Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2010.01.20. 18:20:02
Nem a hibajelentésbe, a kvíz topikba írd ezt, légy oly szíves!
Dátum: 2010.01.20. 07:16:40
Nos igen... 2-3 naponta egy HSZ-el elbír majd az új "munkaerő"...
Dátum: 2010.01.17. 20:08:32
Ez a fórum is szét van esve egy kicsit. Vagy csak nálam ugrott el valami beállítás?
Továbbá az említett banner okozta gondot a javascript blokkolás is kiiktatja, de akkor bezony sok más sem jelenik meg normálisan...
Dátum: 2010.01.16. 09:32:49
Entitás csatáról van szó? Mert ha igen,akkor nem árt ha tudod, hogy a harc után egyből gyógyul egy kicsit a monsta... De ez azt hiszem valamelyik leírásban szerepel is!
Dátum: 2010.01.16. 08:28:15
Mióta bekerült a Gates of Andaron banner,mocskosul fogja a hálózatot nálam, főleg vadászatnál ill. kvíznél,amikor ugye minden kattintás után látszik a reklám sáv középen.100% hogy az a hibás,mert több körülményt körbepróbáltam és csak olyankor jelentkezett a gond,amikor az említett reklám megjelent!
Dátum: 2010.01.14. 23:13:28
Mi zsinórban 3 Zu'Lit ősi láncát zsákoltunk.Ez csak a szokásos random...
Dátum: 2010.01.12. 07:21:02
1) A háborús statisztika érdekes problémát mutat: annak is van veresége szerinte, aki már a háború kitörése előtt óta katában van. Másik játékosnál pedig nem mutatja a győzelmeit.

2)Lesthomis még mindig nem adja kritikus varázslatra a leírásában szereplő 4%-ot.
Dátum: 2010.01.09. 16:57:57
Melyik edény nem tartozik a Kanopusz edények közé?
Duamutef
Hapi
Ipse
Imseti

Ööööö... Bocsi, ha én vagyok a hülye, de azért csak megkérdezném: az egyiptomi ősi temetkezési szokások ennyire konkrét ismerete nem speciális egy kissé? Szerintem törlendő!
Dátum: 2010.01.09. 15:24:52
Ez az új szaki érdekes lesz. Eddig a gyengébb karik úgy védekeztek a magasabb szintű támadók ellen, hogy 0LEvel pihentek. Ennek ezek szerint vége. Akkor most mit fogtok mondani nekik a "költsd el a LE-t, hogy ne legyen értelme támadni téged" helyett? "Bármit teszel, akkor is lezúznak, mert kellett a célpont" ? Biztató...
Legrosszabb:

Manakonsti (minket és a vezetést is ugyanúgy szivatja: elkopnak az épületek. Persze lehet majd betenni csak LE-ből építhető kérókat, de azzal ugrott a szerepjáték jelleg, csak a nerf-feeling marad, hiszen ami jó volt 25 szint falhoz,az miért nem mehet mondjuk a Fogadóhoz... Remélem a következő világról már alapból kimarad.

VF: Célját csak részben érte el: aki le akart maradni a toptól, megtette, viszont ez az erőteljes gatyafék igencsak átformálta a játék tervezett haladását,ez ismét öngól volt. Szvsz nem a legjobb ötlet, hogy hagyták kettéválni a mezőnyt. Mondjuk ez természetesen mindenkinek a magánügye, de egy idő után unalmas is lehet a csigatempó,főleg ha valaki idejekorán kezdi: se kaland, se entitás, hamarosan már epikus sem...

Kvíz: "Szép,szép, de a kutyám szebbet rajzol" , ahogyan egyik jóbarátom szokta mondani. Nem lenne szabad a játékosok kezébe adni ezt a részt, figyelembe véve a következményeket: rossz kérdések, folyamatos szűrésigény, állandó vita. Szerintem jobban menne a dolog, ha az adminok az előttük tiszta keretek között termelnék a kérdéseket. Kb ugyanannyi erőből meg lehetne oldani,mint a javítgatást, és gondolom a minőséget csak javítaná. Az adatbázisokat alapból elítélem, aki ilyet használ, az nem érdemli meg még a 10% LE-t sem, amit a kérdések után kap vadászatban. Saját kútfőből tiszta sor, de így... Na ebbe inkább nem mennék bele,mert kitiltanak.

És ha már adatbázis: szerintem a Végzetúrwiki is egy baromi rossz húzás. Gyakorlatilag rákényszeríti az embert arra hogy használja, hiszen ha nem, akkor lemarad. A felfedezés élménye meg mehet a kukába, pedig egy ilyen játéknál ez lenne az alap. Így aztán mivé válik a játék: lássuk mit dob a random erre vagy arra... Minden másra ott a wiki.

AH: kevés tárgy,sok vevő, aki nem az elejétől vásárol+kapuzik+küldizik dukátot, az már alapból esélytelen.Ez sajnos kész tény.Nem ártana erre valami reform, ami mindenkit esélyessé tesz.És persze némi új cucc sem ártana.

És a jó dolgok:

Entitás: Kellett egy plusz feature, így mindenki kiélvezheti a magányos farkas üzemmódot. A tárgykompenzáció,amit ad, az meg hab a tortán.

Kalandok: Hibátlan ötlet, igazi fantasy játékba kell mindenképpen. A gond maximum pár elXXXtt kalandíró kontár műveiből adódhat. Meg pár beteges célszámból. Jah, meg persze wiki...

Eventek: Na ez az, amivel fel lehet még kelteni a játékosok érdeklődését.Ha nem fix LE töltésből áll majd,akkor ezek lesznek a játék legélvezetesebb részei.

Hirtelen ennyi...
Dátum: 2010.01.08. 13:55:56
Nem tudom, olvassa-e ezt valaki, de azért szólok megint, hogy a Lesthomis varázslatba helyezhető fókuszkavicsocska még mindig 0% kritikus varázslatot ad, a leírással ellentétben...
Persze elküldtem már üziben az adminoknak is, még tavaly karácsony környékén, de azóta is mély csend.Jó lenne lépni már rá valamit, nem hinném, hogy olyan komoly nehézség lehet egy 0-t 4re átírni...
Dátum: 2010.01.05. 18:18:17
Ez falra hányt borsó... A Beholder minden játékáról volt adatbázis, amit a játékosok készítettek és idővel szabadon hozzáférhető lett,meg ha jól emlékszem azért a Beho is kiadta a folyamatosan az infókat szinte mindenről. Anno az ŐV-t is azért hagytam abba,hiszen semmi kihívás nem volt már abban,ha mindent egy gombnyomás alatt megtud az ember.Semmi tapasztalat,csak tervszerű készülődés. Pfuj...
Valóban változtatna a játékélményen, ha nem lenne, de sokak anélkül azért elvesznének. Így választhatsz: nem használod és lemaradsz azokkal szemben, akik élnek vele, vagy te is beállsz a sorba. A te döntésed.
Dátum: 2010.01.04. 19:20:37
Milyen nemzetiségü a Fiorentina futballsztárja Adrian Mutu?
szerb
lengyel
román
spanyol

Sztár? Sosem hallottam róla... Fiorentina? Örökké ott lesz? És ha eligazol? Speciális kérdés. Törlendő!
Dátum: 2010.01.02. 17:11:50
Faxom... Akkor sorry, kicsit nehéz fejben tartani minden po(c)kot, hogy ki az aki fizetett vagy kapott csak. Ettől függetlenül amit leírtam magyarázatnak, az még most is áll. Állat és kivégzés saját költségen= tiszta sor. Hogy kedvenc South Parkombl "idézzek": A körbeépítés rossz! Ééérteeeem?

sövényvágó! Ül,nyugszik! Neked is további jó játékot!
Dátum: 2010.01.02. 16:05:47
Ne gyerekeskedj! Állatot tartani normális dolog, ha azt összeportyázod magadnak, akkor meg is érdemled. Kivégzés dettó, azért is költeni kell valamennyit, nem is keveset... De a körbeépítősdi egyáltalában nem etikus, valószínűleg a szavazás is ezt dobja majd rá. De pont jónak magyarázom... Te is ajándékba kaptál sokmindent pár cimbitől. Persze ez szerinted tök rendben van így, ugyebár... Legalább az ne verje már itt a nyálát, aki köztudottan abból indult el újra, amit mások összelöktek neki...

Káoszfatty!
Nem sírok, engem mocskosul hidegen hagyna a dolog,mivel nem érint számszakilag egyik világon sem, csak éppen az igazságérzetemet piszkálja a dolog. Én sem úgy festenék, ahogy, ha még a startkor kapunk a szövinkkel egy komplett "gépparkot". Te sem.Ezt talán elismerhetnéd...
Az, hogy most érvényesül-e a dolog, vagy sem, az másodrendű. A lényeg az, hogy ennek nincs helye egy ilyen játékban,ahol ember ember ellen "küzd" mivel behozhatatlan előnyre tehet szert általa közvetett vagy épp közvetlen módon az egyik fél.Mindenféle energiabefektetés nélkül. A másik nagy PvP játékban, melyet játszom(travian) az ilyen jellegű "segítséget" mindegyik érintettre vonatkozó bannolással jutalmazzák.
Dátum: 2010.01.02. 10:32:59
Miért baromság? A körbeépítés elméletileg annyi tápot ad a "tisztelt" jó kapcsolattal bíróknak, hogy tényleg értelmetlen a többieknek küzdeni ellenük. Ez ellen lépni kell, különben joggal sírnak majd az emberek az egyenlőtlenségek miatt.
A példádban említett "sajnálatos" vereség meg lehet véletlen vagy éppen már működik is a lekorlátozás...
És két karakter egy szerón? Ejnyebejnye...
Dátum: 2010.01.02. 07:27:09
Mi található az Információk alatt (közvetlenül) az alábbiakból?
Üzenetek
Karakterlap
Kvíz
Toplista

Elmés kérdés, biztosan sokáig gondolkodott a feltevő, mire kiötlötte... Törlendő!
Dátum: 2009.12.29. 21:06:48
A Lesthomis kristály még mindig 0% krit varit ad...
Dátum: 2009.12.28. 07:20:23
Hogy mondod helyesen?
egyenes kanyar nincs is
az egyenes kanyar
a egyenes kanyar
egy egyenes kanyar

Tréfás kisiskolás kérdése... Természetesen egyenes kanyar nem létezik, viszont nyelvtanilag 3 megoldás is helyes. Tisztázzuk, milyen értelemben kell megválaszolni a kérdést. (A helyes válasz természetesen a tagadó, ha valaki esetleg nem merne választani.)

Hány évig vemhes az elefánt?
2
3
1
4

18-22 hónap. Az pont középérték az 1 és a 2 között. Egy "kb" beleférhet a kérdésbe, nemde?


Melyik belga sör?
Leffe
Staropramen
Kozel
Dreher

Reklám!

Van-e Miskolcon Egyetem?
volt
nincs
talán
van

Törölni,azzal együtt,aki feltette illetve elfogadta!A hónap eddigi leghülyébb kérdése szerintem. Hogy lehet valaki akkora XXX hogy ilyen kérdést feltegyen?
Dátum: 2009.12.24. 21:24:14
Csarmi, ha nem úgy értelmezed az általam írtakat, ahogyan én gondolom, akkor felesleges a kommentálás valóban. Nekem az eddigi hozzászólásaidból csak az egó és a "hülyék vagytok,ha nem értetek egyet velem" gondolatok jöttek át,ahogyan a sorok között próbáltam olvasni. Ezt pedig nem hagyhatom szó nélkül. Sokan megteszik, de én inkább kimondom amit gondolok, még ha ezért páran meg is orrolnak.(A kérdés, amiről szó volt,csak másodlagos, hiszen vissza lett dobva,ergo értelmetlen volt ezen vitázni, attól függetlenül, hogy ki tette fel anno.)
Semmi személyeskedés, valóban. Szigorúan csak arról szabad írni ami a címben szerepel. Bár, ha nem vennéd észre, ez itt, a Végzetúr fórumon nem egészen így megy. És mégis minden halad a maga útján. Az admin pedig nem fog meginteni senkit, mivel a topik témája folytán beszélgetünk valamiről. De tudod mit? Nem ragozom a dolgot, javaslom,ismerkedj a fórum környezetével, akkor egyszer talán megérted, hogy folynak itt a viták-megbeszélések-kibeszélések.(És tanuld meg megkülönböztetni a személyeskedést a kedélyes csipkelődéstől!)

MinM! Nem gondolok át semmit, én szigorúan a saját fejem után megyek. Amit leírtam, azt úgy is gondolom.Ha jobban megnézed,átnyálazod a fórumot, még az is kiderülhet, hogy nekem van igazam...


És egy kis kvíz:

Milyen állat nem létezik az alábbiak közül:
tarajos gőte
tarajos sün
tarajos sül
tarajos teknős

Érdekes kérdés,bár nem egészen tisztázott, hogy melyik a magyar nyelvben a helyes verzió. Elvileg sül. Gyakorlatilag google barátunk dobott jópár oldalt, ahol sün néven szerepelt tüskéshátú barátunk... Ezért viszont mondhatjuk, hogy mind a négy állat létezik.