Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2013.09.30. 19:05:41
Nem lenne szabad neki, mert 28-29-én volt hivatalosan
Dátum: 2013.09.16. 20:24:54
Először is, ne támadj olyat akinél nincs harcoló állat. Ezen kívül másodlagos varázslat szakértelem, vagy állatsebzős varázslat kell hozzá, és hogy eltaláld varázslattal rendesen.
Dátum: 2013.08.30. 20:54:20
Nem az unalmas játékkal van az elsődleges gond, hanem hogy minden szinten van két három ősrégi pióca, aki lelkiismeret furdalás nélkül vadászik a kezdőkre-gyengékre akiknek LE-szaga van. Ez a játékromboló, nem az hogy nincs minden játékelem azonnal a játékos nyakába zúdítva. Így is már túl összetett egy új játékosnak.
Dátum: 2013.08.19. 09:54:17
Most nem azért, de a második, esetleg harmadik alkalom után nem volt gyanús, hogy ez nem hiba hanem direkt így működik?
Nálunk mondjuk meg kellett középsuliban, de attól a kérdés még nem lesz jó. Mondjuk én lexikálist mondanék rá, nem speciálist.
Ha mindenáron halandzsa szavakat keresel valamihez rossz válasznak, tudom javasolni Lewis Caroll A Gruffacsór című versét.
De egyáltalán nem javaslom hogy próbálkozz a kérdéssel, már így is Dunát lehetne rekeszteni a benn lévő "mit jelent", "melyik értelmes szó", és a különféle tájszavakra vonatkozó kérdésekkel, már csak a kategória miatt is nagyon kinéz neki egy már szerepelt értékelés.
Dátum: 2013.07.20. 21:17:03
Tanulás 30. szintje felett csak akkor tudod növelni, ha olyan szövetségben vagy, ahol megfelelő szintű Akadémia áll rendelkezésre az épületek közt. Illetve ha v5-ön vagy, ott az is kell, hogy az építési átlagod megfelelő legyen.
Nem, a tévedés az volt, hogy ezt jó kvízkérdésnek érezted

VÚval kapcsolatba csak olyat szabad kérdezni, amit egy első szintű játékos a legelső vadászatán meg tud válaszolni a játékon belül fellelhető információkból. Ezen lehetőségek viszont már rég kimerültek. Szóval ne is erőltesd a témakört, "már szerepelt"-nél jobb értékelést nem fogsz kapni
Dátum: 2013.07.17. 09:10:06
Hogy az milyen csudijó is lenne... Kikapcsolom a kamrázhatóságot, egy nap alatt elvadászok 800csp-t HT-napon, anélkül hogy bárki bekamrázna, aztán visszakapcs és két hétig lehet hurcolni, kínozni, rabszolgáztatni....

Na látod pont ezért nem lesz ilyen gomb... Nem mellesleg erős túlzás amit írsz, ahhoz hogy valaki 500k-t kapjon kínzóból 15 olyan embert kell elhurcolnia, akik aztán fejenként 3,3 millió LE-t fognak termelni aznap. Erre azért napi szinten kis lehetőséget látok. Ahol nagyon magas szinten ez előfordulhatna, ott meg ritkább a levegő annál hogy 15 ilyen játékost találjon valaki. Nem kizárt persze, egy HT nap+szöviküldi jutalom egybeesése fincsi jutalom annak aki hajnalban végigcsapja a HT-s szövit, de ez milyen sűrűn következhet is be?
Dátum: 2013.07.11. 19:57:14
Ami nem lett volna fontos, ha a toplista bug miatt nem hiszik azt az úrhölgyek hogy még odaérhetnek a jó helyekre
Dátum: 2013.07.05. 18:27:07
Nem, az még jóval a Templom előtt lett berakva hogy egy kattintással megiszod őket.

Tudtommal már többen többször jeleztük ezt ÜSZ-en is, hogy értelmetlen pazarlás jelen formájában a küldetés, mert ha nem jön be minden templomban a küldi, akár 1500-2000 kristálypontot is be kell váltani 300 helyett akkor is ha 10k van az embernél.
Nekem épp Miklós válaszolt, és teljes elutasítás volt a reakció.

Szia,
Igen, ez a kérdés korábban is felmerült, és az volt az álláspontunk, hogyha a felhalmozott kristály italokat mindig precizen 300-asával be lehetne osztani a templomokhoz, akkor a feladatban nem lenne kihivás. A dolog lényege, hogy a kristály italokat minden templomhoz újra össze kelljen gyűjteni.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2013.07.05. 18:13:14
Ekkora szerencsekülönbségnél teljesen reális, hogy menti a varázslatod. Teljesen mindegy hogy 100 vagy 300 pont IQ előnyöd van, mivel valahol 30-40 pont különbségnél maxol a találati esélyed
(ami egál szerencsénél is "csupán" 80%, 20%a akkor is van, hogy védje a varázslatot). Ezt a találati esélyt módosítja a Szerencse, ha neked lenne úgy 30 pontnyi előnyöd, feltornászhatnád 90%ra a találati esélyed, de mivel neki van nagy előnye, az a te találati esélyed jelentősen csökkenti, míg az övét megnöveli.
Dátum: 2013.07.05. 17:56:30
Szerencse?
Dátum: 2013.07.03. 21:10:24
Szerintem mivel II. József 1785-ben eltörölte a röghöz kötöttséget, és biztosította a szabad költözés jogát, mind a négy tájegységben élnek csángók. Az hogy három fő csoportra lehet őket osztani, aszerint hogy hol élnek nagy lélekszámban, teljesen más fogalom, mint hogy hol élnek.
Dátum: 2013.07.02. 17:57:20
Azoknak van ital, akiknek 8 medál van besorolásból. Legutóbb ebből volt a gubanc, akinek a 12 olimpiából volt meg, az megvehette volna 13-nak, holott 12 lehet csak egy embernél.
Dátum: 2013.06.30. 18:07:24
Attól hogy nyoma sincs az adatbázisban és te találtad ki, még könnyedén lehet tucatkérdés, aminek a típusából már 1000+ darab van az adatbázisban.

Valóban mindkettő általad felhozott új kérdést simán vissza lehetett volna dobni szerepelttel. De hogy miért nem találta meg az admin az adatbázisban? Egyszerű. Mert olimpia alatt az adminok sem férnek hozzá az adatbázishoz, hogy a visszaélés gyanúja se merülhessen fel.
Dátum: 2013.06.23. 19:19:57
A kivégzést csak a csata végén vizsgálja. Ha menet közben elájulsz, nem fut végig a csata.
Amikor én kérdeztem, az indok az volt, hogy ha nem kéne minden alkalommal nulláról összegyűjteni/megvásárolni, akkor nem lenne kihívás a templomküldiben.
Dátum: 2013.06.02. 02:00:21
Pechpont: -385
A nyereményed: ultra-implant
Dátum: 2013.05.26. 15:19:07
Nem tudom elolvastad-e egyáltalán amit Kóc írt, de ő pont nem a mezőny azon szakaszáról beszélt, ahol KH és célponthiány van, hanem az alsóbb szintekről, ahol célpont bőven van (inaktív boxzsákok), viszont LE nincs bennük, és netán még a szintkörnyezet sem optimális az EH fejlesztésére.