Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2010.09.21. 19:30:53
Miért lenne neki savanyú? Toplista második, jó eséllyel marad is TOP10 a végéig... Amit leírt, abban meg igaza van, én is szívesen aktiválnék pár gyémánt tetszhalottat, csak az event kedvéért.
A karakter-visszaállítást alapvetően nem tartom ésszerű dolognak. Ha valaki törölt, akkor az legyen már végleges, elvégre saját döntés... Ha meg nem biztos magában az érintett(személytől független, nem Beginnerre gondolok), akkor 1)Bújjon katába a szövetségében 2)ha ezt a szövi nem tolerálja, akkor építsen egyet és tegye el oda a karaktert katában nyugodni. Ami végleges, az legyen már végleges! És az sem mellékes, hogy jelen esetben(most van szó Beginnerről) helyezések múltak a feltámadáson. Szvsz a végelszámolásnál jogosan emelhet szót bárki a helyezés miaatt, ha épp a jelen eset miatt csúszik le egy jutalomról...

...Most lehet szülőzni...
Dátum: 2010.09.20. 16:40:09
Tiszta sor, köszi a felvilágosítást. Csak azt nem értem, hogy ebben mi a biznisz. Látok rá esélyt, hogy aki nem HKK-zik, az nem fog tízezreket költeni kártyára csak a kódért... Ergo ezzel a hozzáállással csak a viszonteladók járhatnak jól... De én mindig is naív voltam...
Dátum: 2010.09.20. 16:24:12
Egyszerűen nem találtam választ a kérdésre, ami pár napja XXXsza a csőrömet... Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy miért nem lehet majd portyagömböt találni a 3. fázisban? Fókuszt és Mágiaelnyelőt lehet, azt meg nem? Össze nem adódik, tehát ha egyszer már megvolt valakinek, az nem kaphatja, csakúgy mint a többi cuccot. Akkor a gömb miért marad ki? Van erre épkézláb magyarázat?
Dátum: 2010.09.16. 21:26:13
Én úgy látom, hogy ebben a körben csak bérlet+az előző Zarkis event első körös tárgya eshet. Szóval az elnyelő a második 10 napban eshet. Portyagömb jó lenne, az nekem kimaradt zarknodnál, de az meg ha jól tudom, nem lesz... Remélem valaki kijavít ezügyben...
Dátum: 2010.09.15. 21:45:59
Én vagyok csak vaksi, vagy a statisztika tényleg nem frissít feltétlenül időben?
Dátum: 2010.09.15. 07:19:25
Maximális Respect! :leborulós emoticon-biszbasz: Eddig az egyik legmókásabb(és igaz) HSZ a témában!
Dátum: 2010.09.13. 16:26:38
Idézet: masterv - 2010.09.11. 14:29:03
Remélem nem így lesz:

1. fázis: Építsetek lélekenergiából pajzsot ellene,hiszen lezúzni nem tudjátok:1.000.000 LE, mint Zarknodnál.
2. fázis: Építsetek lélekenergiából erősebb pajzsot, mert az előzőt már veszettül döngeti: még 1.000.000 LE, mint fent.
3. fázis: Küldjetek SMS-t Zarknodnak az N-Dimenzióba, hogy jöjjön haza megdorgálni a rakoncátlan pici fiát: 500.000 LE
Aztán Zarki visszajön, pirosra veri a sárkány amúgy is vörös árnyalatú seggét, ráborítja az ő régi jéghegyét, kiosztja az ajándékokat és megy vissza Éjfattyakat dózerolni.

És persze valamelyik horda kapjon minden cselekvésére 500% bónuszt a többiekkel szemben,hiszen így reális!


Idézet: Miklós - 2010.09.09. 16:23:47

************ UPDATE *************

Némi további információ az eseményről (nem szerepjátékos, hanem nyers-tápolós megközelítésben):
Holnap, kedden, szept. 14-én fog elindulni, 10 órakor.
Az esemény struktúrájában hasonló lesz Zarknod ébredéséhez:
A részvételhez szükséges minimális szint 3, 3 fázisból áll, a fázisok során manapilonokkal kell tölteni, az esemény végén a felhasznált LE alapján a karakterek tulajdonságnövekedést kapnak.
Ami változik:
A fázisok fix idejűek (10-10 naposak), az alacsonyabb szintűek számára az aktiválási költséget csökkentettük, lesznek új relikviák, amelyek az esemény során esnek (de a portyagömb kivételével a régieket is meg lehet szerezni), a szorzók számítása változott, nem az aktív játékosok számát, hanem az akív játékosok szintösszegét veszi alapul, és ezt az esemény során is updatelni fogjuk.
Ja és persze más lesz a történet, mások lesznek az ellenfelek, mások lesznek a hatások...
Ami FONTOS: Az esemény indulásával az Egyéb menüpontokból a régi, Zarknodos gomb el fog tűnni. Úgyhogy ha valaki esetleg még nem vette fel a jutalmat (5% fertőzés csökkenés) akkor az tegye meg legyen szíves, mert utólag ez már elég körülményes lesz.


Na bakker... Így legyen ötösöm a lottón...
Dátum: 2010.09.11. 14:29:03
Remélem nem így lesz:

1. fázis: Építsetek lélekenergiából pajzsot ellene,hiszen lezúzni nem tudjátok:1.000.000 LE, mint Zarknodnál.
2. fázis: Építsetek lélekenergiából erősebb pajzsot, mert az előzőt már veszettül döngeti: még 1.000.000 LE, mint fent.
3. fázis: Küldjetek SMS-t Zarknodnak az N-Dimenzióba, hogy jöjjön haza megdorgálni a rakoncátlan pici fiát: 500.000 LE
Aztán Zarki visszajön, pirosra veri a sárkány amúgy is vörös árnyalatú seggét, ráborítja az ő régi jéghegyét, kiosztja az ajándékokat és megy vissza Éjfattyakat dózerolni.

És persze valamelyik horda kapjon minden cselekvésére 500% bónuszt a többiekkel szemben,hiszen így reális!
Dátum: 2010.09.10. 14:25:23
Ebből mikor lesz valami kézzelfogható? Hétfő? Vagy később? Szép-szép a kiírás, de valami kis bővebb adat csak jó lenne...
Dátum: 2010.08.15. 15:20:20
Melyik csapat "menedzsere" Minarik Ede?
Hejőcsaba
A.C.Budajenő
Lujzaváros
Csabagyöngye

Mi ez a hülyeség?
Dátum: 2010.08.13. 22:47:51
Böszóóóótáááá? Na jó, egy picit talán tényleg zavar. Nem a vereség tőle, azt megszoktam. Az intenzitás. Jó, hogy nem már félóránként lenulláz... Hová lenne akkor a játék?
Dátum: 2010.08.13. 22:45:24
Mint ahogyan "odaát" is írtam, nem a sebzéssel van a baj, hanem a mikénttel... A lesorozást még most sem tartom egy normális dolognak. Sokan tehetnék, mégsem teszik, gondolom nem véletlenül.
A nagyfórum meg egy hibás emlék eredménye, mint fentebb láthatod is, a "tárgytalan" értelmű HSZ-emnél...
Dátum: 2010.08.13. 22:36:50
Annyira nem gyenge, mint az én karim, ezért is támad. Frusztrálni sem frusztrált, mert ha úgy lenne, már töröltem volna. Plusz hála az égnek, van ahol levezethetem az esetleges gőzt. Rajta. Mármint a karakterén...
Dátum: 2010.08.13. 21:54:11
Kontinuumszűkítés az,nem? 86on 1 óra...

Edit.:most kapcsolok, hogy nem 1 hanem 5 perc minden bónusz szint... tárgytalan az első kérdésem, bár ettől még tuskó dolognak tartom a zsinórban támadást...
Dátum: 2010.08.13. 21:39:47
Ma, 11:32 Pöttöm Panna MasterV A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása Csata megosztása

Ma, 10:38 Pöttöm Panna MasterV A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása Csata megosztása

Na ezt most akkor hogy? Nem vagyunk háborúban, akkor viszont 1 óra a plafon, amilyen sűrűn üthet, nemde? Max 55 perc, ha erre tolt el 5pontos slotot... De 54 perc? Ez hogy fér ki?

(plusz némi tanács is jól esne, hogy mi a teendő, ha ez a szédült szárnyas abban a másodpercben beüt,amikor kijövök 15% alól, mint ma is tette 4 alkalommal zsinórban?)
Dátum: 2010.08.13. 13:10:27
A "World of Warcraft" című játknak hány kiegszítője jelent meg eddig?
Három
Kettő
Egy
Egysem


Helyesírás bukó, tartalom egyes, értelem csekély. Év végére meg még idejét múlt is lesz, rossz válasszal. Törlendő!
Dátum: 2010.08.10. 07:13:11
Elfogytak a régi könyvek,bögrék és hasonlóak?
Dátum: 2010.07.23. 13:51:30
Valaki elmagyarázná nekem, hogy ez az állatsebzés hogy jött ki?

"XY vicsorogva sújt rád a dühöngő buzogánnyal. Eltalált, sérültél 173 pontnyit. Kritikus sebzés! Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állatod 1 életpontot sebződött. Mammutóriás, Halálraszomorító kutyi, Hápogó rettenet és Emberevő nyúl acsarogva támadnak. 4 támadással 152 sebzés! Kritikus sebzés!
Lesújtasz ellenfeledre. XY az utolsó pillanatban félreugrik. Vasgyúró is ellenfeledre veti magát. 71 sebzést okozott.
Regenerálsz 7 életpontot.
Egy gyors csel után XY a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 549 pontnyit. Kritikus sebzés! Az állatod 60 életpontot sebződött. Mammutóriás, Halálraszomorító kutyi, Hápogó rettenet és Emberevő nyúl is támadnak. 2 támadással 95 sebzést okoztak.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a dezintegráló tőrrel gyorsan alulról támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Hertz páncéljáról. Vasgyúró az oldaladon harcol. 70 életpontot sebzett.
Regenerálsz 7 életpontot.
XY rád veti magát, a dühöngő buzogánnyal sebezhető pontot keres. 175 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Fegyvere kábít! (-10 támadás) Mammutóriás, Halálraszomorító kutyi, Hápogó rettenet és Emberevő nyúl is rádtámadnak. 4 támadással 23 sebzést okoztak.

173as krit sebzésre 1 ÉP, 549es kritre 60 ÉP, 175ös krittel meg semmi a blökitől? Most akkor mi van? A vastagbőr és a másodlagos támadás is randomban dolgozik,vagy mi a manó? Ezeknek kb fix összeget kéne mutassanak, nem?
Dátum: 2010.07.22. 15:35:33
Melyik dalt NEM a Sonata Arctica írta?
Die with you boots on
Weballergy
Wolf and raven
Replica

Atomspeciális,rétegzene,érdektelen... Fokozzam még?

Melyik országból lett betelepítve a fehér busa 1963-ban?
Irak
Kanada
Kína
Németország

Érdektelen lexikális tudás!
Dátum: 2010.07.20. 15:07:25
Csak a fantasztikum műfajában, ha már Végzeturat játszunk:

1: J. R. R. Tolkien: A Gyűrűk Ura
2: J. R. R. Tolkien: A hobbit (A Babó)
3: John Caldwell: Káosz ciklus(ez elég szorosan összefügg, ahogyan valaki már írta előttem: Skandar Graun rulez!)
4: Jeffrey Stone: Az Éj trilógiája
5: Jeffrey Stone: A Hajnal trilógiája
6: Wayne Chapman: Észak lángjai
7: Terry Pratchett: A mágia színe
8: Ian Watson: Űrgárdista (Megjelent egy összefoglaló regény,gyönyörű óriáskötetben,ami tartalmazta a teljes Warhammer 40000 regényfüzért,alapvetően azt javasolnám,a Gárdistát csak azért emeltem ki, mert mind közül az tetszett belőle legjobban!)
9: H. P. Lovecraft: Az őrület hegyei
10: Dale Avery: A renegát