Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Elég fáradt vagyok, de ezt most nem értem. Most az a baj, hogy csak az Azúr kapott egy épületet - egyébként nem csak ők, minden világon van egy szövi hasonló körülmények közt csak kisebb kúttal, sőt v5-ön még HT sincs ami szintén korlátlanul építhető akár - vagy az a baj, hogy nem olyan épületet kaptak ami valami brutál tápot is ad egyből?


Ha nem ismerném az Azúrt annyira, hogy tudjam, megválogatják kit vesznek fel, még azt hinném önös érdekből siratod a tápot...
Dátum: 2014.02.23. 13:08:22
Gondolom az utolsó 31-et azóta szerezted mióta a toplista legutóbb frissült.
Dátum: 2014.02.16. 17:40:47
Amíg nincs kifejlesztve a Zabáltatás AF képességed, addig nem is fog megjelenni a zabálás gomb, addig nem tudod felhasználni a csatlóseledeleket.
Dátum: 2014.02.16. 13:11:33
Valóban elég homályosan emlékszel, az eredeti kérdés ugyanis úgy szól hogy melyik esemény NEM 1930-ban történt.
Dátum: 2014.02.14. 23:22:57
Nem, ez bizony a roppant igényes, és követendő példaként emlegetett szeretve tisztelt behos admin lehetett, a játékosadminok ugyanis olimpia alatt elvből nem vadásznak ha nem nagyon muszáj, mivel ők ilyenkor nem férnek hozzá az adatbázishoz hogy ne legyen visszaélés.
Nem vidéki, ez az egy biztos
Az soha nem volt szempont, hogy egy kérdés könnyen guglizható-e. Egyébként szerintem inkább érdektelen lexikálisnak akarták értékelni, csak mellékattintott az admin, másik lehetőséget pedig teljesen jogosan nem kaptál, az rossz kérdés után nem jár.
Egyébként ez egy nehezen indokolható kérdés, mert 2 millió pestinek triviális, 1*1 nehézségű kérdés, a többi 8 milliónak (nem beszélve a határontúli játékosokról) pedig a kitérdekel kategória, a kettő pedig pont ellentétes indoklást igényel. Egy közös pont van, mindenképp rossz.
Dátum: 2014.02.04. 19:54:26
Igen, ez egy hasznos apróság lenne, mert a jelenlegi helyzetnek elég félmunka szaga van. Főleg a löttyöknél, amit nem hiszem hogy sokan innának tárgylistából mikor elérhető az akcióoldalon.

Illetve ha már löttyivás. Nem lehetne megvalósítani, hogy felugró ablak helyett (amit pluszba le is kell okézni) újratöltsön az oldal, és a fölső infosávon jelenjen meg mennyit gyógyultam?
Mert hiába érem el akcióoldalon a gyógyitalt, ha utána pluszkattintás hogy leokézzam, majd még az oldalt is újra kell tölteni, hogy frissítse az ÉP-m, ha épp 15% alatt vagyok.
Idézet: Picifrici - 2014.02.04. 18:18:55
Kb vadásztam 150 csp-t abból eddig egy állat esett. Lehet hogy csak a random játszik velem, de máskor ennyiből már 15-20 esett volna.


Azért túlzásba ne ess... 150 vadászatból 15-20 állat az 10-13% esély az elfogásra, holott max 8% az esély, amit élő aukciós relikkel lehet 9%-ig tolni. Extrém szerencsés helyzetben persze be-becsúszik néha ilyen kiemelkedő arány is, de ne azt várd el átlagosnak. Most csak kiegyenlíti a "random" az esélyátlagod.

Maxos (9%) eséllyel egyébként az 50 vadászatra jutó 4 elfogást mondhatom átlagosnak. A maximumom asszem 8 állat volt, de volt már elfogás nélküli blokkom is. (és nem, nem volt tele a karám).
Ezt majd akkor jelentsd így ki, ha lement már két három négy event, és azokon sem volt esélyed fétist szerezni.
Dátum: 2014.01.30. 23:08:04
Idézet: Máté96 - 2014.01.29. 17:06:59

Kinek a találmánya a telefon?

Zrínyi M.
A. Bell
Eisten
Írinyi J.

Öhm, szerintem nem kell magyaráznom



Arra gondolsz hogy az Eisten megjelölt válasz, mert nincs ott a vezetékneve kezdőbetűje?

Lehet hogy E. Istent akart írni
Van v3-on is csatlóskristály, egy 50-est már megkajáltam. Nekem piramis fétisem van.
Dátum: 2014.01.27. 20:12:51
Ez a kompromisszum határozottan teszik. A csatlósok elvégre egy olyan fix TÖ bónuszt fognak adni, ami egy idő múlva komolyan változtathatja a karakterisztikákat. Egy 100 körüli csatlós már idelenn, 60-70. szint környékén is meglesz az aktívoknak komoly erőfeszítés nélkül, és itt az a +10 mindenre még meccseket fordíthat meg. Persze előbb-utóbb a riválisait kiismeri az ember, hogy kinél hány csatlós van, de addig mindenkit gömbölni mintha láthatatlan lenne....

Egyébként halkan jegyzem meg, hosszú távon abból is sokat lehet profitálni, ha van egy TÖ oszlop, ami az öltözet függvényében "folyton" változik. Hisz ha az ember kellően kiismeri magát a környezetében (lásd excell táblák és társaik), a kiemelt farmokról, rivális rablókról/bajnokaspiránsokról van annyi "aktája", hogy egy-egy TÖ összeghez hozzá tudja rendelni az aktuális öltözéket, és megspórol egy adatlap-kattintást, ránézésre tudni fogja hogy a célpont épp vadászatra van öltözve, vagy manarciban fülön lehet csípni, stb. stb.
Ugyan RB, ne csodálkozz! Arra is három hétig tartott rájönnie, hogy mindenki más a hülye csak ő a helikopter, no meg a játék is szar. Ezért nem is törte magát, hogy felfogja amit olvas, hisz úgy is mondja a tutit


Idézet: A10Font - 2014.01.21. 14:24:08
Vagy ha nem tudod, nem kéne a fórumon osztani az észt.


De kár, hogy az ember mindig a saját bölcsességeit hagyja figyelmen kívül....
Dátum: 2014.01.22. 21:32:45
Őőő, egyrészt mintha lenne benne némi elírás is, szóval az "így ahogy van" kicsit erős, másrészt nincs a kérdésben hogy milyen kategóriában volt szabad nyerni. Eastwood úr bármennyire elismerten sokoldalú, a nagyvilág elsősorban őt is színészként ismeri, és Oscart is kapott.
Dátum: 2014.01.20. 11:12:15
Idézet: Fsanyi82 - 2014.01.19. 21:29:29
Nincs értelme megvenned a Stimulátort, mert nincs familiárisod!

ez még egy akkora baromság

Hadd döntsem már el nekem mit éri meg meg mit nem megvenni


Te most ezt mondod, meg még néhányan az event miatt. De ha meg engedné a gép megvenni, százszámra menne a panasz ÜSZ-re, hogy nem figyeltem és megvettem, de ez így lehúzás mert nem is jó semmire és kérem vissza az árát és különbenis izé....

Persze, veletek sem korrekt a feladat miatt, de jelenlegi formájában még mindig a kisebbik rossz. Az ideális az lenne, ha lenne rá alternatívum annak akinek nincs familiárisa, vagy maga a tárgy megvehető lenne, de nem sülne el azonnal, hanem lehetne tárolni. Bár akkor meg előbb-utóbb az lenne a panasz, hogy
a, a múltkor vettem és nem használtam el, és így nem tudok másikat venni (és pont ott vagyunk mint most)
b, már az ötödik piramisnál veszem meg és itt áll halomban és csináljatok már valamit hogy elhasználhassam familiáris nélkül.
Dátum: 2014.01.19. 12:40:14
Jó, hogy nem egyből azt szeretnéd leíratni velük, hogy kattints 5x a karakterlapodon az IQ mellett látható kis zöld pluszjelre.

Van egy rossz hírem, a játékban ennél sokkal képletesebben (azaz képtelenebbül) megfogalmazott küldetésekkel is fogsz még találkozni, mint hogy intelligenciát írnak IQ helyett.
Dátum: 2014.01.15. 14:36:03
Leírás szerint ahányadik szinten van a feladat, annyiadik napon áll vissza a normál kvóta, valós működésben ehhez adj hozzá 24 órát, vagyis annyi napnak kell ELTELNIE, ahányadik szintről van szó.
Dátum: 2014.01.15. 14:34:02
Azt egy szóval sem akartam kétségbe vonni, hogy jó és erős karaktered van, pusztán kicsit máshogy definiáljuk a jólfejlesztett fogalmát, ami a sorrendiséget illeti. Nálad előnyt élveznek a bajnokira kellő tulajdonságok, én mindig szakipárti voltam, azzal nagyobb, meglepetést lehet okozni.
Dátum: 2014.01.15. 12:55:16
Öööö, hogy beszélhetünk jól fejlesztett karakterről ha 30. szintnél még nincsenek maxon a LE szerző szakik? Azt szerintem úgy 15-20. szintre illik olyan szintre hozni, hogy gyorsan be lehessen épülni egy normális Akadémiával bíró szövibe, és transzplanttal befejezni a maxolást.

(nem tudom hanyadik szinten vagy, te írtad a 30. szintet mint határt, ezért azt emlegetem)