Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

a 15% alatti vadászati időt eléggé durván ki lehet tolni ha az ember befektet egészséget adó felszerelésbe és közel a 15%-hoz átöltözik. magas alap egészséggel elkerülhető hogy csak úgy kivégezzék az embert 15%-on (ugye Ricardo írta hogy voltak olyan portyacélpontjai akiket nem tudott kivégezni 15%-on). nem tartok még ott, de látva a mostani vadászatbevételemet 55-ös szinten, nem hiszem hogy +1 TÖ ára jelenleg komoly probléma lehetne odafent (vagy cáfoljatok).
ez már arrogancia a javából. mi az hogy "ez kellett nektek"??? engem és a szövetségemet ez nem érinti, mi nem szállhatunk még bele a HT birtoklásáért a versenybe, viszont azok az alacsony tagjaitok akik tápolnak rendesen, azok minket ütnek. nyisd már ki a szemed végre. kaptatok 1-2 hónap ingyen tápot a Beho-tól, emiatt szív minden olyan szövetség amelynek lenne esélye birtokolni a tornyot.

a KH-ból pár ember tápol, de azok nagyon durván, viszont 1 ember kiugró teljesítménye miatt a Beho inkább egy relikviát butít?
Dátum: 2009.12.03. 21:32:56
a topnak fingja sincs arról hogy mi lehet a középmezőnyben. nekem semmilyen top ne véleményezze már a játékot alapvetően befolyásoló dolgokat.

asszem csatlakozom a "Zárkózz fel a TOP-hoz" mozgalomhoz.
Idézet: Solina - 2009.12.03. 14:40:22
Termeszetes, hogy Miklos belenyulkal a dolgokba.. Ha nem tenne, pillanatok alatt jatszhatatlan lenne a jatek, mert egy-egy egyensulytalansag annyira szetfeszitene a kereteket..


most hirtelen nem tudom eldönteni hogy a HT-ra vagy a KH-ra gondolsz-e...
ezen könnyesre röhögtem magam.

Ricardo, remélem azért erősen gondolkodsz a "vissza"-törlésen. bár Dalen is visszajönne...
Dátum: 2009.12.03. 14:24:33
irányított vadászat?
Dátum: 2009.12.03. 14:07:08
Idézet: Jandro - 2009.12.03. 01:16:58

És legalább ilyen drasztikus belenyúlás előtt, néhány top karakter véleményét kérdezzétek már meg

na az b****a be.
winnie, te mazochista vagy? ha valakinek beletalpallnak az arcába azon mosolyogjon? istenuccse te vagy a munkáltatók álma.
Dátum: 2009.12.02. 14:27:49
jó taktika nem? fejbelővés helyett hátbalőnek egy új relikviával. szerencsédre "úgysem fogja mindenki megvenni" LOL.

ennyi erővel inkább vegyék ki a gömböt mert így holt lovon a patkó.
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36
Alkalmazkodás tekercse
Szint: 100
Tipus: relikvia
Ár: 30000 LGY, 20 őskő
Hatás: Ha 0-s fertőzésed van, eggyel több szakértelmet növelhetsz meg 5-tel, mint egyébként.
(Tudom hogy az eredeti kérés az volt, hogy bárki használhassa, ne csak a 0-s fertőzés, de sajnos ezt csak így tudjuk implementálni )

ez itt nagyon nagy táp. ugye majd mindenki verte a nyálát a +1% befogós relikvia miatt, ez is ugyanaz a kategória, bár ezért legalább nem kell felesleges holmikra költeni a pénzt.

én megkönnyíteném (egy további relikviával) a fertőzés leküzdését azoknak akik nagyon előrehaladott állapotban, vagy maxon vannak.
Dátum: 2009.11.30. 19:11:29
mondok egyet, asszem Birka már írta: 14%-on lehessen támadni de téged csak 15%-on üthessenek.
ó nagyon is végiggondoltam én ezt, sokszor. ÉN játszottam már igazi PvP játékokkal. ez nem az. az nem PvP ha 7 szintről elkalapálnak. túl sok a differenciáló faktor a játékban ahhoz hogy PvP-ről beszéljünk. oh, igazi PvP játékokban nincsen prémium, ahol van, az már nem PvP mert a skill-t megöli a pénz. nincs PvP egy olyan játékban ahol ha az elején jól játszol, a későbbiekben legyőzhetetlenné válsz (bocsánat hogy megint Nephila, de nem sok ember van aki ellen tétmeccsen ő veszített, és gyanítom hogy akkor is többnyire a random miatt).
Idézet: Prisma - 2009.11.30. 17:52:28
ez egy PvP játék, aminek jellegéből adódik, hogy az ügyesebb játékos elveri a kevésbé ügyeset.

nem, ez egy optimalizátor játék ahol elveheted más erőforrásait. PvP az amikor 2 azonos felszerelésű játékos méri össze a tudását és az ügyesebb győz (és NINCS random). ilyen klikkelgetős játékokban nincs PvP, igazi PvP csak FPS játékokban van ahol azért nyersz mert gyorsabb, precízebb vagy.
Dátum: 2009.11.30. 15:17:30
tényleg nagyon kellett

de van aki nem tud olvasni vagy nem ért magyarul ezért ezt is lepontozta gyorsan.
Dátum: 2009.11.30. 14:55:43
Idézet: Eardog - 2009.11.30. 14:22:25
az ilyen szemét fosztásokkal sok játoks kedvét lehet elvenni, mert lehet elhívtak valakit a munkahelyén, el kellett mennie, épp szül a felesége, vagy akár más tragikus ok miatt kellett ott hagynia a karakterét. Tehát én biztos nem figyelgetnék egy karaktert sem....


hát nem arra megy ki a játék hogy a másikat leraboljuk? az hogy nem tud ott lenni valaki a vadászat végén az egyéni szoc prob, intézze úgy hogy ott legyen. ha nem sikerül akkor pár kattintással küldje el amit vadászott, pl építse be ha nincs sok LE, esetleg vásárolja el (nem hiszem hogy az emberek pl a kalandokat kristályitalok és löttyök nélkül csinálják). de az nem kifogás hogy "el kellett mennem a géptől". hány olyan ember van milliós bukással az alsó és középmezőnyben aki nem jár ide sírni hogy hagyják abba? hogy lehet az hogy egy maroknyi ember könyörgése miatt lebutítanak egy relikviát amire emberek bajnoki medált, esetleg kvízmedált áldoztak? hogy lehet az hogy több mint fél év után tűnik fel a játék fejlesztőjének hogy "hiba" van a mátrixban?

szerk:
sok ember úgy regel ide hogy békésen akar játszani, nem is törődik a kifosztásokkal, egy ideig elvan, aztán inativvá válik vagy töröl. sok ember úgy regel ide hogy "jéé, én egy PvP játékot akarok", aztán amikor lerabolják sokszor akkor jön sirni hogy "mit képzelnek a támadók?". viszont a legröhejesebb az amikor az élmezőny veri a nyálát hogy kirabolják, de ha valaki odalent megnyikkan hogy "kérem szépen, engem folyamatosan leütnek, nem hagynak élni", nah akkor jön fentről a lepontozás, aztán a válasz: "kuss, ez egy PvP játék".

szerk2:
pontozzatok csak le, nem változtat a tényeken.
egyetértek Jerikóval. vicces volna ha az áldozatot "fenyítenénk" szabályozással. az LE/TP arányos portyázás hibás elgondolás szerintem. belassítaná a pókot és még nagyobb aránytalanságokat szülne mint ami most van. egy Begginer szintű pók nem 24 milla zsákmánnyal jutna 50-re hanem a duplájával.

a leveretős ember amúgy probléma lehet, de ki lehet rabolni őt vagy a társakat azért hogy leszoktassuk róla. nem szép, de effektív.

engem ha nagyon elpáholnak, visszamegyek egy kör TP-t adni a támadónak, de csak akkor ha nincs epikus, valahol le kell veretnem magam ha szükséges.
Dátum: 2009.11.30. 13:04:16
de van, DE VAN
Dátum: 2009.11.30. 12:04:17
Idézet: winnie - 2009.11.30. 11:42:31
Idézet: Prisma - 2009.11.30. 11:03:20
Ez sajnos így van. Az egy dolog, hogy a kristálygömbön észrevették, hogy nem úgy működik, ahogy szerették volna, és most szeretnék rendbetenni. Csakhogy úgy jut ez eszükbe, hogy a KH, és a HT visszásságaira már régóta próbálják sokan felhívni a figyelmet, és amik a kristálygömbnél jóval durvábbak, mi több, kifejezetten felháborító elemei a játéknak.


bármennyire is kirstálygömb párti vagyok, azért egy alap összefüggést érdemes észrevenni.

a KH sok embert érint. hasszámok, az arány a fontos: 30-at pozitívan, 130-at közvetlenül negatívabban.

a HT sok embert érint: most 30-at pozitívan (plusz a régieket közvetve, plusz a kamrázókat minimálisan), negatívan közvetlneül senkit, közvetve szinte mindenkit, aki kevesebbet vadászik.

a gömb pozitívan 3-4-5(?) embert érint talán, negatívan KÖZVETLENÜL sokat. mondjuk 2-300-at, vagy 100-at, mindegy.


ezt ugye te sem gondoltad komolyan? a HT 30 embert érint pozitívan, de hány ember marad le ettől a 30-tól azért mert 10% táptól esik el (odalent figyeld a középmezőnyös vagy felső középmezőnyös légiósokat, hány ember van körülöttük)? a KH-ból hány ember tud komolyan tápolni, és hány embernek rúgják szét a valagát?

ehhez képest a kristálygömb csak azokra van hatással akik bénák és nem tudják elkölteni az LE-t 15% alatt. akkor most mi a hiba, a gömb vagy az hogy pár "profi" játékos nem tud vadászni?
nekem nem számít a CSP, sok más embernek sem. lélektanilag visszatartó ereje van a büntetőnek, de hátrányt nem okoz mint nektek odafent. vannak ám itt is optimalizátorok és ők kapaszkodnak a CSP-be (ezért írtam hogy jópár ember nem támad már), de ott ahol nem a szint számít hanem a karakter ereje a többiekhez képest, nos ott az LE/TP arány a lényeg. márpedig a CSP bukás nem számít ilyen esetben.
Dátum: 2009.11.30. 11:38:18
valami angol jövevényszó lehet, divatos mostanság átalakítani a magyar nyelvet. a SZTAKI szerint:
"imbecile: bárgyú; félkegyelmű; gyengeelméjű; hülye; IMBECILIS; ostoba; tökkelütött;"
a magam részéről kidobom ezt a szót a kukába a "celeb" mellé. Kazinczy Ferenc forog a sírjában...

egyébként jó dolog hogy fél év után a Beho rájön hogy egy fejlesztés nem működik rendesen. már várom hogy mikor lesz az hogy "változtatunk a HT-n, mi nem akartuk hogy 10% LE-t adjon".