Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Mengele

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.31. 08:09:27
Végig néztem itt a topicot, habár lehet kimaradt mégis, de a fertőzéscsökkentésnél, mint jutalom, ha van fertőtlenítőgömböm, akkor azzal is kalkulál a rendszer?
Eddig csak csendes olvasó voltam, de gondoltam, hogy hozzá szólnék a kérdéshez. Büntetés mértékében. Esetlegesen az alap értéket 3-ra növelni és a győztesek medálok által kapott bónuszt maximalizálni. Talán 12 bajnoki medál környéki max.. Utána mint a kvíz olimpiánál... De ez csak egy apróság.
Dátum: 2009.03.01. 12:34:16
Persze. Sőt egyből adjunk még 20 másik bónuszt a többi 3 hordának, a gyémántok meg fessenek magukra céltáblát... Kicsit unom, hogy itt vagyok a magam több, mint 20as szintjével és rám lőnek egy varázslatot, bumm, 300 hp... vagy valakivel jó lenne harcolni, bumm csak 100as pofonokat kapok... aztán ha véletlen egyik sem, akkor vagy azért mert esetleg mázlim van és nyerek 0 LE-t aminek az oka az, hogy kénytelen voltam egy átlag 80statponttal kisebbet támadni, mivel, egy nem gyémántos, akinek akár 30al kisebb az összstatpontja és a hasonló értékei is 5-10 kisebbek, de a bónuszok miatt semmi esélyem. More tunning to Daimond... köszi...
Oldal: 1