Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2010.03.02. 23:24:46
Tanulj meg játszani, és akkor nem rohangálnak körülötted 100%-al nagyobb TÖ-vel rendelkező azonos szintű játékosok.

Oh, a karakteremet havi 1 SMS-ből tartom fenn, sikerrel.
Dátum: 2010.03.02. 23:00:11
fúú te, nekem a jó videókártyám "százhuszonnyolcas" és hasít rajta a VU.

ettől függetlenül zavarja a szemem a színösszeállítás.
Dátum: 2010.02.21. 04:09:23
Ahogy Darah úrnő írta, százszor inkább a láthatatlanság vagy a nem várt katakomba, indokolt esetben. Előfordult már, hogy távol voltam a játéktól 2 hétig szolgáltatóváltás miatt, mivel az Inviteles ügyintéző k***a lógatta a p*******t, és pár nap helyett két és fél hét lett a vége (elnézést a szóhasználatért, egyszerűen nem lehet enyhébben fogalmazni a dologgal kapcsolatban). A szövim nem tudott háborúkat indítani, mert én nyalókával és villantóval vártam a döntetlenezőket. Ez nem sűrűn fordul elő, eddigi másfél éves VU pályafutásom alatt összesen egyszer, de ha beüt a ménkű, helyeselném, ha az egyik hadvezér úgy döntene, hogy láthatatlanság/katakomba a részem, ha hátráltatom a bandát az inaktivitásom miatt.
Dátum: 2010.02.20. 16:51:04
Az is jó volna, ha az 5 szavazatos emberek beküldhetnék a szövitagokat katakombákba vagy láthatatlanságba (persze ha lehetséges).
Dátum: 2010.02.19. 18:05:13
Tipikusan az ilyen kalandok hozhatnak össze több embert, én élvezettel olvasnék ilyesmiket, betekintés egy másik szövi életébe. A Zarknod event alatt emlékszem Mortimer kimondott egy varázsszót: a játékosok 99%-ának fogalma sincs mi folyik a a többi azonos hordájú szöviben.
Dátum: 2010.02.19. 15:24:42
ööö...van sok magas SZÖ-s de átlagos vagy alacsony TÖ-s ember a játékben. Pl én, vagy pl Lanmaffia is. a 7-edik ismételhetőt küldtem le, most átállok 30 PP-re, és napi 40 PP-ből szerencsés esetben napi kétszer kitolom az állatszintlépős ismételhetőt 50-ig. Én nem a TP-től félek hanem a lélekkufártól, aki elszedi napi 10-15k LE-met gyógylöttyre, ha érdemben akarok portyázni. Baráti portyával 0 azaz nulla ÉP-t bukok. Az sem mindegy, hogy egészen -80%-ig le lehet támadni, bár engem nem zavar, eleget vagyok online egy nap, hogy akár elnyomjam a 150 PP-t (ha lenne elég célpont persze, nézzetek hülyének, nem vagyok hajlandó max távból agyonverni az embereket, ezért a szintemen +/- 1 szintre támadok, így is eléggé gáz a másodlagos varim miatt, nem a támadásaimra hanem a védekezéshez nyálaztam össze). a kamrával most nem törődök, a bevételkiesést pótolja a kevesebb vásárolt gyógylötty. ha elérem az 50 ismételhetőt, akkor kamrázok is naponta, de a baráti portyával sem TP, sem extra kiadás löttyre nem lesz. persze rabolhatnék, lopkodhatnám az ősköveket (a lopást épp tegnap húztam fel, meglepinek a támadóim halott állatai mellé), de mégha híve is vagyok a másodlagos varinak, nem célom a szándékos minél nagyobb károkozás, amikor portyázni megyek (kivéve ha kamrából próbálok meg kiszabadulni).

Egyébként egy gyenge karinak is áldás a baráti portya, bebukhatja az összes kihívását, de az állatok morálja nőni fog. fránya dolog a morál egy olyan játékosnál aki nem tud eleget online lenni.
Dátum: 2010.02.19. 10:50:25
Optimális esetben (meg ha van rá keret) az állat TP növelése lehet a cél, hogy minél gyorsabban érjen el magas szintet az állat, az ad sok elnyelést. Ha már eléggé magas az állat szintje, lehet cserélni a felszerelést sebzős cuccra.
Dátum: 2010.02.19. 09:41:17
Én inkább gyűjtöm, és tartogatom egy komolyabb háborúra. Egybéként a baráti portya a 10 állatszintlépős küldivel kifejezetten költséghatékony (nem sérülnek az állatok, nem hallnak meg, mint pl a tegnapelőtti támadóm két alacsony szintű állata a másodlagos varimtól), és kapja az ember a támadás italát is szép számmal. Jobb a hangulata az embernek, ha ezer SZÖ-vel alacsonyabb SZÖ-s embertől kap ki, csak mert nincs sziguláris vagy egyéb nyalánkság.
Dátum: 2010.02.19. 09:05:06
A felszerelési tárgy sajnos repül.

A tulajdonságok árának egymáshoz nincs köze, 140-es IQ-ra ugyanannyi LE egy pontot nyomni mint 140-es taumaturgiára. Viszont lehet specializálódni (asszem) 15-ös szinttől egy tulajdonságra, azzal olcsóbb lesz azt húzni, valamint van ultraspecializáció szakértelem és pár epikus tárgy, ami tovább csökkentheti a specializált tulajdonság árát.
Akárkié is a jelentkezési szöveg (?), a ZIB saját agyhalottjának tekinti.
Dátum: 2010.02.15. 18:28:52
Nem felesleges továbbfejleszteni az IQ-t, de ez ütemterv kérdése. Én most például az IQ-t emelem meg komoly mértékben, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy kétnaponta specializációt váltsak. Aki nem költ többszáz őskövet havonta, igencsak meg kell gondolnia, hogy hogyan fejleszti a kariját.
Dátum: 2010.02.15. 18:26:14
Jeriko, az alacsonyabb támadásom ellenére szép számmal találok be közelharcban portyában, ha olyan a csata, a szerencse miatt. Nonszensz a támadásom a szintemhez képest, de a többnyire magasabb szerencsém miatt egy betalált ütés, neadj isten bejön a kábítás is (az 57-es gyémánt rúnabotot használom manás fegyvernek, pont emiatt), csatát fordíthat. Nem mondom, hogy fontosabb a szerencse a tám/véd/IQ-nál, de eléggé rányomja a bélyegét a portyára ahhoz, hogy értelme legyen fejleszteni.
Dátum: 2010.02.14. 18:37:20
Emlékszel a kérdőívre? A kérdés kb az volt, hogy "Szeretnéd ha téged is szopatna a kristály horda?". Erre az áltag júzer hogy felelne?
Dátum: 2010.02.14. 16:51:59
Kellene egy opció a portyalistába, hogy ha valakire portyáztam pl barátival, ne jelenjen meg újra a listában, ha frissítem.
Dátum: 2010.02.14. 16:06:45
Nagyon is sok köze van. Egy átlagos képességű, kicsit jobban vagy erősen varázslatra gyúró játékos 90% helyett 70%-ban nyeri a portyákat, a különbség óriási, háborúban még drámaibb lehet a dolog.
Dátum: 2010.02.14. 15:26:40
DvD Player - DvD játékos?

Dátum: 2010.02.12. 01:21:14
http://www.youtube.com/watch?v=BXEHJO3DNDo

ez kész.
Dátum: 2010.02.10. 19:59:02
ha nem birod levadászni a CSP-t, miért büntessük az olyant aki viszont le tudja vadászni?
Kb... tavaly májusban jött a Ceglédi különítmény hozzánk hódítani. Citadella, AZTÁN hadüzenet. Szerinted? Az alapító, Hídrobbantó küldött nekik üzit, hogy "wazz, miért citadella?", a válasz: "Tudod, ez egy ilyen játék, persze ha kapituláltok...". A ZIB napokkal korábban aratta a fennálásának egyik legnagyobb győzelmét egy top szövi ellen, a tagok jöttek ki két hét katakomba után max CSP-n. Már nem emlékszem, hogy végigment-e a 3 nap.

A Ceglédi banda az egyetlen a ZIB által komolyabban farmolt szövetség, amiatt a hadüzenet előtti citadella miatt.

(Nem szivesen minősítek egy szövetséget, de az épelméjűbb tagok már rég otthagyták. Bár azért Mateusz harcos sem volt semmi, egy későbbi háborúban otthagyja a kariját éjszakára pihenni, beütöttem háromszor, reggel meg méltatlankodik, hogy miért támadok éjjel. LOL?)
Dátum: 2010.02.08. 17:58:09
Emiatt ne kapj idegrohamot. A háborúnkban Xana és Annirienn szénné mentették a varázslatomat (alacsonyabb szerencsével) a portyák felében, 40-70 IQ hátrányból. Nyomd a szerencsét, csodákra képes, és a szövitársak is szeretni fognak