Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iceshine

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.11. 17:23:25
Szerintem el van írva:

Mit csinálnak azok akiknek ács a szakmálya?
benzint
vasat
vizvezetéket
háztetőt
Dátum: 2010.09.10. 20:37:16
(mod. hülye voltam)
a kb. egy hónapja elhangzottak függvényében nem értem, ez mit keres a kérdések között, de mivel ezt elfogadták, lehetne az enyémet is rehabilitálni:

Melyik amerikai haderőnemnek a jelmondata "Semper fi!"?
tengerész gyalogosok
haditengerészet
légierő
szárazföldi gyalogság

(mod. elírás)
hagyjuk...én megyek és megtanulom az összes költő, zenész és író életrajzát, nyelvjárásokat, atlaszt, pihenésként pedig megnézek minden filmet, hiszen a kvízkérdések alapján ez a minimum...neked meg javaslom a nyelv->idegen szavak, kifejezések jelentése részt, ahol megnézheted milyen...kevés...a latin a kvízben.
Te, nekem az afrikai országok pénznemeit sem tanították soha. Mégis van ilyen kérdés. Ennyi erővel pedig az összes latin mondás, jelmondat, szófordulat szimpla fordítás, mégis elég sok van belőlük az adatbázisban.
Nem mellesleg simán feldobja a net a jelentését is. Persze ahhoz tényleg meg kéne nézni...
Sebaj...buktam egy újabb lehetőséget.
"Semper Fidelis" hangzik a Köztársasági Őrezred valamint az USA tengerészgyalogosok jelmondata. Vajon mit jelent?

Halál rájuk
Mindig hűséges
Örök figyelem
Kűzdj a végsőkig


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mégis miért? Az Amerikai Egyesült Államok Tengerészgyalogsága egy kicsit hosszú lett volna, de szerintem rövidebb formájában is érthető. Hol a hiba??
Melyik nappal szűnt meg a Határőrség Magyarországon?

2007. Január 1.
2008. Január 1.
2009. Január 1.
2010. Január 1.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


hol a hiba?
Oldal: 1