Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2013.02.08. 16:11:04
Vagy nem.
Dátum: 2013.02.07. 03:01:11
Minden világon minden hónapban másodikán van a sima és tizenhatodikán az utolsó vérig bajnoki, és egy héttel előtte nyílik meg a nevezés.
Dátum: 2013.01.12. 14:43:46
Idézet: Craslorg - 2013.01.12. 07:13:10


A második úgy is helyes. Dunántúli települések esetén sok esetben már évszázados múltja van ennek a kiejtési formának.


Nem is tudtam hogy Vác is a Dunántúlon van. Pedig Vácott is így mondják hogy hol vagyunk.
Dátum: 2012.12.06. 22:52:05
Nagyobb kib..ás lenne, ha engedne úgy megvenni egy tisztán ősköves, azonnal elhasználódó felszerelést, hogy nincs mihez felhasználni
Dátum: 2012.12.04. 12:11:18
Vagy esetleg inkább javítani. Azért nehogymár egy betű kimaradásért töröltessünk egy-egy kérdést...
Dátum: 2012.11.22. 14:31:58
Idézet: Khuin - 2012.11.22. 13:36:47
Nem másoltam ki, de ma sikerült két jó kérdést kapnom – ezek tehát nem így vannak az adatbázisban, de valahogy így:

Milyen állatok tartoznak a Panthera nemzetségbe?

krokodilok
madarak
gyíkok
nagymacska hibridek


A nagymacska nem taxológiai fogalom, tehát nem lehet meghatározni. Nagymacskának általában az oroszlánt, tigrist, jaguárt, leopárdot, a gepárdot, és néha a hópárducot zokták hívni. Ezek közül az oroszlán, a tigris, a leopárd és a jaguár a Panthera nemzetség tagajai, és, igen, kereztezhetőek. De semmilyen nemzetségbe nem tartoznak kizárólag hibridek.


Tudom hogy nem pontos a kérdés, de ha az volt, hogy mely állatok tartoznak bele (az alábbiak közül), akkor helyes a válasz. Ha a kérdés úgy szólt hogy mely állatok alkotják a nemzetséget, akkor a válasz valóban pontatlan.
Dátum: 2012.11.20. 17:05:01
Nagyon félreértelmezted ezt az egészet. Te sok Landit öltél le kevés befizetéssel, azaz összességében jóval jobban jöttél ki az eventből, mintha a befektetett csp 90%át elvadásztad volna, és a maradék 10% csp-n betolod. Akkor járna kompenzáció. Viszont még a kompenzációval is rosszabbul jönnél ki, mint így kompenzáció nélkül.

Én perpill 45. szintű vagyok, toltam némi tartalékot is az eventbe, de elsősorban a gyilokra mentem rá. Pontos összeget nem írok, mert hátha bajnoki riválisok is járnak errefelé, de a szétosztott LE közel 5 millió volt, a befektetett LE a becsült csp ellenértékkel együtt maximum 4 millió és nem vontam le a visszakapott LE-t, amit többnyire visszaforgattam. Szóval nekem most is kijött a 20-25% bónusz alacsony szinten, ha elég sárkányt öltél le, neked is biztos hasonló. Aki a töltésre helyezte a hangsúlyt, 5% körüli bónuszt emleget, ami azt hiszem elég szignifikáns különbség, bár hasonlóan alacsony szintű karakter nem nyiletkozott.
Dátum: 2012.11.19. 15:47:51
Látom mindenki jól szórakozik a kérdéseden, de felvilágosítást senki nem akar adni. Az általad használt Omni kiegészítő egyik funkciója, hogy figyelmeztet a portya ablakban azokra a játékosokra, akiknél Gyilkos Szkarabeusz nevű relikvia van (illetve azokra a játékosokra, akik be vannak táplálva a scriptbe, az omni nem figyeli a karakterlapokat, hogy kinél van Szkara).
Dátum: 2012.11.17. 18:41:18
.
Dátum: 2012.11.08. 20:44:34
A pontos szöveg azt hiszem valami olyasmi a csata legelején, hogy "Békés ellenfélre támadtál, ez a csata plusz egy portyázáspontodba fog kerülni"
Dátum: 2012.10.30. 17:54:12
Okoskodás helyett gondolkodni kéne inkább. Nem az a kérdés, hogy melyik alapszín a levelibéka színe, hanem hogy melyik szín a levelibéka alapszíne, vagyis melyik a bőrének fő jellemző árnyalata.
Én speciel hallottam a mondatot, de szerintem is teljesen kimeríti a speciális kérdés fogalmát, mivel egy mü teljességgel lényegtelen részletére kérdez rá.
Dátum: 2012.06.28. 16:55:49
Kereskedelmen lett valami változtatva? Tegnap a frissen kiváltott reflexekkel láttam turbó nélkül is a tárgyakat 17 szint távolságig, ma már csak az alap 14 szint távig, manuálisan kellett turbóznom hogy lássam a teljes kínálatot.
Dátum: 2011.10.23. 22:14:37
.
Dátum: 2011.09.07. 23:23:23
278601 Hazánkban melyik az a híres fa, amelyik nem lehetett az, amiről híres? 1-Tenuki 100% elutasítva
269140 Hol található Magyarország legöregebb fája? 2-Kirké 64.87%
269133 Hogy található Magyarország legöregebb fája? 2-Kirké 100% elutasítva



Akkor ki másolt kiről?
Azért mert elnéztél valamit. A három hónapja feltett kérdésed óta volt egy v4 dömping több ezer feltett kérdéssel, ami mind ki lett értékelve, márpedig a rendszer baromi egyszerűen működik, mindig a legrégebben feltett, még nem értékelt kérdést kell értékelni.
Bravó!

Sikerült bepanaszolnod a 41066-os sorszámú kérdést. Mi kb a 120xxx-sorszámúaktól értékelünk. De tudod mit, legyen igazad, csak a csókosok kérdéseit engedjük be, sőt rád direkte pikkelünk. Elégedett vagy?
Dátum: 2010.08.05. 20:26:20
Nyugi, az értékelők sem csak a te hülyeségedtől másznak falra, a frissen írt kérdések 80%-a ugyanolyan marhaság. Egyébként egy huszadrangú gagyi amerikai sorozat szereplőinek ismerete még akkor is speciális lenne, ha a neten megközelítőleg 627972 epizód lenne megtekinthető, de ebből az általad emlegetett szuperprodukcióból 4 év alatt készült összesen 63, fejenként 11 egész perces epizód. 4 év alatt 10,5 óra... wow, ez aztán a szuperprodukció, ez valóban nem speciális, ez alapmű... [irony off]
Idézet: Deakmiklos - 2010.08.05. 16:39:02
Mit jelent a "Cum Deo pro patria et libertate!" mondat?

Istennel a hazáért és szabadságért!

Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A Rákóczi szabadságharc jelmondata mióta érdektelen lexikális tudás?
Szerintem ez minden olyan dologra sértés amit Magyarország jelent.
De ti tudjátok!


Azok után, hogy olyan válaszlehetőséget adsz meg, hogy "Gyerünk bulizni!" még van bőr a képeden sértésről beszélni?
Ha valami problémád van a kvízrendszerrel, el lehet először olvasni a vonatkozó topicokat, aztán ha átböngészted a több ezer, fejlesztésre, javításra irányuló hozzászólást, és olyan világmegváltó ötleteid vannak, ami még nincsen megvalósítva, azt szerintem örömmel fogja itt fogadni mindenki.

Ja, és majd ha nap mint nap másoljátok a vadászat során talált rossz kérdéseket a MEGFELELŐ topicba, akkor talán nyertek rá némi jogalapot, hogy bíráljátok az itt önkéntesen, segítő szándékkal ténykedő JÁTÉKOSOKAT, mert hogy akik ide írnak, hétköznapi játékosok, többségük pont úgy kezdte, hogy megérdeklődte, mi volt a baj a kérdésével. De amíg ezek nem teljesülnek, csendben lehet maradni! Több helyen le lett már írva a kvízrendszer fejlődésnek kronológiája, egyszerűen, szájbarágósan, talán még számotokra is érthetően.

Engem is lepontozhattok nyugodtan, ha ettől érzitek magatokat májereknek, a stílusotok, és ez a pontozgatás csak titeket minősít.