Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2010.02.04. 03:03:40
Idézet: Solina - 2010.02.03. 23:17:32
En nem szeretem ezt, megha ez a jatek pvp is, van egy szint, ami mar unfair.. En sokkal jobban szeretem a KH-t utni, mogottuk nincs ember, akinek szarul esik, ha letarolom.. KH-s idoszakban lehetoleg kerulom is a normal jatekosokat


LOOOOL it szakadok a röhögéstől hajnal háromkor. Nézz föl néha, mert nagyon repedezik a plafon, nehogy rádszakadjon. Szövitársamat, Maatkare-t volt hogy napi kétszer látogattad max ütőtávból anno, te beszélsz unfair dolgokról?
Dátum: 2010.02.01. 19:55:16
30 elnyelés mióta nem mindenható alacsony szinten? (konkrét példáról beszélek)

Egyébként van olyan, hogy etikátlan ebben a játékban. Pl hetente farmolni egy védtelen szövetséget (nem számít a citadella, az állataim fejlődésére nincsenek hatással). Etikátlan csak dönteltlenest ütni, mert gyenge vagy. Etikátlan citadella nélküli szövetséget citadellával fenyegetni. Folytassam? (nem számít az, hogy a másik játékos kirablása az egyik játékcél, fair játékosnak tartom magam, és nem lépem túl a határt, ez itt tükrözi a szövetségem véleményét is)
Dátum: 2010.02.01. 19:28:57
Természetesen nekünk is kiégett esik, arra írtam, hogyha nekem meglenne az a relikvia, akkor szintlépésenként kapnék 7 őskövet. Viszont a középmezőny klánjai beálltak VF-re, így 10-14 nap egy szintlépés, extrémebb esetben akár több. Emellé a szintenként 7 őskö az esetemben 0, azaz nulla táp (bocsánat, hazudok, minimális táp, nem borítja még jobban az egyensúlyt). Sokkal nagyobb baj az, hogy a keményebb őskövesek 10 őskőért tudnak specializációt váltani. Erről volt vita, de végül behallt a dolog, pedig ott sérül a legjobban a nem fizető játékosok csoportja.
Dátum: 2010.02.01. 18:59:38
Valamit nagyon elnéztél, ha azt hiszed hogy pár őskő hetente bődületes táp. Tudod mi a bődületes táp? Pl egy olyan relikvia amivel háromszoros áron lehet dukátért beváltani a térkapus tárgyakat. És van ilyen.

VF-em van, és egy pár hete takarékra tettem a TP szedést (bár a varázslatomon koppanó ellenfeleim sajnos így is megajándékoznak napi elég ingyen TP-vel, még úgy is, hogy TÖ-ben gyengének számítok a szintemen). Van, hogy két hét alatt lépek szintet. Egy szintlépés jelenleg 7 őskő a 7-es kristályosítónk miatt. 7 őskő elég egy heti prémiumra, aki pedig arra hajaz, hogy ebből akar majd tárgyakat venni, az jól elvan.

Nincs azzal baj, hogy a véleményedet hangoztatod, de legközelebb, ha vitatkozni is akarsz valamiről, előbb nézz körül, tájékozódj.
Dátum: 2010.02.01. 17:52:31
Itt a pont.

Veszít az értékéből a lélekszívás, de továbbra is meg fogja érni. Nekem van vámpírtőröm és kufár nyakláncom 60-as szinten (tudom, ez csak összesen 30%), de ha pottyan még egy vámpírfókusz epikusból, biztosan nem fogom rá sajnálni a kp-t.
Dátum: 2010.01.27. 18:27:02
Autosajt nekem nem kell, részben értékteleníti a kronokompenzációt (nézzetek hülyének, az egyik kedvenc skillem). Aktív játékos vagyok, ezt a háborús ellenfelek már tapasztalták, de legyen már elég, hogy a vadászat végére visszaérek, ne kelljen visszanézni félóránként az állatok miatt.
Dátum: 2010.01.26. 21:12:49
Ha felmehetne a vezetőkészség 55-60-ra (ugye +1-2 állat), az szerintem senkit sem zavarna. Én még ugyan nem tartok az ismételhetőknél, de ez a probléma már bennem is felmerüt, még akkor is, ha eléggé sok időt tudok a gép előtt tölteni.
Dátum: 2010.01.20. 18:31:12
TLO, nem az Azúrral van a baj. Volt pár olyan HSZ itt tőlük ami félelmetes. Nem háborúznak már egy jó ideje, mert nem optimális (persze pontozni azért szoktak, így pontozták le még a tartalom nélküli HSZ-emet is, csak hajrá, nem érdekel). Ha valaki a mágiáját félti az minek akar háborúzni?

Az én szövetségem egyik erősebb oldala a háború, de nem farmolunk senkit, van havi kb 5 háborúnk amit mi indítunk, és van 1-2 háború félévente amikor védekezünk. Ezt visszafogott magatartásnak értékelem. De van/lesz olyan szövetség, aki ütni fogja a kisebbet, és leginkább a közepes szövik miatt aggodalmaskodom, mert leüthetik a kis szöviket. Ha nincs szintkorlát egy csatában, szerinted mennyire tud örülni egy kis szövetség 20-as tagja, ha a nagyobb szövi 50 feletti tagja ver mondjuk 6-800-at az állatába? Ez nem több, mint szándékos károkozás a kicsiknek.

Mint azt már többen írták (jómagam is), át kell dolgozni a jelenlegi háborús rendszert, de ne rakjuk be ezt a "klikk&win" lehetőséget.
Dátum: 2010.01.20. 18:09:34
Vadászni tudni kell. Nem véletlen, hogy lebutították a Kristálygömböt. Sokan kimentek vadászni, nem tudtak a 15%-ra figyelni, jött az a "bunkó" Ricardo, és halálra rabolta magát rajtuk, heti 5ször. Aztán jött a sírás, és byebye portyagömb.

Tiha, az ötleteid nagyrésze jó, remélem "odafent" figyelnek.

Tulajdonság turbózást nem támogatok, éppen abban van a taktikai elem, hogy máshogy fejlesztek (bár a végén úgyis hasonlóan néz majd ki a karim mint a többieké). Ha én IQ-t fejlesztettem, és azon van a turbó, akkor a közelharcos hiába turbózza az IQ-t, nekem akkor is magasabb lesz. Eltalálni így is eltalál szinte mindíg, akkor mi mást turbózzon? Sőt, amikor én megyek portyázni a "nyájamat", akkor tau-ra teszem a turbót, és nem 700-at hanem ezret verek az ellenfél állatába? Ez jó?

Ha lehetne tulajdonságot turbózni, amiatt nagyon durván elszállna a varázslás előnye, mert elég volna IQ-t vagy tau-t húzni, és a közelharcos az életben nem hozza vissza a benyelt varikört. Emellé csak szerencsét és egészséget kéne fejleszteni, és akkor kezdődne az igazi sírás a fórumon a varázslók miatt (varázsló a karakterem, ez itt nem a varázslók elleni sírás). A turbózott tau-t nem lehet ellensúlyozni turbózott erővel.
Dátum: 2010.01.19. 20:44:01
.
Dátum: 2010.01.19. 20:42:19
Nem a farmolás volt a baj, hanem az, hogy ti elhúztatok a mezőnytöl. 3 hónapig simán farmoltatok mindenkit.

Nekem a háború morális kérdés, ha olyan ellenfél jön ami ellen van esélye a szövetségnek, akkor nem fogok elbújni vagy kapitulálni csak azért, mert nem éri meg. Ha valaki már a mágiáját félti és ezért nem ad segítő kezet, az minek állmodozik háborúról? Valszeg halálra verhettétek volna a Tappancsot, ha a felső tagok adnak kezet a lentieknek, de nektek fontosabb a KH, meg hogy konstruáljatok.

Szerk: Juj Crimson, ez nagyon betalált.
Dátum: 2010.01.19. 20:18:35
Bocs Kócos, de nem emlékszem a sírásotokra, amikor az első top szövetségek (AL, EH, TGY) szénné verték a kisebb szöviket amikor indult a játék.
Dátum: 2010.01.19. 20:15:21
Bocsáss meg, de jó vicc, akkor most a top nem gyémánt tagjai kapják meg a gyémánt bónuszt is a KH ellen? kafa.
Dátum: 2010.01.19. 18:04:39
Törvényszerű lenne, de korántsincs így

Ez a háborús rendszer nekem/nekünk kifejezetten rosszul jönne. Én óránkénti támadásra és varikörös kivégzésre fejlesztettem a karakteremet . Full ÉP-n nincs esélyem, viszont folyamatos gömbözéssel ripityára tudom verni az ellenfeleim többségét 15-20% ÉP környékén (még hajnal 3-kor is). Ez nálunk szövetségi taktika. Ha vannak akik azt hiszik, hogy az új rendszer tele van taktikai elemekkel, akkor még nem tapasztalta az igazi taktikázást a jelenlegi rendszerben.

Szerintem a jelenlegi háborús rendszert kéne átdolgozni (csalódtam, mikor Miklós azt írta, hogy nem lehet). Nem szabad az aktivitást büntetni, de el kéne tüntetni a rendszerből a kevés ember ver meg sok embert lehetőséget, valamint a háború díjazását kellene változtatni, lehetőleg úgy, hogy megérje, de ne legyen érezhető hátránya a gyengébb szövetségeknek.

Szerk: nem szavaztam egyik lehetőségre sem.
Dátum: 2010.01.17. 18:48:07
Szerencse? Irányított vadászat?
Dátum: 2010.01.15. 14:20:40
Nem tudom, hogy milyen régi a géped, de a Blizzard legendásan jól optimalizált játékokat gyárt. A D2-öt anno életre tudtam kelteni (sőt, élvezhető volt a játék) egy 100 MHz-es AMD K5-ön (32 EDO RAM-al, 4 megás S3 videokártyával). Igaz, hang nem volt, grafika nullára volt állítva, akadtak a videók, viszont játszható volt.

Nekem is meglehetősen régi már a gépem, de mivel nem követem a legújabb játékokat, annyira nem zavar. Megy a VU, megy a Dark Orbit, többre nagyon nincs szükségem.
Dátum: 2010.01.15. 14:06:15
Kezdesz eljutni a "határszintekre", kevesebb célpont, edzettebb emberek akiket nehéz kirabolni. Ez a hatávonal régebben sokkal alacsonyabb volt. Anno amikor Nephila, Crimson, Meszy, és a többi (szerintem) első generációs pók átállt vadászatra, ott már 40 felett is mák kellett hogy nagyot szakíthass. Ha ők is el tudták volna tartani magukat portyázásból, mint most 50 felett Begginer vagy Nabilius, akkor pl Nephila nem 14 milla rablásnál állt volna meg. A mostani alacsony pókoknak már nem lesz probléma szénné rabolni magukat 50 felett, mert addigra a középmezőny még magasabb szintű lesz.
Dátum: 2010.01.14. 16:07:32
a 40-es tárgyaknál nekünk 4 szárnyas nyaklánc pottyant szinte egymás után, Miklós akkoriban szerintem sokat csuklott.
Dátum: 2010.01.14. 14:46:34
Ez egy rakás szar, ha lehet akkor ne itt hírdess már légszives.
Dátum: 2010.01.13. 18:43:59
A D2 szerintem H&S RPG, és a Morrowind megemlítésével abbéli óhajomat próbáltam kifejezni, hogy remélem sokkal durvább történetet faragnak a D2 mellé (de ne legyen még egy a "jófiúval kezdesz aki rosszviú lesz a végén és ő nyer" a'la Starcraft vagy Warcraft3). Egy dologban biztos vagyok, a játékban a videókat megint csorgó nyállal fogjuk nézni (ez a Blizzar egyik erőssége).

(Ninja, elkezdtelek keményen felpontozni, nem birom nézni, hogy Panna a fórumrabszolgád )