Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2010.07.13. 15:13:36
Milyen színűek a hupiKÉK törpikék?
Rózsaszín
Piros
Kék
Zöld

Jelölt válasz egy ilyen elemien balga kérdésre? Törölni!
Dátum: 2010.07.09. 09:20:05
Ezt nem olvastam sehol, hol van ez leírva?
És még akkor is belefér, ha hozzávesszük a naponta kapott támadásait!(főleg ha volt segítsége)
Dátum: 2010.07.07. 20:40:57
Ha kicsit utánaszámolsz, akkor kb kijön pedig az eredmény! Átlag napi 104 nyert kihívása volt, max pp-vel 120at kapott naponta!(40X3) Minimálisat vadászott, karialkotásnál szinte csak szakira tett, azon a szinten semmibe nem került nyerni a sok otthagyott meg elcseszett kari ellen.
Dátum: 2010.07.05. 22:55:00
Hú, ez a kvízkulcsos odabaxott...

Mondjuk nálam már tegnap betelt az a bizonyos pohár, amikor topsebzés szekcióról megtudtam, hogy kiadott segítő kéz és láthatatlanság kombinációval dolgozik a top pár player és áll, mint egy... Sóbálvány... És várják, hogy beüsse őket a semmiből egy -600 tulösszeges kisangyal...
Elsőre azt gondoltam,én vagyok a hülye, hogy ez nem jutott eszembe. Aztán azon kezdtem filózni, hogy mennyi eséllyel indulhatott VérPistike, aki nem volt mondjuk egy toptulösszeges klántárssal megáldva... Ez nekem kicsit visszás. De aki ismer, az tudja, hogy ilyen vagyok. Túl empatikus. Vagy mégsem?
Persze úgy hallottam ebben is állást foglalt T.M, mégpedig így: ez teljesen fasza ebben a formában...
Dátum: 2010.07.05. 14:42:11
Képzeld, én is rengeteget küzdöttem ÉS fizettem, mint a katonatiszt, de így is csak 4. hely sikerült az egyik, 11 a másik megcélzott kategóriában (mondjuk ebben benne volt majd egy hét zsákolás az árvíznél, az kurvára visszavetett,voltam a küldikben első igen sokáig...) és top 20on belüli-körüli majdnem mindenben. Ennek fényében talán annyit foglalkoztam a játékkal én is, amennyit te.
És mivel nem egy eget rengető nagy kérés, hogy használhassuk azt, amit hónapokig finanszíroztunk és gondoztunk, egyáltalán nem értem a felháborodást sem ezügyben. Normális, értelmes ember inkább ezt a kérdést tenné fel: "miért nincs a végén egy ilyen pont, hogy X őskőért átviszem a karaktert y világra, ahol még nincs karakterem"?
A győztesek medált kapnak, ez talán elég egyedi ajándék nekik+vigyék a karit ingyen.
A cégnek jó bevétel lenne(prémes karit átengedni, ami esélyes, hogy vesz továbbra is) a kavicsért átvitel is...

Más:
Lehet hülye kérdés,de egy általános toplistát tudna valaki csinálni(minden kategória figyelembe vételével)? Persze nem minden kariról,hanem mondjuk a top 50ről?
Dátum: 2010.07.05. 11:20:17
Érdekes elgondolás... Én pl szívesen átvinném a karimat akár pénzért is. Erre miért nincs opció?
V4en a topsebzés kategóriában az első X játékos láthatatlan, tehát üttetik magukat ezerrel. Ez nem minősül ugyanolyan csalásnak esetleg, mint szeró elején a LE tömő szövi volt?
Dátum: 2010.06.20. 21:52:24
Vadászcsizma: 1200, én...
Dátum: 2010.06.13. 22:01:52
Miért veszélyesek a csak direkttermő szőlőfajtákból (Noah, Izabella, Elvira, Othello) készült borok?

A benne lévő cukor rövid idő alatt tiszta etil-alkohollá alakul át, ami erősen mérgező hatású.
Erősen savas jellegük miatt gyakran átmarják a tároló hordót.
Az erjedés során metil-alkohol keletkezik, ami káros a szervezetre, esetenként halált is okozhat.
Nehezen lehet szállítani ezt a fajta bort, mert a benne lévő széndioxid szétvetheti a tárolóüveget.


Atomspec,kérem törölni!
Dátum: 2010.06.12. 01:30:40
Hagyd, Narmi tesó, semmi értelme,széllel szemben hiába vizelsz, túl sok lesz az idióta kérdés! Lassan kezdünk belefulladni!
Dátum: 2010.06.01. 07:07:00
Nem akarják komoly tárgyak tömegét átengedni más világokra... (Inspirátor,bérlet stb) Gondolom úgy vannak vele, hogy elég lesz az az 1-1 darab értelmes aukciós tárgy is, ami szerverzárásig lefut AH-n. Bár igazság szerint tényleg nem lenne rossz,ha lenne arra a világra is élő licit...
Idézet: Damage - 2010.05.30. 20:21:01
Egy (áldozat szempontjából) uniformizáló hatású, csapatépítő tréningről van szó.
A deviáns áldozatot jól megverik (többnyire álmában, a fair play jegyében), a csorda meg jól kiéli a kistérségi eseménytelenségben felgyülemlett energiáját.
A pokróc az elkövető bajtársak anonimitását hivatott szolgálni.
Igen bátor és korrekt tett, ráadásul építi az áldozat pszichéjét (ez a sor természetesen ironikus - a gyengébbek kedvéért).
Kihagytam valamit?


Annyit sikerült kifelejteni, hogy legfőképpen nem álmában és a legkevésbé sem anonimitásba burkolózva volt szokás ezt kivitelezni. Jellegéből fakadóan nem is lehetett névtelennek maradni, ha idáig fajultak a dolgok. Továbbá azt is kihagytad, hogy a kirívóan közösségellenes, egy csapaton belül többeknek ártó illetve ártani kívánó személy érdemelhette ki a nevelő célzatú tevékenység eme legdrasztikusabb módszerét,ha más módszer már nem maradt. Mert elismerem drasztikus, de mindig hatásos és célravezető volt a dolog,a szenvedő fél az esetek 95%-ában belátta és felismerte hibáit. Nem unalomlevezetés és nem bunkósági célokat szolgált(nem azért történt, "mert megtehetjük"), hanem a másképp már nem kifejezhető közutálatot volt hivatott jelképezni. Ha voltál katona, tudhatod: nem Cérna Géza kapott ilyet,aki a legcsendesebb a körletben és sok tréfa célpontja, hanem Nagyarc Jóska sehonnai lakos,aki rendszeresen megszopatta társait... Egyébként a leírás korrekt,kisebb-nagyobb igazítással!

Pontozóknak: megtanultam már itt a fórumon, hogy a pontozás egy szubjektív vélemény nyilvánítás. -111es értékeléssel is elmondhatja bárki,amit akar.
Tulok! Ez is kikívánkozott! Tudod egyáltalán miről van szó?
Idézet: Kocos - 2010.05.30. 12:44:48

Nem birok elmenni MasterV kollega mellett sem, aki le tudta irni a kultura es a pokrocozas szavakat egy posztban. Szep.


És még tudnék szebbet is vagy cifrábbat, de ma nem vagyok olyan hangulatban.
Azt azért felteszem a hozzászólók legalább felének gőze sincs arról, mi is a pokrócozás és mivel lehet kiérdemelni...
Az értelmetlen vitát nem folytatom,elmondtam, ami a fejemben járt!
Crash! Megnyugtat a tudat, hogy nem csak én vagyok ilyen bugyuta és elítélendő (az itt felvonuló fórumlakók nagyja szerint legalábbis) gondolkodással bíró emberke itt a fórumon. Találkozón vendégem vagy egy sörre,ha elfogadod!
Ez is haladás, örülök, hogy legalább ennyit elértem a szájkaratéval. Ha csak egy farm-kategóriás kari is stílust vált emiatt, már megérte. Bár valami hasonlót magadtól is kiírhattál volna,hogy megelőzd a leveleket...
Idézet: Kocos - 2010.05.30. 08:56:43
Idézet: masterv - 2010.05.30. 08:44:49
A kiscsávó felháborodása szerinted nem jogos, Kocos? Megtette az egyetlen dolgot, amit tehetett jelen esetben,de leXXXrták.Te mit tennél?


Nem erzem jogosnak. Illetve felhaborodni fel lehet, de ez amit a gyerek eload, nem felhaborodas, hanem konkretan anyazas. Tulmegy minden emberi norman.

En mit tennek? Jo kerdes. Biztosan nem gondolnam, hogyha megkerek valakit, hogy ne tamadjon, akkor majd nem tamad. Vagy a szovetsegemn tagjaitol kerdeznem meg, hogy mit lehet ilyenkor tenni - miutan a sajat magam altal kiotlott taktikakat kiprobaltam - vagy az illetovel probalnek meg egyezkedni. Nem kernek, hanem kerdeznek, hogy mit tudnek tenni, hogy ne tamdjon annyiszor. Asszem amikor hasonlo helyzetben voltam en kb. igy oldottam meg.


Szövetségi társai nincsenek, ahogy elnézem, így egyedül, nem teljesen 100%ig ismerve a játékot ez is kilőve,meg a taktika-építés is.A levelezés meg végképp, hiszen az bizonyult lehetetlennek elsőre is! Marad a csaknem levezethetetlen és értetlen düh és csodálkozás keveréke. És a mi a fenét csináljak érzés... Lehet hogy rosszul választott,de a fentiek fényében azt hiszem akkor sem érdemel itteni említést és tiltást! Szerinted?
Na, azért ennyire nyilvánosan ne nyald fényesre neki!
Ego az van... De te tudod...
Bár az az igazság, hogy a biztosítékot nálam az vágta ki, hogy gyakorlatilag te magad gerjesztetted a leveleket, aztán még volt bőr az arcodon ide, a felhasználási feltételek megsértése topikba is behelyezni őket. Aztán a srácot(ha valamelyik JV erre jár) ezért kiXXXák, holott még próbálkozott is kulturáltan viselkedni. Fura ez... No mindegy, ahány ház, annyi szokás. Ahol dolgozom, ezért valószínűleg pokrócozás járna,de ez itt csak játék. Remélem a való életben nem vagy ennyire ignoráns a kultúra irányába. Ha neked poén a gyerekek játékát szétbarmolni,akkor hajrá, érezd jól magad,itt büntetlenül megteheted!
Az illetékesek meg remélhetőleg értik azért, hogy mit próbáltam kinyögni...
Azért ha megnézitek az első levelet,azonnal levonható a következtetés, milyen korosztály tagja írta és hogy mennyire nem HC gamer. Offsboy! Ehhez képest az is nagy szó, hogy írt egyáltalán és nem is ángyizással kezdett a srác! Akkor legyen már annyi tartás az emberben, hogy kulturáltan odavet neki legalább egy 2-3 mondatos választ. Nem gondolod,hogy ez lenne a helyes? Ettől még senkinek nem esik le a karikagyűrű az ujjáról!
A kapásból köcsögözőknek én sem válaszolok, de itt nem ez volt a helyzet! Az meg, hogy valaki csak élménynek játszik, de 300%-ig nem ismerte még ki a rendszert,senkit nem jogosít fel arra, hogy köpjön egyet felé a válasz helyett! Azért a tuskóságnak is van határa.
A kiscsávó felháborodása szerinted nem jogos, Kocos? Megtette az egyetlen dolgot, amit tehetett jelen esetben,de leXXXrták.Te mit tennél?


(Így is lehet csinálni: Sajnálom, de túl sok LE-t hozok tőled,így nagyon megéri téged támadni. Ez az egyik legfontosabb dolog a játékban, így két dolgot tehetsz: meg tudod oldani, hogy megvédd magad a rablástól-mondjuk elköltöd a LEt-akkor hidd el, nem fognak annyian támadni. Én például tuti... Vagy elfogadod a mostani helyzetedet,mert ha nem én,akkor más teszi majd ezt veled. Ugye nem hiányzik? Üdv,puszi,pá valami...)
Hááát... Nem tudom, te hogy vagy vele, de azért ha engem megszólítanak, válaszolni szoktam. A megszólítás stílusában. Persze ez emberi dolog,patkányokra nem jellemző... Hopp, egy kicsit felqrtam az agyam. Ennyire nem kéne nagyképű pötsnek lenni, öcsipók!