Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2014.04.21. 11:45:33
Idézet: T.Lea - 2014.04.21. 09:27:24
Ki az iszlám vallás istene?
.
.
Nincs istene, akárcsak a sintó vallásnak.


A kérdést tagadó válaszlehetőség a hagyományos irányelven értékelő adminoknál nem elfogadott, értékelése minden esetben "rossz válasz" minősítést kap. Nem mellesleg még pontatlan is a tagadó válasz, mivel a sintó vallás hozzávetőlegesen 8 millió istent ismer és tisztel, csak épp klasszikus értelemben vett főistene nincs mint a többi ókori politeista vallásnak.

Értékeléssel kapcsolatos opciót nem is fogsz találni a kérdéseknél, mivel azt a kvízadminok végzik, néhány kiválaztott játékos (ha vannak még egyáltalán, mert akiket ismertem sajnos már mindannyian abbahagyták), és beho alkalmazottak.
Nálam is zöld a 82. szintű is.
Dátum: 2014.04.15. 21:16:23
Ez sajnos csak újabb tökéletes példája annak hogy legalább egy beho alkalmazott admin tevékenykedik, aki ész nélkül enged be minden sz*r kérdést.
Dátum: 2014.04.13. 21:39:07
Idézet: Turul77 - 2014.04.12. 11:11:39

2 helyes válasz
és most melyik legyen h ne bukjam be????
vagy töröljétek az ilyeneket,vagy fogadjátok el,bármelyik is az


Nálam ez háborgás. És valahogy egy darab hiteles forrást sem látok megjelölve, ami alátámasztaná, hogy két helyes válasz van. Nem tudom mi volt az a "máshol" ahol leellenőrizted, de hogy még csak egy wikin sem néztél utána, ami máris egyértelmű választ ad...
Dátum: 2014.04.13. 21:03:56
Ha a saját tudása csekély, ne jöjjön a fórumra háborogni, mintha jobban tudná másoknál
Dátum: 2014.04.12. 15:09:21
Azért érdekelne, hogy ezekben hol találsz te két helyes választ....

A hisztológia szó jelentése szövettan. A kérdés talán nem a legpontosabb, mivel a hisztológia nem foglalkozik a szövettannal hanem maga a szövettan, de ettől még igencsak egyértelmű.


A "Bécsi Légió" pedig a 48-as bécsi forradalom leverése után a magyar forradalomhoz csatlakozott bécsi diákok csoportjának a neve, szintén egyértelmű válasz.
Dátum: 2014.04.11. 22:15:50
Egy új világ alaprendszerét személy szerint a v3 és v5 szabályrendszerének ötvözésével tudnám leginkább elképzelni. Egyszerre lenne pörgős, de mégis nyugodt, biztonságos.

Idézet: Maci - 2014.04.11. 15:42:45
1. Portya szabályok v3 korlát alapján.
2. Portyában megtámadott fél a támadó által kiosztott sebzés 10%-át szenvedje el.
3. Sebgyógyítás mértékétől függően a támadó fél regenerálódjon csata végén.
4. Csökkenjen a várakozási idő adott cselekedetek között, térkapu, portya, vadászat ideje csökkenjen.
5. visszafogott fejlődésre nincs szükség.
Szerintem alapvetően az lenne a cél, hogy dinamikusabb, pörgősebb legyen a játék.

Idézet: Offsboy - 2014.04.11. 16:23:43
A top lassítás eltörlését ne felejtsük ki.


Emellett természetesen VF/szingu elfelejtve, harmadolt konsti (ha kell egyáltalán), szövetségi építésátlag, inspiráció a későn regelt karaktereknek.
Első blikkre Birka támadhatatlanság ötlete is érdekesnek tűnt, mert tökéletesen kiírtaná a szintvisszamaradott pók taktikát, viszont van egy nagy bajom vele. Hiába vagyok támadhatatlan, ha körülöttem minden aktív játékos ugyanúgy támadhatatlan, mert szintén friss karakter. Akkor mégis mit csináljak x szinten keresztül, malmozzak?
Dátum: 2014.04.11. 21:45:37
Idézet: Birka - 2014.04.11. 13:06:51
Idézet: Hanspeter - 2014.04.10. 23:07:21
Szvsz nem épp normális, támogatandó taktika, hogy ücsörögsz alacsony szinten.


Amíg a rendszer ezt nem "egyengeti", addig ez nem kérdés. Szabad ilyet, akkor miért ne csinálja. Különösen, ha ez örömet is okoz neki???

A "globális" negatív hatásait senki nem nézi, mivel a pénzéért ő "vett" valamit, leszarja a másikkal mi történik. Tipikusan a: "Ha már van egy sportkocsim, akkor hol érdekel, hogy mennyi a CO kibocsájtása?"


Azt hiszem pont erre próbáltam rávilágítani. Mindenkinek szíve-joga a számára szimpatikus szinten megállni, és önteni a pénzt az egyhelyben álló karakterbe. Szabad ilyet, hát csinálja.
De a felvetés, amire reagáltam, a "klónokat a legalacsonyabb szintekre is", az már pont hogy ezt a játékstílust egyengetné, ami abszolút nem cél, mert az új játékosok elmaradásának legalább akkora okai a szintben megálló, kezdőket farmoló játékosok, mint a régi világok és távoli top.
Dátum: 2014.04.10. 23:07:21
Szvsz nem épp normális, támogatandó taktika, hogy ücsörögsz alacsony szinten, és pumpálod magadba a pénzért megvehető tápokat, miközben várod a "sültgalambot" a figyelmetlen, kezdő újoncok személyében.
Meg kellene indulni fölfelé, és JÁTSZANI, úgy mindjárt nem lesz unalmas, és klónok se kellenek célpontnak.
Idézet: Smaragd Holló - 2014.04.10. 15:18:40
....ahogy bebuktatod magad a scripttel...


Látod Holló, ez a komment már nem kellett volna, elég lett volna a többi és akkor csak azt írod amit kell.
Dátum: 2014.04.09. 16:45:23
Idézet: RoscoBorlo - 2014.04.09. 07:38:34

Szerintem akinek a paradicsom gyümölcs az főzzön belőle pálinkát vagy lekvárt, nem fog összejönni.


Lekvárt szoktak belőle, mint ahogy aszalni is szokták, ami pedig szintén a gyümölcsökre jellemző.
De az vitán felül áll hogy hétköznapi felhasználását, fogyasztását tekintve inkább zöldségként él a köztudatban.
Mert világosan le van írva ugyanabban a menüben, hogy ne tegyél fel dátumos kérdést, mert lexikális értékelést fog kapni, azért.
Vagy rossz embereket kémleltél, vagy nem vagy elég alapos. A karakter bónuszainál külön ki van írva hogy mennyi az aktuális csatlósbónusza
Dátum: 2014.04.02. 21:50:19
Talán még megbocsátható vétség...
Dátum: 2014.04.01. 23:09:12
Ugyanez. Viszont a LE-t jóváírta és a győzelmet is, szóval nem tragédia, csak kicsi bug
Dátum: 2014.03.28. 21:54:11
Simán nincs szerencséd, az irányított vadászatnak semmi köze az elfogáshoz.
Dátum: 2014.03.28. 21:48:17
Óvatosan? Pont most kell ezerrel imádkozni, hogy nehogy meginogjon elhatározásában
Dátum: 2014.03.28. 21:39:57
Idézet: Utolsó_Lovag - 2014.03.28. 08:48:02


Mivel , hogy a JÁTÉK sorsa mint látom el dőlt , be is fejezem itt a komenteket.


Boruljunk térdre, és imádjuk együtt az Urat, imáink meghallgatásra találtak....
Dátum: 2014.03.27. 22:19:19
Azért egy alapvetően stratégiai játékban az erőforrás felhalmozása, majd adott pillanatban a legoptimálisabb felhasználása korántsem olyan valószínűtlen mint a motorozás közben rádeső műhód
Találkozók, befizetési akciók után, mikor a maxkavicshoz sok sorsjegy is jár ajiba, elég rendszeresen lehet ilyen listákat látni különösebb taktikázás nélkül is.
Dátum: 2014.03.27. 21:52:23
Semmi ügyesség meg egyenlőség nem kell hozzá... Mit gondoltok hány sorsjegyet nyomott el egyben? Illetve tudjátok hány kincsesládát váltott be pechpontra egyszerre? Illetve hogy előzőleg mikor pörgetett pirosat utoljára? Három olyan meghatározó tényező, amiről senkinek fogalma sincs, de máris gyártjátok az összeesküvés-elméleteket.
Ha pozitívban, esetleg 100 körül volt már a pechpontja (mert fél éven keresztül ő is csak 0,1 AF-et meg pp italt kapott), két kincsesládával máris +500 körül van a pechpontja, amire ha ellőtt 20-30 sorsjegyet egyben, én még keveslem is a kipörgetett 4 pirosat, mert igazi tápos cucc egy se esett (könyv, implant határeset, mert karakterfüggően vagy übertáp, vagy értéktelen kacat).