Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2010.10.28. 22:57:32
"Öregem"!
Először is:B+ te,kis népművészeti cserépedény.Moderáld magad!
Másodszor az érvelés: nekem is 30+ van,de nincs rá szükségem! Van helyette ezer más dolog, aminek még hasznát is láthatnám LGY-ért. Ha már megküzdöttem az eventtel,összeszedtem ennyi darabot, akkor hasonló mértékű kompenzációra számítottam volna,ha el akarom adni,mint mondjuk az eladott aukciós bérletekért járt azoknak, akik nem vették hasznát... Nem pont annyira /darab,mert az mégiscsak egyedi volt, de valami ésszerű összegre. Ez így lópikula. Nem vagyok elégedett a kitalált árával! A legkevésbé sem!Bakker! Egy fullos kalandért is kapok majdnem annyit,és nem kell érte csinálni szinte semmit!
Azt már csak halovány lábjegyzetként említeném, hogy ez elvileg relikvia. Egyedi,megismételhetetlen, hasznos(már akinek...). Mondjuk egy hasonló jellegű cserealap sem lett volna butaság,de annyira nagy igényeim nincsenek. Akik nem tudták használni a bérletet, kaptak helyette egy csizmát(eventeset,a használhatósága mellékes,akkor is egyedi),akiknek már volt bérlet,azok kaptak lélekkút katalizátort.Ehhez sem ártott volna egy "B" terv!
A magyarázatod a spórolt LE-ről meg egyenesen demagóg ökörség. Ez nem spórolás az én szempontomból és azokéból, akiknek haszontalan, hiszen mi soha nem is költenénk rá. Én nem értem, mi ebben felfoghatatlan.Értéktelen SZÁMOMRA. Valóban. De megküzdöttem érte,tehát jogosult vagyok valamilyen kompenzációra.Nem szemkiszúrásra.
Dátum: 2010.10.28. 18:20:11
Nerfelni? Igazából ennek a cuccnak léteznie sem lenne szabad,bakker! Elcseszett ötlet, ami elsőre jó mókának tűnik, majd pedig annyi problémát okoz, mint a manakonsti és a VF. Szvsz hibás az egész koncepció. 2 db-os limit bőven elég is lenne belőle. Próbáld ki a másik oldalt, ha tetszik, maradj, ha nem, gyere vissza.Így még reliknek is lehetne nevezni,attól függetlenül,hogy LGY-s tárggyá változott.Nem tucatlom,mint jelen esetben.
Nem tudom, ki hogy van vele, de én kicsit többet vártam volna egy event jutalmaként.Vagyis inkább egyedibbet,ez a helyes szó.

Az meg, hogy akinek nem kell,az adja el bagóért,megint csak vicc. szint X 40 áron vehető,de szint X 3ért lehet eladni? Nevetséges! Még a normál tárgyak vételi-eladási aránya is majd tízszer jobb. Itt nem fért volna meg egy ilyen arány? 1/5 árban már elfogadható lenne zokszó nélkül. De 1/13? Még én ,akinek 30+ van sem kapok annyit, hogy értelme legyen eladni! Akkor mit szóljon az,akinek még kevesebb pottyant? Miért nem tettetek rá esetleg egy "földhözvágom" kapcsolót, amitől eltűnik és kész?

Áh, ugató kutya legyek a prérin, ha ezt megértem valaha is!
Dátum: 2010.10.28. 17:16:55
Na neeee... Most látom, micsoda "értékes" relikviákat ütöttem össze fáradtságos munkával a 3. fázisban... 96. szinten ér 288LGY-t darabja? Hát elmentek a... adéhfpiasudhfőowhdpifŐÁWJKUGDÖ7U. Na szóval oda!
Áh, ez egyre szebb lesz! Venni is lehet? 3840LGY/db? Gratulálok! Hol a 'csában van itt arány,ha már tucatszemetet csinálunk egy elvileg "egyedi" relikből? Szép munka!
Dátum: 2010.10.14. 10:44:17
Köszi. Egy pillanatra csodálkoztam, hogy több statot kaptál,mint én, de így már látom a lényeget. Úgy fest, jobban jártam volna, ha töltésre gyúrok,nem darabszámra. Ismét csak: ÍGY JÁRTUNK...
Dátum: 2010.10.14. 10:29:44
Felhasznált LE: 37.526
Effektív töltés: 49.281


Legyőzött sárkányfattyak:
zafír drakón 114 db
arany drakón 144 db
bíbor drakón 129 db
smaragd drakón 116 db
rubin drakón 114 db
fehér drakón 122 db
gyémánt drakón 117 db
fekete drakón 117 db
Összesen 973 db

+46 Erő, +46 Támadás, +46 Védekezés, +46 Egészség, +45 IQ, +45 Mágia, +45 Taumaturgia
195 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

9.helyezés(ennek határozottan örülök). De jutalomra kicsit többre számítottam... Számításaim szerint mintegy 7 millió LE-nyi(durva becslés, sajtolást nem számoltam és csak az utolsó 50 vadászatom átlagértékével szoroztam) CSP-t költöttem az eventre,amiből kb 220-270 körüli tulösszeg fért volna ki az én karimnak(alacsony tulösszeg miatt), elosztástól függően. Így a kapott 324 pont ekkora léptékben nem egy túl fényes eredmény. No mindegy, mondhatni így jártam. Ettől függetenül még mindig jobb, mintha kevesebb lenne, mint amit ráköltöttem...

LanMaffia! Mutatnál te is egy komplett statot? Egy ideig nagyon fej fej mellett haladtunk, csak nem átálltál töltésre a végén?
Dátum: 2010.10.11. 00:16:46
Landragórra szánta, írta is.

Ez egyébként csúnya nagy cumi, részvétem, Roger... Ismerek olyat, aki képes folyamatosan nyomni a támadást akár órákig is, ha zsákmányt szagol, ez nem kivitelezhetetlen manuálisan sem. Kérdés, hogy a Hegylakó hogyan talált el pont abban a pár másodpercben, ha elvileg nincs látható nyoma annak, hogy vadászol? (ha a körülmények,amiket leírtál ,valóban helytállóak)
Arra a LE-re már ihatsz hideg vizet sajna, így nem sok értelme van most ezen füstölögni. Ha rendszert csinál belőle, az gáz,akkor akár gyanús is lehet, de addig lehet hogy el kell fogadnod, hogy most az egyszer így jártál. Mákolhatott is, vagy épp bármi más. Ez nem egy tisztázható kérdés ebben a játékban. Szerintem kérdezd meg Baratyot, ahogy Beginner is javasolta, de érdemi válaszra ne számíts. Az a lényeg, hogy Beginner körül +/-10 szinttel nem biztonságos játszani.

Vigyázat,az élőhalottak veszélyesek...

Egyébként ez miért nem a panaszok fórumán van kitárgyalva?
Dátum: 2010.10.10. 07:39:39
Hol van Klapka György üzlete?
Vámház körút 9*
Sárvári sugárút 8
Bajai út 24
Karakószörcsögi főút 19

Csak nem reklám?

Ki a Taxi 2 című film főszereplője?
Frédéric Diefenthal*
Jason Statham
Samy Naceri*
Gérard Krawczyk

Két helyes válasz van a négyből. Javítani kéne vagy törölni, így semmiképp se jó.
Dátum: 2010.10.06. 22:20:14
Mondjuk erre éppenséggel megoldás lehetne az, ami sok helyen érvényesül a játékban: "vagy ez, vagy az"... Tehát a %-os értékek közül csak a nagyobbik érvényesül. Ezzel meg lehet fogni a szívás és szaki/tul. bónusz torlódást, viszont pár új tárgy is bekerülhet vele.(epik visszahívással megoldható sokaknak még az is, hogy esetleg valamelyik éppen már el lett hagyva szintben).
Dátum: 2010.10.04. 12:41:48
Láttam már más is kérdezte,de azért én is belevau... Aki egyiket sem használja, mert NEM ÉRDEMES NEKI,NINCS NEKI EGYIK SEM,VAGY TÚL ALACSONY HOZZÁJUK, az mit kezdjen ezzel a csodálatos itallal? Jó lenne a vezetőségtől valami válasz erre a kérdésre, ha már a bérletet is lehetett alterolni harmadennyi indokért...
Dátum: 2010.09.25. 06:00:02
Szép teljesítmény, Viszok! Egyébként én sem 100%-al gyalulok, 550 nyert meccshez most van kb 10 bukott is. A random ugye nagy úr...
Dátum: 2010.09.23. 23:55:55
Köszi!
Dátum: 2010.09.23. 22:36:45
Bocs, hogy kötöm az ebet a karóhoz, de aznap reggel már kint volt a beharangozó szöveg a főoldalon, valamikor 7 körül, ha jól emlékszem, majd délután lett neki külön topikja...

Panna! Ezt a visszaszámolást nem értem, mire akartál utalni? A többiben igazad van, a multizást már régebben kitárgyaltuk pár helyen. Meg azt is, hogy sokszor nem lehet kiszűrni. De az nem egészen ugyan az a kategória,mint a visszaállítás. Azok a karik folyamatosan vannak,valakik viszik őket,nem lettek törölve.Ha ki lettek volna szűrve,akkor ők se lennének, és nagy eséllyel vissza sem lennének állíthatóak.
Dátum: 2010.09.23. 22:20:43
Nem mondtam. Csak a munkahelyi ártalom: pár kisatírozott sor,csak az kiemelve, ami épp ide szól. Plusz az időpont egyezik az event meghirdetésével. Húha, kezdek nagyon nyomozóként gondolkodni,bocs...
Dátum: 2010.09.23. 21:54:58
Öööö... Bocs, de nem aznap reggel lett meghirdetve az event? Na mindegy,ezt hagyjuk.

Beginner! Nem a személyednek szólt a vita, még ha úgy is értik sokan. TPe71 fajintosan összefoglalta, hogy mi tűnt fel pár embernek. Egy szellem a gépben,érdekes időben... Plusz valakit mindenképp lenyomtál a top10 töltés listáról(látod, Darksol, ez is empátia!), és lehet, hogy a végeredményben is számítani fog a feltámadásod. Ez nem fair. Ennyi.
Dátum: 2010.09.23. 16:46:39
Meg sem fordult a fejemben!
(Hülyeség on) Maximum a kijáratnál,záráskor,ha szarul sikerülne a beszélgetés! (Hülyeség off)
De az ajánlat még most is aktív, rajtad áll, hogy élsz-e vele.És az utóbbi hozzászólás fényében Darksolnak is felajánlom. Nem hiszem el, hogy ennyire másnak látszom a postjaimból, mint amilyen vagyok...
Dátum: 2010.09.23. 16:37:17
Mert a rendőrök csúnyák és gonoszak?
Egyébként ha visszaolvasol, láthatod, hogy ezt már párszor írtam: az vagyok.
Empátia? Az meg mi? Jah, hogy együttérzés másokkal! Oké, mivel hülye rendőr vagyok, utána kellett néznem. No, tehát empátia: nem tudom meddig olvastál vissza a postjaimban, de ha elég sokáig megteszed, talán észlelheted, hogy pontosan együttérzés az, ami rávett sokszor a beleszólásra bizonyos témáknál. Együttérzés a gyengékkel,vagy épp azokkal, akiket lekiabáltak-hurrogtak a saját véleményük miatt. Ennél több empátiát azt hiszem nehezen lehet elvárni akárkitől is. Tolerancia? (Hopp, ezt a kifejezést pont ismerem...) Csak azokkal szemben akik velem is azok, illetve bizonyították, hogy érdemesek rá. A beszólok-mert-az-húdebaró arcok nem ebbe a kategóriába tartoznak. Vagy szerinted ölbe tett kézzel kell figyelni azt, hogy valaki beszól? Mert ha igen, láthatod: azzal is próbálkoztam már... Viszont nyitott is vagyok: Ösvényjárónak is felajánlottam, hogy beszéljük meg a gondolatainkat egy sör mellett a Lángban, mégsem élt vele. Pedig embert nem eszek...
És a végére a nap kérdése: ki vagy te ahhoz,hogy kritizálj egy ismeretlent,akivel útjaitok még nem is keresztezték egymást? Talán éppen te vagy a szűk látókörű,rossz természetű mert a munkám említéséből és 1-2 elcsípett postból szociológiai-pszichológiai szakvéleményt állítasz fel, nem gondolod?
Dátum: 2010.09.22. 17:01:03
Még mindig nem érted, ugye? A tiedtől eltérő önálló vélemény még nem sírás. Tudom, nehéz elfogadni, hogy másképp is lehet látni a világot, mint ahogyan te teszed, de hidd el, meg lehet tanulni. Nekem is eltartott egy ideig.De kivitelezhető!
A beszólogatás viszont nem pálya. A kutya nem kérdezett, erre vidám kis személyes odamondásokkal örvendeztetsz meg minket(engem). Isteni szerencse,hogy ezen nagyon jól szórakozom.Ha te ezt élvezed,akkor örvendeztessük tovább egymást, folytasd, kérlek...
(Pokrócozás Királya... Egész jól hangzik... Felveszem aláírásnak! )
Dátum: 2010.09.21. 21:59:22
Tökéletes végszó a kis okfejtegetésünkhöz...
Dátum: 2010.09.21. 21:34:53
Igen, a gazdasági oldal egyértelmű és világos.De egy versenybe bedobni egy elméletileg már nem létező felet maxolt erőforrásokkal... Ez az amit kicsit kétségesnek tartok és jogosnak érzem annak a panaszát, aki emiatt elesik bármiféle díjazástól. Remélem nem csak én látom így...
Dátum: 2010.09.21. 20:34:58
Nekem is van egy sanda érzésem, de most inkább nem teszem közhírré, mert megsértődnél... Eddig csak beszélgetés folyt itt, ennek a szellemétől most inkább nem térnék el. A gyermeteg beszólogatástól pedig itt kicsit többről van szó, ha nem látnád. Persze téged nem érint az egész problémakör,minek is foglalkoznál a lényeggel? Számodra az a lényeg hogy jópofa vagy és ismét elpukkant egy humor-petárdád? Légy boldog. Aztán lássuk mit szólsz a konkrét problémához, amit peddzegetünk itt...