Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.06.09. 18:45:59
Milyen színű a melegbüszkeség zászlaja?
Lila
Zöld
Halványkék
Szivárványszín

Ennek a baromságnak itt semmi helye.Sem a melegek büszkeségének,sem az ilyen elcseszett kérdéseknek! Törölni!

A juhásznak jól megy...
dolga---*
a birkaőrzés
járása
(ismét csak nem emlékszem a 4.re)

Ez most kérdés? Vagy mi a fene? És a juhásznak nem megy jól a birkaőrzés? Akkor nem is juhász... Aki meg a kérdést feltette,az egy... Bari... Törlendő.


Milyen állat Horton?
Kenguru
Marabu
Egér
Elefánt

Hol? Ki? Mikor? Ez mi?

Melyik mobiltelefon márkát használják az USA-ban?
Motorola
LG
Sony- Ericson
Nokia

Értem.Tehát a motorolán kivül semmiféle teló nem engedélyezett az USA-ban,fővesztés terhe mellett. Ekkora butaságot!A többit is használják,legfeljebb nem elterjedten.Rossz kérdés,törlendő!

A kvízkérdésekre mennyi rossz válasz adható?
1
2
3---*
4

Na ezt sem értem. Egy kérdésre egy válasz.Vagy jó,vagy rossz... Mi ez a hármas,ami a helyes válasz?Valaki okosabb világosítson fel könyörgöm,mert én már nagyon belassultam ennyi hülye kérdéstől...
Dátum: 2009.06.08. 23:34:47
Idézet: Krazus - 2009.06.08. 19:54:07

A teremtmények legyőzése után pedig mind a 4 szövi kap egy tápos epikus cuccot a kincseskamrájába, amire a mostani rendszer alapján licitálhat.


Hülye poén ON:
És a tápos epikus tárgyat über-kristálypontnak hívnák,amiről senki nem tudja mire jó,de nyílna róla egy topik itt a fórumon és közös erővel kitalálnánk...
Hülye poén OFF

A viccet félretéve:nem rossz ötlet ez a közös harc,de kérdés,hogy mikorra valósulna meg,ha a kristály horda is ilyen nehezen született meg.Nem túl kevés a készítői kapacitás ennyi emberre és ilyen igényekre?(nem sértés,nem kötözködés) Ha még két-három hónapot késik a várva várt csoda,akkor bizony szomorú képet vélek látni...(bekapcsolva hagytam a kristálygömbömet)

:Poros,kihalt utcák között ördögszekeret fúj át a szél:emoticon.
Dátum: 2009.06.08. 16:34:42
Melyik egy nem létező bank az alábbiakban felsoroltak közül?
Hanwha Bank Zrt.
Hyper-Cash Bank Zrt. *
Bank Plus Bank Zrt.
OTP Bank Nyrt.

Hehe... Nagyon mókás... Neten kereshető,de a legkevésbé sem közismert információ.Speciális.

Hány betűből áll a legrövidebb budapesti utcanév?
4
2
1*
3

Hány betűből áll a legrövidebb utcanév Izomszentmotoros városában?Nah, mi az, sehol egy ember, aki ismeri a választ? Túl speciális! Törlendő!

Az argentin dog fajtájú kutyánál, mi a megengedett szín kiállításon?
Fehér
Fehér, foltos, fekete
Minden megengedett
Fehér, max. egy folt a fejen*

Szép dolog az állattartás,de a versenyfeltételek ismerete koránt sem mindenki által birtokolt tudás! Spec, törlendő!
Dátum: 2009.06.07. 06:36:35
Milyen zenére szoktak X-elni?
Drum'n bass
Trip hop

A másik kettő is hasonló,de megjegyezhetetlen szó volt.Ezt a kérdést már itt a fórumon is jeleztük,hogy időszerű lenne törölni.Most ismételten kérném,hogy szüntessük meg a létét!

Mi a DAC 1904 /Dunaszerdahely/ labdarugoklub szinei?
zöld-sárga
piros-fehér
sárga-kék
lila-fehér

Ékezetek a kérdésben? Többesszám hibásan megfogalmazva és a lényeg: kit érdekel milyen szinekben játszanak?SPECIÁLIS! Törlését kérném tisztelettel!
Dátum: 2009.06.06. 08:48:09
Végülis érdekes ez a készítsünk kalandot ötlet... Én szvsz megnézném mit tudok összehozni.De az biztos hogy az ilyen durva mértékű segítségnyújtást a játékvezetésnek(mert ez nem más!) nem fogják tudni normálisan jutalmazni...
Dátum: 2009.06.05. 13:03:56
Melyik nem láz/fájdalomcsillapító az alábbiak közül?
Dalacin
Algoflex
Cataflam
Rubophen

Ennek biztosan itt a helye? Sokan még az algopirint sem tudják megkülönböztetni az algoflextől... Reklám,érdektelen,speciális.Törlendő!

Mikor halt meg Goda Gábor?
1911
1986
1996
(a negyedikre már nem emlékszem,elfelejtettem kijelölni)

Megnéztem a wiki-n,most már tudom,hogy kiféle-miféle ember volt.De megragadott a kérdés,ezért körbekérdeztem a barátokat és a kollégákat is(időt nem sajnálva kb 120 embert),soha egyikük sem hallott róla.Ezek szerint olyan ember volt,akiről felesleges kvízkérdést feltenni.Vagy ha róla,akkor minden egyes hazánkban született íróról-költőről-tudósról-műsorvezetőről-színészről is kell egy. Vagy még inkább minden egyes hazánkban született emberről... Nem értem,miért kell elfeledett,alig(vagy egyáltalán nem) ismert emberkéket itt a kvízben nevesíteni,amikor koránt sem általános műveltségi tétel a fent nevezett művész sem.Örülök,hogy a kérdező ennyire művelt,hogy még a Vígszinház mai igazgatójának kedvenc unokaöccsének az unokájának a kislányát is fejből nevén szólítja,de nem kéne ennyire belemenni.
Dátum: 2009.06.05. 09:55:03
Akkor egyelőre nem fejelek bele a monitorba.Most sem,pedig 4.alkalommal vert meg a 20. ellenfél,úgy,hogy -100 TÖ-je és -7szintnyi felszerelése volt... A fene megeszi ezt a mocskos randomot!
Dátum: 2009.06.04. 17:08:17
Ennyi? 3tárgy? Több nincs?Elég gyorsan a végére értünk a tárgylistának... Még ilyet! Ráadásul semmi érdekes köztük...
Dátum: 2009.06.04. 16:58:04
Magyarázza már el nekem valaki,hogy a búsba lehet 50 portyát nyerni zsinórban? A kiXXXtt random 3szor szakította meg a soromat 25 fölött még 300TÖ különbségnél is(pedig nem vagyok hülye,semmi minuszom nem volt és az ellenfél egy vicc volt)! Így sok értelme van... Vagy simán zaklassam a döntetleneseket? Ahhoz valahogy nincs bőr a képemen...
Dátum: 2009.06.04. 08:44:41
Mi az a uTorrent???
Autó
Tanfolyam
Letöltő program
Játék

Speciális, a warezmaki törvénysértőkön kívül elenyésző számban ismerik az emberek.És minek bele 3 kérdőjel? Törlendő!
Dátum: 2009.06.04. 06:38:56
Mennyibe kerül egy F-22-es RAPTOR ?
11.986.000 dollár
65.000.000 dollár
120.000.000 dollár
1.000.000 dollár

Még jó hogy nap mint nap ilyenekkel kereskedünk.Az árfolyama nem változik az életben sem és természetesen fillérre pontos információja van a kérdezőnek... Ehhh... Kérném törölni!

Hány méter hosszú a Magyarországon sütött, hivatalosan leghosszabb kifli?
33,2 méter
16,8 méter
25,5 méter
23,2 méter

Ez megint csak érdektelen lexikális,ami változhat akár holnap is.Ezt sem ártana stornózni.

Mekkora lehet maximum a kereskedelem szakértelmed?
Maximális szintje :40.
Maximális szintjére a leírásban nincs utalás.--->!
Maximális szintje: 72.
Maximális szintje: 100.

Ez a drága meg elavult,nem is kicsit.Mostmár maximalizálva van 170re... Szivem szerint törlést kérnék,mivel gagyi a kérdés,de ha kevés a kérdés az adatbázisban,akkor javítva maradhat.(Erősen fogcsikorgatva)
Dátum: 2009.06.03. 22:28:37
Enyhén szenilis nagypapi ül a kandalló mellett az unokával és vadásztörténeteiről mesél neki:
-Amikor még fiatal voltam,elmentem egyszer vadászni.Bandukoltam az erdőben,egyszer csak jött szembe egy vaddisznó.Előkaptam a puskámat,durr,lelőttem.Mivel elvinni nem bírtam,hát kivágtam az egyik combját,a vállamra vetettem és ballagtam tovább. Hát mit tesz isten,egyszer megint csak jött szembe egy vadkan.Azt is leterítettem.Annak is kivágtam a combját és mentem tovább a két combbal a vállamon...
Ekkor megcsörren a telefon,papi odalép és felveszi.A beszélgetés végén visszatér a gyerekhez.
-Na hol is jártam kisunokám?
-Hogy fiatalkorodban az erdőben voltál,két comb volt a válladon...
-Ja,igen... A két comb a vállamon és én csak nyaaaaaltam,nyaaaaltam...
Dátum: 2009.06.01. 13:11:58
Az alábbiak közül melyik nem egy felhőfajta?
cumulonimbus
cumulus mediocris
cumulus grimbus---->*
cumulus humilis

Na ha ez nem speciális,akkor semmi! Szerintem erősen törlendő!
Én nem értem miért kellett egyből leszólni szegény panaszos játékost.Totálisan jogos a felháborodása.Milyen dolog az,hogy én,mint 50.szintű építek egy nem gyengécske szövetségi gépparkot pár újonnan jött karakternek? Ez bárki bármit mond,etikátlan és fair-play ellenes.Az meg,hogy büszkén és felvágósan szól erről egy-két olyan karakter,aki kapta ajándékba a bónusz hegyeket,már igazán arcpirító.A vezetésnek ezt kellene ellenőrizni,hogy ilyen mértékű túltápolások ne legyenek.Főleg nem az első pár szinten.Aztán lehet csodálkozni,hogy nem lesz új játékos,mert az ilyen gusztustalan dolgok el is veszik a kedvüket,amikor beleszaladnak...
Mondjuk azt megnézném,hogy hogy állna az a pár Zöld pókocska a szövibónuszok nélkül... Talán nem lenne ennyire fellengzős a stílusuk sem,ha nekik is foglalkozniuk kellene azzal,amivel minden kezdetek óta játszó foglalkozott eleinte:a randommal.(Persze a nagyok által összekuporgatott épületárak is komoly bónuszok nekik.)
Nem kell riposztolni a hozzászólásomra,mert nem érdekel a fellengzőzés és nagyképű válaszok.Csak elmondtam a véleményem és kész.Aki egyetért,az pedig a JV-t keresse,ne ide írjon,mert ennek semmi értelme...
Dátum: 2009.05.30. 15:38:45
Azokat kérdezném,akiknek megvan a kimaxolt spektrális manipuláció: ti nem észleltetek a 100as megszerzése után valamiféle átlag LE csökkenést vadászatnál? Mióta kimaxoltam,érdekes módon még a hatalmasok és az óriásiak is csak 2000 körül adnak,holott anno 80as magasságban már egy óriás közel 3K-t adott,a hatalmasok meg 2K-t...
Dátum: 2009.05.29. 07:18:29
Olimpiai móka:

Ki a Sziget fesztivál főszervezője?
Gerendás Péter
Gerendai Károly
Lovassy András
Hegyi Árpád Jutocsa

Miért kellene ezt tudni akárkinek is?Óriásplakáton hirdetik,hogy igen,ő szervezte?És akik nem fesztiváljárók?Érdektelen és nem is lexikális.Törlendő!


Mikor készültek a Bodies kiállításon bemutatott első emberi preparátumok?
1800-as években
1920-as években
1970-es években
1870-es években

Hmmm... Engem valahogy nem hoz lázba pár kizsigerelt hulla,tehát magát a tárlatot is undorítónak tartom és értelmetlennek.Épp ezért el sem mentem megnézni,mint ahogy még jó pár ezer másik ember és a játékosok zöme... Így nem hallhattuk/láthattuk a tárlattal kapcsolatos adatokat sem.Túl speciális,csak az tudhatja aki ott volt.(Meg persze gugli,de az már nem saját tudás)

Melyik nem Sötét Mersant regény?
A pokol
A kívülálló
A hitehagyott
A kárhozott

Dark Fantasy rajongókon kívül igen sok embernek fogas kérdés!(Segítek,a Pokol a nyerő válasz)

Melyik a leghosszabb barlangrendszer?
Höllock-barlang (Svájc)
Mamut-barlang (USA)
Ojo Guarena-barlang (Spanyolország)
Zoluska-barlang (Ukrajna)

Köztudott,fontos és vész esetén könnyen guglizható kérdés! Még ilyeneket az olimpiára! Azonnal törlendő!

Hány éves korában publikálták Jean Cocteau első versét?
12
14
18
16

És ő kicsoda? Az egyetlen Cocteau akiről hallottam,a Pusztító című Stallone film gonosz kis nyomingere volt...


Ki játszotta Paul Atreides szerepét a Dűne c. mozifilmben?
Jürgen Prochnow
Patrick Stewart
Max von Sydow
Kyle MacLachlan

Nem ártana odavésni,melyik éves kiadásban!Azon túl pedig speciális,sokan a könyvet sem olvasták,nemhogy a filmet látták volna!

Melyik évben játszott Magyarország az NSZK-val VB döntőt?
1954
1972
1950
1982

Milyen sportban?

Hány évad készült az X-aktákból?
5
11
9
7

Elévülhet,speciális.

Hány könyvet írt Frank Herbert a Dűne univerzumban?
8
6
14
1

Mint feljebb már említettem:sokan nem olvasták,az meg már tényleg túlzott elvárás,hogy tudja mindenki azt is,hogy hány könyvet írt halála előtt!
Dátum: 2009.05.25. 16:43:44
Hány ponttal lett Világbajnok Michael Schumacher 2002-ben?
157
110
123
144

Enyhén speciális,érdektelen és törlendő... Nem is tudtam,hogy Világbajnok az első vezetékneve Schuminak...
Ez jól hangzott,Jerikó! Le a kalappal a hasonlat előtt!
Dátum: 2009.05.20. 17:04:31
Melyik futball cspat játékosai ők: Xavi, Iniesta, Messi?
Real Madrid
Espanyol
Atletico Madrid
Barcelona

A kimaradt "a" betűn kívüli probléma ezzel a kérdéssel az,hogy túl speciális és még csak nem is marad így örökké,elvégre nem röghöz kötött jobbágyokról van szó,hanem szabad focistákról... Persze addig már nem lát el a sportszerető kérdező,hogy esetleg a jövőben változhat is a dolog... Törlendő!

Erdei Zsolt mikor veszítette el a világbajnoki övét.
2007
Még jelenleg is ő a világbajnok
2008
2006

Mint az előző. Ha idén veszít,akkor nem lesz jó válasz a 4 között? Törlendő!

Szörnyű,hogy egyesek mennyire nem gondolnak a jövő lehetőségeire.Vagy ennyire rövid élettartamot jósolnak a játéknak?
Dátum: 2009.05.19. 15:52:53
A fertőzés ajátékban mennyi százalékkal nő szintenként ha nem küzdessz ellne?
1
5
10
3

Helyesírás bukó,gagyi kérdés.(Kicsik nem tudhatják) Törlendő!

Vadászat során, ha a feltett kvíz kérdésre helyesen válaszol hány %-kal több LE-t kapsz?
15%
10%
5%
2%

Ez a kérdés is elég gyenge,főleg így az aukció megnyílásával.Bármikor beeshet egy módosító tárgy... 15% is lehet (kvízmedál) és természetesen 10% az alap. Ezt javítani sem érdemes.Töröljük,ha lehet!

Melyik küldetést NEM a legenda segítségével kell megcsinálni?
Találkozz egy sárkánnyal!
Kutasd fel Drakint!
Keresd meg az Orákulumot!
Lopj kiégett őskövet!

Nem hiszem el,hogy ennyire nincs fantáziája a népeknek az érdekes kérdésekhez... Ismét csak törlendő!


Hol született Kitaibel Pál?
Nagymarton
Sopron
Kecskemét
Pécs

Ez már egy jó kérdés,mivel történelmi illetőségű? Lehet... Bár én soha az életben nem hallottam róla még,de gugli a barátunk ugyebár... És szerintem speciális a dolog.