Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2014.12.20. 11:03:42
Ahhoz vajon mekkora gerinc szükségeltetik, hogy 138. szintről, 250 megoldott küldetéssel a háta mögött valaki minden áron el akarja vinni a Császári tekercset, csak mert "olcsó"?

És amikor normálisan rákérdezek, hogy ugyan mi értelme van számára, akkor ennyi válaszra méltat?


mert kell és kész


Ha van valaki v5-ön, aki meg tud szeretgetni egy ~3800 TÖ-s 138-as smaragdot, legyen kedves, tegye már meg néhányszor a nevemben, csak hogy érezze a törődést a szeretet ünnepéhez közeledve....
Dátum: 2014.12.16. 23:17:11
Azért vicces látvány, ahogy Shuti oktatja ki Birkát a csataképletek rejtelmeire.
Dátum: 2014.12.15. 20:52:10
Azért ne dézsmáljátok meg mindet, nem véletlenül dugtam el annyira
Dátum: 2014.12.13. 21:06:43
Petya biztos jól van, mert vitt magával 7750-es prokla.. ööö orvosi igazolást, így mentességet élvez, nem vihetik le a kazamatákba, ott túl nyirkos neki a levegő, és ráadásul tele van az is mindenféle gombával.
Dátum: 2014.12.13. 20:41:46
Idézet: Azazel - 2014.12.13. 20:22:19
... a Hszincsüanból rendelt gombák vámkezelése során problémák léptek fel...... sikerül tisztáznunk a félreértést



Pont az a félreértés, hogy gombát küldtek az épületekhez rendelt tégla helyett. Nem olvastad a belsős levlistát?
Az még nem jelenti azt hogy utólag sem fogják törölni, mikor valamelyik admin átnézi hogy mi lett beengedve mostanában. Persze a jutalom már a tiéd, azt meg is érdemled, mert a nehézségétől függetlenül meg attól hogy mennyire nevezhető rétegtudásnak, nagyon szépen összeraktad, ez vitathatatlan.
Dátum: 2014.12.13. 18:12:59
Szerintem az a gomba lehetett 25 éves
Pedig hiába dolgoztad ki ilyen gyönyörűen, ez nem is kicsit spec kérdés.
Dátum: 2014.12.12. 22:13:58
Hallod Bpetya, hozd már létre neki, olyan izé vagy, hogy nem csinálod meg
Dátum: 2014.12.09. 15:04:08
Csatlakozom, még mindig sehol a medálok! Kérjük a medálokat!

(hmm, ebben vajh ki és milyen, lepontozásra érdemes gondolatot talált?)
Dátum: 2014.12.09. 14:23:08
Máskor nem halt meg, viszont ha csak annyi lenne a kérdés, hogy "Hol halt meg Mátyás király? akkor lenne olyan kedves játékostársunk, aki biztosan belekötne abba, hogy nincs konkretizálva, ki az a Mátyás király akire a kérdező gondol.
Úgy látszik a kérdezőnk szeret alapos munkát végezni, kihúzva a fórumtroll kollégák alól a szőnyeget.
Dátum: 2014.12.07. 10:01:19
Február-márciud környékén szokott mindig bekerülni az ősköves vásárolhatóság, szóval karácsonyra szinte biztos hogy még nem lesz benn.
Dátum: 2014.12.06. 22:05:37
Idézet: Poostmaster - 2014.12.06. 19:13:07

Persze egyszerűbb felületesen átolvasni, aztán kattintani a "lexikális" gombra.


Látod ez tipikusan annak az embernek az érve, aki nem tudja feldolgozni, hogy az ő tökéletes kérdését korábban visszadobták, mert
Idézet: Hanspeter - 2014.12.06. 16:58:56
Ha próbál korrekten a rég lefektetett irányelvek szerint dolgozni, akkor ő a szemét köcsög akinek semmi nem jó,

, bezzeg a másik kérdése meg bekerült pedig az milyen szar mert én még az életben nem hallottam róla, és egy betű félreütés is van benne. És ezzel az érvvel borul minden objektivitás, amivel bármilyen reformot, fejlesztést el lehetne érni.

Hogy logikátlan, nem következetes az értékelés, azt aláírom. Mivel több ember végzi, ez nem is lehet másképp. Csak míg régen volt 6-8 játékosadmin, akik ismerték egymást (meg akiket mi is megkereshettünk akár problémával, akár véleményeztetni a kérdést feltevés előtt), akik megbeszélték egymás közt, hogyan értékelnek, és bizonytalanság esetén skypeon kupaktanácsot is tartottak sokszor 1-1 kérdés miatt, addig mára jó ha tán kettő darab ilyen admin van. Ha van ennyi egyáltalán. A többi értékelést X darab behós végzi, akikre rengeteg jogos panasz érkezik, az a ~két admin meg takarít utánuk mikor épp van rá ideje a munka/iskola, játék, egyéb elfoglaltságok mellett.


És hogy a kulcs miért nem 10. szinttől vásárolható? Egyrészt mert amikor bekerült a játékba, 40. szint alatt még csak álmodozhattál a lélekgyémántról, másrészt az a napi 30-37 vadászat amire alacsony szinten válaszolni kell, az abszolút nem megterhelő. 300-at előreválaszolni minden gyorsítás nélkül már valóban unalmas egy kicsit (főleg mikor ugyanaz a 15 besorolós kérdés ismétlődik), de legalább az ember készül a kvízolimpiára.
Dátum: 2014.12.06. 17:08:05
Tévedsz. A magyar helyesírás szabályai szerint a pénznemek nem tulajdonnévnek hanem köznévnek minősülnek, így kisbetűvel írjuk őket, még akkor is ha a köztudatban sokszor elterjedtebb a nagy kezdőbetű.
Dátum: 2014.12.06. 16:58:56
És utána pedig azért menne a még durvább anyázás a fórumon teljes joggal, mert aki épp akkor vadászik mikor egy "pillanatra" megakad a szerver, netán alapból lassabb internetszolgáltatása van, vagy mobilról játszik, az élből egy csomó % bónusztól elesik.

Hogy tökéletes a kvízrendszer? Nem, messze sem az, de erről első sorban az a mindent akarok de nekem semmi sem jó játékosállomány tehet, aki mindig mindenért csak panaszkodik. (Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge...).
Mert olyat én még itt a fórumon nem hallottam, hogy jó, igaza volt az adminnak, valóban rossz volt a kérdésem. Vagy az a baj, hogy szemét az admin, és biztos nem is hallott az általános iskolás kémiáról, azért dobta vissza a kérdésem, vagy az a baj, hogy a hülye már megint mindent elfogad mérlegelés nélkül. Akkor mégis hogy értékeljenek az adminok? Ha próbál korrekten a rég lefektetett irányelvek szerint dolgozni, akkor ő a szemét köcsög akinek semmi nem jó, ha meg lágyszívűbb, akkor meg jönnek az "ez hogy kerülhetett be" kommentek...
A mit a Beho a kezdet kezdetén valóban elrontott, hogy LE jutalom jár a kérdésfeltevésért. Ez tényleg hiba volt, mert így sokan csak a tápot látják benne, ami nekik alanyi jogon jár, igaz hogy arra sem veszik a fáradságot hogy a kérdést leírják helyesen, és találjanak négy megfelelő válaszlehetőséget, de a jutalommért tartják a markukat.

Mára viszont eljutott odáig a játék, hogy a kvíz is csak egy lehetséges opció a játékon belül, egyáltalán nem kötelező kihasználni. Alacsony szinten eleve fel sem dobja a kérdéseket a gyors vadászat miatt, aki akar válaszolgatni az külön elindíthatja. Magasabb szinten lélekgyémántból vásárolhatóak a kvízkulcsok, leosztva a megválaszolandó kérdésmennyiséget, ha valaki nem akarja teljesen kilőni. Dukátért vásárolható Okuláré fix 5%-ot ad, ha valaki leosztott mennyiséget sem akar megválaszolni.
Kvízgömbbel pedig ahogy Offs is írta 100%-ban kiváltható a vadászat minden hátrány nélkül. Ja hogy
ahhoz meg kellenek előfeltételek? Hát, azért a 10-22% bónuszért kelljen is valamit letenni az asztalra, nem azért hívják bónusznak hogy alanyi jogon járjon.
Dátum: 2014.12.06. 00:13:36
Szerintem például igenis jó kérdés. K..va nehéz? Igen, de egy érdekes történet van mögötte, amit nem csak kigugliz az ember aztán 10 sec múlva elfelejt, hanem végigolvas róla 2-3 cikket, és megjegyzi.
Dátum: 2014.12.05. 23:48:11
De azt is olyan hőbörgés követte hogy kizárt hogy mégegyszer megpróbálkozzanak vele.
Sajnos a "de ha ezt tudom én is csináltam volna" érvvel szemben nem igazán lehet védekezni.
Dátum: 2014.12.05. 13:28:57
Sajnálom, igazi ellenfél voltál
Dátum: 2014.12.02. 19:08:51
Nem minden egyes tárgyat. Csak a Kufárnál vásárolható tárgyak elérhetőségét határozza meg a kereskedelem.
Dátum: 2014.12.01. 22:07:43
Bár tudom, te fizikailag arra kérdeztél rá, találkozhatsz-e egyáltalán hatalmas állattal 12. szinten, én arra céloztam a TP-vel, hogy nem mindegy 150 TP van még a szintből, vagy most léptél szintet és van még 1500, azaz a sikeresség szempontjából nem mindegy mennyit tudsz még vadászni a szinten.