Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2011.02.02. 12:04:32
Ezzel a hozzáállással sehova nem jutsz, sőt, ha nem tudsz kritikát emberi hangon megfogalmazni, ignorálni fogják az írásaidat.

Ez a világesemény most formálódik, igen, mi vagyunk a béta teszterek. A JV összeszedi a tapasztalatokat a mostani eventből és csiszolni fogja a következő eventre. Örüljünk, hogy foglalkoznak a játékkal, akkor is, ha néha szopatnak minket a változtatások.
Dátum: 2011.02.01. 18:30:02
Ennyi csata egymás után rettentő gyorsan amortizálja az állatokat.
Dátum: 2011.02.01. 16:02:28
Rá-rush-olt (bocsi a szóért lol) mindenki az eventre, sztem sokan max közeli CSP-vel és PP-vel csücsültek, én ezt vártam. Az építési kedv csökkenni fog mostantól, főleg a középmezőnyben, ahol lassan megpusztul a királynő és a taucsapda is kész.
Dátum: 2011.02.01. 15:41:03
Őszinte leszek, magamból indulok ki, alsó szinteken igencsak tapógatóztam még és bizony 22-es szinten jöttem rá, hogy lehet szakizni kéne ezerrel (miközben többnyire építő voltam és egy pillanatig sem fogtam fel a szerencse hatását, csak magasabb szinten)
Dátum: 2011.02.01. 15:13:25
Remélem nem veszitek vészmadárkodásnak.

Aggályaim vannak az építési résszel. A többség el fogja érni a táp cucchoz az 1600 építést és ott leáll. Ennek az oka egyszerű, bár kapjuk a szerencsepontokat, de a szövetségtől vesszük el az értékes építést. Megeshet az, hogy odafent emberhiány illetve más karifejlesztési ütemterv miatt, lent pedig a játéktudás hiánya miatt (ugye sokan nem tartják nagyra a szerencsét mint tulajdonságot) nem épülnek fel a tau csapdák időre.

Javaslom, hogy a JV kísérje figyelemmel az event ezen részét. Nem akarok elszaladni a lóval, de pl be lehetne tenni egy extra jutalmat, amit mindenki megkap mondjuk 3-4000 ezer építésnél, ezzel a középmezőny ösztönözve lenne, hogy fölé menjen az 1600 építésnek és adott esetben komolyan besegítsen a "foghíjas" részeken (semmi táp, inkább kényelmi cuccok, +5-10 idomítás, ilyenek).
Dátum: 2011.02.01. 14:01:02
Menzeon-t a tiszta fényre
Dátum: 2011.02.01. 12:36:27
Okozott sebzésed: 447508
Támadások száma: 94
Győztes támadások: 94
Elájult állatod: 0
Építések: 1755

Egyáltalán nem megterhelő (nem a toplistára figyelek, hanem arra, hogy meglegyen a max cuccos és esetleg besegítsek más csapatokhoz, hogy sikeres legyen az event), igaz, bírni kell ÉP-vel szal figyelni kell a mágregenre és el kell lőni mindhárom pihenést.

Well done Beho.
Dátum: 2011.01.31. 14:12:53
Shaktor, toljad bele amit a királynőktől összevadászol. Én 40 CSP-ből 1k feletti építést hoztam össze eddig, szal ne parázz.
Dátum: 2011.01.31. 13:31:45
Randomnak tűnik (nem is a Beho lenne ). Szövitársnak 10KP-t adott, nekem 6-ot. Sztem elírták a lötty leírását.
Dátum: 2011.01.26. 15:55:36
Én örülnék neki, megveszek egy szett köves tárgyat, aztán soha többé nem kellene vennem felszerelést. Mennyivel csökkentené ez a Beho bevételét? 50-60%-al? Lehetne fejlődő gyűrű meg nyaklánc is? Akkor megúszom az entitást meg az epiket is.
Dátum: 2011.01.26. 14:46:12
Idézet: Morzkod - 2011.01.26. 14:36:08
Idézet: Prisma - 2011.01.26. 14:28:43
Idézet: Genocide - 2011.01.26. 14:05:40
Eddig nevek nélkül ment, most lett egy....

Egyébként honnan lehet tudni, hogy Birka volt a patkány?


Vedelmebe merte venni a masok szerint helytelen, szerinte helyes modositast. Tehat patkany. Gratulalok. Nem Prismanak.


Más védeni és más majdhogynem lecsalózni egy pár játékostársadat...
Dátum: 2011.01.26. 13:02:24
Birka, el fogunk kezdeni kiröhögni téged. Ha valakinek millás negatív LE difije van az rabszolga? Ne röhögtesd ki magad. Pl Wormus, V1, Elit Horda? -6.1 milla LE difije van, gondolom ő az EH elit rabszolgája. (Itt kérek elnézést tőle, hogy nevén említettem, hátsó szándék nélküli.) Vannak, akik nem tudják megvédeni az LE-t ilyen-olyan okból, és vannak akik ezt kihasználják és megszedik magukat belőle. Ha valaki nem tudja az LE-t megvédeni azt kirabolják, ennyi. Van szövitársam, aki vagy egy milla negatív LE difit köszönhet Begginernek, biztos rabszolga ő is. Mindjárt írok is neki, hogy üdv a szövetségben. Farm az, aki sorozatban nem tud időben ott lenni vadászat végén. Dehát ezt magyarázhatom én egy V3-as játékosnak, ott számít is...

Jah, kössz a sugdolózást Miklós fülébe. Mi egyebet köszönhetünk neked?
Dátum: 2011.01.25. 16:51:45
Cras, a tudatosan játszók portyáznak, ha nem rendes portya akkor baráti, volt jópár VF-es aki a küldetések miatt tolta (max távba lefele ütés, a kevés TP miatt), a többiek inkább barátiztak. Most, hogy nyitva a kapu az EH előtt a térkifordító miatt, a csőVF-esek is portyáznak.

Visszanéztem a rablásaimat az archivumban. Nem tagadom, az áldozatok többsége negatív LE difis, sokan milliós bukásnál járnak. A milliós bukást nem én okoztam, de lecsippentettem magamnak a magam hasznát. Ha valaki nem tudja megvédeni az LE-t azért miért én vagyok büntetve?
Dátum: 2011.01.25. 14:38:27
Idézet: Birka - 2011.01.25. 06:41:30

MinM, Természetesen IGEN, eddigi is, és ezek után is hat rájuk! Csakhogy a KH-ban nincs olyan "karakter", melyre érvényesülhetne is. (120. szinten -5 milla ledif hol farm???)

Offsboy, felsorolnád ezeket a "kiégett" rabszolgákat, ha megkérnélek? Remélem nem 23. szinten -3 millás "beállított" karakterek lesznek, hogy megalapozzuk a reklamációt az elkalibrált rabszolga modullal szemben!


Anélkül beszélsz, hogy bármit is tudnál Offs-ról, de nyugodtan beszélhetek olyanokról mint Bedzsik, Gaizka, Aurri, vagy akár MinM. Mind közép/magas szinten kezdtek el rabolni. Offs csak 50-es szinteken erősödött meg, Gaizka a középmezőny tetején lavírozott és messze nem volt olyan tápos kari mint most. De említhetném a már törölt MaximuSS-t, 60 felett indult be neki az üzlet. Hol van itt a 23-as szinten beállított rabszolga kari? Mindegyikük legalább 10 karival multizik, hogy legyen kit ütni? Ne röhögtess. Gondolom Aurri-nak és MinM-nek azért van kristálygömbje, hogy a multi karijaikat tudják gömbözni, eh?

Cras:
A KH előtt a topnak sehol sem volt az LE difije. Sharpa 300k rablásnál tartott, Barrique 600k-nál. Jött a KH, BAMM, meglódult az LE difi, és nem merem megtippelni, hogy a több tízmillás rablás mellett mekkora bevételük van LE szívásból.

A középmezőnyben rengeteg a játékos. Aki nem voksolt a tartós VF mellett (mint pl én, meg még a szövim fele) az váltogatja a VF-et az EH-val. Havonta alig pár napot vagyok VF-en, amig ellövöm a CSP-t, aztán vissza EH-ra. A térkifordító bejövetele óta aligha a top használja csak az EH-t. Elég megfigyelni 60 és 80 között a táposabb embereket, gyorsabban haladnak a szintlépésekkel az átlagnál, pont az EH miatt, de mivel az LE/TP arány kiváló, ezért lehet.
Dátum: 2011.01.24. 22:09:32
Idézet: Ariel - 2011.01.24. 21:21:13
Ezek a farm karakterek, akik semmit sem csinálnak, csak vadásznak, nem is akarják megvédeni a LE-t. Nem véletlenül rabszolga modul a neve a dolognak. Akik normálisan játszanak, és fejleszteni is akarják a karakterüket a megszerzett LE-ből, azoktól ezután is lehet rabolni.


A KH-ról beszélsz?
Dátum: 2011.01.24. 20:44:29
Ne haragudj, de ez szánalmas volt. Csak egy pók tud rabolni? Én EH-val tolom a PP nagyját, de igazán jólesik az a néha 30-40 ezer LÉ amit elszedek valakitől. 70 felett szedtem össze EH-val meg rablásokkal 3 milla extra LÉ-t, semmi célzott rablási kísérlet, csak nyomtam a küldiket és örültem, ha beesett valami finomabb falat. Ha valaki az ütőtávomban nem képes megvédeni az LE-t azt nem tudom sajnálni.
És akkor megyünk magyarul káromkodni
Dátum: 2011.01.21. 00:16:36
Egyetértek, szerintem sem kéne ebbe belevenni az extra epik sebző ékszereket. (Oh, magam ellen beszélek, egy kristály szárnygyűrű boldog tulajdonosa vagyok.)
Dátum: 2011.01.17. 21:25:01
Mármint nincs kint az állata? Ez nem mérvadó. Sokan azért nem pakolják ki az állataikat, mert vannak olyan gyógyegerek mint én, magas másodlagossal, és szétcsapják őket.
Dátum: 2011.01.14. 16:48:18
Idézet: Craslorg - 2011.01.14. 15:20:40
Persze, a szakit nem szabad kiherélni, amire én gondoltam, hogy támadó bukhat csak, de akkor dupla mennyiséget is. A védekező védve van. Így kockázatosabb támadni, de amikor fentről rommá vernek, akkor nem lopkodják el az összeszedett mennyiséget (vadászat, szintlépés).


De akkor mi van azokkal, akiket nem nagyon támadnak? Pont a legjobb játékosok szívnak? Nem néz ki rosszul a karakterem, napi max 1-2 támadást kapok, akkor is lényegesen magasabb szintűektől (meg azoktól akikket kirabolnak a pók szövitársaim és jönnek megtorolni az egész szövin lol), akkor én alapozzam a lopást arra az 1-2 emberre?

Ha annyira probléma az ellopott kiégett őskő akkor inkább Sesshomaru ötletére szavaznék, hogy legyen valami kompenzáció.