Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2010.05.12. 20:04:09
Mondtam korábban, hogy az,amikor mindenki bármit megtehet, az a káosz szerver!
A verseny csak akkor helytálló,ha közel azonosak a feltételek,nem? Máskülönben mi benne a verseny?
V1: Rövidtáv: valami célt találni a játékban, amiért érdemes kibújni a katakombából
Hosszútáv: na itt olyan nincs egyelőre...

V4: Rövidtáv: továbbjutás legalább 1 kategóriában!
Hosszútáv: gyorsított,mostmár végletekig lehülyített szerveren? Semmi ilyen! Első és utolsó volt előreláthatólag!
Dátum: 2010.05.11. 21:26:22
Álljunk meg egy kapanyomra, kérem! Nem személyeskedem, a "birka" szó minőségjelzőként került említésre,nem névként!
Dátum: 2010.05.11. 21:09:08
No, erre iszunk valamit!
Dátum: 2010.05.11. 21:05:33
Idézet: Rafkós - 2010.05.11. 20:32:28
Nyilván nem jó rászabadítani olyat a végtelenre, aki jóval több lét kapott a vadászatért, de most vagy az átvihetőséget, vagy a már kidolgozott (sok esetben kifizetett) stratégiákat kell kinyírni.


Ezzel maximálisan egyetértek! Most, hogy ugrott a tervem, csakúgy mint pár száz más játékosnak, ki fogja megtéríteni a kárunkat?
Milyen jogon jön ahhoz valaki is, hogy változást eszközöljön egy félig már lefutott szabályrendszeren-környezeten? A legkevesebb az lenne, hogy a cég most azonnal felajánlja a törölni szándékozóknak a befizetett őskövet, amit gyakorlatilag miattuk(meg az idióta paraszt kicsinyes birka miatt, aki qrvára csak akkor tud számolni, ha neki épp jól jön ki a dolog) a semmibe szórtak.
Dátum: 2010.05.11. 20:53:58
Kicsoda Moe Szyslak (Simpson család)?
Vegyesboltos
Atomerőmű tulajdonos
Újságárus
Kocsmáros

Legalább annyira speciális,mint egy képregény... Törlendő!

Ki a Dexter című sorozat főszereplője (a színész)?
Tom Cruise
Michael C. Hall
Sean Connery
Brad Pitt

Mint fent!

Mi igaz az alábbi állítások közül a .44 Magnum lőszerre?
A németek fejlesztették ki a II. világháború végén.
Élet kioltására nem alkalmas, riasztási célokra használják.
Az emberi test nem elég vastag ahhoz, hogy le tudja adni teljes energiáját.
A magyar Rendőrség szabványosított kalibere.

Speciális tudás!

Terry Pratchett melyik könyvét írta Neil Gaimen-el közösen?
Piramisok
Vége a mesének
Elveszett próféciák
Mozgó képek

Szintén zenész!
Dátum: 2010.05.11. 20:06:26
Ez a vadászat nerf odaXXXott! Komolyan mondom,az ész megáll! Nem elég, hogy tele az egész kicseszett szerver farmerekkel, a toplistákat valóságos fiúkórusok vezetik, akkor még hányjunk bele a többi játékos dolgába is!
Mi lett volna, ha az egész marad úgy ahogyan volt? Mi lett volna, ha csak az eddig felbukkant-kibukott szarságokkal kell megküzdeni? Minek volt szükség erre a nyomorult nerfre? Valaki világosítson már fel, hogy hol itt a realitás? Ha elqrta a JV a beállítást, akkor ne a szerver felénél állítsa már vissza hazaqrva ezer ember eddigi menetrendjét,terveit!Viselje a következményeket, amik piszkosul nem lettek volna feltűnőek a végén. Na így majd azok lesznek. Pókok,VFesek előnyben, mindenki más tisztuljon a szerverről?
De az ötmillás farmerlistavezetők még ott vannak a toplistán... Azt nem kell vizsgálni... A nyert csata lista vezetőjét, akinek lassan 2X annyi győzelme van, mint a 10.-nek 1 szinttel alacsonyabban, szintén nem kell.
GUSZTUSTALAN AMI EZEN AZ ÁTOK SZERVEREN TÖRTÉNIK!
Portya közben szembe jött velem két névrokon V4en:
Mace Mentor
Face Mentor
Érdekes névegyezés. Mindkettő 100K feletti negatív LE diffel,mindkettő zafír. Biztosan testvérek, ugye?
Dátum: 2010.05.11. 13:47:31
Idézet: Miklós - 2010.05.11. 11:39:33

57-ig szintig marad minden, ahogy volt, hogy mindenki egyenlő feltételekkel versenyezzen. 58. szinttől azonban már a normál mennyiségű LE fog járni, és pár szinttel később egy hangyányit még csökkentjük is a LE-t, hogy kikompenzálja az első 8 szinten kapott extrát.


Ezt nem értem tisztán,bocs az értetlenkedésért, de jó lenne belelátni. Tehát 57. szintig több LE-t kapunk, mint normál világokon. Eddig tiszta. Aztán kevesebbet,méghozzá relatíve drasztikusan. Ez is oké. De akkor ennek fényében aki kezdettől VFezik, az gyakorlatilag 3Xosan profitál a skilljéből? (tovább marad a jól tejelő szinteken,és alig lesz a "visszavetett" részen a szerver végéig?) Hiába kap ő büntit ha egyáltalán eléri az 58as szintet addig, olyan előnye lesz, amit lehetetlen kikompenzálni normálisan, ráadásul ez a nem VF-eseket határozottan hátrányosan érinti, mert ők lesznek azok, akik nagyrészt XXXpni fognak a kevés LE miatt,ettől fognak legyengülni az ellenkező oldallal szemben. Jól látom?
V4
Blst - 50. szintű végzetúr
Blst
Gyémánt Horda
Erő: 20(+8)
Támadás: 47(+23)
Védekezés:20(+77)
Egészség:20(+9)
IQ:60(+3)
Mágia:20(+3)
Taumaturgia:321(+9)
Életpont: 12 / 1.630 ÉP
Varázspont: 1.107 / 1.107 VP
Tapasztalat: 5.215 / 11.548 TP
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 0 11
Smaragd horda ellen 0 56
Zafír horda ellen 0 19
Összesen: 0 86
Legtöbb okozott sebzés: 1320
Tulajdonságösszeg: 508
Szakértelemösszeg: 26
Teljesített küldetés: 2
Teljesített kaland: 0
Győztes kihívás: 0
Összes építés: 0
Zsákmányolt lélekenergia: 0
Elvesztett lélekenergia: 40.004
Helyes kvíz-válaszok: 0
Fertőzés: 82%

Komoly! Szerintem nyerni fog!
Dátum: 2010.05.09. 08:37:28
Miért platform független a Flash?
Mert a flash bitenként tárolja a képeket,animációkat.
Mert a flash vektorgrafikusan tárolja a képeket és aniációkat.
Mert a magyar programozók ügyesek.
Mert a mai számítógépek közös jelrendszere lehetővé teszi ezt.


Na ez egy köztudott,egyszerű tény, ugye? Ugyan úgy tudja Marika néni, a sarki fűszeres, mint ahogy Ede,az autószerelő és Tompika a harmadikos hülye gyerek a suliból. Meg valami hülye informatikus féle állatfaj is. Ööööö... Álljunk csak meg egy szóra! Nem lehet hogy csak az utóbbi? Dehogynem! Speciális, törlendő!
Dátum: 2010.05.06. 20:51:58
Ha a kérésemet megnézed a JV felé, akkor láthatod,hogy nem a vádaskodásra van kihegyezve, csak a fair playre. De belátom, erre csaknem zéró az esély,így hagyom a fenébe az egészet,lesz,ami lesz.
Most pedig megyek,mert fel kell hívnom néhány barátomat,azt hiszem lesz egy kis szívesség-kérésem feléjük...
Dátum: 2010.05.06. 20:42:38
No akkor hogy pontosan lássuk a képet:
463. hozzászólás - Ma, 17:50:43 (Válasz Blazek #461 hozzászólására.)

Nini, ez nem is nekem szólt, hanem Blazeknek. Akkor most ki dobálózik és mivel?Gondolkozz,mielőtt írsz valamit!

Szerk.: egy bocsánatkérés jól esne...
Dátum: 2010.05.06. 20:33:16
Gratulálok! Lennél olyan kedves és belinkelnéd nekem, hol mondott Ywgarrd ilyet nekem? Mert én valahogy nem találom. Vagy idióta vagyok és átsiklottam fölötte? És azért tudok én másról is beszélni,ha más foglalkoztat éppen!
Egyébként mi bajod velem, kedves Diamond-Mind1? A lábadra léptem, vagy mi a manó? Mi az hogy "multit sikítanál?"
Dátum: 2010.05.06. 20:14:43
Hogy hívják az Alkonyat két főhősét?
Sookie és Bill
Bianka és Lucas
Edward és Bella
Ádám és Éva

Ezt miért kéne tudni? Speciális!

Kinek az életéről szól " A nap szerelmese" című film?
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Munkácsy Mihály

http://www.port.hu/a_nap_szerelmese_lust_for_life/pls/fi/films.film_page? i_film_id=39945&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Mit jelent az en vogue kifejezés?
divatos
utazás közben
hétköznapi
a legutolsó

Nem egy közhasználatú magyar kifejezés... Speciális!
Dátum: 2010.05.06. 19:28:25
Öööö... Craslorg! Te fogadnál magadra egy olyan meccsen, ahol tudod, hogy a bíró vagy ellened fúj, vagy simán nem néz oda, akárhányszor az ellenfél szabálytalankodik? Mert ha jól értelmeztem a hozzászólásodat, akkor most ez történik! Szerinted így van értelme? Van értelme úgy játszani, hogy senkit nem érdekelnek a szabályok? Van értelme úgy pénzt fektetni egy játékos versenybe, hogy tudod, az ellenfél bármilyen eszközt be fog vetni azért, hogy téged kivágjon? Én speciel abban a (talán nem kicsit naív) tudatban fogtam hozzá a V4hez, hogy egyenlő verseny lesz, egyenlő feltételekkel, szigorú felügyelettel. Most meg mi van? Sci-fi és fantasy filmeket megszégyenítő eredmények több helyen és sehol a bíró! Nos, ez így nem járja. Vagy akkor mindenki legyen szabálytalan? Esetleg nyissunk egy káosz szervert, ahol bármi megengedett?
Te is szoktál velünk pókerezni a találkozón, Craslorg, ha látod, hogy az osztó valakinek segít,akkor nem teszed szóvá, csak elfogadod, hogy verseny és mindent bele és hasonlók?
Dátum: 2010.05.06. 18:43:53
Még mielőtt elsikkadna a lényeges tétel, kicsit szajkózom magam és többek kérését:
Nem kiabálok,csak kiemelném a lényeget!

TISZTELT VEZETÉS! AMENNYIBEN VALAKI ERRE JÁRNA, EZÚTON IS KÉRJÜK, HOGY AZ AKTUÁLIS V4 LISTAVEZETŐIT(NEM CSAK AZ ELSŐKET,HANEM A KIEMELKEDŐ TELJESÍTMÉNYT NYÚJTÓKAT, MINT PL. TOP10 AZOKBAN A KATEGÓRIÁKBAN, AMELYEKBEN TOVÁBB LEHET JUTNI) LEGYETEK OLYAN JÓK,ÉS ELLENŐRIZZÉTEK LE,HOGY JOGOS-E A TELJESÍTMÉNYÜK,NEM-E RABSZOLGÁZNAK-MULTIZNAK-VESZIK A HALADÁST MAGUKNAK! AZOK NEVÉBEN, AKIK ÖNERŐBŐL JUTOTTUNK ODA, AHOL ÉPP ÁLLNAK,ILLETVE A SZABÁLYOK BETARTÁSÁVAL PRÓBÁLNAK DŰLŐRE JUTNI, ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK AZ ELLENŐRZÉST ÉS A NYILVÁNOS EREDMÉNY KÖZZÉTÉTELT.

Remélem nem hiába tépem a szám, és nem bizonyul pusztába kiáltott szónak ez a kis agymenésem...Azt hiszem ezt priviben is továbbítom...

Edit.: továbbítottam, most már nem nagyon lehet azt mondani, hogy nem vette észre senki...
Dátum: 2010.05.06. 10:40:41
Hülyén fogalmaztam Helyesbítés: maximálisan kapható PP/nap. Így stimmel?
Dátum: 2010.05.06. 10:29:48
Nem vagyok a második,csak a 6. vagyok 480-al,nem ott hajtok győzelemre, ez csak úgy sikerült...De veszettül számolgattam, hogy jöhet ez ki:685 csata vs 530 összesített eredmény azért odabax! 40PP mellett kb egálnak kellene lennie az összesített eredményünknek,mint ahogyan az ezüstérmes kollégával még kb ki is jön(ő jóval több támadást kapott nálam...). Viszont az a bő 100 pont különbség a két első közt nincs az az isten,hogy tiszta legyen! Lehet útálni, lehet lehurrogni, akkor is kimondom, amit gondolok.
A LE rablást most nem említem inkább. Az is mese szintű,jah és ugyanaz a karakter? Oh... Micsoda véletlen!
A zöld farm szövi léte meg egyenesen felháborító! -700K-s átlag LE diffes szövetség? Pffff...
Dátum: 2010.05.06. 09:38:24
Valaki magyarázza már meg nekem, hogy lehet a nyert csata lista vezetőjének 200-al több nyert portyája,mint mondjuk nekem? Ugyanannyi PP-vel gazdálkodunk elvileg,mégis csak 510 csatánál járok összvissz!(max 5 órányi előnye lehet PP-ben,addigra maxoltam a valóságformázást kezdés után) Minden PP-m kihasználom,folyamatosan portyázom,engem is látogatnak,90%-ban nyerek is,de egyre jobban elhúz... Az 550 körüli teljesítmény(ezüstérmes) még hihető, de majd 700? Szóval valaki felvilágosíthatna! Köszi!