Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2008.12.13. 19:42:42
Ezzel tisztában vagyok, Hichcock mester is fel-fel tűnt a vásznon,mint Stephen King. DE ettől még nem volt szinész.Maximum statiszta a saját filmjében.A kettő nagyon nem ugyanaz. De ha ettől eltekintünk,és a többi választ nézzük,akkor nagyon egyértelmű a megfejtés,csak kis utánajárást igényel.Mondjuk 45 mp-et az 5 percből.De ez is sok egyeseknek sajnos.
És ha meglátásodat alapul vesszük,mi az indok az azonnal törölni-re? Van ott olyan is hogy rossz kérdés,mellé meg hogy nem helyes a megfejtés...
Dátum: 2008.12.13. 18:13:50
Én lennék akkor a különc,hogy veszem a fáradtságot és kiguglizom,ha valami esetleg meghaladja a tudásomat(mondván,hogy mindig tanul az ember)?Most őszintén... Egyáltalán megérdemlik a népek ezt a kvíz dolgot úgy általában?
Kéne egy indoklás ablak minden törlendő illetve rossz kérdéshez,ha már rányomta a drágalátos versenyző a törölni-t akkor magyarázza el 2 sorban,miért.Ezt megkaphatná az illetékes kérdező az eseményei közé.

Mondjuk ebben a formában:
"Események:
Kérdésed "Azonnal törölni!" minősítést kapott. A minősítés oka:azír attam néked ijent mer buta vagyok oszt nem tudok válaszolni rája,aho mög lusta hogy szíjjelnízzek a neten...
Dátum: 2008.12.13. 17:32:09
Ki nem volt filmszinész az alábbiak közül?

Alfred Hichcock--->Rendező
Carlo Pedersoli--->Bud Spencer,gondolom őt nem kell bemutatni...
Ronald Reagan--->Filmszinészből lett az USA elnöke
Arnold Schwarzenegger--->szintén filmsztárból lett politikus,a jó öreg Terminátor

Mi ebben az azonnal törölni?
Dátum: 2008.12.13. 15:04:42
Köszi!
Dátum: 2008.12.13. 14:45:35
Hali! Ha szövetséget váltok,akkor az újban a beszálló lélekkúttöltéssel nő a szerencsém?
Dátum: 2008.12.13. 12:05:28
Idézet: Motyogó - 2008.12.12. 19:50:07
Idézet: masterv - 2008.12.12. 19:28:37
Ki sütheti ki a lélekkutat?
-Aki minimum 5.szintű
-Akinek van állata
-Mindenki
-Aki prémium tag----> a kérdésfeltevő szerint ez a helyes...

Szerintem meg semmi köze a prémiumtagságnak a kúthoz,attól hogy valaki nem prémium,még lehet ősköve a kisütéshez!Ez véleményem szerint javítandó!



A lélekkutat csak prémium tagok használhatják, hiába van 5000ősköved nem sütheted ki ha nem vagy prémium tag.



A választ azután nyomtam,hogy megnéztem a lélekkút kisütést az Egyéb menüpontban. De ott csak ennyi van leírva:
"Ősköveidet 30 naponta egyszer elviheted a lélekkúthoz, és a bennük rejlő fölös energiát lefölözheted. A lélekkút energiáját ez nem befolyásolja, és az ősköveidből is mindössze 10 megy tönkre. A nagy mennyiségű felszabaduló energiát ezután bármire felhasználhatod, de erre 30 naponta csak egyszer van alkalmad. A kinyert lélekenergia az ősköveid számától és a szintedtől függ, de 50 őskő alatt nem nagyon éri meg a dolgot, és maximális hatásfokát 500 őskőnél éri el."

Plusz van még egy őskőszámláló meg a kisütés gomb... Tehát ebből az én válaszom jön ki győztesen.Egyébként hol van leírva az ellenkezője? Mert ha tényleg van ilyen kitétel valahol,akkor javítani kéne a leírást a kisütés menüpontnál is.
Dátum: 2008.12.12. 19:59:48
Nem csökkentik,növelték a támadható szinteket.Visszajáró vendégem egy 26os szintű,én 21 vagyok.0-t visz mindig,de pár napja minden nap találkozunk...Jobb esetben is 28-29.szintről vásárol,mennyi lehet az esélyem? Már több topikban megemlítettem a dolgot,de még semmi kézzelfogható magyarázatot nem kaptam.Ha én most elkezdeném a 16.szintűeket agyabugyálni,akkor nekem is menne a fejlődés meg az állataimnak is.Erről ennyit!
Dátum: 2008.12.12. 19:28:37
Ki sütheti ki a lélekkutat?
-Aki minimum 5.szintű
-Akinek van állata
-Mindenki
-Aki prémium tag----> a kérdésfeltevő szerint ez a helyes...

Szerintem meg semmi köze a prémiumtagságnak a kúthoz,attól hogy valaki nem prémium,még lehet ősköve a kisütéshez!Ez véleményem szerint javítandó!
Dátum: 2008.12.12. 18:27:05
Öregszem! Köszi a gyors reakciót!
Dátum: 2008.12.12. 18:02:58
Biztos kapunk a kérdésre hamarosan valamiféle választ,mert én is 2 szinttel ütöttem lefelé és 2TP-t kaptam!
És továbbra is zaklat az 5 szinttel magasabb végzetúr,zavarni nem zavar csak kicsit..Elvégre miért is lenne zavaró,hogy 29.szintű felszereléssel vernek 4-500at az arcomba 21.szinten... ÁÁÁÁ dehogy zavar...Mit nekem az a pár órás gyógyulás minden áldott délután,múgysem akarok fejlődni... A további két sort cenzúráztam magamnak... És valami hivatalos állásfoglalást jó lenne látni ezügyben!Eddig nem láttam ilyet,és mint már említettem roppant lelombozó ha ezzel is a vezető játékosokat tápolják.
Dátum: 2008.12.12. 17:54:55
Mi volt Tarzan polgári(vagy igazi,nem emlékszem pontosan a kérdésre) neve?
Tudtommal John Greystoke,Greystoke lordja volt a dzsungel királya a regények szerint.A kérdést feltevő szerint nem.Utánanézne valaki a javításnak? Köszi!
Dátum: 2008.12.11. 22:29:49
És annál gyorsabban illetve többet tápolódhat a karakter és az állata? 5 szinttel lefelé minimális a vesztett meccs,állat pörög az égig,LE ha szerencséje van szintúgy... Mert akkor ez is igaz,nemde?Ez véleményem szerint etikátlan...
Dátum: 2008.12.11. 22:12:37
Üdv! Mostmár tuti nem a szemem káprázott,egy 5 szinttel magasabb támadott meg,nem először!Ez hogy lehetséges? Nem csak 4 a limit fel és le is?Ha igen,akkor ez egy éktelen nagy bug(és fájdalmas is!).
Dátum: 2008.12.11. 21:42:15
Ugye ez csak egy rossz vicc? 5 Szinttel lefelé? Kicsit durva lenne,nem? Győzni esélytelen,állata fejlődik mint a szélvész...Eddig is lehetett 4et lefelé ütni,sehol se láttam 3as korlátot.Akkor miért emelkedne? Ez nekem gyanús! Itt valami nem fajin!
Dátum: 2008.12.11. 21:27:12
Valaki mondjon már nekem egy pontos számot! Hány szintnyit lehet lefelé támadni? Már másodszor ütött meg egy 5 szinttel magasabb végzetúr,én meg ha fejenállok se tudok csak 4et visszacsapni!
Bocsi az OFF-ért,de pár szóban elmagyarázom a 13. havis témát:

A 13.havi illetmény törvény által előírt járandósága minden belügyi dolgozónak.Fedezete az IRM költségvetésének bérekre vonatkozó részében megtalálható.Idén még kaptuk(12 hónapra szétbontva,kb havi 7000 HUF formájában januártól decemberig)bár azt nem értettük,minek szabdalták szét, 2009 januárban pont jó lett volna egyben.Jövőre viszont sem havonta sem 2010 januárban nem jár,plusz még inflációt sem fognak követni,ergo 15-20% al csökken a rendőrök,tanárok,katonák fizetése.Ez már csak azért is necces,mert 2007ben a kormány HIVATALOS IRATBAN vállalta,hogy 2 év bérbefagyasztás és illetmény növelés nélküli időszak után 2009ben jelentős bérfejlesztést hajt végre nálunk.Most ezt az iratot semmisnek tekintik,mintha nem is írták volna alá.Mi meg csak pislogunk. Válság van,minden drágul emiatt,nekünk meg ötödével megvágják a fizunkat.
ON

Hozzászólásodra reagálva,Miklós:ennyi intézménynél nem lehet megtenni az általad említett lépéseket,már csak a központi,törvényi szabályozás miatt sem.A teljesítményértékelés szép és jó,csak hamis.Mindenütt az lenne,hogy a vezetés majd megszakad a sok aktatologatástól,aki meg havi 200 órát caplat hóban-sárban,közben napi 100000Ft bírság képében bevételt hoz az államnak,esetleg éjt nappallá téve tanít vagy éppen ápolja a betegeket,az meg senkiházi munkakerülő,mert nem lehet egy szinten említeni mással.Nincs megfeleltetési alap.A spórolás is relatív,mert mit spórol egy tanár? Áramot,ha sötétben tanít? Egy nővér? Kikapcsolja a szívmonitorokat néha pár percre? Nem megoldható sajnos.Spórolni olyan szinten lehetne,ahol a pénzeket elosztják.
Dátum: 2008.12.10. 10:04:38
Teljesen véletlenül a reklámcsíkban ott van a Beholder honlap,azt talán illene tudni,hogy ők csinálják a TF-et is,elvégre az a végzetúr történelmének első szakasza sztori szempontjából.A második szakasz az Ősök városa.Innen már csak egy lépés hogy a rendelkezésre álló 5 perc alatt felrohanjon az ember a honlapra és megnézze az ismertetőben ki kicsoda Ghalla istenei közül.Ha meg HKK-s a kérdés,arra is válasz található.Ne legyetek már ennyire begyepesedett szűklátókörűek,könyörgöm... Nem hallottam róla akkor speciális... Az hogy TE nem tudod,még nem teszi speciálissá! Van 5 perc,tessék keresgélni.Ha ezt nem akarod,akkor meg éppen mindegy,hogy mit válaszolsz,mert úgyis csak tippelgetsz mindenre amit nem vágsz rá egy pillanat alatt.És akkor ugyebár minden más TÚL SPEC.
Dátum: 2008.12.10. 00:38:56
Nekem ugyan nem 98%,de közelítő érték,én is felfigyeltem rá.Vélhetőleg az aktív visszaszámlálás miatt lehet,mert ha jobban megnézed,akkor állatgyógyításkor illetve sajtolás utáni számláláskor is látod ugyanezt.Legalábbis az én megfigyelésem szerint ez a helyzet. Próbáld ki,kiváncsian várom a te meglátásodat is ezügyben!
A csődöt én még nem írnám le,mert Damoklész kardja továbbra is a fejünk fölött leng... Az hogy kaptunk támogatást,semmit nem jelent. A támogatást a bankok kapták,nem maga az állam,ezt egy pillanatra se veszítsük szem elől! A bankok pedig befektetőknek tejelnek,amiáltal csak azok járnak jól a kölcsönnel,akik a bankoktól kapnak jutalékot.Visszafizetni meg majd állambácsi fog,vagyis én meg ti meg minden más kereső ember az országban,aki fizet adót... SZJA és esetleges hiteltörlesztés formájában természetesen.
Már várom a napot,amikor bejelentik hogy drasztikus adóemelésre van szükség,mert nem tudjuk törleszteni az államhitelt...Meg sem fogok lepődni... (földre nagyot köpős emotikon) Jelenleg tízmillió állampolgárral számolva is fejenként(!) csaknem 100 milla az államadósság.Ez az utóbbi 8 év alatt duplázódott meg feleennyiről.És ez az összeg általánosan érint csecsemőt,öreget,fehéret,barnát,mindenkit.Ebből hogy mászunk ki?
Miért nem tudok derűlátó lenni,fel nem foghatom...
A vállalkozó szellem diadala lehet a tőzsdei pénztáncoltatás,valóban.
Csak épp az a baj,hogy valamilyen szinten ugyanazt látom,mint egy kocsmai nyerőautomatán:véletlen eredmény,némi magasabb beavatkozással(üzemeltető).Ilyen feltételek mellett aki tutista,az inkább maradjon a kis kamatú állampapírok mellett,arra van fedezet az államkincstár részéről.Mert a brókercégek ugyebár nemnagyon vállalnak garanciát... Ha továbbhaladunk ezen okfejtés mentén mindenképpen az jár jól,aki nem tőzsdézik.Sőt,a mostani államcsőd közeli állapotban talán az a legtisztább,ha az ember otthon ül a kis megtakarított pénzén,akkor még a bankok sem vonnak belőle ilyen-olyan jogcímeken...
Bár az a veszély nem mostanában fog fenyegetni,hogy a fizetésemből állampapírt vegyek,mert mint IRM alkalmazott még örülhetek,ha jövőre egyáltalán fizetést kapok(lenyúlták a 13.havinkat és még az inflációkövető bérkorrekciót sem fogjuk megkapni,a szakszervezeteink nagyrésze pedig segítette ezt az aljas húzást), én mégis az állampapírokra voksolnék.