobni", míg a kívánt mágia meg nem lesz.


Tényleg nehéz eset vagyok, de legalább visszaolvasok, mielőtt odaböffenek valamit fórumon. Azt honnan szedted, hogy nem akarok építeni? Azt írtam, hogy 3 szint múlva építek, ha elérem végre a 98-100-as szintű LGYs felszereléseket, amik eléggé komolyan növelik az építés hatásfokát. Jelenleg mágia upgrade van soron, asszem a nyoma látszik az ehavi Lady Alvariel-es TÖ versenyben.
Dátum: 2010.12.28. 22:45:53
Látom nem érted. A lényeg pont az volna, hogy ne legyen olyan nagy kényszer, hogy a szövetségemet otthagyjam egy fejlettebbért. Ha nem a szövimről lenne szó, már rég nem játszanék.
Dátum: 2010.12.28. 22:01:53
Idézet: Darah - 2010.12.28. 20:48:13
Idézet: S0laris - 2010.12.28. 15:10:33
A Beho elkövette azt a hibát másodszorra is, hogy az új épületeket nem kötötte szinthez, így egy viszonylag alacsony szintű top szövitag óriási előnyhöz jut anélkül, hogy komolyabban megeröltette volna magát. Ezt is vedd számításba.


Nono.
Ő megerőltette magát szerintem.
El ne vegyük már tőle az épületeket.

Diclonius 16 (szint) 1.1M LE (építés)


Nem akarok én semmit elvenni tőle. De azért abba már belengondolnék, hogy az álltalad említett Diclonius 500 TÖ-jére hány % táp az a 165 extra TÖ amit szövetségi épületekből kap (továbbá akadémia meg egyéb). Mindez 16-os szinten. Értem én, hogy megdolgozott érte, de amit mostantól kap, azt mind ingyen kapja. Morálisan ez rendben van, de játéktechnikailag kilóg a lóláb.
Dátum: 2010.12.28. 18:11:57
Tudom, hogy viccelt, azért válaszoltam, hogy ne kössenek bele, és akkor nem fajul megint fikázássá a topic.
Dátum: 2010.12.28. 18:04:06
Ariel, sokan gyorsultak be a térkifordító ital miatt, én is váltogatom az EH-t a VF-el. Ráadásul a kereskedelem tovább tápolható max fölé, így 78-as szinten eléred a 100-as cuccokat, az nekem csak 3 szint, amit bő egy hónap alatt elérek. 70 alatt valóban nem éri meg kivárni, viszont a "dobjunk a kútra 10 millát" nem kivitelezhető egy rakás 60-70-es karival, mert az álltalános gyengülést jelent.
Dátum: 2010.12.28. 17:16:02
Idézet: Ariel - 2010.12.28. 16:57:00
Toljatok 10 millát a lélekkúton, és máris gyorsabb lesz az építkezés


Ez nem kivitelezhető, ha megtennénk, a szövetség nem erősödne, hanem gyengülne hosszabb távon. Ne feledd, sokunk nem éri el a magasabb szintű jobb építés hatásfokot adó felszereléseket. Én is azért nem húzom még a szerencsémet (ami jelenleg szintátlagon aluli), mert el kell érnem előbb a 98-100-as szintű LGYs tárgyakat.
Dátum: 2010.12.28. 15:56:16
A lélekkút feltöltését nem tartom "megdolgozott érte" kategóriának (régebben az volt, mostanra már nem). Anno a 30-as szintjeim elején én is betoltam a kútba 1 milla nyers LE-t, hogy meglegyen a 10-es akadémia. Most azonban pl az 50-es laborunk cirka 450 milla LE körül volt (és még van 50-es épület), jó 3 hónapig építettük. Szerinted egy 30-as, de akár 50-es kari ennek a hány százalékát építi? Első oldalas szöviben vagyok, de nem tartom valószínűnek, hogy nyárig befejezzük a lényegi építést, közben meg vannak 30-70-es karik akik alá odatolták az épületeket a magasabb szintűek.

Nem kell elvenni senkitől semmit, utólag módosítani kár volna. De remélem, hogy a JV-nek lesz esze és a következő épület upgrade-et szinthez köti.
Dátum: 2010.12.28. 15:10:33
Idézet: Tiha - 2010.12.28. 10:02:39
Nehogy már a mi hibánk legyen, hogy "normális ütemben" játszunk! Ok, a VF is a játék része, de nem kezdetektől. SZóval azért, mert ti szándékosan behúztátok a kéziféket, attól még van egy réteg, aki továbbra is abban az ütemben halad, mint a játék indulása óta. (igen, sajnos egyre kevesebben vannak, pont az ilyen hozzáállás miatt)


Tiha, V1-en csak az AL rántott ki minden épületet (piramist és HT-t kivéve, persze). A felhúzott épületek előnyt termelnek nektek jelenleg is, ez nem elég? Kéne még több előny? Időt kell adni a többi szövetségnek, hogy ne az legyen, hogy jön egy épületcsomag, egy szövetség kihúzza pár hónap alatt, a többi meg évek múlva sem jut el oda (legalább a toplista első oldala el kéne jusson oda, hogy kész az épületcsomag jórésze, mielőtt jön egy új fejlesztés, ehhez képest te úgy kérsz további fejlesztéseket, hogy a top 5 Roninnak már igencsak foghíjas az épületlistája).

Ha nem lenne szövitársam 100-as szint magasságában, azt mondanám okés, nem érdekel, kapjál valamit, amit építhetsz, sosem találkozunk össze, hiába az előny. Viszont van nem kevés top szöviben lévő játékos az ütőtávomban (jelenleg 75 vagyok), aki 110-120-as epik cuccokkal rohangál, emellett közel maxos épületháttérrel rendelkezik. A Beho elkövette azt a hibát másodszorra is, hogy az új épületeket nem kötötte szinthez, így egy viszonylag alacsony szintű top szövitag óriási előnyhöz jut anélkül, hogy komolyabban megeröltette volna magát. Ezt is vedd számításba.
Dátum: 2010.12.24. 13:27:51
http://www.youtube.com/watch?v=cSs3FyeThM0

Boldog karácsonyt amúgy végzeturasan
Dátum: 2010.12.24. 13:05:47
A V1-ZIB nevében kívánok mindenkinek boldog karácsonyt.
Dátum: 2010.12.18. 12:52:26
V1-en Kat és Erica hívei oda vissza előzgették egymást, így kifejezetten izgalmasra sikerült a vége.
Dátum: 2010.12.17. 13:12:03
Idézet: Morzkod - 2010.12.14. 15:12:40
Idézet: S0laris - 2010.12.14. 00:17:37
Viszont a költői kérdésem az volt, hogy [...]


Azt hittem a koltoi kerdes olyan, amire nem varnak valaszt.


A költői kérdésembe kötöttél bele az előző válaszodban, vagy legalábbis úgy tűnt
Idézet: Crazy71 - 2010.12.17. 12:21:10
Én a 30 nap alatt legalább 2000 CSP-t és 500 PP-t elnyomtam, mégis csak 35 térképrészletet találtam. És nem nyugodtam bele, még ma reggel is portyáztam. Mi a nem fair? A nem egyenlő random?


Milyen random? Térképkereső pálcád nincs, hogy van-e kihúzott szakértelmed, nem tudom, ehhez még jön a bünti az előző térképes event tárgya miatt. Ha nincs a szakid kihúzva akkor stimmel a 35 talált térképrészleted. Viszont az 500 PP-d nem tudom hova ment el, 900 portyagyőzelmed van és 500+ kihívás győzelmed. Aligha hiszem, hogy ezek most születtek az event alatt.

Aki méltatlankodik a 26/kopf térképarány miatt, az gondoljon már bele abba, hogy nincs mindenkinek 600 CSP elköltve a gyorsításokra (volt a szövinkben olyan aki kénytelen volt hozzányúlni az egyik 200-as tárolóhoz), nincs mindenkinek maxos valformja és fúziója, és hamár több PP, nem mindenki tud portyázni 90%+ hatékonysággal. Nekem megvan mind a 600 betárolt CSP-m, adott esetben habozás nélkül kiváltom mindet, ha úgy kívánja meg egy event, de szerencsére nem kellett hozzányúlni.

SZERK: maxos krono nélkül horribilis CSP mehet el gyorsításra, ehhez jön még a térkapus küldi CSP igénye is, ha azzal gyorsítassz (tegnapelőtt VÚ-s pályafutásom során másodszor nulláztam kőért a térkapus ismételhetőhöz, hogy a CSP megmaradjon vadászatra.)


Egyébként meg ne essünk már egymásnak, nyertünk, örüljetek.
Dátum: 2010.12.17. 12:20:18
Idézet: Baraty - 2010.12.17. 10:57:39
A jutalom akkor jelenik meg a karakternél, amikor 10 után először online.
A térképkereső pálcát jövőhét elején fogom levenni.


Baraty, nem lehetne bent hagyni? Átírod a cucc nevét Kiégett Térképkereső varázsvesszőre, a leírást meg valami ilyesmire: "Az előző térképkereső világesemény során elhasználódott relikvia. Nincs funkciója." A leírás miatt egyértelmű, hogy használhatatlan, így nem piszkálják az újak a supportot, hogy ilyet hol lehet szerezni, nekünk meg megmarad a +1 plecsni (amit adott esetben reaktiválni lehet a következő térkép eventen).