Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.08.16. 17:07:28
Na ez bizony tényleg keményen odatett a morálnak,igazad van.Ezek után kinek lesz kedve töretlen lendülettel pumpálni be a napi maxot? EZ SZÁNALMAS LETT,NEM VICCES...
Dátum: 2009.08.16. 16:53:16
Ugye csak vicceltek? Amennyiben nem,akkor: BAMMMMMMMMEEEEEEEEEEGGGG!!!!!!!!!!!!!!!
EDIT.:Most látom hogy tényleg kaptunk 5 milla ajándékot. Ezúton gratulálok a találékony,sokszínű és kreatív ötlethez. Nem lett volna egyszerűbb annyit mondani,hogy mennénk szabira,ne cseszegessetek mindenféle fejlesztési-újítási igénnyel,mint egy ilyen szörnyűséget betenni?
Hurrá!
EDIT2.: Mi az hogy nálunk is bekúszott az az 5 millás kis ajándék,mikor még csak a 3. világ végzett?Fura...
Dátum: 2009.08.16. 16:51:05
Melyik budapesti bevásárlóközpont a legfiatalabb az alábbiak közül?
Arena Plaza
Mammut II
Árkád Üzletház
Duna Plaza

Általános műveltség 2009. Gratulálok. Édesanyád megnevelhetett volna jobban is,ha már az iskolában nem tanultál semmit,vazze!
Erre most rettentő pipa lettem! Azonnali törlést kérek! Ha lehet a kérdezővel együtt!
Dátum: 2009.08.15. 12:35:14
Két horda tagjai között az arányok nem borulnak fel,hiába van közöttük 30 szint akár... Darah számítása nagyon is helytálló,mivel egy átlagos aránnyal számolt. Ennél vannak kisebbek és nagyobbak is,de a különbség a szorzók között ott is kb ilyen arányú.
És természetesen gusztustalan dolog volt ez a szorzórendszer. 1 az 1ben,ki mit tett be,az lehet alapja érdemi értékelésnek,ez a "hordaszintű" baromság meg csak egy elhibázott szülemény volt. Aki átlátja a játékot,az nagyon jól tudja,hogy a tömeg csak bamba kisiskolás,akik nem hogy nem csapatjátékosok,de jószerével azt sem tudják mi az hogy segíteni egymáson,sőt teszem fel fel sem fogják ennek az eseménynek a mibenlétét(ha egyáltalán tudnak róla). Ebben a játékban nem lehet hordaszinten gondolkodni,maximum pár tíz szövetség és néhány szabadúszó akad,aki komolyan veszi az eseményeket.A többi csak ballaszt,amire nem lehet tervezni sem és építeni sem.
Dátum: 2009.08.15. 10:08:04
Milyen nemzetiségű David Suazo???
hondurasi
brazil
angol
argentín

Ki ez a fickó? Jah,egy focista a sok millió érdektelen közül... Törlendő az összes társával együtt!

Mi volt Rottem Longley?
színész
író
festő
eladó

Még egy sosem hallott név... Egy enyhén háborodott író-költő. Ez sem ide való! Törlendő!
Dátum: 2009.08.14. 13:13:30
Olimpiáról:

Melyik nem magyar gyógyszeripari vállalat (a gazdasági társaság nevek szándékosan nincsenek feltüntetve)?

Ezeket ismerni kéne?

Milyen televízió adók vannak alapból.
Tv2,M1,M2,RTL
M1,M2,RTL
Tv2,RTL,M1
Tv2,M2,RTL

Kérdés vagy kijelentés? Nálam "alapból" van M2 is,mivel kábeltévém van... Ez egy idiótán feltett kérdés.Törlendő!

Mit adnak a lányok Húvétkor a fiúknak?
bort
hideg vizet
piros tojást
kenyeret

Itallal is kínálnak,étellel is(szendvics ugyebár kenyérből készül...). Akkor most mind jó? A néphagyomány szerint szavak elkelnének a kérdésbe!

Itt a húsvét.Ilyenkor mit csinálnak a fiúk a lányokkal?
teherbe ejtik őket
kifestik őket
meglocsolják őket
megverik őket

Ekkora hülye válaszokkal hogy lehet még mindig bent ez a kérdés?Törlendő!

Kémiai,húsvéti és osztrák szériát kaptam el,volt 4 tartománynév a "sógoroktól" és volt 3 húsvéttal kapcsolatos és kereken 7 db vegyjel.Lehet hogy témakörökre zárt a program? Más még nem járt így?(sok kérdés hasonló vagy ugyanolyan témakörből?)
Dátum: 2009.08.10. 16:48:49
Komoly bajt észleltem vadászatnál: 11vadászatból összeadtam a kapott LE-t,amik a leírásokban szerepelnek,az összeg:15793. A jóváírt pedig 10477! Ez már azért több a soknál,harmadát nem írja jóvá a rendszer? Kérem az illetékest,hogy ennek járjon utána!
Dátum: 2009.08.09. 12:46:52
A tárgyaid között ott van a relikvia,automatikusan üzemel is,ugyanúgy,mint az Aukción nyertek,csak neked a képét nem teszi ki.De ha más nézi a karilapodat,ők látják hogy van ilyened.Kérd meg az egyik szövitársad,hogy lessen rád!
Dátum: 2009.08.06. 13:42:24
A pilontöltés nem kaphatna valamiféle érdemi hátteret is,hogy legalább a napi "kötelező" egyszeri belépésnek is legyen értelme? Mondjuk szerencsét növelhetne éppen...
Dátum: 2009.08.06. 12:40:29
Nekem is tetszik,de a munkahelyi beidegződött gyanú-összeesküvéselmélet detektorom kicsit kileng. Külön számolja a hordák teljesítményét és van egy TOP10 is ugyebár. Hordánként okés a szorzó a létszám miatt.Csakhogy! Gondolom a top10 is kap majd valamit a végén külön-külön,egyébként kissé felesleges ennyire kiírni őket,akkor viszont ott talán ne számítson már be a szorzó(csak a ténylegesen felhasznált LE-t kell alapul venni).Én töltöttem eddig 500LE-t,mint gyémánt,ami,ha zafír lennék,majdnem 1000 lenne és közeledhetnék a tophoz. Így egyéniben senkinek sincs esélye a zafírok ellen,max ha ingét-gatyáját rákölti a dologra.
Kicsit utánanézhetne a vezetés ennek is,mivel csak ők a megmondhatói,hogy lesz e egyéni díjazás,ami szükségessé tesz egy ilyen változtatást.

EDIT.: Hurrá,én is kaptam Transzcendális relikviát! 30.szintű,teszem fel több LE befektetés és szerencse után biztos lesznek egyéb mókás kis tárgyak is.Egy +50% spektrálisos relikviával ki is egyeznék...
Dátum: 2009.08.06. 10:53:23
Jah,és a találkozóra járó versenyzőknek a figyelmébe: nézzétek meg a manók arcait! Nem csak a nevük a készítőké!
Dátum: 2009.08.06. 10:52:11
Ha nem tetszik,nem kötelező. Basszus,gondoltam,hogy lesz sírás-rívás rendesen,de nem hittem,hogy ilyen hamar... Én inkább kiadok napi 10 Csp-t,csak legyen már valami változatosság is.És szerintem nem én leszek az egyetlen.
Dátum: 2009.08.05. 19:44:28
Ámen!
Dátum: 2009.08.03. 11:41:10
Ki a 100 méteres férfi síkfutás jelenlegi olimpiai bajnoka?
Usain Bolt
Carl Lewis
Kovács Attila
Ben Johnson

Mikor? Meddig?

Ki volt Hamvas Béla?
Színész
Filozófus
Matematikus
Fizikus

Atomspeciális és sokfelől érdektelen is.Nem általános tananyag,felejthető.

Az alábbiak közül melyik nem magyar nyelvű újság?
Magyar Nemzet
Magyar Hírlap
Népszabadság
Financial Times

Gagyi válaszok.Túl könnyű,törlendő!

Melyik lény nem démon?
imp
ördög
unikornis
sucubbus

Az ördög sem démon.Külön kategóriába esnek mind mitológiailag,mind vallásilag.Az imp Magyarországon nem ismert,maximum mint familiáris.És az imp sem szükségképpen démon,az ó-germánok az istenek rosszalkodó szolgáinak tekintették.Gyakorlatilag az egész kérdés baromság.Törlendő!

Kit kell megtalálnia Ace Venturának?
hópehely
halpihe
hópihe
halihó

Ez mi? És amikor a pc játék verzióban egy hópelyhet keresett? Akkor ez is jó válasz? Törlendő!

Hány Indiana Jones film film készült?
3
1
2
4

Szóismétlés,elavulhat.Van már ebből a kérdésből jópár verzió,amik legalább helyesen is vannak írva. Ezért nem lesz kár,törlendő!
Dátum: 2009.07.28. 10:22:32
Ha már ide írtál,akkor az útbaigazítás mellett okosodj is egy kicsit:
A busmanok afrikát egy időben csaknem teljesen benépesítő népcsoport,jelenleg mintegy 100.000 főre becsülik lélekszámukat.A busmanok ősi földje a Botswana középső részén lévő, hatalmas terület, amely az Okavango deltájától délre fekszik, és amely igazán a Központi Kalahári Vadvédelmi Terület (Central Kalahari Game Reserve) néven vált ismertté világszerte.(Sivatagi Show c.film megtekintése ajánlott...) Eredetileg vadászó-gyűjtögető életmódot folytattak e területen.

Ausztrália őslakosairól(csak hogy tudd): Ausztráliát a 18.század beli gyarmatosítás előtt már mintegy 40 000 éve lakták a bennszülöttek. Az őslakosok a feltevések szerint Délkelet-Ázsiából, a mai Indonéz-szigetek felől érkeztek. A bennszülöttek kultúrájának minden része a nomád életmódról tanúskodik.Az ausztrál őslakók elnevezése: Aboriginalok.

Szóval hogy az apró termetű sivataglakók hogy jutottak volna el Ausztráliába,s miként lett belőlük Aboriginal,az számomra titok.Ezt megoszthatnád velünk,kedves Gabo,ha már ilyen erélyesen követelsz magyarázatot...
Dátum: 2009.07.28. 08:41:25
Olimpiáról:

Hány mag van a kávé csonthéjas termésében?
4
12
1
2

Se a Google, sem pedig a Wiki nem adott értelmes választ rá.Itthon meg valami okból nincs kiírva nagy piros betűkkel a falra... Lehet hogy speciális?

Melyik edény nem tartozik a Kanopusz edények közé?
Hapi
Duamutef
Ipse
Imseti

Ez viszont határozottan speciális. A múmiabelek tárolóedényei nem köznapi tudás! Ez törlendő!

Többször alkalmazták az európaiak az indiánok ellen egy betegség elterjesztését, hogy legyőzzék őket. Melyik betegségét főképp?
Lepra
Kolera
Bárányhimlő------->!!!
???(ezt nem tudtam kivágni)

És ez tette be a kaput,emiatt lett csak 49 jó válaszom.Milyen hülye kérdés ez? Főképpen? Kicsit alkalmazták? Vagy nagyon? Vagy épphogycsak? Lenne egy-két szavam ahhoz a szerencsétlenhez,aki ennyire többértelmű kérdést tesz fel! Kérném ennek a szörnyűségnek a törlését,míg valaki mást is meg nem tréfál!(Az már csak a hab a tortán,hogy keresésben nem szerepelt értékelhető információ ezzel kapcsolatban,iskolából meg nagyon nem emlékszem ilyesmire...)
Dátum: 2009.07.27. 17:26:30
Ez tetszik! Meg a Solina ötlete is jónak tűnik... Valami játékélmény aktiváló kell ide,nem táphegyek.
Dátum: 2009.07.27. 17:19:28
Melyik megyében található Balaton Földvár?
Szabolcs-Szatmár Berek
Somogy
B-A-Z
Heves

Ez szánalmas! Törlendő!
Dátum: 2009.07.24. 07:03:00
Valaki magyarázza már el nekem,hogy a búsba működik a Háború Csarnokának LE növelő képessége,mert én még semmi logikát nem vettem ki belőle. Amíg nekünk is volt,akármennyire elvertem valakit az ellenféltől(0LE-t zsákmányolva tőle),alig adott 1-200 pluszt. Most 4 csatából 4X kap az ellenfél 1500 feletti bónuszt,még akkor is,ha vitt valamennyi LE-t és akkor is amikor épphogy csak nyert...
Dátum: 2009.07.23. 21:39:57
Milyen motorja van a sorozatban Dr.House"Hausz"-nak?
Honda
Suzuki
Kawasaki
Buel

Én most szép csendesen felkötöm magam. Nem élhetek így,hogy nem tudom milyen motorja van egy huszadrangú sorozat kitalált karakterének...
Ehh,meggondoltam magam. Vesszen inkább a kérdés. Túl speciális,törlendő!