Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.07.22. 18:30:48
Mindenki a táp így-táp úgy,maxot növelni probléma körül pörög... Az meg sem fordul senkinek a fejében hogy mi lesz azokkal,akik úgy érik majd el a nullfertőzést,hogy ezek a fent emlegetett skilljeik nem érik el a maxot? Azok egyszerűen csak így jártak,fejlesszenek sokat addig,vagy töröljenek? Nem mindenki top100as kari,van,aki csak kitartóan építgeti a kariját,de nem zsonglőrködik a számokkal a maximalizáció jegyében,így totálisan más leosztással fog megérkezni a 0-hoz.Számukra mit tud felajánlani a fertőzés legyőzése? A választható/váltható opciót jobb ötletnek tartom... Nem lenne jobb egy 10 szintenként cserélhető?(A fertőzés leküzdése miatt jobban ki tudod használni galetki képességeidet,mivel nem homályos az agyad a továbbiakban tőle)
És ide többféle,nem túlbonyolított dologból álló lista jönne:

+X% specializáció bónusz
+X% transzplant bónusz
+2 vagy 3X% fejlesztési bónusz valamelyik szakértelmedre(csak egyre)
stb...

Ez még jobban is szétszórná a mezőnyt,mert aki túlhúzza az egyik oldalt(szakikat pl),az a másikban lemarad.Így megmaradna az erősítés viszonya is,mert aki felránt a bónusszal valamennyi tám+erőt,azzal szembe tudok állítani egy komoly kritikus esélyt.
Lehet hogy hülyeség,de hirtelen ez jutott eszembe.
Dátum: 2009.07.19. 12:22:09
Melyik modell Seal felesége?
Cindy Crawford
Heidi Klum
Naomi Campbell
Gisele Bündchen


Ismét egy fontos tény,mely nélkül nincs értelme az életnek! Érdektelen,speciális,törlendő! Jah és mégvalami: ki a franc az a Seal?
Dátum: 2009.07.19. 11:10:10
melyik filmben játszott vin diesel?
szállitó 2
maverik
tripla x
halálos fegyver

Látszik,hogy akciófilmeket néz inkább a kérdező ahelyett, hogy megtanulna írni... Címeket,neveket nagybetűvel írjuk. Két robbanás között azért ennyit meg lehetne tanulni,kedves kérdező! A "tripla x" pedig nálunk xXx címen futott,nem volt ott semmi tripla. A kérdés hibás és érdektelen mivoltából fakadóan törlendő,selejt-áru...
Dátum: 2009.07.19. 09:18:36
Milyen csapatokban játszott eddig Michael Owen?
Liverpool, Manchester United, Newcastle
Liverpool, Real Madrid, Newcastle--------->!
Fulham, Liverpool, Newcastle
Fulham, Liverpool, Real Madrid, Newcastle

Aham,ez ismét a kőbe vésett,változtathatatlan történelem,egy futballrajongó fejével. Annak a fejnek is van köze a kőhöz,belülről. Meg se fordult a rögök közt,barátocskán,hogy változhat? Vagy hogy ez érdektelen lexikális tudás és sokaknak speciális? Azonnal törlendő!
Dátum: 2009.07.15. 00:36:19
Hááááát... Ez nem jött be,tisztelt vezetőség,a kvízkérdésekből,amiket próbára tettünk a haverokkal olimpia alatt, 80% szerepelt abban a bizonyos kvízadatbázisban(és itt nem a Behoéra gondoltam) Ez így még mindig nem jó.
Dátum: 2009.07.13. 02:08:17
Mi a címe az első vígjáték filmnek(viccesnek találták a vízet) ?
Vicceskedünk
Megöntözött öntöző
Hang hangja
Sárkányok nevetése

Ez meg mi? Értelmetlen és törlendő szvsz!
Dátum: 2009.07.11. 10:43:32
Azért egy valamit nem értek a díjazásban... Mi értelme követ venni rá,ha a győztesek szintúgy őskövet kapnak egy másik szerveren? Akkor már nem egyszerűbb direkte oda tenni a követ,ahol szükség lesz rá egy normál karinak? Effektív nyeremény nem lenne jobb?(tárgy például)
A másik gondolatom: A 4. világra a fentiekből adódóan csak olyanoknak érdemes indulni,akiknek máshol már van karaktere. Ennek nem kellene inkább regisztrálási feltételnek lennie? Végülis senki más nem ér semmit a részvétellel jelen feltételek mellett és az újoncok csak vesztesek lehetnek,ami potenciálisan csökkenti a "vevőkört"...
Dátum: 2009.07.10. 18:46:23
Az első sikeres küldetésért 50, a másodikért 100 LE-t kapunk. De mennyit kapunk a 16. sikeres küldetésért ?
1000
150
10000
800


Szép,szép,de a kutyám szebbet rajzol.Megint egy ész nélküli kérdés.Nem gondolkodom,csak megnézek egy menüpontot a játékban és arra kérdezek valami baromságot.Kedves kérdező! Az meg sem fordult alulméretezett agyadban, hogy esetleg a kérdést jó eséllyel megkapják olyanok is akik a közelében nem járnak 10 küldetésnek? Jah,nem.Nem fogtad fel... Azonnal törlendő a kérdés!
Dátum: 2009.07.09. 06:45:25
Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés nálam, vagy Archibald Cunningham-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+36);
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+11);
- Térkapu (7. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti kétszer van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (4. szintű bűvös kunyhó, 6. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (nem MLM, hanem 10. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 35. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.
Dátum: 2009.07.05. 12:43:19
Hány knút egy sarló a Harry Potter könyvekben?
17
100
10
21

Basszus! Potter nélkül mindenki tudatlan barom? Törlendő!


Melyik népszerű játék rövidítése a CS?
Counter Stricke
Counter Strike
Counter Service
Counter Source

Népszerű? Annyira talán mégsem,főleg ha az ember fia nem szeretr ész nélkül lövöldözni... Speciális,törlendő!

A középkori alkimisták mit szerettek volna elkészíteni?
Kiszel Tünde esti arcpakolását
bölcsek kövét
hashajtót
csirkepaprikást nokedlivel

Idióta válaszok,bár mosolyogtatóak,mégis törlendő!
Dátum: 2009.07.04. 15:39:02
Hűha! Úgy látom az előző panaszok szerint is elleptek bennünket az agyleszívott,idióta barom reklám/TV/z-kategóriás semmirevaló mozis kérdések... Gyorsan emberek,válasszátok a piros pirulát! Vagy még inkább tanuljatok meg olvasni és szétnézni,érdeklődni a nagyvilág iránt,akkor talán nem lesznek ilyen elcseszett,törlendő kérdések:

Ki nem szerepel az "Egy boltkóros naplója" c.filmben?
Orlando Bloom
Joan Cusack
Isla Fisher
Hugh Dancy

A kérdés feltevője jelentkezzen egy könyvtárban,hátha ott tudnak segíteni a szegényes agyán,mely nem terjed tovább egy huszadrangú,névtelen mozinak csúfolt förmedvény stáblistáján...
Dátum: 2009.06.30. 19:52:02
A Yamakasi című filmben hányan vanak?
9
4
7
6

Vannak 2 db "n" betűt kéne tartalmazzon és maga a kérdés is baromság,mivel a filmben én legalább 400 embert saccoltam látni... Továbbá mivel nem egy Oscardíjas-díjnyertes film,így akár a speckó kategóriába is eshet.

Melyik tea NEM a Camellia Sinensis nevű növényből készül?
Zöld
Fehér
Fekete
Vörös

Kémiai összetétel nem érdekel? Én például sört iszom,nem teát... Kicsit talán lexikális...

Melyik filmben nem szerepel Steven Seagal?
Gyilkos felvonó
Ölve vagy halva
A fenevad gyomrában
Nico

Mint az elsőben... Aki szereti tudja,aki nem,nem...
Dátum: 2009.06.30. 16:08:40
Miért,reformálva van a kvíz adatbázis? Nem hinném. Semmi nem változott. Max annyi ,hogy egyre többen használtak jegyzetet/saját kérdés-adatbázist. Mindenkinek respect,aki saját kútfőből táplálkozott,de inkább nem kommentálom tovább a kvízolimpia mostani állását.
Egy biztos: csak a LE miatt érdemes mostmár hozzáfogni. A győzelem reménye egyre távolibb a becsületes játéktól...
Dátum: 2009.06.29. 06:56:32
Fogcsikorgatás,néhány szavas szitkozódás a bajusz alatt,aztán vállat vonni és játszani tovább,mintha mi sem történt volna... Egyéb megoldás esélytelen...
Dátum: 2009.06.28. 10:52:19
Nekem végre fél év után sikerült hibátlanra,viszont az időt azt sokallom... Elnézve a multkori győztesek tábláját,759 mp irtó sok lesz... Bár remélem nem így lesz.
Dátum: 2009.06.23. 16:21:35
Ki írta A Viking visszatér című könyvet (nagyon jó, mek-en is meg van)?
Kardos Eszter
Zsolozsmás Jámos
Harcos Tamás
Zsoldos Péter

A kritikát ne a kvízbe írd,ha lehet kérni.Azon túl pedig nem hiszem hogy Zsoldos mester művei közismertek.

Ki a Heaven Street Seven zenekar frontembere?
Szikora Róbert
Szűcs Krisztián
Lovasi András
Delhusa Gjon

Válaszd a legismeretlenebb nevet,az lesz a jó... Túl speciális kérdés,nem közismert zenekar!

Ki volt Ford Fairlane ?
Halász.
Autóversenyző.
Szuperhős.
Rock'n'roll detektív.

Állati jó film,de nem biztos hogy mindenki látta...

Hol található DABAS?
Pest megye
Zala mege
Vas megye
Tolna megye

Ilyen néven nincs település hazánkban. Dabas van...
Dátum: 2009.06.18. 14:08:45
Igen,én is terveztem,csak előbb szerettem volna megbizonyosodni,hogy nem-e egy másik világról teleportálódott ide a vetélytárs.
Dátum: 2009.06.18. 13:49:57
Na most egy kicsit elképedtem... Tegnap rámlicitált V1-en Jagdtiger nevű játékos(A jóság köpenyére).Ez eddig oké.DE nem szerepel a neve a toplistában! Akkor most mi van? Nem minden szinten külön van az AH? Mivel a többi világon nincs karakterem,ha valaki venné a fáradtságot,nézze már meg nekem,hogy nem-e onnan került elő a versenyző.
(Természetesen felüllicitáltam,meg birom is egy jó darabig tartani a tétet,de mégiscsak érdekel,honnan jöhetett a fantom... ) Ha meg törölte magát,akkor úszott volna a tárgy,ha senki nem emeli a tétet tovább?
Dátum: 2009.06.11. 16:11:36
Magyar pásztokutya fajták száma ?
8
3
9
5

Helyesírási hiba+speciális érdeklődési kör tagjai ismerhetik a pontos választ.Törlendő!
Dátum: 2009.06.10. 06:58:49
Annak sincs,valóban. Sem a politikának,sem a szexualitásnak nincs helye ebben a kvízben szerintem.Nem lobogtatok zászlókat és nem rekesztek ki,egyszerűen a kérdés nem való ide. A játékosok nagy része fiatal,jópáran még ahhoz is túl fiatalok,hogy ilyen kérdést kapjanak illetve a választ ismerhessék.
A magánvéleményem a témáról meg az enyém,arról max személyesen vagy privi üziben beszélek,de egy sort azért szemléltetésként: nincs bajom a melegekkel,így legalább több nő jut nekem...

Szóval nem értem a hirtelen felindulást...