Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.02.08. 10:23:09
Idézet: Atreus - 2009.02.08. 02:13:08
Kardhossz szerint mi a sorrend? (legkisebbtől kezd)
daito, wakazasi, tanto, katana
katana, daito, wakazasi, tanto
wakazasi, katana, daito, tanto
tanto, wakazasi, katana, daito

Na elmész ám ....


ÓÓÓ!!!! Ez a drágaság még mindig benn van az adatbázisban? Az első kvízolimpián megkaptam és utána jeleztem is hogy túl speciális.Mostmár tényleg időszerű lenne törölni!

Idézet: Viszok009 - 2009.02.08. 10:14:36
Ki (mi) nem része H. P. Lovecraft Cthulhu mítoszának?

Nyarlathothep
Quetzalcóatl
Hastur
Yog-Sototh

Szeretek olvasni,de nem ennyire...:S:S:S


Én meg szeretem a Mítoszt olvasgatni,és abban Nyarlathotep szerepel illetve Yog-Sothoth... Legalább írná már le helyesen...
Dátum: 2009.02.07. 21:11:54
Ki a főszereplője a Börtönvonat Yumában című filmnek?
Russel Crowe
Adam Sandler
Mel Gibson
Joe Lara

Azért a nagytöbbség szerintem nem néz annyi filmet,hogy tudja a választ. Túl spec.

A plusz 1 pedig ez a kérdés volt:

Mikor vezették be az EURO-t Magyarországon?
Sajna a válaszokat nem jegyeztem meg,de a helyes a "még nem vezették be" volt. Kérném törölni,mert idejétmúlttá válhat.(Persze nem a napokban )
Dátum: 2009.02.07. 18:29:58
Hány méter a Fülöp-szigetek legmagasabb pontja, Mount Apo?
2924
2594
2954
2754

Mert ugyebár ezt mindenkinek tudnia kell...
Dátum: 2009.02.06. 23:34:24
Jah,és míg el nem felejtem,megint vadásztam kicsit:

Ki játsza a sárkánylovast az Eragon című filmben?
Ed Speleers
Bruce Willis
Eddy Murphy
Will Smith

Nem köztudomású,még akkor sem ha híres emberekkel veszed körül... Törlésgyanús!


Hol született a híres író, Darren Shan?
Dublin
London
Párizs
Berlin

Ki szerint híres? Legjobb esetben is rétegtudás!Spec,törölni!(pedig szeretem a vámpíros könyveket)

Minimum mennyi cselekvés pont kell, hogy tudjál vadászni?
5
1
10
2

Gagyi és degradáló! Törölni!

Ki volt 2005-ben a Real Madrid 5-ös számú játékosa ?
Adrian Samuel
Luis Figo
Zinaden Zidan
Ronaldo

Törölni,feltevőjét eltiltani!Hát hiába vitázunk itt róla,hogy az ilyenek micsoda elXXtt kérdések?
A válaszlehetőségek közül egyébként egyet hiányoltam is.Igen,egy rokont.Nem,nem az enyémet!

melyik zenét énekli rihanna?
fekete rúzs
majom és a kutya
umbrella
what time is it

Helyesírás bukó,válaszok förtelem,arról nem is beszélve hogy a zenét nem éneklik,maximum játsszák.A dalt szokás mifelénk énekelni... Törlendő!
Dátum: 2009.02.06. 23:27:55
No azért én megnézném azt a kazettát mégegyszer,drága Princess, és neked is ajánlom figyelmedbe Szinv,mert ha megfigyeled a főcímet(a felgördülő előszót) bizony ott van hogy:

Star Wars
Episode IV
The New Hope

És nem utólag tették oda,csak a magyar fordítóbrigád nem tartotta érdemesnek megemlíteni,majd csak jóval később,a felújított verziónál.Az,hogy a kazettán mi volt írva,nos az nem tartozik a kérdéshez.Viszont az öreg Lukas bácsi már elejétől fogva így készítette,direkt a 4. résszel kezdve egy tervei szerint 9 részes sorozat közepét forgatta le.Bocsi,hogy okoskodom,de egyik alapvető kedvencemnek tartom a szériát.
Dátum: 2009.02.06. 21:44:53
Hol él a pirája?
Európa
Afrika
Ázsia
Dél-Amerika
Piranha akart az lenni,ugye? Javítandó!

Melyik évben dobták piacra a Commodore 64-et?
1979
1982
1983
1992
Ez talán kicsit túl speciális szvsz...

Melyik a Star Wars sorozat 4. része?
A klónok támadása
Baljós árnyak
A csillagok háborúja
A jedi visszatér

Egyik sem jó válasz,a 4.rész címe: New Hope(Új remény).Ha valaki Csillagok Háborúja rajongó,és még fel is teszi kérdésnek,legalább ezt tudhatná.

Mit jelent a "mágnás" szó?
A politikai, vallási nézetek kérdés-felelek formájában történő kifejtés.
A kommunizmus időszakára vezethető vissza, a dolgozó réteg egy részét hívták "mágnásnak (iparmágnás
Avagy Horvát tartománygyűlést nevezték másnéven "mágás" gyűlésnek.
A latin "nagyok". A XVII. század óta a főnemességet és a főpapságot jelölő fogalom.

Hmmmm... Egy-két helyesírási hiba:befejezetlen mondatvég,hiányos mágnás szó. Javítani vagy törölni kéne...
Dátum: 2009.02.06. 08:10:26
A Legendában hanyadik fejezet mellet van egy kiméra?
18.
30.
1.
3.--->

A kérdés alapból törlendő!Az csak a hab a tortán,hogy helyes válasz sincs a lehetőségek között.
A 3. szint legendájában van egy macskaféléről kép,de az nem kiméra. Ha ragaszkodom az "igazi nevéhez" akkor az egy Mag- Goth párduc(HKK).Kedves kérdező! Gondolom ezt a topikot nem olvasod,mert akkor tudnád hogy ilyen kérdést ne tégy fel,de azért bízva a véletlenben íme,csak neked,csak most a kiméra leírása:"A görög mitológiában a Kiméra egy oroszlán fejű, kecske testű és kígyófarkú szörnyeteg volt." Nem egy kígyófarkú leopárd!
Dátum: 2009.02.06. 00:30:57
Viccújság napi összefoglaló: a mai 40 vadászatban sem volt óriás. Majdnem 300 próba...
Dátum: 2009.02.05. 11:04:15
Megint kiakadtam!És elfelejtettem kimenteni a kérdést,de fejből is menni fog:

Hányszor 3X3 egyenlő 18-al?
0.5ször--->!!!!
2szer
3szor

Az agyam eldobom!Hát mik mennek itt át?
Dátum: 2009.02.05. 09:11:40
Melyik évtől számítják a magfizika kezdetét?
1901
1921
1931
1911
Ez még mindíg itt van? Törölni!

Melyik humorista nem illik a sorba?
Dolák-Saly Róbert
Galla Miklós
Gálvölgyi János
Laár András
Ezt emlékezetből írom,nem biztos hogy nyelvtanilag stimmel,mindenesetre egy kakukktojás a kérdés,törlendő. Arról nem is beszélve hogy a L'art Pour L'art társulat igencsak spec.,humoruk speciális és abszurd volta miatt is. Bár én szvsz. csípem a hülyeségüket.
Dátum: 2009.02.05. 08:18:50
Bizony! Kevesebb mint fele hiányzott a szintlépéshez,mikor a küldetést felvettem újra,plusz az utána jövőt totálisan átvadásztam.Ezekben a fránya háborúkban meg muszály kezelnem a velem egyforma erejűeket. A 12-es szinguláris ismeretek kicsit meggyorsítja a fejlődésemet.
Nem jól portyázom,mert zsákmány itt már ritka,csak újabban többet,eredményesen,átlag 28-29 TP egy velem azonos szintűért.Ezzel haladok is.De még mindíg sehol a 7 monstám... Ilyenkor hiányolom a DK parancsot...
Dátum: 2009.02.04. 22:37:56
Köszönöm a hozzászólásokat óriásügyben. Engedelmetekkel én is leírom a tapasztalataimat. Amikor elértem a 40es szerencsét,szemmel láthatóan megugrott a nagyobb/hatalmasok száma vadászat során.45ös szerencsénél már az óriások is szaporodtak,20 vadászatból 1-2 esett.Azonban amint megkaptam a küldetést és fel is vettem,hipp-hopp eltűntek.Kettő szint alatt semmi.Gondoltam feladom egyelőre,irány a 3 szint. Amint küldetést váltottam,megint beállt a 20ból 1es arány. Bosszankodtam is erősen,de mivel megvolt majdnem 2 szintlépés,ezért nem váltottam vissza.Majd később,mondtam.Leadtam a 3 szintet,újra bekapcs óriásékat,de előtte még a szerencsét is 50re tornáztam.Azóta eltelt több mint 2 szint,247db(eddig) vadászat és 0 darabot találtam.Azt hiszem megalapozott a kijelentés hogy állati balszerencsés vagyok.VAGY... De arra inkább gondolni sem akarok hogy lenne valami lassító makró a küldetéshez...
A szerencse tényleg túl van értékelve,gyakorlatilag semmit nem ér ilyen mértékű random mellett.Valamelyik felesleges a kettő közül...
Dátum: 2009.02.04. 10:56:29
Emberek! Valaki tud érdemi infót adni arról,hogy hogy a manóba lehetséges 300 vadászatból 0 óriást fogni? 50es szerencsém van,és morcos vagyok. Míg a lépj 3 szintet küldetést próbáltam előtte,akkor találkoztam az utolsó 3db-val.
Dátum: 2009.02.03. 18:10:35
Cartman kit(et) NEM utál?
Kájlt
Hippiket
Zsidókat
Mel Gibsont

Törölni!

Melyik ember szerv bab alakú?
a vese
a máj
az agy
a tüdő

Ha jól megnézem,a máj is lehet,kóros elváltozások miatt,nem csak a vese!

Kinek a legendás filmszerepét játssza Kern András a Játszd újra, Sam! vígszínházi előadásában?
Robin Williams
Woody Allen
Jack Lemon
John Cleese

Bocsi,de nem ismerem a budapesti színházműsort!300KM távolság elfogadható mentség,vagy csak simán könyveljem el,hogy faragatlan vagyok? Ez is túl speciális(minimális a színházba járók száma mostanság),arról nem is beszélve,hogy bármikor változhat a szereposztás!Törölni!

Michael Jorden melyik kosárlabda csapatot vitte sikerre ?
Miami Heat
Boston Celtics
Orlando Magic
Chicago Bulls

Mikor,hol,miben?

Minek az elkészítéséhez nincs szükség szilíciumra?
integrált áramkör
üveg
korrózióálló acél
alumínium ereszcsatorna

Na ennyire nm kéne beleméyülni a kémiába...
Dátum: 2009.02.02. 18:42:52
Melyik nem egy online fejlődős stratégiai játéknak a neve?
the-west
MU-online
tribalwars
vegzetur

Helyesírási katasztrófa...
Dátum: 2009.02.01. 21:52:56
A fenébe is, Sir Ny! Ha már másoknak prédikálsz hogy nem tudnak írni, vagy hülyék a kérdéseik,akkor legalább te is tanuld meg hogy a magyar nyelvtan szerint a mondatokat nagybetűvel kezdjük! Csaknem minden hozzászólásod bukó nyelvtanból! Van is erre egy idevágó közmondás: "Más szemében a szálkát is,sajátjában a gerendát sem veszi észre."
Dátum: 2009.02.01. 21:42:27
Köszönet,hogy megosztod velünk és az adminokkal a felfedett problémákat,csak arra figyelj oda,hogy a hasonló észrevételeknek van egy külön topik,kvíz2 címmel.Ha oda beírod,hamarabb lesz érdemi javítás,hidd el!
Dátum: 2009.02.01. 10:35:20
Idézet: MinM - 2009.02.01. 10:11:06

2. tegnap fordult elő először, hogy portyánál az 1 óra eltelte után (igaz, pár percen belül) támadtam és rögtön az 1. támadás után -10%os módosítót kaptam, de nem egy órára, csak 20-40 perc közötti időtartamra. Ez tegnap többször is előfordult. Közben nem váltottam el a portyázás ablakról, csak a keresés gombbal frissítettem (bár elvileg az is submit-ol, szal nem értem). Esetleg beragadhatott egy változó értéke, nem tudom. Olyan ellenfélre támadtam, akivel háborúztunk, a szövi nevére szűrt kereséssel.

Ha már más is jelezte ezeket, akkor tárgytalan a hsz.


A helyzet a következő: az a 10%os elcsúszás nem véletlen és nem is hiba. Azért kaptad meg az első portya után a büntit,mert előtte 3at támadtál szétszórva időben,és az 1 órás felfrissülés csak az elsőt nullázta.Hogy érthetőbb legyen:
-10:00 1.támadásod
-10:20 2.támadásod
-10:30 3.támadásod (innen ketyeg a frissülésed a -10%ról)
-11:00 az első támadás elévül,újra normálisan támadhatsz,viszont a program látja hogy nem telt el az egy óra a másik két támadásod óta,ezért megint -10%on vagy.(1órán belül az a 3.támadásod)

Remélem nem lett túl bonyolult a kifejtés... No para,nincs hiba.

A teendő annyi,ha nem akarsz minusszal portyázni,hogy várd meg az 1 órát az UTOLSÓ támadásodtól számítva,akkor már minden ütést kipihent a karaktered.
Dátum: 2009.01.31. 17:57:04
Ki a Roxfort Boszorkány- és Varázslòképzö Szakiskola igazgatòja?
Lucius Malfoy
Tom Denem
Albus Dumbledor
Harry Potter

Potter még mindíg nem tananyag nálunk,akármennyire is szeretnék egyesek! Törölni!


Ki volt a manga és az anime megteremtője?
Tezuka Osamu
Naoki Yanagi
Ami Koshimizu
Lee Jun Ki

Ha ez nem speciális,akkor semmi! Legyetek szivesek törölni!
Dátum: 2009.01.31. 14:18:12
Mai első "speciális alakulat":

Milyen hangszeren játszik Jojo Mayer?
dob
szólógitár
zongora
klarinét

Túl spec.,törlendő!

Melyik város kerülete Bánhida?
Komárom
Oroszlány
Tata
Tatabánya

Ezt miért kéne tudni mindenkinek?Nehogy már minden kerületet kivülről megtanuljunk.Aki a közelében van,az tudhatja,de az országban ezen kivül azért akad még pár száz,amit a kedves kérdező sem ismer. Túl spec.

Melyik egy Whiskey márka neve?
Beefeater
Jameson
Hennessy
Bacardi

Aki nem italos beállítottságú,az meg tippeljen,ugye? Túl spec.