Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Írta a srác,hogy nincs ideje órákat a játék előtt tölteni. Így sajna a vigyázz a LE-re mutatvány bukott. Ha nem tudja megvárni a vadászat végét, akkor felesleges elkezdeni.Ha viszont nem vadászik nem fejlődik.Portya kizárva mert vagy nem tudta normálisan kivállasítani vagy nem hagyták kialakulni a kariját. Akkor már tényleg jobban jár szegény, ha befejezi ezt az egész bohóckodást. Felesleges.Szóval Pinterdenes, én azt javaslom, ha nem akarsz az ösvényjáró-félékkel görcsölni, hagyd a fenébe az egészet, nem ér annyit az egész és nem tudsz úgysem megszabadulni tőlük, biztosan lesz az ütőtávodban pár ilyen.Lehet várni,hogy elmúlik,de nem fog.Túl sok van belőlük.

Persze az érdekes az,hogy mikor a fórumra teszi valaki a gondját,akkor nem ám, hogy segíteni próbálna az emberek egy része, inkább kezdődik a fikázás.(az,hogy témát tévesztett,még elnézhető) "Ó,te kis XXX, minek dumálsz itt nekünk..."-mondják sokan. Hála az égnek van elvétve ellenpélda is.De csak elvétve. Ez vigasztaló,de a nagy általánosság siralmas. Mondjuk a játékmorál is az. Van X harciasabb karakter.Ütőtávjában folyamatosan rengeteg a célpont. Mégsem rotálják őket, jó dolog a farmolás. Aztán, amikor eltűnnek a Pinterdenes-hez hasonló potenciális fizetővendégek, akkor meg jön a kesergés: jajj, jajj, jajj, nincs LE a portyában.
Lehetne,de jó magyar mentalitás szerint mindentidenekemazonnal pókjaink lassan megfojtják az utánpótlást.Már akár alacsony szinten is. Szánalom.Mi lenne ha hagynátok másokat is élni? Ez fizikai fájdalmat okozna a portyásoknak?
Dátum: 2010.03.04. 18:10:31
Ezt nézzétek meg mindenképpen! Mostmár tudom hogy miért olyan alja a LE amit összevadászom!

http://www.kephost.com/view.php?filename=ifbu1ajmehy07qrk8fpc.jpg
http://www.kephost.com/view.php?filename=w54thha8fgmmx8fxnjum.jpg

Az időpontokat figyeljétek! Beküldtem a bug@vegzeturra is,remélem a freemail még ma méltóztatik továbbítani az e-mailemet! Ezek után kérek mindenkit,aki ezt elolvassa, hogy nézze át a vadászatait,amikor lefut egy széria!

A vezetőségnek: az emailban írtakkal ellentétben utólagos megfigyelés alapján egyik vadászatért sem járt LE a hibásak közül! Egy 20-as pakkban 8 hiba!!!!
Dátum: 2010.03.02. 12:00:17
Nem fejlesztettem azt a szakit, ha még az is lenne és mégis ilyen keveset kapnék,tuti befejezném a vadászatot egy életre.(IV elvileg +5% hatásfokot is ad!). 1600átlag 79es szinten... Pfff... Egy vicc!
Dátum: 2010.03.02. 10:20:36
Bejelentkezőoldal fejléc és cím még angol...
Dátum: 2010.02.28. 15:54:12
Kb. két hete drasztikusan visszaesett a vadászatból kapott LE-átlaga. Nem csak nálam, szövetségi társaimnak is feltűnt. Gondolom 100 vadászatból 1600LE-s átlag(sajtolásokkal együtt!!!) 79.szinten már elég feltűnő! Ennek jó lenne utánanézni,mert totálisan felesleges így bármibe kezdeni,egy nyomorult csp pazarlás az egész!
Dátum: 2010.02.11. 16:24:10
Na ja, és az egész nap ráérőket gazdagítsa aki nem olyan szerencsés,hogy munkaidőben is játszhat? Nem rossz ötlet a srácé,csiszolni lehetne.Ennyi. Szerepjátékos nézőpontból jó ötlet.Csak a megvalósíthatóság lehet necces...
Dátum: 2010.02.07. 15:29:13
Ki játszotta Athos-t A három testőr 1993-as filmben?
Kiefer Sutherland
Oliver Platt
Chris O'Donnell
Charlie Sheen

Nem egy kultuszfilm, esélyes hogy a fiatalabbak még magát a művet sem ismerik,nemhogy a szereposztást. Speckó,törlendő!

Hányszor csatázhatsz éppen ellenféllel?
Ahány portyapontod van.
Ahány tapasztalatpontod van
Akárhányszor
Ameddig prémium tag vagy

Éppen ellenféllel? Át kéne fogalmazni,mert így hülyén hangzik. De a legfőbb gond nem is ez,hanem a válaszok.Gagyi,többértelmű(9 portya után zsinórban nem támadhatok megint,illetve elvileg amíg játszom,végtelenszer portyázhatok,csak idő kérdése!) és természetesen a kérdező szellemi szintjéről is árulkodik:játékszabályra vonatkozik... Törlendő!

Miből lesz a must?
kőből
újságpapírból
nem tudom
szőlőlből erjedés folytán

Idióta válaszok,kérem törölni!(A kérdezőt meg tiltani...)


Ki rendezte "Az Akarat Diadala" c. filmet?
Georg Höllering
Leni Riefenstahl*
Hans-Jürgen Syberberg
Herbert Windt

Fekete-fehér, magyarul beszélő, német propaganda film, 94 perc, 1934, náci propagandafilm.Ennek talán nem kéne ide beszivárognia. Az meg végképp micsoda baromság hogy ki rendezte? Honnan tudjuk? Törlendő!
Dátum: 2010.02.04. 16:39:17
MEGALOL! Ez mekkora állatság!
Dátum: 2010.02.01. 16:32:17
Ez nem neked szólt, Kocos! Csak azoknak, akik még most is ezen a vesszőpacin lovagolnak,holott nyilvánvaló a célponthiány oka!
Dátum: 2010.02.01. 07:25:13
Kocosnak kösz a megerősítést, azt hittem már, hogy én vagyok az egyetlen aki így gondolkodik.Valószínűleg tényleg marad a kódvásárlás. Vagy majd licit rá.

Winnie-nek: az a 10-20-30K lényegtelen! 5 szintlépős küldihez kellett volna, amely után lehetne forgatni az ismételhetőeket.(másik kettő küldi szopóroller...) Akkor mennyi is most az a 10-20-30K? (öt szint vf-el azért bőven megvan 1-2 hónap,az alatt ismételhetőből mennyi gyűlik?Pókokról most inkább nem beszélek...)
Dátum: 2010.02.01. 07:16:12
Mondjuk ez így az általad felvázolt formában tényleg érdekes... Sharpát nem emlékszem hogy hallottam volna ezért panaszkodni. Itt a fórumon legalábbis nem nagyon... De hogy jön ez a LE szíváshoz?
Dátum: 2010.01.31. 11:47:30
Egy kérdés: miért lehet ugyanazt a tárgyat többször elvinni az aukción? Egyik ismerősöm bukta a licitet a császári tekercsre,mert felüllicitálták. Eddig ok,tiszta sor.
Viszont a nyertes már amúgy is birtokolt egyet... Ez nem unfair a többiekkel?
Dátum: 2010.01.30. 09:49:59
Kik a legjodd barátjai Salvio Domonkosnak?
Ferenc
Nemecsek Ernő
Jézus és Mária
Tappancs

Förtelmes helyesírás, túl speciális téma,idomtalanul hülye válaszok. Aki ennyire kókány kérdést feltesz,azt talán jobb lenne eltiltani... Kérem kapcsolja ki... Izé... Kérem törölni!
Dátum: 2010.01.30. 08:07:15
Ez sajnos nem vicc... Aki igazi szerepjátékos, annak sikít minden szó,hogy ez tényleg így van és nem vicces hanem nevetséges... Mint a két másik verzió az általad említett előtt.Nem kéne ilyeneknek egy külön topik?
Dátum: 2010.01.29. 09:58:00
Melyik kutya fajtához tartozik a "Flat coated"?
Északi
Spániel
Terrier
Retriever

Én vagyok ilyen hülye, hogy nem értek a kutyákhoz(a héten 8. blökis kérdés)? Na mindegy,jelenleg az a véleményem hogy ez spec...

Min játszik/játszott Magnus Rosen?
Gitár
Dob
Bassgitár
Ének

Rétegzene, ezt talán nem mindenki ismeri. És még véletlenül sem általános műveltség hogy melyik svéd együttes melyik tagja min játszik. A Hammerfall nem egy világhírű együttes,legalábbis nem olyan szinten,amennyire a kérdező hiszi... Persze vannak hibátlan dalaik,én pl. ajánlom a Bloodbound c. számot a rock/metál kedvelőinek.(Youtubeon is fent van.)
De ettől függetlenül nem való ide a kérdés!


És a végére a kedvencem. Lányos zavaromban elfelejtettem kicopyzni a kérdést, de valahogy így szólt:
Melyik két futballcsapat találkozóját hívják El Classico-nak? Na ha ez nem speciális,akkor semmi. Ha a kulcsszó alapján a kedves adminok megtalálnák ezt a gyönyörű,értelmes, közismerten egyszerű,mindenki által álmából felverve is ismert XXX kérdést és megszabadulnának tőle, leköteleznének! Nesze neked általános műveltség...
Dátum: 2010.01.29. 09:43:01
Idézet: Orr... - 2010.01.29. 08:25:28
Melyik kérdés az, amelyre ha igennel válaszolsz, nem mondasz igazat?

alszol?*
dolgozol?
fürdesz?
internetezel?

Több helyes válasz is van: sem fürdés sem alvás közben nem szoktam netezni, és gondolom, nem én vagyok az egyetlen... Ráadásul szabadságon vagyok...



Te miről beszélsz? A kérdés jól van feltéve, a négy közül csak egyre,(az alszol?-ra) hazugság az "igen" válasz,hiszen ha válaszolsz, akkor értelemszerűen ébren vagy. A többi kérdésre simán lehet igennel válaszolni. Hogy jön ide hogy mikor netezel? Valamit erősen félreértettél!
Dátum: 2010.01.28. 22:13:31
Hát igen, a te verziód is hibátlan!

Persze ettől függetlenül tényleg luxusnak tartom a dolgot. Proxy mögül mindenki tudja (aki használja) hogy mire számítson sebességben. Nem hiszem hogy olyan sok embert érint a "munkaidőben melóhelyről játék lassú nettel" kategória.(Ne akarjuk már mindig a játékot átformálni,kicsit lehet azért idomulni:hazamegyek és megoldom ott,normál nettel). A szerver terheltségére is csak annyit: ha mindenki folyamatosan öltözködne, akkor elismerném a létjogosultságát ennek a dolognak, de így, hogy naponta-(hetente?) egy embert max 1-2 alkalommal érint és nem is feltétlen ilyen sűrűn... Még mindig nem hallottam olyan érvet ami előtt fejet lehetne hajtani.
Dátum: 2010.01.28. 09:11:42
Elképzeltem magam előtt,amint egy végzetúr lopakodik a prédája után a pusztában,aztán mikor becserkészte,már emeli a fegyverét,hogy végezzen vele. A préda rettegve várja a kegyelemdöfést,de a végzetúr keze megáll a levegőben. Hirtelen zsebórát vesz elő,rápillant,cifrát káromkodik majd két varázsszót kiált.Erre -huss- már meg is változott rajta a felszerelés egy csettintésre.Csillogó,hatalomtól sugárzó fegyvere eltűnik, helyébe kopott,agyonhasznált másik kerül, oda a fényes szikrázó vért is. A préda értetlenül les legyőzőjére, aki -mintegy szórakozottan- odaveti neki: "bocs, cimbora,de kijöttem volna 15% alól"... Az állat gondolkodik még egy pillanatot azon,hogy mit jelenthetnek ezen szavak, majd gondolatai menetét egy tompa tárgy szakítja félbe az életével egyetemben... Elég hülyén hangzik, ugye?


Ez azért már túlzott luxus-kívánság. 4 tárgyat felvenni nem tétel időben sem és fáradtságban sem. Mi értelme erre fecsérelni a programozásra szánt időt,mikor ezer helyen van rá több szükség? Ne legyetek már ennyire kényelmesek!
Dátum: 2010.01.28. 08:59:36
Mi a szakmája egy tűzszerésznek ?
piromániás
kőműves
asztalos
PIROTECHNIKUS

Jelölt válasz, törlendő!
Dátum: 2010.01.24. 07:56:03
Felsoroltak közül ki indult az idei Dakaron?
Talmácsi Gábor
Palik László
Héder Barna
Tóth Janika

Idén egyikük sem, ha jól tudom.Ez a kérdés tavalyról maradt? Ha igen, akkor törölni kérném!


Ki volt Antonio Banderas magyar hangja?
Szakál Miklós
Farkasházi Tivadar
Bujtor István
Kaucki Armand

Melyik filmben? Mikor? Miért? Mi van? Ez szentírás? NEM! Törlendő!