Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.11.26. 21:01:06
40-50. szintű mászás,zárnyitás,csapdaészlelés próba az utóbbi 10 percben... Én vagyok rohadtul lemaradva és mindenki felvitte ezeket a sallangokat 30 fölé?Vagy van más is, aki sajnálja a semmibe kivágni a drága LE-t? Képessége nem lesz ezeknek a szakértelmeknek, hogy legalább valami inspirálja az embert a kifejlesztésükre?
Dátum: 2009.11.24. 18:45:48
Jééé, kimoderálták a HSZ-em kiváltóját... Helyes!
Dátum: 2009.11.24. 13:27:20
Te tényleg ilyen hülye vagy,vagy csak megjátszod?
Ne qrd szét a topikot, mert hamar kivágva találhatod magad!
Dátum: 2009.11.23. 18:15:12
Gyógyitallal jöttem ki védettből,de kattintani már nem volt időm. Mire befrissült az oldal, már 3,5K minusz. Ezzel csináljatok valamit, mert mocskos idegesítő, hogy már gyógyitallal se lehet normálisan feltápolni magunkat védettből. És a túlokosokat megelőzendő: NEM a netsebességemmel volt a baj!
Dátum: 2009.11.22. 13:05:45
Maximálisan egyetértek! Ez az ötlet a fórum eddigi legjobb hozzászólása!

Edit.: félrenyomtam a válsz gombot, természetesen Phobosz HSZ-ére reagáltam!
Dátum: 2009.11.21. 17:37:00
Fél órán keresztül kidobált a rendszer. Ez normális? Netkapcsolat normálisan ment, a jelszavamat csak én tudom. Mitől lehetséges ez?
Dátum: 2009.11.19. 18:09:12
Feketeszakáll kincse... Pfff... Na és ez hogy ment át? Kalóz kincs keresése,szfinx... Ez nem az a játék!
Dátum: 2009.11.19. 16:38:38
Mágustorna... Csókoltatom a kiagyalót. Vagyis inkább a randomot, ami ezzel az elqrt kalanddal jött. 6 nekifutásra sem sikerült. Ha 4K ép alatt belefogtam, első szörny kivégzett, 5K-nál a második. Ennyit nem ért az egész.
Dátum: 2009.11.16. 16:55:36
Hogy írják helyesen a következő személyt?
Omar ibn al-Hattáb
Omar iben al Hattáb
Omar ibhn al-Hattáb
Omar ibn al-Hatáb

Öööö... És ezt miért is kellene nekünk tudni?
Portyarendszer fejlesztés, kalandrendszer finomítás, küldetésrendszer felélesztése, háború rendbetétele. Ennyi fontos dologra nemigen lesz elég az 1 óra. Akkor inkább legyen szó a közeli fejlesztésekről meg a jövőképről... És esetleg egy újabb event se lenne hülyeség, akár csak felvetés szinten is...
Dátum: 2009.11.15. 15:32:18
Vicces bizony! Aki azért vesz a találkozón kártyát,hogy kódoljon,de a lap nem kell neki,azok keressenek bátran a kubla kánságos asztalnál a nagyteremben.Baráti áron átveszem a lapokat! Nekem ér annyit mindkét játék...
Egyébként meg őszintén:nem mindegy,hogy kapsz e valamit pluszban a kódhoz? Maximum a random tréfálhat meg...
Dátum: 2009.11.15. 14:38:10
Akinek kellenek a relikviák, azok vegyék meg a pakli kártyákat. Ha az őskövet nem sajnálnák rá, akkor ne sajnálják arra sem. Aztán a lapokat el lehet dobni,elajándékozni vagy tudomisén.
Jó lenne már kinőni ebből a "mindentnekemdeazonnalésahogyénakarom" betegségből! Az egyetlen ésszerű döntés Miki szemszögéből az lenne, ha esetleg pár hónap múlva meg lehetne venni a cuccokat őskőért is, de szigorúan annyiért, amennyibe kártyabónuszként kerülnének!(4 pakli ára)
Ugyanis ellenkező esetben kezdhetnék a kártyások az ugyanilyen hőbörgést,ami itt megy!
Vagy rosszul olvasok a sorok között? Azt akarjátok mondani hogy kapják be a kártyások,nem érdemelnek semmit? Mert ezt remélem senki nem gondolja...(A cég költségvetéséhez azért hozzájárulunk, mi kártyások is.)
Dátum: 2009.11.15. 10:04:16
Melyik a legmagasabb súlycsoport az ökölvívásban?
nehézsúly
sziklasúly
középsúly
váltósúly

Szupernehézsúly nincs?

Melyik pannóniai város kapta nevét tiszta vizű forrásairól?
Brigetio
Auqincum
Sopianae
Solva

Latintudás kötelező?

Ki írta Az elesett erőd c. könyvet?
Jeffry Stone
Gáspár András
Böszörményi Gyula
R. A. Salvatora

Speciális!

Melyik egy gombanemzetség neve az alábbiak közül?
pennagomba
tintagomba
tusgomba
irkagomba

Gombaszakértőnek kéne lennünk?

Milyen szinű Pók-ember ruhája?
Piros-sárga
Piros-kék
Lila-rózsaszín
Fekete-zöld

Helyesírás: színű,Pókember. És volt neki fekete-fehér rucija is, úgyhogy esetleg "az alábbiak közül" kitétel is beférne!
Dátum: 2009.11.15. 09:56:21
Régi,de visszatérő és idegesítő hiba: ha a kvíznél véletlenül kétszer kattintasz okét a válaszolásra, automatikusan megválaszolja a következő kérdést is az elsőnek jelölt számú válasszal,anélkül, hogy egy sort is elolvashatnál belőle.Ez túlnyomórészt ugyebár hibás eredményt is szül.Ekkor csak annyit láthatunk, hogy a fejlécben azt írja: a helyes válasz XY lett volna, mely már teljesen más,mint az első kérdés válaszai. Ez vadászat közben is meg olimpián is él, attól függetlenül, hogy réges-régen jeleztük a létét. Nem lehetne ezzel kezdeni valamit?
Dátum: 2009.11.14. 00:23:25
Kép és leírás ugyanaz,esélyes, hogy 2 nem lehet belőle...
Dátum: 2009.11.11. 18:32:46
Mondjuk az a nagy igazság, hogy minden karakter teve itt, mint anno a farmon,nem? Csak van amelyik sakkozni,varrni tanul, van amelyik meg atombombát összeszerelni...
Dátum: 2009.11.11. 16:39:27
Nem a beütéssel van gond, ha figyeltél volna! Azzal, hogy még egy gyógyitalos mutatványnál is van esély rá, hogy levernek, amint kijön az ember 15% alól, mert a rendszer azonnal betesz támadható listába, amikor ráböksz a gyógyításra,te viszont csak az oldal újrabetöltésekor próbálkozhatsz a következő mozdulattal... Szerintem ez itt a gond. Kiküszöbölhetetlen gond. Megoldás nincs rá sajnos,mert ami lehetne,az ugye végtelen védettséget adhatna annak, aki ráér és odafigyel. Így aztán marad a zsörtölődés,ha ez megesik. Meg esetleg a Harag-kóla, ha egy emberke erre vár lesben állva...
Szóval tényleg nem a beütővel van gond,hanem a lehetőséggel,ahogyan illetve amiért a fent említett példában megteheti.
Az unalom meg, amit említesz, szubjektív... Én pl rég lemaradtam a szintemhez képest csöppet,mégsem adom fel, már csak a társaság miatt sem,meg a befektetett idő és energia miatt sem. Nem dobom el,amit alkottam,akármilyen is lett. Megunni... Phö... Esélytelen!
( Személyes kérdés: Mondd csak, mi bajod a tevékkel? Sűrűn emlegeted őket...)
Dátum: 2009.11.11. 00:14:27
Erdőbéli palota... Nemrég mutatta a kalandot egyik szövitársam. Csak gratulálni tudok az " alkotónak". Rettenet! Komoly kérdés: hogy kerülhetett be egy ilyen gyermeteg estimese? Épp csak a Benedek Elek trademark hiányzik róla... Gyakorlatilag megerőszakolja a VU világát... Akik már megoldották és el is olvasták, azok szóljanak már pár szót róla, mert érdekel, hogy csak én találtam ilyen szörnyűségesnek?
Dátum: 2009.11.07. 19:13:27
FIGYELEM!

Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(Amellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb...)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+60 );
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+15);
- Térkapu (12. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű és az entitások) általában heti háromszor van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (11. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (10. szintű bűvös kunyhó, 7. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (15. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 45. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat maximum egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.
A kaland találás százalékával lehet valamit kezdeni? Jelenleg 80 vadászatból semmi, pedig a százalékérték alapján már 4et kellett volna átlagosan találom... De sem 4 sem 1 nincs a láthatáron...
Ha ez is úgy megy, mint az itt megszokott random, akkor bizony rettenetesen soká lesz sokaknak csizmája... Persze maradhat is, viszont sokkal jobban megéri kalandot írni,hiszen tudom hogy az fix KP-ba kerül,fixen hoz is és semmit nem veszthetünk vele...