Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yeahtzin

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.08.13. 15:19:34
megfejtettem! ha megnézed, hogy a mobilodon mely gombok lenyomásával írnád le a neveket, akkor megérted, hogy mit jelentenek a számok.

egyébként meg teljesen igazad van, katasztrofális kérdés, lécci törölni
Dátum: 2010.08.13. 11:18:45
Egy balra kanyarodó kocsi melyik kereke fordul legkevesebbet?

A bal hátsó
A jobb hátsó
A jobb első
A bal első

Merre fordul a kerék? Tengelymentén vagy az első kettő oldalirányba? Megtévesztő és az egyik értelmezésnél tök rossz. Kis kiegészítéssel semmi gond nem lenne vele
Dátum: 2010.08.12. 12:09:44
Mi volt a fedőneve annak az - esősorban - amerikai vállakozásnak, aminek keretében az első nukleáris bombát kifejlesztették 1945-re?

Einstein-terv
Roosevelt-kísérletsorozat
Uranium-együttműködés
Manhattan-pojekt

sajnos helyesírási hibás
Dátum: 2010.08.10. 16:59:50
és azt is, hogy hány felesége volt eddig? ne hívjuk egyből celeb-kvíznek? hmm... példamutató példakép, ahogy a hozzászólás is, mondhatom..
én ezt itt lezárom, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tart értéknek, valaki Hobót és Pataki Attilát, valaki nem. én ezt tiszteletben tartom és mástól is elvárom velem szemben.
de ez nem alap. illik tudni? hogy hol (mikor) születtek királyaink, azt illik tudni. de legyen az akármelyik jó vagy nem jó előadó, ez ízlés függő, de ezt nem szokás. az tudhatja, aki rajongó, de aki rajongó, az már speciális eset stb stb
és nem nézem a megasz(t)art és társait.
nem szeretnék ezen tovább rágódni.
további szép napot
Dátum: 2010.08.10. 16:21:12
Aha, persze...
de szerintem tök érdektelen. ez ugyan olyan speckó, mintha film vagy regényhősökről kérdeznél, pl hány szarva van Daredevilnek?


Igen tudom ki ő, de én nem hallgatom. Biztos a fantasztikus dalaiban megénekli hol született...
De kit érdekel, hogy hol született? Ez szerinted alap műveltség? Ez kvízbe való? Pataki Attila hol született? K. Tündikének hogy hívják a kislányát? Pákó melyik országból jött? soroljam? tudom még...
tök érdektelen, de mind1
Dátum: 2010.08.10. 14:19:48
Milyen repülőgépet vettük, (hadügyi szempontból)?

Grippen EBS HU
F-16 Block40
F-22A Raptor
Mig 23

mikor vettünk? vannak Mig-jeink is, nemrég vettünk Grippent! Rossz kérdés, 2 jó válasz.
sajnos csúnyácska
Dátum: 2010.08.10. 13:18:35
remélem jó topicba írom
ezt találtam:

Melyik budapesti városrész szülötte Deák Bill Gyula?

Cinkota
Erzsébetváros
Kőbánya
Kelenföld

na ez egy pont érdektelen, nem kvízbe való kérdés, még ha a guglival meg is találom. ja és speckó is :S
hali.
szerintem mindkét félnek igaza van. ezt a kérdést így is úgyis tudni kell, illik, akár az eredeti kérdéfeltevésnél, akár az előbbi példánál! ebből a szempontból én is felháborodnék, hogy azért nem jó, mert lexikális. ez alap tudás. a lényeg, hogy nagyon rossz és félrevezető az indoklás

de az is igaz,hogy érdemes lenne megválogatni a válaszlehetőségeket, mert nemcsak, hogy sok esetben nem "illik" oda, de egy tök jó kérdést, teljesen debillé tehetnek a válaszok. (én is írtam sajna 1 ilyet, meg is bántam utólag...)

ezzel kapcsolatban már én is mondtam a magamét: nem jók a magyarázatok, hogy miért rossz! de ez nem az én hatásköröm már, csak személyes vélemény...

csóközön
köszi a választ!

(és volt link...
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.0 )
oké, köszi szépen

írok is én szívesen csak parok', hogy le leszek tiltva.
óóó köszi, hogy felhoztad!! kérdezni akartam még, hogy mennyi az a "sok"? 5,10,20?

a teszteltetés, mit is jelent pontosan és hogy működik? erről még nem hallottam :S
oké. Megértem és elfogadom.
De akkor oda lehet ezt írni valahogy utána? Nem először kapok 'Rossz' értékelést (passz, hogy miért), de most írok először emiatt. Visszaolvasva sokszor jogtalan, és itt teperhetek utána, ahogy mások is.
Volt olyan, hogy megbántam egy kérdés elküldését, mert aztán rájöttem, hogy hülyeség és mégis el lett fogadva. Ami meg egy Legyen ön is milliomosban elhangzik és itt Rossz értékelést kap, az bocsánat, de bicskanyitogató tud lenni. Több ilyen volt már...

Tényleg nem bántásból, de jobb lenne ha Ti vagy néhány 'hozzáértő' kiváltságos (pl. kvíz bajnok) írná a kérdéseket.
köszi a gyors válaszokat
csoki
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
csókolom!

ööö..
miért is rossz?

Hányadik betűje a magyar ábécének a 'K' betű?

18
14
21
15

a jó 18

(egy kis segítség: 1a,2á,3b,4c,5cs,6d,7dz,8dzs,9e,10é,11f,12g,13gy,14h,15i,16í,17j,18K)
elvileg mindenki megtanulta, akarom mondani tanították, másrészt meg hipp hopp el lehet számolni addig, amit szintén mindenki megtanult.
de biztos, hogy a számolást is tanították...

köszönöm előre a válaszotok
Dátum: 2010.07.28. 23:54:02
sziasztok.


azt szeretném kérdezni, hogy a karakterem át lehet "költöztetni" egy másik világra? (pl. "békés" V3)
(akár őskőért, akár más módon, ha lehet)
köszönöm válaszotokat.
hali
Dátum: 2010.06.11. 00:36:38
megoldottam köszi
Dátum: 2010.06.10. 23:33:45
először is köszi a gyors választ. másrészt kiírta hogy -40%, már nem is tudom hány percig tartott volna a minusz, támadtam, nyertem és semmi bár úgy nyertem, hogy közben nagyon kicsire lement az ÉP-em és utána már nem ment volna még egy attack, de ettől függetlenül én teljesítettnek véltem a feladatot. na mind1. neki esek megint, aztán ha nem megy, sikítok.

köszi mégegyszer
Dátum: 2010.06.10. 22:36:42
üdv!

Segítséget kérnék, mert egy kis problémám akadt. a köv küldetést csinálom: Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet!
Namármost én -40%-kal győzelmet arattam de nem teljesült a küldetés. Mit tegyek? Én rontottam el vmit vagy a rendszer??
(( a minusz 40 %-ot úgy okoztam, hogy egy más után 5-6x portyáztam, ergo lementem minuszba. mi volt a baj? hogy oldjam meg a dolgot?))
köszi előre is a segítséget és bocs ha debil a kérdés!
Dátum: 2010.06.10. 15:00:33
üdv!

Segítséget kérnék. a köv küldetést csinálom: Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet!
Namármost én -40%-kal győzelmet arattam de nem teljesült a küldetés. Mit tegyek? Én rontottam el vmit vagy a rendszer??
(( a minusz 40 %-ot úgy okoztam, hogy egy más után 5-6x portyáztam. ez volt a baj? ha igen, akkor hogy oldjam meg a dolgot?))
köszi előre is a segítséget!
Oldal: 1234567