Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2015.03.02. 16:28:25
Nem egészen. Azt írtad, 24. szinten nézze meg a tárgylistáját.
Dátum: 2015.02.28. 20:45:14
Azért arra kiváncsi lennék, hogy az itt mérgelődők közül, hány vette a fáradságot, hogy ÜSZ-en jelezze a hibát, ahol legalább az ügyeletes értesül róla és tud szólni Baratynak/Miklósnak. Nem tudom feltűnt-e de hétvége van, Miklósék nem ülnek egész nap az irodában a monitor előtt.
Dátum: 2015.02.28. 14:48:28
Hehe, ez vicces... A v5-v6 hiba nem megoldódott, csak átköltözött a régi szerverre.
Dátum: 2015.02.28. 14:45:26
Ejj, nem értitek. Mivel évek óta "játszó" karakterekről beszélünk, minieventek meg csak aug. óta vannak, az összesre jutott ingyenkavics... Most jön megint két év pihi, aztán egy évet megint le tud tolni minieventben. Közben rendszeresen jelentkezik a bajnokira egyhelyben, amit a tulajdonságonkénti 800 pontos malusz ellenére rendre megnyer, mert olyan erős, hogy más nevezni sem mer a kategóriájában, az állatai meg már annyira otthon érzik magukat a kennelben, hogy maguktól bemennek. Így katakombáznia sem kell, hisz a morál a kennelben sem romlik, nem csak a katakombában. És persze tol napi 10 vesztes csatát szb-ben, hogy a szövimedálokat is gyűjtse, ami még jobb táp mint a bajnoki, és szintén nulla TP.
Én már megvilágosodtam.

Már csak arra az egyre kell rájönnöm, hogy platinából hogy tud mindent megvenni, mert éves szinten kap 365-öt, plusz állateledelből vált 182-t, azaz van neki 547. Ehhez képest a templomkristály havi 33 platina, a csatlóskristály szintén, a pp ital asszem tán 3. Vagyis havi szinten kell neki ~70 platina alaphangon, ami 840 a szerzett 547-hez képest. És ez csak 3 vásárlás havonta a 30-ból
Dátum: 2015.02.28. 00:43:58
Oroszország mely részén élnek többen?
Európai
Ázsiai
Ugyanannyi
Nem állapították meg


Olimpián... Hátöööö nokomment.
Ha valaki belefutna még olimpia alatt, az Európai a helyes válasz, szerencsére bejött a tippem, így pontot nem buktam rajta.
(ja és bónuszmedált kérek amiért volt időm szó szerint kiírni olimpia közepén)
Dátum: 2015.02.27. 22:05:45
Rossz hasonlat, a hangya roppant intelligens állat, nem szól be az elefántnak
Dátum: 2015.02.27. 21:41:07
Egyébként tényleg az a vicces az egészben, hogy olyan embereket olt le kőkeményen minden második hozzászólásában, akik azért itt vannak 5-6 éve folyamatosan, láttak már ezt-azt mindenféle környezetben 3-4-5-10 karakterrel a hátuk mögött, és a kisujjukban több rutin van mint amennyit fél év és 20 szint alatt össze lehet kaparni. Már komolyan elgondolkodtam, ha nem lenne karim v5-ön is, indítanék egyet, csak azért hogy ne mondhassa könnyen beszélünk 100+ szint távolságból. A mostani inspiráció plusz erőforrásaival szerintem egy-két hónap alatt utól is lehet érni, és helyben bizonyítani, hogy ki mennyit ért a játékhoz.
Dátum: 2015.02.27. 19:52:23
....Felhívjuk a kedves autóvezetők figyelmét, hogy Siófoknál egy őrült a forgalommal szemben hajtott fel az M7-es autópályára....

Mi az hogy egy? Az összes.....
Dátum: 2015.02.26. 22:20:40
Ez egyelőre még jó. Majd ha HAmilton idén is megnyeri, akkor kell törölni.
Az egyértelműséggel semmi gond. Viszont a kérdést tagadó válaszra minden további mérlegelés nélkül jár a rossz válasz indoklás, a "semmi" mint válaszlehetőség pedig pont kimeríti ezt a lehetőséget.
Dátum: 2015.02.23. 21:00:22
Jajj, úgy tudtam mikor először megkaptam, hogy ezt a kérdést valaki meg fogja reklamálni...
Mondjuk elsőre anyáztam is hogy már megint hülyének néznek, hogy ilyen kiugó válasz van, de aztán Ausztria szemetszúrt, így utánaolvastam Francia Guyana-nak, ami Franciaország egyik megyéje (nem gyarmat), része az EU-nak, hivatalos nyelve a francia, pénzneme pedig az euro.
Dátum: 2015.02.22. 23:47:12
Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08

Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

Szuper, mert rz most is igy van! A nem fizető játékosok is ugyanúgy használják az ÜSZT és segítünk nekik.


Az a gond hogy pont nincs így. Mert függően attól hogy épp ki van "szolgálatban" ÜSZ-en, és milyen lábbal kel fel, az egyik játékost elhajtjátok, hogy a kérés lehetetlen, kivételezés lenne, szabályokba ütközik, a másiknak ugyanaszt a kérést más alkalommal első levélre megoldjátok. És ez abszulút független a fizetéstől, nemfizetéstől...
Tévedsz Azazel, én nem szőrszálhasogatok, nem egy elfogadott kérdést kritizálok, csak mert nincs jobb dolgom. Elmagyaráztam a kérdés, és az elutasítás indokának ismeretében, hogy miért dönthetett úgy az admin, ahogy. Be lehet engem gonosznak állítani, de mindegy hogy mi itt mit mondunk pro és kontra, akkor is az adminnak van igaza. Wikin anno Kócos elég részletesen összeírta az egységes irányelveket ami alapján az admincsapat értékelt, és bár azóta a csapat tagjainak kihullásával jelentősen romlott a színvonal, tetszik vagy sem, még mindig van olyan admin, akinél elvárás a négy hihető válaszlehetőség.
Dátum: 2015.02.22. 12:42:06
Speciel én úgy tudom, hogy Thökölyt a kuruc tábornokok piszok fiatalon megválasztották fővezérnek , miután "csak" tábornokként jelentős sikereket ért el a harc során, és onnantól bizony ő vezette a szabadságharcot, miközben a magyarok érdekében a török és osztrák fél között is igyekezett előteremteni a békét.
Első ránézésre ami gond, hogy egy 1972-es külföldi filmhez egy 74-ben született magyar színésznő az egyik válaszlehetőség. Pont annyira ordítóan színvonal alatti rossz válasz, mintha mondjuk Bruce Willis lenne a negyedik válaszlehetőség.

Emellett egy teljesen átlagos tucatkérdésről van szó, ami szerintem egyébként sem kapott volna jobb értékelést egy már szerepeltnél.
Jó étvágyat hozzá
Dátum: 2015.02.21. 13:07:10
Na igen. Csak az a fórumozó még tudta, hogy pók karakternek a csak portyából dolgozó, nem vadászó karaktert nevezzük, aki órákat tölt naponta a toplista figyelésével, elemzésével, hogy amint új falat kerül a hálójába, ütőtávjába, azonnal leüthesse. Ez az idióta meg mindenkit póknak nevez aki jobb nála.
Dátum: 2015.02.21. 00:13:05
Nagyon sok aspektusában egyetértek a témával, és bár Mancit nem ismerem, de KaszásBarbinak nagy tisztelője vagyok, a mi szintkörnyezetünkben ő az egyik etalon karakter. Viszont a fétis, ill relikviák ügyében csak félig tudok igazat adni neki, mégpedig abban hogy az ÜSZ következetlen és hebehurgya. A relikviák menüpont évek óta létezik, és évek óta le van benne írva, hogy csak akkor kapja meg minden karakter, ha egy mailcímen vannak, és visszamenőleg nem jár. Nem azt tartom problémának, hogy elutasítják a kérést, hogy "jajjdemégisírjátokmárbenekemarelikviát", mert ez megfelelne a leírt szabályoknak. Az a baj, hogy egyes véletlenszerűen kivételezetteknek valahogy mégis meg lehetett oldani hogy beírják a relikviákat.
Dátum: 2015.02.15. 17:56:12
Idézet: Tigristappancs - 2015.02.15. 17:31:12
Miért csúsztatja el az előző zárás licitjének meghosszabbodása a következő licit végét?


Talán mert annyival később indul a következő aukció? Ha nem csúszna a zárás, akkor meg az lenne a baj előbb utóbb, hogy xy tárgyra miért volt egy nappal kevesebb licitidő mint a többire...
Dátum: 2015.02.15. 16:56:33
Senki nem mondta, hogy neked 19. szinten minden jelmezt meg kell tudni vásárolni. Ez egy szintfüggő, folyamatosan nehezedő/dráguló feladatsor, mint az összes mondjuk a Bolygó Urán. 19. szinten nem is cél, hogy mindet meg tudd csinálni, mert akkor egy 80-100-150. szintű karakternek mi kihívás lenne benne?

Az, hogy te nem vadászol, mert akkor tönkreteszed a karaktered (mellesleg szerintem nincs mit tönkretenni rajta), nem veszel felszerelést, mert több LE mint amit a jutalom ér, nem térkapuzol mert sok tp, nem építesz mert már így is "széttápoltad magad" (bár 19. szinten 70-75ös szerencse alatt nem beszélnék széttápolásról, 60 alatt meg egyenesen alacsony), mind mind a saját döntésed, amit rohadtul nem fognak figyelembe venni egy event-tervezésen.