Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.01.04. 19:09:21
A harcrendszer reformja mikorra várható?
Jelenlegi állása rettentően irracionális! Hiába van 130 körül a védelmem(minden módosítóval),akkor is levernek 110-120 közötti támadással,mint vak a poharat(5ből 5 találat).Ha esetleg visszaütök,és hasonló arányokkal harcolunk,akkor sem nyerek 40%nál többször(5ből 2találat).Ez a random hibája? Az utóbbi hetekben így nyomja! Ha az,akkor javításra szorul,még mielőtt a játékosok nagyrésze is elér arra a pontra hogy emiatt abahagyja.Én is erősen gondolkodom,elvégre semmi értelme fejlesztenem,ha használhatatlan,mert a random nem kedvez nekem.
Ezt több fórumban is említették,mostmár tényleg időszerű lenne változtatni: kisebb szerepet kell kapnia a randomnak a játékban,és nagyobbat a karaktereken végrehajtott fejlesztéseknek!
Ne csináljunk már ebből az igazán jó játékból egy egyszerű nyerőautomatát(vagy szerencséd lesz,vagy nem)!Mert sajnos nagyon arrafelé haladunk viadalon,olimpián és a szimpla játékban is.
Elnézést,ha ezzel valakinek a lelkébe gázoltam,de sajnos nem egyedi meglátásom a dolog.
Dátum: 2009.01.03. 19:28:02
Én meg ezt látom guglival:

Batávia - (Gasztronómia): MeghatározásBatávia - Téma:Gasztronómia - Online Lexikon. ... Több fajtája van, a fodros vagy francia endívia, vagy a hullámosabb batáviai endívia. ...
www.mimi.hu/gasztro/batavia.html - 12k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Batávia - Lexikon ::sima, vagy sávolt selyem, félselyem, vagy pamut, 0,4 mét. széles kelme, sima vagy sávolt alappal, közbeszőtt virágokkal és repkényekkel vagy ezek nélkül.
www.kislexikon.hu/batavia.html - 12k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Közületi Telefonkönyv - Cégadatok - BATÁVIA Kereskedelmi és ...Cégadatok - BATÁVIA Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.
www.kozuleti.com/hun/cegadat.php?id=12237641 - 44k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Batávia saláta pácolt paradicsommalBatávia saláta pácolt paradicsommal. ... Saláta batávia, 0.8 db. olaj, 0.02 l. Só tengeri, 8 g. citromlé, 0.02 l. Póré, 40 g. petrezselyemzöld, 0.4 cs ...
www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=25186&a_id=392029&h_id=79568 - 87k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Batávia Kft. - Mérnöki tevékenység - Cégböngésző, a legjobb ...Batávia Kft., Mérnöki tevékenység. ... Ön a Batávia Kft. cégböngészős alweboldalát nyitotta meg. Cégünk székhelye : Budapest. ...
bataviakft-c.cegbongeszo.hu/ - 8k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Ízletes receptek - Lexikon - BatáviaA legjobb receptek egy helyen. Húsételek, szárnyasok, tészták, levesek, desszertek, sütemények, vegetáriánus ételek, diétás receptek, ünnepi ételek, ...
www.izletes.hu/lexikon/batavia - 28k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Batávia Kft. - Magyar Építőipari NévjegyzékBatávia Kft. - Magyar Építőipari Névjegyzék. ... Batávia Kft. Megye, város: Budapest, Budapest. Tevékenységek: Mérnöki tevékenység (Főtevékenység) ...
www.m-e-n.hu/lista/Bat%E1via+Kft.-hu-98543.htm - 65k - Tárolt változat - Hasonló oldalak
Ingyen Fórum - freeFÓRUMIgenis ,volt Batávia nevű hajó és igaz az is,hogy az első utján .... 3 -Azé, mert a Batávia egy hajó volt, s évente egyszer fűszereket szállított! ...

www.freeforum.hu/kvizpark/topik/2157,209 - 38k - Tárolt változat - Hasonló oldalak
BatavoKits Natalinos. Conheça o site Batavo - Kits Natalinos. Batavo Saúde. Conheça o novo site Batavo Saúde. clique aqui para mais detalhes ...
www.batavo.com.br/ - 12k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Batavia (ship) - Wikipedia, the free encyclopediaBatavia was a ship of the Dutch East India Company (VOC). She was built in Amsterdam in 1628, and had 24 cast-iron cannons. Batavia was shipwrecked on her ...
en.wikipedia.org/wiki/Batavia_(ship) - 64k - Tárolt változat - Hasonló

Szóval lehet hogy tényleg baj van vele,mert itt sehol sincs,amit neked dob!
Dátum: 2009.01.03. 16:11:08
Melyik várost hívták korábban Batavia-nak?

Surabaya
Medan
Jakarta----> Ez a helyes.
Bandung

Gugli barátom nem tudta a választ,egy most is létező amerikai várost tudott ezen a néven felmutatni,Wiki barátnőm pedig egy hajót említett,ami holland volt,ezen a néven. Mondjuk itt lábjegyzetként meg volt említve a helyes válasz is,de mivel az egész oldal angolul íródott,szerintem nem egészen fair a kérdés egyszerű magyar emberekkel szemben,akik nem beszélik az angolt,de utánajárnának.(Ilyenkor örülök neki,hogy tanultam... ) Szerinem nem idevaló kérdés.
Dátum: 2009.01.01. 18:50:05
Gyönyörű kifejtés!
Csak azt felejtetted ki,(hogy a topikhoz is hűek maradjunk) hogy ezt a folyamatot az EU és más,tengerentúli erők gerjesztik.Nekik áll érdekükben,hogy zombi felvevőpiac legyen a termelő,művelt országból!Ezt pedig a támogatásaik jellegével,feltételeivel el is érik,hogy az idióta szabályzási rendszerüket ne is említsük!(véletlen lenne,hogy minden szabályzás súlyt minket,nem pedig előresegít?) Így kerek a kifejtés szerintem.

Mégvalami: a Nemzetközi Valutaalap(ha jól tudom,ők adták) által adott államkölcsön feltétele az volt,hogy 15%al csőkkentsék a köztisztségviselők,közalkalmazottak bérét és illetményeiket. Ennek mi értelme van? Csak nem az,hogy ellehetetlenítsék a belügyet és aláássák a közbiztonságot? Mert az fog jönni,de hogy miért? Ennek megítélését mindenki saját szájízére bízom... Bocs,ha paranooidnak tűnök,de ebben dolgozom,és látok összefüggéseket...
Dátum: 2009.01.01. 18:32:13
Mit találunk a BSMIV-ben?

A mentális betegségek amerikai rendszerezését---> ezt!
18 éven felülieknek való kép- és ötletanyagot.
A 2004-es autókatalógust
Fáradt olajat

Próbáltam "gugli" barátommal karöltve utánajárni,de értelmes választ nem kaptam rá... Van ellenvetés a szankcionálás szükségességével kapcsolatban?
Dátum: 2008.12.30. 22:49:50
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.30. 20:12:45
Alapvető műveltségnek azt nevezzük, amit mindenkinek "kötelező" tudni.

A kvízleírásban nem ez szerepel, hanem:

Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.

Ez sokkal inkább az átlagműveltség meghatározása, amibe beletartozik a leghíresebb magyar írók munkásságának ismerete, ha tetszik neked, ha nem.
Nem mondta senki, hogy az idézetről fel kéne ismerni az írót, gondolom nem véletlenül került oda zárójelben a mű címe.

Ami a helyesírást illeti, a magyar helyesírás szabályai szerint:
- a költők rendelkeznek némi mentességgel a szigorú szabályok alól; tudod, a költői szabadság
- az idézés szabályaihoz hozzátartozik, hogy a költői szabadság hibáit nem javítjuk az idézetben

Az egyetlen helyesírási hibának nevezhető baki, hogy a mű címét csupa nagybetűvel írta, de úgy látszik, mégsem írta elég észrevehetően számodra.
Amelyik kérdésből lehet egy kicsit tanulni, tartalmaz valami érdekességet, az igenis szép, és érdekes.

De ha szerinted ez már túlontúl magas szintű műveltség, akkor sok sikert az 1+1 színvonalú kérdésekhez. Én inkább utánanézek egy írónak, vagy költeménynek.



A kvízből kiragadott idézetből ne feledjük a következő sorát sem megemlíteni,tisztelt vitapartnerem:"Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok)".
Véleményem szerint egy költő munkássága lexikális,főképp,ha egy művéből vett idézeten keresztül kell azonosítani.Mivel jelen esetben például nem 1-2 műves szerzőről van szó,még a cím ismerete sem nyújt támpontot egy normál képességekkel rendelkező játékosnak,aki jópár évvel túl van az iskolán illetve még nem érte el azt a szintet tanulmányaiban,ahol ezen művet ismernie kellett vagy kellene.
A google-t szinte mindenki képes használni,én is megteszem,ha hasonló kérdésekkel futok össze,de mégis jobban szeretek saját kútfőből választ meríteni.Ha nem tudom,akkor utánajárok,ebben egyetértünk,de mindemellett annak is utánagondolok,hogy miért nem tudtam a választ.És ha azt tapasztalom,hogy olyan dologgal hozott össze a balsors,aminek nem lenne ott a helye,akkor szóvá is teszem.Te is ezt teszed,amikor kérdéseket rektorálsz a fórumban illetve az értékelés folyamán.És pont ezért nem értem,hogy miért rovod fel nekem a saját meglátásom hangoztatását? Ne feledd,ízlések és pofonok nagyon különbözhetnek. Ami nekem tetszik,az nem biztos hogy másik 100 embernek is fog... Bízzuk inkább az adminra ezen kérdés további sorsát,döntse el ő,hogy mi az alapműveltség része.
Mindezektől függetlenül minden tiszteletem a tiéd,mert kulturált módon kiállsz a véleményedért.Én is ezt teszem.
További szép estét!
Dátum: 2008.12.30. 19:26:22
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.30. 18:31:24
És akkor még csodálkozunk, hogy szép kérdéseket értékelnek törlésre egyesek?


Törölni,mert ez nem tartozik az alapvető műveltséghez ÉS helyesírási hibák vannak benne,nem is egy.Ezáltal ütközik a kérdésfeltétel alapvető szabályaival(halmozottan). Ha mindenki olyan nagyon művelt lenne hogy egy idézetből kitalálja az ÖSSZES írót,költőt,akárkit,akkor nagyon boldog lennék.De ez nem így van.
Azonban ha te olyan okos vagy hogy mindet tudod,mert megjegyezted őket,akkor gratulálok,le a kalappal,de ez sem jelenti azt hogy csípőből tudni kell mindenkinek.
Szép kérdés... hmmm... Viszonylagos.Szerinted az,más szerint balgaság.Ezt talán hagyjuk az értékelő többségre.
Dátum: 2008.12.30. 18:25:26
"Kisütik, hogy a magyar nyelv Nincs, nem is lesz, nem is volt, Ami új van benne mind rossz, Ami régi, az meg tót." (AZ ORTHOLÓGUSOKRA) Ki írta?

Erdős Renée
Ady Endre
Heltai Jenő
Arany János----> Ez a helyes...

Egy azonnal törölnit kérnék!Ez hol tartozik akármilyen műveltséghez?
Dátum: 2008.12.28. 09:44:09
Íme pár gyöngyszem a mostani olimpiáról:

Melyik város van legközelebb az egyenlítőhöz?
Algír
Tunisz
Zanzibár
Kairó

Térképhasználat is kell az olimpiára?Akkor karcsú lesz az idő!

Melyik NEM Umberto Eco műve?
Az alkimista
Baudolino
A Foucault-inga
A rózsa neve

Az utolsót láttam filmen,de nem hinném hogy EGY ÍRÓ TELJES MUNKÁSSÁGA ALAPMŰVELTSÉG!

Melyik kontinenshez tartoznak a Langerhans-szigetek?
Amerika
Ázsia
Ausztrália
Egyik sem

Nagyon tréfás,de hadd utaljak arra az alapszabályra hogy ezt honnan a túróból fogja tudni egy szerencsétlen kisiskolás,aki beleszalad? (ez ugyanis a kérdés jellege ellenére biológia,az emberi testben,a hasnyálmirigyben vannak a nevezett "szigetek",ez a tudás túl speciális)

Melyik űrrepülőgép állította pályára a Hubble-űrtávcsövet?
Columbia
Millenium Falcon
Discovery
Enterprise

Miért nem kérdezte már meg azt is,hogy melyik év melyik napján,hány óra hány perckor? Honnan kéne ezt tudnunk? Annyira nem nagy dolog hogy mindenki az agyába vésse egy életre!Spec!

Hogy hívják az első magyar nyelvű MUD-ot? (Multi-User Dungeon)
Elveszett Világ
Kincses Sziget
Brutália
Aranyláz

Tegye fel a kezét,aki ismeri vagy akár csak hallott róla! Ez még a specnél is speciálisabb szerintem...

Mikor nyert a magyar vízilabda válogatott először olimpiai aranyérmet?
1924
1936
1932
1928

Ismét egy kellemes sportkérdés.Majd ha az iskolában kötelező lesz megtanulni minden egyes aranyérem megnyerésének időpontját,szerzőjét,megnyerés helyét,körülményeit,akkor talán nem fog idegesíteni egy ilyen idióta kérdés! (a győztesek családfája esetleg nem érdekelne,kedves kérdező?)

Ki festett képeket Piacsek bácsiról?
Mednyánszki László
Rippl-Rónai József
Paál László
Csók István

Semmi köze az alapvető műveltséghez,ezt sem tanítják sehol. Akkor pedig túl spec.

Ki nyerte az 1988-as Labdarúgó Európa Bajnokságot?
Szovjetúnió
Hollandia
Németország
Franciaország

Kettővel feljebb már kifejtettem...

Hányadik labdarugó-világbajnoki aranyérmét szerezte meg Olaszország 2006-ban?
2.
1.
4.
3.

Nahát,megint sport! No comment!

Melyik ásvány nem tartozik a Berill-csoportba?
Cordierit
Bazzit
Sekaninait
Turmalin

Szóljon aki magától tudná a választ!


Összességében semmi sem változott az előző olimpia óta.Még mindig tele a bázis ide nem illő kérdésekkel.Ez egy "olimpia" lenne vagy mi a manó! Akkor legyenek már ellenőrzöttek a kérdések,könyörgöm! Jelenleg csak és kizárólag szerencsejáték jellege van az egésznek: kapsz 50 db Végzeturas-mozis könnyű kérdést,vagy beXXXsz egy vagon ökörséget! Így aztán semmi értelme(a plusz LE-n kivül). Akinek jól dob a gép,azé a medál és hali.
(ÉS ezzel a legkevésbé sem az eddigi nyerteseket kritizálom,gratulálok a szerencséjükhöz és teljesítményükhöz.A gond a rendszerrel van.)
Dátum: 2008.12.25. 08:53:55
Szépjóreggelt!

A problémám... Hmmm... Nem is probléma,csak megfigyelés: az utóbbi, több mint egy hétben nem kaptam kiértékelendő kérdést.Ez már kezd gyanússá válni számomra. Eddig minden vadászatban volt legalább 1. Szerintetek mi lehet az ok? Azt nem tételezném fel,hogy letiltottak ezügyben,mert mindíg odafigyeltem hogy a kérdésfeltevés szabályainak szellemében értékeljek.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Dátum: 2008.12.25. 08:43:13
Nem is csodálkozom... Nemzetközi fővonal mellett lakom,munkámból fakadóan szinte nap mint nap megfordulok az állomáson.A belföldi járatokon tanulókon kivül elvétve van utas(kicsi bevétel a bérletekből), a nemzetközieken pedig elvétve akad 10-20 ember 4-5 vagonban.(ez még annyit sem hoz mint a belföldi,pedig csaknem 3X annyiba kerül). És a jóféle diesel mozdonyokat elnézve... Háááát... Ahogy egy jólképzett kollégám elmésen megjegyezte: egy gázfröccs a szekérnek és huss egy hordó gázolaj... Biztos megéri valakinek,de hogy kinek? Na ez itt a kérdés.
Dátum: 2008.12.24. 15:39:25
Látom a kultúra kiverte nálad a biztosítékot,kedves játékostárs!
Azért "a rákért" nem lehet portyázni,mert karácsony van.Legalább ezen a pár napon hadd játszanak nyugodtan azok is, akik nem portyából élnek. Ha fizetsz is érte(mint még sokan mások,köztük én is,akik nem siránkoznak érte) ,akkor használd el a felgyűlt csp-d,amiből még most is többet kapsz,és örülj hogy téged sem piszkálnak a nagyobbak! Vagy káromkodj tovább,hogy legyen módunk kipontozni a fórumról,akkor még az sem lesz neked,nem csak portya.
(Továbbá milyen lelkivilággal bírsz,hogy még a szeretet ünnepén is bántanád a másikat?Szégyelld magad erősen!)
Dátum: 2008.12.19. 16:34:48
Ma reggel láttam a Napkeltében a reptérigazgatás valamelyik fejesének nyilatkozatát.A környező országokból hozattak sztrájktörőket... Szép dolog mondhatom... És váltig állította hogy,idézem:

"Ezek az emberek nem sztrájktörők! Csak azért vannak felvéve hogy haladjon a forgalom,és az utasok ne szenvedjenek késedelmet!"

Könyörgöm! Ha valaki helyére aki sztrájkol,odatesznek mást,akkor az mi,ha nem sztrájktörés(pláne ha egy külföldit)?Ezzel a magyar állampolgárok alapvető állampolgári jogát tapossák a sárga földig,és ellehetetlenítik még azt is hogy bármi értelme legyen a sztrájknak.Gratulálok nekik... Én nem nyelném le a reptéri dolgozók helyében,simán blokád alá venném a drága külföldi munkaerőt...
Nem tudom,ide illik e a dolog,de a javaslatok címszónál végképp nem találtam megfelelő topikot a kérésemnek. Szóval: a karakterlapon nem lehetne láthatóvá tenni az állatok ÉP csíkját? Néha a lassú net miatt fél perceket vesztek azzal,hogy besétálok az állatok menübe és megnézem mizu élet vagy morálszinten,és gondolom nem én vagyok az egyetlen ezzel... Oké,hogy a módosítógombok ott maradjanak,de legalább a mérővonalat ki lehetne tenni?
De nem ám! Viszont ismeretségi körömben csaknem mindenféle ember megtalálható a munkanélkülitől a felsővezetőig és értelmiségiekig.Az ő álláspontjukból valamilyen szinten le lehet szűkíteni "celebfüggők" körét,akik miatt kénytelen vagyok kikapcsolni a TV-t,mert nem látok semmi értelmeset.És szerencsésnek mondhatom magam,mert nem vagyok velük körülvéve!
Sir ny! Olvasd el mégegyszer a Hsz-em és rájössz,hogy nincs ám benne semmiféle ellentmondás,legfeljebb nem érted a dolgot.
Dátum: 2008.12.15. 07:04:12
Mint azt már mondtam,nem emlékeztem ezekre az "alapdolgokra" .Nem tartom magam géniusznak,hogy fotografikus memóriával rendelkezzek(de azért tuloknak sem,eddig 45 jó válaszom volt mindegyik olimpián).A kérdéseket miheztartás végett illesztettem be,saját tudásomat alapul véve,szemléltetendő egy rossz sorozatot,ami simán eldöntheti a megmérettetés kimenetelét.És véleményem szerint egy olyan kvízben,amit azért jelentős részben játszanak kisiskolások is,még az általad említett kérdéseknek sem terem babér.(tananyagtól függetlenül,sőt, arra gondoltam,hogy ma ha bemegyek a céghez,felteszem ezt a 3at a kollégáknak,meglátom,mit teljesítenek.)
Szép napot nektek,irány a meló!
Dátum: 2008.12.14. 22:20:21
Mivel az első öt kérdésemet erősen elXXXtam,3at saját hibámból,2-t specialitása miatt,ezért vettem a fáradtságot és a még szembejövőkből kiírogattam azokat,amik szerintem nem valók az olimpiára.Lett belőlük nem is kevés... Íme:

Ki fedezte fel Trója romjait?
Heinrich Schliemann
Artur Evans
Flinders Petrie
Howard Carter
(nem tudom,nem voltam ott,és nem is emlékszem miért lenne ezt érdemes tudni)

Ki lett a F1- ben világbajnok 1990-ben?
Damon Hill
Alain Prost
Michael Schumacher
Ayrton Senna
Túl spec,főéeg ha az ember nem szereti a motorsportokat.

Hány négyzetkilométer a Balaton vízfelülete?
321
594
360
1547

Ez se stimmel,mert akár naponta változhat... Főleg nyáron...

Hány könyv van a Bibliában?
77
66
44
55
Lehet én vagyok a bunkó,de miért kéne ezt tudnom? Más vallásúaknak/ateistáknak necces...

Ki nyerte a 2007-es forma-1-es bajnokságot?
L. Hamilton
K. Raikkönen
F. Massa
F. Alonso

Nahát,megint Forma1...

Hol van a szörny?(gyalog galopp)
a nyúl az!
a nyúltól jobbra
a nyúlon túl!!
a nyúltól balra

Kedvenc kérdésem,már az előző olimpián sem tudtam,mert nem bírom végignézni a filmet,annyira taszít az angol humor.Spec...

Melyik nem az örökség trilógia része?
Eragon
Knurla
Brisingr
Eldest
Ez milyen nyelv akart lenni, kedves kérdező?

Hegesztő elektródának melyik NEM lehet bevonat tipusa?
katód
bázikus
vasoxid
rutil

Na ha ehhez nem kell szaktudás,akkor semmihez...


Hány aktív vulkán van a földön?
itt már a válaszokat sem írtam fel,mindegy,mert egyik álláspont szerint X másik Y,a kérdező szerint meg Z... De ha majd bejárom mindet,igérem megszámolom pontosan!

És két csillagászati remekmű:
Hány fokos szöget zár be a Föld forgástengelye a keringési síkjával?
Mennyi idő alatt ér a fény a naptól a földig?
Ezekre esküszöm még az iskolai tanulmányaimból sem emlékszem. Ezek nem speciális tudást igényelnek? Esetleg rétegtudás...

Ezek után nem tudom mit mondhatnék még... 15perc, gugli nélkül,minimális tudás kell meg maximális szerencse,hogy megkapja az ember a 3 a köbön és társai ovodássorozatot.
Elszomorodtam.
A topic címe ugyebár a sorozatok és az ingerküszöb. Nos az én ingerküszöböm felső határát súrolják a jóféle magyar"reality show"-k,amik annyira reálisak mint a Stargate Atlantisz...Annyi a különbség,hogy az atlantiszban legalább lehet értelmes mondatokat hallani meg értelmes embereket látni.Nem is szólnék most a "nézhető" és külföldi szériákról,inkább kishazánk siralmas felhozataláról ejtenék pár szót.
Letarolta a népet a celebmánia.Csak tudnám,miértt érdekli a tv-nézőket hogy győzike mit próbál mondani az érthetetlen dialektusában(Pákóról nem is beszélve),mit veszekszi Bejává vagy éppen mennyire nincs esze a szerencsétlennek. És ettől függetlenül van rá igény.Van rá igény?Vagy csak a médiák láttatják ezt a hétköznapi emberekkel?Nagyon esélyes.Tudatmanipuláció.Nézd,hogy élnek,esznek,isznak... Utána meg küldj egy sms-t 500ért,hogy TE döntsd el,ki a tuti...Mintha számítana a szavad... És az az ijesztő,hogy ezt még azok is sejtik akik rászánják azt a bizonyos 500ast.
Ugyanez igaz a Megafrászra is.Ha a nézők döntenének,nem kéne szerződést aláírni előre a résztvevőknek. Lehet hogy munkaköri ártalom,de én személy szerint csinálnék egy kivizsgálást a szavazatok kezelését,számolását illetően.Lehet hogy nem is találkoznánk többé ezekkel a klisékkel televágott,igénytelen,agyatlan és minden újat,szépet és jót nélkülöző szemét-szériákkal.
Összegezve:kishazánkban csak pénzforrás-kihasználás,nézőbutítás van,a sorozatgyártás rég halott.
Akinek ellenkező álláspontja van,és el tudja magyarázni,az tegye meg,mert én még nem találkoztam a környezetemben olyannal,aki ne adott volna igazat.
Dátum: 2008.12.13. 22:45:27
S_T_A_K_E_R nevű karaktert nézzétek már meg,mert nemrég felhívták rá a figyelmünket,hogy 85 kész küldetésnél jár,19.szinten,ami ugyebár lehetetlen.(sárkány,kapu,császár meg kéne fogja) És tényleg ott jár,mert a LE látszik rajta! (építés,szakértelmek,tulajdonságok)
Dátum: 2008.12.13. 22:41:17
Húvazze!!! Én is meglestem a csákót... Nem gyenge bughajhász! Az agyam eldobom! Ilyenkor hol a hibakereső algoritmus a játékból?
Amúgy jelentette már ezt valaki?